Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.06.2019, 22:23 #2762420   #4661
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Відповідь очевидна - їх не беруть в список щоб вони не виплили за рахунок партії, а пустили по мажоритарці - де вони мають виграти або програти тільки за рахунок себе. Тобто передається право вибору тернополянам.

На рахунок АТО будь обережний, зараз прибіжить бедбой і скаже "дивіцці, він проти атошніків, проти наших хлопчів!!!" ))

На рахунок Барни - незнаю як він як людина, може він десь в іншому місці прекрасно себе показує, але як депутат він ніякий, як і той самий парасюк.

Додано через 2 хвилини


Ти думаєш! Хера се яке щастя! Я за тебе радий
До речі, якщо в тебе хтось вкраде гаманець - ніколи не біжи в поліцію, вони там всі продажні (завдяки таким як ти що дають хабарі замість платити штраф), біжи відразу у найближчу лігу КВН! Вони тобі поможуть!
Сорі що не опоную тобі, але зрозуміло шо з тобою сперечатись - це то саме що пробувати навчити кота розвязувати рівняння алгебраїчні Так я маю на увазі шо ти дібіл.
Знаю багато про старшого Барну за тих часів, коли він був простим вчителем, а потім директором школи. Ще та гнида. Коли він був простим вчителем, йшов проти директора, типу разом з вчителями, торочив всім, що директор поганий і в тому ж дусі. Коли став директором... Ну ви здогадались, що він почав робити )))
За молодшого теж нічого хорошого не чув. Вони звичайні пристосуванці, яких в народі називають жополизами. А ще хабарники. Але тут я не можу навести конкретні вироки, так як їх ніхто на гарячому не ловив, тому вважайте це наклепом з моєї сторони.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2019, 23:31 #2762423   #4662
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Яка нахрін різниця, по мажоритарці він іде чи в партійному? Він іде як представник пороховської політсили.
До речі гладковський-свинарчук теж мажор, не знаю правда чи представляє Порошенка чи так, самовисуванець.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2019, 23:33 #2762424   #4663
Igor33
Учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

та цих падлюк повісити треба(я про свиней гладких) - а вони навіть не сидітимуть - 100%
От чому параша вальцмановська настільки немічна, що навіть прихвостнів інфантильних рижої немитої педофільської суки, українофоба лошарія не зміг вгамувати, не кажу вже про самого лошарія - це будучи президентом, варіантів - овердофіга: від банальних силових, до хитрих і розумних.
Закрадається думка - дійсно олігофрени в оточенні?
Igor33 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2019, 23:34 #2762425   #4664
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Та нічо, в принципі - хай топить свій рейтинг далі.
Шкода лиш буде якщо після розчарування в зеленському, яке неминуче, дебіли вроді Ванко знов оберуть цього мудака.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2019, 23:43 #2762426   #4665
Igor33
Учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

напевно краще не ображати один одного все-таки.
Я не назву розумними прихильників як параші, так і препиздента ватного жидо-кацапського теперішнього.
Не кажу вже, що навіть такий овоч як ЯнукОвоч краще розмовляв українською від них обидвох.
Чув як Тімашонка дискутувало з Вакарчуком - то ця блядота(тих=тіх, цих=ціх) вже на козломордий лад каже ґаз, в нас лише аґрус, ґанок і ще кілька слів з "ґ", які рідко вживаються. Це падло стільки років в політиці і зухвало знущається з державної мови... ґаз, фу блеать, ґаз
Параша казав "хочу подякувати вас" - навіть таке ховається в порівнянні з ґазом
Igor33 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2019, 03:53 #2762433   #4666
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Та нічо, в принципі - хай топить свій рейтинг далі.
Шкода лиш буде якщо після розчарування в зеленському, яке неминуче, дебіли вроді Ванко знов оберуть цього мудака.
Я обираю найкращого, як і ти До речі, ти як поставив галочку за пороха - теж вийшов і назвав себе дібілом, чи ти все таки спездів і голосував за зє?

