Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.11.2013, 20:19 #2301235   #21
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Я думаю убезпечитись можна запакувавши коробку так, щоб не можна було так само її назад запакувати.
Наприклад
1. Обклеїти якимось кольоровим папером.
2. Наклеїти будь які печатки і заклеїти їх скотчем.
Печатки можна вирізати з викунутих паперів бухгалтерії.
3. Заклеїти коробку кольоровим скотчем.
4. Є навіть спеціальний скотч при відриванні якого появляється напис, що коробку було відкрито.

І повідомити отримувачу що печатки чи скотч має бути цілим.
Я розумію, що відправляючи захисну плівку до телефона ніхто з тим гратися не буде, та й не потрібна вона нікому.
Але якщо дорогий телефон чи ще щось так запаковані, то навряд чи несумлінний працівник пошти буде з тим зв'язуватися.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2013, 20:43 #2301252   #22
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
Я думаю убезпечитись можна запакувавши коробку так, щоб не можна було так само її назад запакувати.
Наприклад
1. Обклеїти якимось кольоровим папером.
2. Наклеїти будь які печатки і заклеїти їх скотчем.
Печатки можна вирізати з викунутих паперів бухгалтерії.
3. Заклеїти коробку кольоровим скотчем.
4. Є навіть спеціальний скотч при відриванні якого появляється напис, що коробку було відкрито.

І повідомити отримувачу що печатки чи скотч має бути цілим.
Я розумію, що відправляючи захисну плівку до телефона ніхто з тим гратися не буде, та й не потрібна вона нікому.
Але якщо дорогий телефон чи ще щось так запаковані, то навряд чи несумлінний працівник пошти буде з тим зв'язуватися.

Та не правільно це!!!!!
Ви це упакуєте в дома все, а це треба упаковувати при працівникові НП + там де є камери, + можно на своє відео зазняти!!!

Виж подумайте Ви в дома можте так упакувати коробку пусту чи з хламом і відправити свому корешу і таким чином " розводити " нову почту , точніше пробувати розводити бо Вас нічого невийде = а невийде через те ЩО ВИ ПРИЙШЛИ ВЖЕ З СВОЄЮ УПАКОВКОЮ, хто зна шо Ви туда положили
dodge зараз поза форумом  
Подякував(ла):
davio37 (20.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2013, 20:50 #2301256   #23
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

В нас на фірмі була схожа ситуація :
нам відправили палету дитячого кольорового картону (запалєтовану плівкою і пораховано к-сть пачок в присутності відправника і працівників Нової пошти).
Ми тут отримали, розпалєтували і зі 120 спайок по 40 шт які б мали прийти - не було 4 запайки, а це 160 шт грубо по 2 грн.= 320 грн, так не великі гроші, але все ж. Ми з пред*явої до НП - на що нам відповіли : а ми що? воно палєтою прийшло - палєтою ЗАПАКОВАНОЮ ви і отримали, від нас що хочете? Пишіть якусь там заяву будем розбиратись. шеф написав заяву - сказали повідомлять, вже от 4 місяць пішов. Канєшно шеф забив на то все - бо нічого не докажеш, бо як пояснили, що ЯКЩО товар пропав то тільки при транспортуванні
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2013, 20:52 #2301257   #24
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
Та не правільно це!!!!!
Ви це упакуєте в дома все, а це треба упаковувати при працівникові НП + там де є камери, + можно на своє відео зазняти!!!

