Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Кулінарія

Кулінарія Рецепти/поради/обговорення


Цікаві рецептики!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.02.2012, 19:37 #1882647   #101
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Класний медівник , великий і вдається завжди.
Тісто рідке, наливається в велику тортівницю або прямокутну форму на половину висоти , бо сильно росте.
Складники ( обов"язкові):
2 скл. цукру
4 яйця
4 скл. муки
4 ст.л меду
4 ст.л олії
4 ст.л сметани
1 п. порошку для печива ( розрихлювач)
0,5 ч.л. соди.
Складники ( довільні але дуже бажані)
Горіхи будь-які ( я беру волоські) 1,5 скл. я висипаю в кухонний рушник і трошки товчу макогоном, скалкою чи т.п. щоб не були надто великі шматки, але й не порох.
Кориця, гвоздика, імбир, мускатний горіх, ваніль, цедра цитрусових, цукати, родзинки. Кількість на власний смак , але без фанатизму. Моя власна "фішка" - чорний мелений перець, хто ризикне додати, то лиш трошечки.

Приготування:

Склянку цукру висипати на суху сковорідку і нагрівати помішуючи до розплавлення цукру і набуття ним св.коричневого кольору. Додати 1 скл. води ( обережно, цукор гарячий і може розбризкуватись окропом) і перемішувати до повного розчинення карамельної маси у воді. Спочатку вона вестиме себе неадекватно, але не зважайте і розмішуйте, вийде коричневий цукровий сироп. Все, це саме складне в цьому рецепті. Сироп відставте в сторону, щоб вистигнув, а за той час змішайте всі складники, що залишились в рецепті, соду попередньо погасіть сметаною, вилийте сироп і перемішайте все ложкою.

Форму встеліть пергаментом, або змастіть жиром і підпиліть мукою, медівник всеодно гарно відстає від стінок. Ставте в духовку ( темп. не скажу - середній вогонь, може 180 градусів) час - десь 1 год. Перевіряється скалочкою. Я - легенько гойдаю формою, якщо поверхня вже не дрижить , як холодець - торкаю поверхню рукою, вона повинна бути пружною. Виключаю, залишаю вистигати на півгодини-40 хв. перевертаю на дошку і ріжу вже холодним. Якщо лишається на ніч, то прикриваю рушником, щоб не завітрився. Кажуть, що він довго залишається свіжим і м"яким , але в мене не було можливості пересвідчитись - змітається до кришечки.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_0547.jpg (176.7 КБ, 10 переглядів)
Іра зараз поза форумом  
Подякували 5:
Jane Doe (28.02.2012), kookla (26.02.2012), mini-me-zee (26.02.2012), Yarkop (26.02.2012), Джалка (26.02.2012)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 27.02.2012, 13:03 #1883158   #102
cheesy
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Моркв"яно-кокосово-імбирний суп



Цей суп в топ-3 моїх улюблених, тому ніяк не можу ідеально його приготувати - завжди шось не на всі сто. Це імпровізований простий рецепт.


на 4 порції:

кілограм моркви
середня цибулина
3 зубчики часника
корінь імбирю (натертого треба буде десь 4 стол ложки)
кокосове молоко (в банці)
овочевий або курячий бульйон (мілілітрів так з 600 для досить густого супу. краще влити 700-800, а потім вже з блендером розбиратись скільки води потрібно)
оливкова олія
каррі
сіль-перець

Каструля (в яку потім все вміститься) з 3-4 ложками оливкової олії - розігріто до середнього вогню. Різана цибулина, тертий імбир, видавлений часник - туди. тушим 5-10хв.

Морква чиститься і ріжеться на кружельця як на суп. Кидаєм до цибулі, часника і імбиря. якшо можем ще тушити - тушим, якщо вже відчуваєм шо часник згорить - то заливаєм одразу бульйоном. Варим все в бульйоні хвилин 30, поки морква не стане м"якенькою.