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Знаю багато про старшого Барну за тих часів, коли він був простим вчителем, а потім директором школи. Ще та гнида. Коли він був простим вчителем, йшов проти директора, типу разом з вчителями, торочив всім, що директор поганий і в тому ж дусі. Коли став директором... Ну ви здогадались, що він почав робити )))
За молодшого теж нічого хорошого не чув. Вони звичайні пристосуванці, яких в народі називають жополизами. А ще хабарники. Але тут я не можу навести конкретні вироки, так як їх ніхто на гарячому не ловив, тому вважайте це наклепом з моєї сторони.
Цілком можливо, я про барну нічо не знаю, крім його публічних позорних дій, саме через них я думаю він має працювати де інде а не в ВР.

Востаннє редагував vanco2: 01.07.2019 о 03:53. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2019, 07:06 #2762435   #4667
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
До речі, ти як поставив галочку за пороха
А всі взяли так і повірили )))))
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2019, 10:24 #2762438   #4668
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Особисто я, коли її ставив, був дуже невдоволений звісно. але по великому рахунку я мало вірив в те,що вона на щось вже вплине, тому особливо не грузився.

Додано через 2 хвилини
за "дебіла" вибачай, то я просто рішив тобі написати, як ти до інших звертаєшся. не приємно. пра?

Востаннє редагував switch: 01.07.2019 о 10:24. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2019, 14:11 #2762454   #4669
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2019, 15:55 #2762472   #4670
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Особисто я, коли її ставив, був дуже невдоволений звісно. але по великому рахунку я мало вірив в те,що вона на щось вже вплине, тому особливо не грузився.

Додано через 2 хвилини
за "дебіла" вибачай, то я просто рішив тобі написати, як ти до інших звертаєшся. не приємно. пра?
О, знайшовся захисник дебілів
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 17:50 #2762569   #4671
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України



Цитата ЦВК зареєструвала Клюєва і Шарія кандидатами в нардепи

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатом у народні депутати колишнього депутата від "Партії регіонів" і екс-главу Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Клюєва.

Клюєва зареєстрували кандидатом по мажоритарному округу №46 в Донецькій області від "Ліберальної партії України", передає "Інтерфакс-України".

Зазначається, що ЦВК прийняла таке рішення більшістю голосів на виконання рішення Верховного суду.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/07/2/7219803/
Всі дружньо дякуємо Пєці, за судову реформу.

Додано через 1 хвилину
А тим часом, на 8 годину збирається майдан:

https://www.facebook.com/events/479413906179837/

Востаннє редагував Chefild: 02.07.2019 о 17:50. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 18:29 #2762572   #4672
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис




Всі дружньо дякуємо Пєці, за судову реформу.

Додано через 1 хвилину
А тим часом, на 8 годину збирається майдан:

https://www.facebook.com/events/479413906179837/
Вот блять за петі, до речі, такого не було.

Я вже казав, і приводив приклад, що коли ти голосуєш за рейдерів, і передаєш їм владу - ніяка судова реформа перед тим не допоможе. Тим більше якщо вона проведена не була.

Цитата - А помните такую Катю Гандзюк?
- А помните, как спать не могли - пока не найдут убийцу Правозащитницы Ноздровской?
- А помните, как "при Порошенко будет Моторола в Раде"?
- А "скандал" с 3000 баксов в легальном офшоре помните?
- А помните, как муляло, что не сидят Свинарчуки? (кстати, а почему Президент Зеленский не посадил Свинарчуков?)
- А помните флешмоб "я тобі не дорогенька"? (ну, это где-то за год до того, как Президент Зеленский заявил, что "женщины Украины - туристический бренд")
- А как бесило, что Порошенко за свои поехал на Мальдивы, помните?
- А помните, что "Порошенко - самый пророссийский президент"?

Пять лет они демонизировали Порошенко. Демонизировали, демонизировали и додемонизировались.
Теперь все изменилось:

- Возвращаются ближайшие соратники Януковича (некоторые из них баллотируются в Раду, как Клюев)
- Новый глава АП признается в давней дружбе с Андреем Портновым (замглавы АП Януковича, очень близкий соратник ВФЯ)
- В списках Слуги Народа идут люди, считающие "Слава Украине" - нацистским приветствием (Дубинский).
- Главами ОДА становятся жулики и сепары (Луганская, Одесская...)
- Суды и новая власть откровенно плюют на законы о декоммунизации, о языке (да и вообще на законы. "Закон это формальность" - как заявил новый глава РНБО г-н Данилюк).
- Наши войска отводят с позиций.
- Поставки зимней формы приостановлены/сорваны.
- Новый глава АП поднимает вопрос о предоставлении русскому языку статуса регионального.
- Уже сейчас поднимаются вопросы об "изменении Конституции" (привет федерализация) и "ре-фе-рендуме" (привет медведчук).
И прочая, и прочая...