Виж подумайте Ви в дома можте так упакувати коробку пусту чи з хламом і відправити свому корешу і таким чином " розводити " нову почту , точніше пробувати розводити бо Вас нічого невийде = а невийде через те ЩО ВИ ПРИЙШЛИ ВЖЕ З СВОЄЮ УПАКОВКОЮ, хто зна шо Ви туда положили
Не зовсім так. Упаковку приймає оператор (і перевіряє декларацію). Якщо на декларації пише "дорога і бющася херь" і страховка на 10К грн, то оператор може попросити тебе відкрити і показати щоб впевнетись. Або повірити тобі на слово що там це дійсно є. Що і було в даному конкретному випадку. Це його відповідальність.
Але це залежить від організації роботи НП, треба читати і взнвати. До слова кажучи був подіний випадок з Тернополянином при продажі айфона, пару років тому.
Dao зараз поза форумом  
Подякував(ла):
timka.org (15.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2013, 20:52 #2301258   #25
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
Та не правільно це!!!!!
Ви це упакуєте в дома все, а це треба упаковувати при працівникові НП + там де є камери, + можно на своє відео зазняти!!!
Це що, працівник перевізника ще повинен відрізняти китайський айфон від справжнього?
А як він визначить чи телефон справний, він в цьому шарить? В його обов'язки входить перевірка функцій товару?

Цитата Виж подумайте Ви в дома можте так упакувати коробку пусту чи з хламом і відправити свому корешу і таким чином " розводити " нову почту , точніше пробувати розводити бо Вас нічого невийде = а невийде через те ЩО ВИ ПРИЙШЛИ ВЖЕ З СВОЄЮ УПАКОВКОЮ, хто зна шо Ви туда положили
Якщо я коробку з хламом запакував кольоровим скотчем, то це моя справа що відправляти. Отримувач не забирає таку коробку по причині пошкодження скотча чи упаковки. І я хочу отримати цю коробку з хламом назад також не пошкодженою. В мене немає задачі розводити нову пошту, я хочу щоб моя упаковка була цілою.

Якщо несумлінний працівник перевізника бачить коробку заклеєну печатками, то не буде її відкривати, в нього ж гора коробок, які запаковані прозорим скотчем.

Востаннє редагував Adriano_Chelentano: 15.11.2013 о 21:00.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2013, 21:13 #2301262   #26
Skinny)
Активний учасник
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Наразі на Новій пошті у вас не можуть прийняти телефон\планшет з оголошеною цінністю більше 2000 грн. якщо в примітці в декларації не вказаний серійний номер і працівник НП не звірив його. IMEI тут ні до чого. Приносив запаковану коробку з Айпадом - заставили розпечатати і звіряли серійний номер.
Skinny) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2013, 21:27 #2301264   #27
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Ми на фірмі теж маємо такі пакети і наклейки для приклеювання декларацій, але на тих пакетах не має цифр під штрих-кодом, тільки сам штрих (особисто перевірив декілька штук).
в тебе ще залишок стаpих пакетів. у нас вже всі нові, кожен має свій номеp. але пpи заповненні на офісі ти не маєш доступу вписувати там де виділив Pізник. тpеба вписувати pучкою знизу в додаткову інфоpмацію

Востаннє редагував Lolka: 15.11.2013 о 21:36.
Lolka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (15.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2013, 21:41 #2301276   #28
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата що ЯКЩО товар пропав то тільки при транспортуванні
Хіба НП не відповідає за транспортування?
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2013, 21:50 #2301285   #29
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата:
Допис від [Romanio] Переглянути допис
Хіба НП не відповідає за транспортування?
В таких випадках потрібно укладати договір з НП при частих відправках і перерахунку коштів безготівковим способом.
Тоді в договорі всі ці моменти прописані. Це трохи полегшує здобути свою правоту, але геморой всеодно буде.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2013, 21:56 #2301288   #30
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
В таких випадках потрібно укладати договір з НП при частих відправках і перерахунку коштів безготівковим способом.
Тоді в договорі всі ці моменти прописані. Це трохи полегшує здобути свою правоту, але геморой всеодно буде.
Яким чином договір і безготівковий розрахунок убезпечить від крадіжок при транспортуванні і полегшує "здобути свою правоту"?
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2013, 22:00 #2301290   #31
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
Яким чином договір і безготівковий розрахунок убезпечить від крадіжок при транспортуванні і полегшує "здобути свою правоту"?
В суді буде легше судитись, адже в договорі мають бути прописані всі форс-мажорні обставини. А про розрахунок я до слова сказав як зручність для підприємств, яким краще розплачуватись такми способом.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2013, 22:54 #2301332   #32
peGas
Учасник
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

і так другий день розслідування
поки що ніяких даних мені не повідомили,проте показали фотки шо там їм прийшло.