По частинках перемелюєм в блендері, поки не утвориться гарне, рівномірне пюре. В пюре тоді все на смак: половину-цілу банку кокосового молока (я десь за 2\3 банки), сіль (дуже обережно, мінімально треба!), перець, з пів чайної ложки каррі (або менше - на смак).

cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2012, 12:38 #1896694   #103
cheesy
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Якщо у вас немаэ яєць (хіхі), але хочеться налисників, цей пост для вас!
(або налисники за 15 хв)

Сьогодні здерла прекрасний рецепт з гамерикосів. Даже фотку їхню повішу:


на 5-6 налисничків (одна велииика порція або дві скромні).

-стакан муки
-чайна ложка цукру
- третина чайної ложки тертої кориці
- 2 чайні ложки порошка до печива
- стакан молока
-столова ложка олії
-столова ложка води
-чайна ложка ванільного екстракту (в мене не було, і нічьо)
- стол ложка-півтори масла ( в рецепті було 2, але я дала 1, бо шось зажирно, америкоси)

змішуєм молоко, ванільку, воду і олію (ахах, ну пробуєм змішати). доливаєм до сухих інгрідієнтів, збиваєм.

топим масло на сковорідці. коли стопиться, зливаєм його до решти інгрідієнтів, збиваєм.

робим маленькі налиснички на центрі сковорідки. через то шо масло було по всій сковорідці, його залишки з боків можуть пригоріти - такшо раджу витерти паперовим рушником. як тільки зверху починають з"являтися бульбашки, перевертаєм. кольором мають бути як на фотці. жаряться/горять ДУЖЕ швидко - тому гарна заміна яєчним ще і тому, що швидкі.

Смачного! а таки дуже смачноо
cheesy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (21.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2012, 15:57 #1903136   #104
RUDI
 
Аватар для RUDI
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Салат кубик-рубик
кавун, ківі, сир Фета (або бринза), м'ята
далі на фото:

RUDI зараз поза форумом  
Подякували 3:
Jane Doe (28.03.2012), Lolka (24.03.2012), Джалка (23.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2012, 20:07 #1908833   #105
RUDI
 
Аватар для RUDI
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Нуга в шоколаді



Прихований текст: .Приготування : 
RUDI зараз поза форумом  
Подякували 4:
cheesy (01.04.2012), Манюня (05.04.2012), Jane Doe (31.03.2012), neznayomka (30.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2012, 21:33 #1955836   #106
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Десерт, який в нашій сім”ї має кодову назву «Цицька». Історія народження його назви довга , смішна , заплутана і не для цієї теми. Рецепт даю.
Інгридієнти:
4 яйця
2 скл. Цукру
2 ст.л. крохмалю
1 скл.муки
2 пакети по 400гр. сметани
2 ст.л желатину
1 пачка крекеру
0.5 кг полуниці
Приготування:
Яйця з 1 скл цукру збиваються міксером в тугеньку піну
У взбиті яйця поступово досипається крохмаль і мука маленькими порціями і помаленьку і ніжно , в одному напрямку вмішуються ложкою, не гасячи піни.
Ця суміш переливається в змащену жиром і підпилену мукою форму. ( кругла тортівниця чи прямокутна, головне щоб глибоченька і досить велика в мене в даному випадку 33х22х6 см)
Тісто ставиться в досить гарячу духовку, а через 10 хв. не відкривачи дверки вогонь зменшити і допікати до того часу коли колір поверхні стане золотистого кольору, а консистенція тіста статичною.
Бісквіт перевертаєм і розрізаєм довгим ножем , горизонтально, навпіл. За той час поки стигне бісквіт запарюєм пів склянкою гарячої води дві ст. ложки желатину і розмішуєм до повного розчинення і вистигання.
Сметану ванільний цукор і 1 скл. цукру збити міксером, вливаючи по-трохи желатиновий розчин. Висипати в сметану поломаний крекер.

Збираєм десерт.
В посудину, де пікся бісвіт кладем його дно, заливаєм половиною сіміші сметани , ріжем полуницю великими шматками і складаєм на сметану, наливаєм другу частину сметани і притискаєм зверху другою частиною бісквіту.
на 1 -2 год в холодильник.

Зауваження:
1.Класно, коли крекер шоколадний.
2. Крекер і клубніку в процесі приготування можна активно їсти, бо їх в рецепті забагато.