Но "все в порядке". "Надо еще подождать".
"Надо сплотиться" - и подождать. Как на России. Один народ, все-таки. Или все-таки разные?

Понимаю, активисты по вызову, "журналисты" и прочие - кто поливал помоями Порошенко безо всякого повода, а теперь сидит набравши воды в рот. Там понятно. Там заплатили. Отработали лавэ.
Но вы-то, рядовые обычные "зрадофилы" - понимаете, что вас развели, как последних лохов? Хуже чем с МММ. Потому что с МММ вы проиграли бы деньги, а тут - СТРАНУ. Т.е. вообще все - все активы, недвижимость, своих детей, будущее...

А дальше может быть хуже. Т.к. после президентских это еще цветочки - и при "зеленой Раде" реванш покажет свои ягодки.

И, да, Вакарчук и Саакашвили - это то же Зе, только в профиль.

Не говорите потом, через полгода "ах єслі би я знал!" "а нас нє прєдупрєждалі". Вы можете прямо сейчас НЕ быть лохом и НЕ проголосовать за кидал.
Ну шо слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник, класно вас наїбали, ви зробили себе разом!
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 18:36 #2762575   #4673
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Вот блять за петі, до речі, такого не було.
Серйозно? Нагадати за Злочевскього, Юру Єнаківєвського, за те що жодний риг не посаджений за 5 років? Йобнулись ви реально, шановні зрадопорохоботи.

Дуже смішно читати, коли судова реформа приводиться як досягнення, а плоди її ми бачимо у вигляді таких "рішень". Але ж за Пєці такого не було, а за Зе, ось маєте. В пєці тупо не було повноважень, а в Зе тепер їх повно. Логіка - залізобетон.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 18:50 #2762579   #4674
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Серйозно? Нагадати за Злочевскього, Юру Єнаківєвського, за те що жодний риг не посаджений за 5 років? Йобнулись ви реально, шановні зрадопорохоботи.

Дуже смішно читати, коли судова реформа приводиться як досягнення, а плоди її ми бачимо у вигляді таких "рішень". Але ж за Пєці такого не було, а за Зе, ось маєте. В пєці тупо не було повноважень, а в Зе тепер їх повно. Логіка - залізобетон.
Які повноваження? Судова реформа НЕ була проведена до кінця, це факт. Президент мав багато впливу на суди, це теж факт!

Але за пеці суди не дозволяли коюєву балатуватись в раду! І шарію не дозволяли! І ригам які брали безпосередню учасить в анексіях не дозволяли і вони всі були в бігах! А зараз повертались! Невже ти не бачиш різниці?

Юра Єнакієвський шо може в Україна балатувався? Чи може відсиджувався десь за кордоном?

А Єфремов, шо не сидить?

Но то квіточки, основне блюдо буде після виборів, коли вам впихнуть донбас, з повною, БЕЗУМОВНОЮ АМНІСТІЄЮ! Ти розумієш шо це? Це буде означати шо польові командири і сепари зможуть цілком законно приїхади до тебе до дому!

5, 5 років на зовнішній політиці Україна тримала виграшні позиції, всі ці роки років раша пробувала то відмінти санкції то вернутись в ПАРЄ - і не могла, а тільки вибрали клоуна - 2 рази звозили його до макрона пофоткатись і раз до меркель - і шо? Всьо, клоун самоусунувся від процесу (ЗА ЯКИЙ ВІН БЕЗПОСЕРЕДНЬО ВІДПОВІДАЄ) і злив ПАРЄ!

Якби не Клімкін то ше й би злив рішення трибуналу морського і визнав крим і азов російським!

