Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Онлайн ігри


TERA online (F2P)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.02.2013, 13:05 #2149426   #1
regman
 
Аватар для regman
Типово TERA online (F2P)

Хтось грає? Я ось думаю почати. Правда на Євро там блок стоїть на всі країни колишнього СРСР (навіть не дадуть зареєструватись). На американському відкрито, але там пінг побільше буде. Але якщо хочеться на євро пограти - то розумні люди радять купити VPN (наприклад Kembro - 6 баксів в місяць), але ще краще орендувати VPS з VPN (5 баксів в місяць) і маєш чистий ай-пі з країн західної європи. Як шаровий варіант - юзати вільні проксі, але там гарантії немає, що з часом не заблочать.

Одним словом я собі купив на місяць VPS з VPN, вже зарегав акк на євро і сьогодні почну на одному з Євросерверів, скоріш за все на Fraya PVE (Европа).

Якщо хтось надумає - пишіть, приєднуйтесь почнемо разом. А там буде видно))
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2013, 15:36 #2149558   #2
maxon
Типово Відповідь: TERA online (F2P)

Я через Proxy Switcher на євро заходжу, в грі виробає і нічо не тре купляти. На даний момент не граю, бо більше тягне в танки і в War Thunder.
maxon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2015, 08:27 #2511266   #3
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: TERA online (F2P)

кому цікаво - 26 лютого 2015 року стартує ОБТ на ру. 2 пвп і 2 пве сервери. Оплата - ф2п.

tera-online.ru
regman зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:00.