написана заява в міліцію, правда я трохи в шоці від їхнього ставлення :facepalm я ніколи не стикався з міліцією тому очікував чогось більшого. так чи інакше міліції треба ту справу буде закрити. Імеі фотки дані відео все що у мене є я передам слідаку, так шо крім внутрішнього розслідування буде ше й зовнішнє тепер якшо знайдуть винну людину (хоча з ентузіазмом нашої міліції вони можуть і не знайти) від КК їй не втікнути. Тим більше шо я впевнений на 99 процентів шо крадіжка сталася на відділені нової пошти в тернополі, працівники НП тут у львові теж такої думки притримуються, бо вони знають мене і памятають шо вага пакунка була не 30 грам як прийшло в тернопіль, і так як мені пояснили що за внутрішніми правилами та декларація була складена не вірно плюс легко було вскрити пакунок тому там вирішили шо до них претензій не буде і шо вина ляже на працівників зі львова. Якшо в тернополі слідчий не дурак і захоче розкрити ту справу там роботи на 5 хв.
peGas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2013, 23:06 #2301340   #33
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата
Допис від peGas Переглянути допис
і так другий день розслідування
поки що ніяких даних мені не повідомили,проте показали фотки шо там їм прийшло.

написана заява в міліцію, правда я трохи в шоці від їхнього ставлення :facepalm я ніколи не стикався з міліцією тому очікував чогось більшого. так чи інакше міліції треба ту справу буде закрити. Імеі фотки дані відео все що у мене є я передам слідаку, так шо крім внутрішнього розслідування буде ше й зовнішнє тепер якшо знайдуть винну людину (хоча з ентузіазмом нашої міліції вони можуть і не знайти) від КК їй не втікнути. Тим більше шо я впевнений на 99 процентів шо крадіжка сталася на відділені нової пошти в тернополі, працівники НП тут у львові теж такої думки притримуються, бо вони знають мене і памятають шо вага пакунка була не 30 грам як прийшло в тернопіль, і так як мені пояснили що за внутрішніми правилами та декларація була складена не вірно плюс легко було вскрити пакунок тому там вирішили шо до них претензій не буде і шо вина ляже на працівників зі львова. Якшо в тернополі слідчий не дурак і захоче розкрити ту справу там роботи на 5 хв.
Поки читаєш твійі текст, 100 різних версій промайнуло

Вчора ти говорив, що ти впевнений, що то вкрали працівники з НП Львова.
Сьогодні кажеш, що вже Тернополя, хоча ти сам написав що вони отримали посилку вагою 30грам.

Короче фіг поймеш тебе
[Romanio] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (16.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2013, 23:13 #2301343   #34
timka.org
 
Аватар для timka.org
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

в цій всій історії або відправник або працівник НП або отримувач пробували когось наїбaти, як би там не було - НП це є серйозна організація, і я сподіваюся що винні будуть покарані і згорять в пеклі
timka.org зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sirco (22.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2013, 23:18 #2301349   #35
peGas
Учасник
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата
Допис від [Romanio
;2301340]Вчора ти говорив, що ти впевнений, що то вкрали працівники з НП Львова.
Сьогодні кажеш, що вже Тернополя, хоча ти сам написав що вони отримали посилку вагою 30грам.
я ніде не писав про те що мені вкрали тел у львові

про посилку в 30 грам мені розказуть в тернополі в відділені, я товар не приймав

Додано через 15 секунд
Цитата
Допис від [Romanio
;2301340]Вчора ти говорив, що ти впевнений, що то вкрали працівники з НП Львова.
Сьогодні кажеш, що вже Тернополя, хоча ти сам написав що вони отримали посилку вагою 30грам.
я ніде не писав про те що мені вкрали тел у львові

