Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Онлайн ігри


Armored Warfare

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.09.2015, 17:32 #2579314   #1
BaltazaR
Guest
Типово Armored Warfare

Відкрив для себе сьогодні нові танки онлайн. WOT звичайно вне конкуренції, але танки досить цікаві.
Купа всяких цікавинок. багато сучасних танків такі як леопард і т90
Armored Warfare
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2015, 12:44 #2579867   #2
Barton
 
Аватар для Barton
Типово Відповідь: Armored Warfare

Одне слово: Майл.сру
Barton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2015, 18:32 #2579942   #3
PhantomRV
 
Аватар для PhantomRV
Типово Відповідь: Armored Warfare

Mail.Ru Group ( My.com) виступає як розповсюджувач на території СНГ і ніякого відношення до розробників гри немає. А те що вони це виставили як Проект Армата і заявили про підтримку проекту «Уралвагонзавод» то це вони просто хочуть прорекламувати своє танкобудування. А взагалі, то є дєтіщє Obsidian Entertainment, які є авторами Fallout: New Vegas або South Park: The Stick of Truth. Всі вони, як і Armored Warfare (голова пректуРичард Тейлор (Richard Taylor) розроблялися на двіжку CryEngine (ціна для комерційного використання 1,2 млн. доларів). Так що це вам не якийсь там WOT. Катаю там ще з ЗБТ і, оскільки катав в WOT і War Thunder) можу сказати що там графа дуже на висоті, щось як в War Thunder, а геймплей як в WOT, тільки взято все краще і там і там. Mail.Ru давно вженамагаєтьсянав'язатирозробникам, як вони кажуть, "національні" особливості в грі, щоб російські танки не були такими ущербними. На що неодноразово була отримана відповідь, що всі танки будуть відповідати їх справжнім технічним характеристикам. Попробуйте. Це не реклама)) це моя особиста думка.
PhantomRV зараз поза форумом  
Подякували 2:
ZhiganLimon (30.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2015, 11:28 #2580074   #4
ZhiganLimon
Активний учасник
 
Аватар для ZhiganLimon
Типово Відповідь: Armored Warfare

PhantomRV, варто починати рубитися вже чи краще зачекати поки всё відбаланситься???
ZhiganLimon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2015, 13:11 #2580100   #5
PhantomRV
 
Аватар для PhantomRV
Типово Відповідь: Armored Warfare

Варто, як мінімум, попробувати, а далі вирішите варто чині. За весь час що там ганяю баланс ніхто не міняв. Доробляють карти, фіксять баги.
PhantomRV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2015, 18:00 #2580151   #6
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Armored Warfare

Гра як на мене ще сирувата чи просто не привик але попробував і не відпускає )
Багато чого ще не понятно. як працює "засвет", якось аж занадто легко всі засвічуються. Дивно йде прокачка. Карти як на мене, якісь дитячі і замалі. Арта це взагалі окрема історія, але тут на ній набагато цікавіше грати. Але на фоні цього всього (враховуючи що гра нова і буде ще дороблятись) гра класна і заслуговує уваги. Просто занадто привик до "правил" WOT ))
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2015, 19:17 #2580175   #7
PhantomRV
 
Аватар для PhantomRV
Типово Відповідь: Armored Warfare

Я напочатках, після того як 3 роки відкатав на WOT, Armored Warfare показалось якимось не таким. Але трохи погравши, зрозумів що це просто в WOT щось не так. Наведу приклад, що стосується засвєта, в WOT, я проїжджаю на Т29 в 20 метрах від арти і не засвічую її, наскільки то правильно з механіки засвєта я незнаю, але те що я її мав би побачити хоч візуально то це як би факт. От в Armored Warfare можна бачити візуально танки навідь якщо вони не засвічені і вести по них вогонь. Як на мене це круто. Ще в Armored Warfare немає різного % засвєта для різної техніки. Наприклад, як на мене то Вафля з її габаритами і вухами не мала би мати менший % засвєта ніж менший за неї тяж, що, наприклад, так само стоїть в кущах і не рухається.
PhantomRV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2015, 15:12 #2583680   #8
Closer
Активний учасник
Типово Відповідь: Armored Warfare

Графіка то гарно, але треба комп відповідний під ту графіку.
Closer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2015, 20:32 #2584030   #9
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Armored Warfare

Цитата
Допис від Closer Переглянути допис
Графіка то гарно, але треба комп відповідний під ту графіку.
як на мене то в WOT графіка більш вимоглива до компа.

 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:21.