Востаннє редагував Іра: 13.07.2013 о 21:32.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 5:
Манюня (04.06.2012), lapochka dochka (06.07.2012), RUDI (17.06.2012), SNIZHOK (04.06.2012), Джалка (03.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2012, 20:59 #1967246   #107
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Обіцяний рецепт тіста на смажені в олії пиріжки:
(рецепт дивний , але не сумнівайтесь - перевірений)
Інгридієнти:
1,5 ст.л. сухих дріжджів
700 мл. теплої води
2 ст.л. цукру
1 ч.л. солі.
4 ст.л. олії
1 кг.муки
Приготування:
В півлітрову банку насипати дріжджі , 1 ст.л. цукру і налити 200 мл. теплої води. Розбовтати і поставити в тепле місце. Через 10 хв. з банки полізе шапка дріжджової піни. В миску насипати 1 ст.л. цукру, 1 ч.л. солі, 4 ст.л. олії, вилити з банки дріжджі, долити 0,5 л. теплої води і замісти тісто з 1 кг. муки. Тісто перекласти в кульок, витиснути з нього зайве повітря, зав"язати і опустити у відро з холодною водою ( я не морочилась і набрала повну раковину води і закинула кульок туди.) Через 10 хв. тісто розіпре кульок і вспливе , як поплавок. Виймаєте кульок, розв"язуєте і ліпите пиріжки.

Щоб мінімально використати посуд ( щоб потім менше мити) роблю так: змащую дошку олією, наливаю олію на руки і беру з кулька тісто. Руками витискаю з тіста бульку близько 5см в діаметрі ( сірникова коробка) розплескую по долоні, накладаю начинку, защипую. Якщо начинка сира і потребує термічної обробки ( сирий фарш) то пиріжку надаю пласку форму, якщо начинка вже готова до вживання ( повідло, ягоди, яйця з цибулею, тушена капуста, лівер і т. д.) , то залишаю форму подовгастого пиріжка того розміру, який оптимально підходить для моєї пательні. Складаю їх на дошку і смажу в олії.

З такої кількості тіста і 600 гр. фаршу в мене вийшло 24 біляша і 3 пиріжка з суницями для меншої доньки.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 4:
Jane Doe (18.06.2012), Lolka (17.06.2012), sarmat (21.07.2012), ternolex (17.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2012, 09:44 #1981393   #108
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Значить творожний торт-суфле на основі бісквіту з персиками і малиною.
Інгрідієнти:
Бісквіт:
3 яйця
1 скл і 1 ст. л. цукру
50 гр муки
щіпка солі
Творожне суфле:
400 гр творогу
600 мл молока
6 ст. л. цукру
2,5 ст. л. желатину
Сметанкове/вершкове суфле ( я влітку роблю із магазинної сметани, бо так менш жирне):
2 пак. сметани або 800 гр
100 мл молока
2 пак желатину по 12 гр
1 скл цукру
1 пак ванільного цукру
Фрукти або ягоди, які подобаються. Я частіше роблю з полуницею, чорницею, малиною, вишнею, персиками чи абрикосами. Цього разу я використала 0,5 кг персиків і 200-300 гр малини.
Також потрібна "роз'ємна" форма.