про посилку в 30 грам мені розказуть в тернополі в відділені, я товар не приймав

Востаннє редагував peGas: 15.11.2013 о 23:18. Причина: Пізніше додано
peGas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2013, 09:31 #2301431   #36
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата:
Допис від [Romanio] Переглянути допис
Якщо випадок з телефоном, відкривають упоковочний пакет НП (з тим номером), витягають з коробки телефон і пустку коробку назад упаковують в пакетик НП.
Рома, а ти сам пробував той пакет відкрити? Його відкрити непошкодивши неможливо.
kurtq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2013, 12:45 #2301501   #37
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата:
Допис від N@ziK Переглянути допис
не розказуй байки: зараз та процедура через суд(читай "через жопу") робиться і нереально повернути ніяк. Хіба тато/дядько/брат/сват в суді...
До чого тут байки, розказую конкретний випадок зі свого досвіду. Можливо зараз змінили і через суд. але то що мені повернули телефон до тижня часу факт(перші дні шукали з помилковим ІМЕІ, одну цифру не так переписали) , а як уточнили через 2 дні віддали.

Окрім того, знайомий який розслідує всякі крадіжки і т.д. - то каже що все, де крали разом з тим і телеофн - то 90-95% знаходять через 1-2 дні. Ті хто більше розуміється - то з краденої сумки телефон викидають зразу.

Додано через 3 хвилини
А от на рахунок того, що часто багато хто хоче зекономити і вказує не фактичну вартість товару - то може попасти.
Колись знайомий зустрічав на МістЕкспресі Палету, де мало бути запаковано ящики з папером. Йому ту палету вивезли, і щось там невлізало в ФіатСкудо. Він розпечатує і щелепа впала - замість ящиків з папером новесенький мотор до порша + купа всяких дрібничок. По документах все було добре. Оголошена вартість товару - 200грн.

Востаннє редагував AHgpyxa: 16.11.2013 о 12:46. Причина: Пізніше додано
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Din Explorer (18.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2013, 13:12 #2301511   #38
atwinny
 
Аватар для atwinny
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата
Допис від peGas Переглянути допис
Тим більше шо я впевнений на 99 процентів шо крадіжка сталася на відділені нової пошти в тернополі, працівники НП тут у львові теж такої думки притримуються, бо вони знають мене і памятають шо вага пакунка була не 30 грам як прийшло в тернопіль.
А я на 99 відсотків впевнений що ніхто з 8 відділення Тернополя не міг вкрасти телефон. Знаю їх усіх від дня відкриття. Кожен день по кілька разів відправляю звідти посилки. Якщо і хтось поцупив - то ще до відділення: -> центральний склад Львова -> в дорозі -> центральний склад Тернополя ->
atwinny зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2013, 22:22 #2301975   #39
peGas
Учасник
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата:
Допис від atwinny Переглянути допис
А я на 99 відсотків впевнений що ніхто з 8 відділення Тернополя не міг вкрасти телефон. Знаю їх усіх від дня відкриття. Кожен день по кілька разів відправляю звідти посилки. Якщо і хтось поцупив - то ще до відділення: -> центральний склад Львова -> в дорозі -> центральний склад Тернополя ->
можливо, я не стверджую, але факт лишається фактом, плюс не зрозуміло чому на відділені 8 працівники не прийняли ніяких рішень коли отримали посилку вагою в 30 грам а в декларації пише 500! варітстю 7000 грн

я стеверджую факт крадіжки і повідомляю всім хто не знає нюансів пересилки товарів через НП шоб ні в кого не виникло подібної ситуації



а ось відео як можна вскрити пакет з НП
peGas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.11.2013, 08:17 #2302076   #40
skavados
 
Аватар для skavados
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цей вантаж зі Львова з Медової забирав мій напарник по роботі(навіть двоє), в принципі, розпакувавши пакет помітив розрізану акуратно клейонку ,в якій мала би бути коробка. Клейонка зберегла форми коробки.
п.с. Вони прийшовши но нову пошту, забрали пакунок і навіть не думали перевіряти. Добре що їм працівник порадила....
skavados зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:15.