Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Попит (куплю) > Здоров'я, косметика, медикаменти


Мейк-ап

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.03.2015, 14:31 #2527062   #1
Lorina
Учасник
Типово Мейк-ап

Насправді це мистецтво – фарбуватися так, щоб косметика не впадала в очі і виглядати при цьому добре. Якщо дама, завдаючи макіяж, обходиться лише тушшю і блиском для губ, то, швидше за все, вона:
приймає себе такою, яка вона є
http://lorina-cosmetics.com.ua/
Lorina зараз поза форумом  
Старий 07.07.2016, 03:11 #2643507   #2
ZhannaRomanova
Учасник
 
Аватар для ZhannaRomanova
Типово Відповідь: Мейк-ап

Не робоче посилання...
ZhannaRomanova зараз поза форумом  
Старий 07.08.2016, 20:09 #2647467   #3
ZhannaRomanova
Учасник
 
Аватар для ZhannaRomanova
Типово Відповідь: Мейк-ап

До речі, ось цікаві поради від Фахівці Лореаль Україна щодо правильного макіяжу та трендів у моді на 2016 рік.
ZhannaRomanova зараз поза форумом  
Старий 10.10.2017, 19:42 #2708800   #4
lavanda27
Banned
Типово Відповідь: Мейк-ап

Девчонки, раз мы уже заговорили о красоте, то хочу вам предложить испробовать на себе криолифтинг в салоне Инь Ян https://yysalon.ua/services/kriolifting.html. Я ходила в разные салоны, на разные массажы, но не думала, что эта процедура настолько мне понравиться. В этом салоне современная техника, опытные и ловкие мастера. Ну и конечно если вас интересует мейк-ап, то здесь вам сделают его профессионально и достойно. Я испробовала и не жалею, вы также можете это сделать.
lavanda27 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (10.10.2017)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:17.