Процес приготування
Бісквіт:
Розігріваємо духовку до 180 градусів. Змащуємо форму маслом, смальцем або олією, обсипаємо мукою. Відділяємо білки від жовтків. Білки збиваємо із сіллю у стійку піну. Порціями всипаємо цукор і продовжуємо збивати до стійких піків. По одному вводимо жовтки, збиваючи міксером на невеликій швидкості. Вводимо порціями муку і акуратно, але впевнено пермішуємо. Я це роблю гумовою лопаткою. Виливаємо масу у форму і випікаємо 20-25 хв.
Готовий корж охолоджуємо і пропитуємо. Цього разу я робила це сиропом завареним на абрикосовому лікері, а можна просто сиропом цукровим. Можна і не пропитувати, якщо ви не любите "мокрий" бісквіт.
Творожне суфле:
У 500 гр молока висипаємо цукор і ставимо на вогонь до повного розчинення останнього. Желатин заливаємо рештою молока і даємо розбухнути. На слабкому вогні доводимо до кипіння, але не кип'ятимо! Змішуємо обидві маси, охолоджуємо і ставимо в холодильник, щоб схопилося. Розтираємо сир блендером або перетираємо його через сито. дістаємо охолоджену масу з холодильника і збиваємо міксером або блендером з творогом.
Беремо роз'ємну форму, кладемо туди бісквіт. Борти застилаємо пергаментом. Виливаємо на бісквіт творожну масу. Ставимо в холодильник для застигання.
Сметанкове суфле:
У посудину вливаємо сметану і всипаємо цукор, перемішуємо ложкою і ставимо в холодильник, щоб цукор розійшовся. Желатин замочуємо у молоці і доводимо до кипіння. Залишаємо, щоб вистигнув. Дістємо з хололильника сметану і збиваємо міксером, додаємо желатин з молоком і знову збиваємо.
На творожне суфле викладаємо частину, нарізаних дольками, персиків і малину або інші фрукти, ягоди. Заливаємо сметанною масою і ставимо в холодильник для застигання. Коли застигне прикрашаємо іншою частиною песиків і малини, заливаємо те все желем для тортів. Все це має постаяти в холодильнику ніч. Перед подачею на стіл, знімаєте кольцо з форми і пергамент, він легко відходить від боків торта.
Я робила з одним бісквітним коржем, а можна робити прослойками з двома коржами і більше. Як Вам подобається.
Фоток нема, так як вчора все з'їли.
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякували 3:
Манюня (18.07.2012), Джалка (06.07.2012), Дєцко (06.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 05:38 #1992873   #109
Macy's
 
Аватар для Macy's
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Крученики "по-американськи"
Колись мій чоловік "видав" побажання щодо ідеального рецепту для голодного дядька: щоб обовязково мясо, і щоб бараболя...але не банальна тушена чи печена бараболя з мясом! І щоб був соус. І ще щось... І щоб було цікаво!
Враховуючи всі ці побажання - крученики "по-американськи", які, сподіваюсь, будуть до вподоби українським хлопцям, а може і дівчатам.
Отже, беремо кусень сирого мняса і краємо його на "стрічки". Дівчата, це може бути і свинина, і говядина, і курятина. Покраєне заливаємо або засипаємо маринадом/спеціями на 30хв. - годину. Фантазія ласкавозапрошується. У мене сьогодні було - куряча грудка замаринована у паприці, лимонному соці, сухий часник і трошки соєвий соус.
Замариноване мясо обсмажуємо, ну щоб виглядало обсмаженим - хвилин 7-8, перекидаючи. Увага! Пательню не миємо! Викладемо готове на серветку - ми ж хочемо смачно попоїсти, а не жирку набрати, правда? Ось така вона, вже підсмажена курочка:


Нарізаємо тонкими ж смужками овочі. Що у вас є, що смакує... Можуть бути свіжі, можна мариновані, як зимовий варіант. На разі - свіжий огірочок, зелений і червоний солодкий перець:



На тій же пательні, де шкварилось мясо обсмажуємо картоплю, накраєну, знову ж таки "стрічками" і сьогодні я ще докинула до неї кислої капусти. А зазвичай додаю гриби (сьогодні не було). Ось така бараболька:


Ну ось начинка і готова. Подбаємо про "зовнішній вигляд". Я використовую мексиканські тортіляс - це, фактично, те ж, що і звичайний тонкий лаваш - його я теж колись брала. Підходить ідеально.
Соус. Знову ж таки - що душа бажає, або холодильник видасть. На разі - майонез, гірчиця, трошки давлений часничок і, трошки - !делікатес! - баклажанова ікраВсе змішали, намастили на палянички:



Розкладаємо начинку. Давайте так - по краям барабольки і мясо, а всередину -нейтралка - вже що вам заманулось:




Тут всередині окрім солодкого перцю ще маленькі помідорки і сир з паприкою:




Завертаємо то все багаття, як голубці - скрутили в трубочку, кінці підвернули. Ось так:



В принципі, якщо чолов'яга аж клацає зубами, то їсти можна вже. Проте, варто довести страву до логічного кінця Обмазуємо наші крученики олійкою, лишаємо на 2 хвилинки і обсмажуємо. От тільки не обсмажуйте сухі крученики просто на оліі. Повірте, вийде "не то"



Ось такі вони вже підрумянені



Дуже смачно, спробуйте, дівчата. Вгодите будь-якому голодному дядькові!
Macy's зараз поза форумом  
Подякували 10:
Dinara (18.07.2012), Манюня (22.07.2012), Jane Doe (20.07.2012), lapochka dochka (18.07.2012), Lolka (08.11.2012), muTs (27.07.2012), Romko_7 (22.07.2012), sets (18.07.2012), tayna (27.07.2012), Джалка (18.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 09:57 #1992996   #110
-kenny29-
 
Аватар для -kenny29-
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

"American pancakes" (Американские блинчики)

Ингредиенты (на 12 штук):
яйца - 2 шт, сахар - 2.5 ст.л, соль - 1 ч.л., молоко - 2 стакана, мука - 2 ст, сода (гашеной уксусом) - 1 ч.л. раст. масло - 1/4 ст
Яйца взбить с сахаром и солью до появления пены.
Добавить стакан молока, хорошо взбить, постепенно всыпать муку, постоянно разбивая комочки миксером.
Повторить предыдущий пункт, добавив оставшиеся стаканы молока и муки.
Влить растительное масло (можно заменить топленым сливочным).

Погасить соду, добавить в тесто и еще раз хорошо перемешать. Оставить постоять минут 5-10. За это время разогреть сковороду.
Жарить без масла (иначе они уже не будут американскими) на умеренном огне. Как только появятся и начнут лопаться пузырьки - перевернуть оладушек и жарить еще секунд 20. Складывать желательно стопочкой, чтобы нижние оладушки сохраняли тепло.
-kenny29- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 11:07 #1993058   #111
lapochka dochka
мамашка
 
Аватар для lapochka dochka
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

піддивилась по тв
беремо бісквіт,стаканом видавлюємо кружечки,на них кілька дольок ківі,зверху пломбір,окремо збиваємо білки з цуром в густу піну,товстим шаром покриваємо морозиво і в духовку добрерозігріту на 30 секунд щоб білки "схватились"а морозиво всередині було холодне і ціле
lapochka dochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2012, 20:53 #1997014   #112
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Робила сьогодні салат з макаронами Можна їсти теплим ( як мій чоловік), а можна поставити хв. на 30 в холодильник і їсти холодним (як робила я) - обидвоє залишилися задоволені фото з сайту, в реалі петрушка дрібніша набагато виходить))



на 4 порції:

200 гр макаронів- спіральок

100 гр шинки

1 червоний солодкий перець (середній)

120 гр молока

2 столові ложки оливкової олії

100 гр фети

сік половинки лимона чи лайму

жменька зелені петрушки

зубчик часнику

сіль, перець - на смак

Відварити в підсоленій воді спіральки. Поки варяться, змішати в блендері фету, молоко, олію, петрушку, сік лимона, сіль, перець.
Макарошки викласти в миску, добавити порізану кубиками шинку і порізаний дрібними кубиками очищений перець. Залити соусом і акуратно перемішати.
По бажанню можна добавити порізані оливки без кісточок, солодку червону цибулю. То вже як хто любить.
Смакота!!!
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 8:
andrey_ko (23.08.2012), BBV (22.07.2012), Jane Doe (23.07.2012), lapochka dochka (27.07.2012), Romko_7 (22.07.2012), sarmat (23.07.2012), tayna (27.07.2012), ternolex (22.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2012, 19:10 #1997924   #113
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Вчора робила десерт з громкім названієм ПАРФЕ А якшо по людськи - то заморожений десерт типу морозива.

Я робила комбінований, кавовий і ягідний (брала лохину (по рос.- голубика), але можна і з чорницями і з малинкою і

вопше зі всім, шо можна розім*яти в пюре! )




350 мл вершків, жирність не менша 35%, шоб збилися

6 жовтків

150 гр цукру

2 столові ложки цукрової пудри

1,5 столової ложки розчинної кави

200 гр ягід любих

Ягоди розмолоти в блендері до пюре. Каву розчинити в 1 столовій ложці кипятка.

Цукор залити 6 столовими ложками гарячої води і зварити сироп. Поставити студитися його. В банячок з киплячою водою поставити миску з жовтками (водяна баня) і міксером збити жовтки в піну. Зняти з бані, влити цівкою охололий цукровий сироп і збити ше трохи. Відставити.

Збити вершки з пудрою в піну. Додати до вершків збиті жовтки і обережно ложкою вимішати.

Поділити на 2 частини. В одну влити розчинену каву. В іншу - добавити розмелені ягоди. Виходить консистенція сметани. В форму ( я брала прямокутну ванночку, типу форми для кекса, можна квадратну шкляну невелику, хто шо має) на дно накидала ягідок (ото вони на фото внизу круглі в розрізі)) зверху налила масу ягідну, а на неї, обережно, лиючи на ложку - кавову. закрити плівкою чи кришкою і в морозилку, мінімум на 2 години, я на ніч ставила. Перед подачею переставити на 20 хв в холодильник, шоб легше різалося.

На смак дуже легке і літнє
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 6:
andrey_ko (23.07.2012), christina (23.07.2012), Dinara (24.07.2012), Jane Doe (24.07.2012), sarmat (23.07.2012), SNIZHOK (25.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 14:27 #1998639   #114
ap@snuj
злий котЄ
 
Аватар для ap@snuj
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Шановні кулінари, напишіть, будь-ласка, рецепт приготування грибної юшки з використанням плавлених сирків. Буду дуууже вдячний. (і подетальніше попрошу=)))
ap@snuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2012, 14:31 #2001012   #115
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Торт Цариця "Естер"
Скільки чого треба
Бісквіт (на один корж):
3 яйця
50 гр цукру
45-50 гр муки
1 ст. л. з чубком маку
Потрібно три коржі
Крем:
1,5 скл молока
200 мл вершків 33 %
150 гр цукру
3 жовтки
2 ст. л. крохмалю
Цедра і сік 0,5 лимона

Відділити білки від жовтків. Білки збити в піну з щіпкою солі. Порціями всипати цукор і збивати міксером до міцних піків. По одному ввести жовтки і , продовжуючи збивати, розтерти їх до біла. Відкласти міксер. Порціями всипати просіяну муку і перемішувати помало, але впевнено по кругу лопаткою, краще силіконовою. Вилити тісто у змащену форму і поставити у доховку на 20 хв при температурі 200 градусів. Так спекти 3 коржі.
Крем:
Змішати 1 ст. л. цукру, крохмаль і 2 ст. л. молока. В решту молока додати жовтки, цукор і на маленькому вогні довести до кипіння. Додати крохмаль і продовжуючи мішати варити до загустіння. Додати сік і цедру лимона і варити ще 1-2 хв. охолодити.
Вершки збити до піків з 2 ст. л. цукру ( якщо не збиватимуться можна додати згущувач вершків). Добавляючи по 1 ст. л. заварного крему продовжувати збивати. Охолодити і перемастити коржі. прикрасити можна або хлоп"ями мигдалю або посипати маком через трафарет, що кому подобається. Я прикрашала айсингом і мастикою, але тоді торт треба зверху покривати масляним кремом.

І в розрізі

Востаннє редагував Jane Doe: 27.07.2012 о 14:43.
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (27.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2012, 10:34 #2019330   #116
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
Робила сьогодні салат з макаронами
вчора і я спробував салатік цей. Цікавий смак, особливо сподобався соус, з лаймом, фетою - такий кисленький.
Міг би скоригувати на чоловічий смак - менше макаронів (брав буквально 200 грам на вазі), а більше м'яса, і більшими кубиками. Цибульку можна теж додати.
Ага, всім моїм сподобалось, коли ще тепле - тоді соус більше відчувається...
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (23.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2012, 14:58 #2019528   #117
LOVEgirl
 
Аватар для LOVEgirl
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
Шановні кулінари, напишіть, будь-ласка, рецепт приготування грибної юшки з використанням плавлених сирків. Буду дуууже вдячний. (і подетальніше попрошу=)))
Швидко і смачно))
Інгредієнти :

0,5 кг. грибів шампіньйонів
150-200 гр. плавленого сиру
1 шт. ріпчастої цибулі
Сіль
Зелень за смаком.

Приготування:

Наріжте печериці, підсмажте з цибулею на оливковій олії. Закип'ятіть 2л води та розчиніть в ній сир, підсоліть за смаком (враховуйте те що у сирі є сіль), Покіп'ятіть пару хвилин і додайте смажені гриби. Розлийте по тарілках додаючи зелень.
LOVEgirl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2012, 21:48 #2039014   #118
Kykycia
Учасник
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

http://www.say7.info/ готую з цього сайту, народ він реально класний! Вже стільки всього спробувала...ммм, тепер я люблю готовити)))))
Kykycia зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mirosya (07.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2012, 16:52 #2050534   #119
Mirosya
Учасник
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Цитата
Допис від Kykycia Переглянути допис
http://www.say7.info/ готую з цього сайту, народ він реально класний! Вже стільки всього спробувала...ммм, тепер я люблю готовити)))))
Дякую! Багато цікавих рецептів знайшла
Mirosya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 21:25 #2062117   #120
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Робила сьогодні вялені помідори. Італійська закуска )

На 2,5 кг помідорів ( брати м*ясистий сорт, з мінімумом соку. Краще "сливки" ,коли сезон ) потрібно :

3 головки часнику
300 мл олії ( в рецепті пише оливкова, вичитала, шо можна брати звичайну соняшникову, так як я не дуже люблю запах оливкової в великих кількостях, то взяла пів на пів - 150 мл оливкової і 150 мл соняшникової )
травички: базилік, орегано, розмарин, шалфей, чабер, майоран. Сухі , або якісь сухі, якісь свіжі. Я купила готовий набір з вищеназваних трав "Італійські трави" + взяла свіжий базилік для контрастів кольору і більшого аромату.
2 чайні ложки чорного меленого перцю
3 чайні ложки солі
5 чайних ложок цукру
бальзамічний оцет (пару чайних ложок)



Uploaded with ImageShack.us

Помідорки миєм, сушим, розрізаєм на половинки,якшо то "сливки", четвертинки, якшо то крупніший сорт і восьмеринки, якшо то помідорні переростки Бритванку змазуєм олією і викладаємо помідорки щільно, можна навіть трохи внахльост, зрізом догори. Присипаєм досить щедро кожну помідорку сумішшю солі,перцю і цукру, потім посипаєм травичками (сухими!) якшо є свіжі, то їх не тре поки шо чіпати. Травичку краще сипати точечно на кожний помідор, бо ті шо попадуть на бритванку будуть горіти і чорніти. І ,нарешті, злегка збризкуєм то всьо олією . Виходить отакий натюрморт:



Uploaded with ImageShack.us

А тепер самий головний момент. Бритванку ставим в духовку, нагріту до мінімуму,тобто градусів 100-120. І привідкриваєм дверцята духовки сантиметрів на 2-3. І томимо помідорки, не чіпаючи їх, протягом 4-5 годин. З весь час привідкритими дверками, це важливо. Вони не мають спектися чи пригоріти, вони мають випарити з себе вологу, зменшившись в вазі більше ніж наполовину. В кого духовка електрична, помідорки по собівартості виходять платинові
За той час чищу часник, ріжу його пластинками, заливаю олією і туди ж ріжу свіжий базилік. Солю по смаку, шоб не було прісне. Відставляю поки. Готую банки, мию, простерилізую пізніше.,шоб закладати в гарячі.
Коли помідорки готові, вони мають отакий вигляд :



Uploaded with ImageShack.us

Мисочку з часником, олією і зеленню ставим на півтори хвилини в мікрохвильовку, шоб вона прогрілася,але не зварилася. І тепер пакуєм - берем чисту, простерилізовану ,суху і теплу банку, на дно - ложку часника з олією, шар помідорів ( легенько втрамбовуєм ),знов шар часнику/олії і так до верху. В кінці вливаєм бальзамічний оцет (на банку 0,5 л- столова ложка). Закручуєм кришками. Вуаля)



Uploaded with ImageShack.us
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 11:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:14.