Невже ви слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник не розумієте шо ви назрадойобили?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 18:55 #2762580   #4675
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Але за пеці суди не дозволяли коюєву балатуватись в раду!
Бойко, який розікрав на вишках докуя мільйонів, балотувався в президенти?
Медведчука в Україну хто пустив?
Ваша йобнутість не виправна
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 18:56 #2762581   #4676
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Прем'єр-міністр Молдови Майя Санду звинуватила попереднє українське керівництво на чолі з Петром Порошенком у співпраці з адміністрацією олігарха Влада Плахотнюка щодо забезпечення контрабанди і "корупційних схем", які "сприяли виживанню" сепаратистської влади Придністров'я.
via
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 19:02 #2762584   #4677
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Бойко, який розікрав на вишках докуя мільйонів, балотувався в президенти?
Медведчука в Україну хто пустив?
Ваша йобнутість не виправна
Чувак, медведчука ти впевнений шо є за шо притягнути? Він навіть канали купує не на себе, а бізнес в раші на жінку записав. Вот по якому ти закону будеш не пускати медведчука в Україну? А знаєш хто Медведчука в мінськ пропхав (точніше на обмін полоненими)? Меркель! Чи може зловити і посадити його нізашо? І сказати тобі шо то судова реформа?

Бойко - я не знаю чого його не посадили, ну в нас в принципі за крадіжки з бюджету не садять, але на рахунок ригів - в мене є підозра шо їх не чіпали бо відразу після революції з ними домовились - шо вони голосують за все шо треба, а їх не чіпають. Якщо в тебе коротка память - то більшість законів по безвізу і асоціації голосувались за підтримки екс ригів.

Але, я вот ті 5 років шось не чув шоб слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник кричали шо не садять бойка, зато чув постійно від "ліпецкої фабрики", до "офшорів порошенка" і закінчуючи "хто замовив катю ганзюк" і "дайош закон про відкриті списки", і шо?

Вот тількит порошенка не стало - і нікого ці всі нагальгі проблеми і "схематози" які вам розказував сірйожа як вечірню казочку більше не хвилюють! А чо? А бо сірйожа діло своє зробив, він в пройде в парламент від Зє ))) А слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник будуть сосати.

Востаннє редагував vanco2: 02.07.2019 о 19:08.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 19:17 #2762586   #4678
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Чувак, медведчука ти впевнений шо є за шо притягнути? Він навіть канали купує не на себе, а бізнес в раші на жінку записав. Вот по якому ти закону будеш не пускати медведчука в Україну? А знаєш хто Медведчука в мінськ пропхав (точніше на обмін полоненими)? Меркель!
З законом воєнного часу. Але ми ж не воюємо, нє? Співпраця з медведчуком це державна зрада, чи що це взагалі? Як трактується? В міхо можна було забрати громадянство, і вишвирнути за кордон, а медведука, виходить, що ні? Де візовий режим з росією? Чому за 5 років, торгівля з росією тільки виросла в рази? ЄС скасовує санкції, і ми ще сміємо возмущатись, коли самі нарощуємо торгівлю? Країна перевернутих зеркал

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Бойко - я не знаю чого його не посадили, ну в нас в принципі за крадіжки з бюджету не садять, але на рахунок ригів - в мене є підозра шо їх не чіпали бо відразу після революції з ними домовились - шо вони голосують за все шо треба,
Нє. Бойка відмивали, бо готували зручного кандидата, для порошенка. Елементарно

Додано через 35 секунд
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Але, я вот ті 5 років шось не чув шоб слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник кричали шо не садять бойка, зато чув постійно від "ліпецкої фабрики", до "офшорів порошенка" і закінчуючи "хто замовив катю ганзюк" і "дайош закон про відкриті списки", і шо?
Я тут за бойка згадував добрий десяток разів, так що не тринди.

Додано через 59 секунд
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Вот тількит порошенка не стало - і нікого ці всі нагальгі проблеми і "схематози" які вам розказував сірйожа як вечірню казочку більше не хвилюють! А чо? А бо сірйожа діло своє зробив, він в пройде в парламент від Зє ))) А слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник будуть сосати.
Так ви вже слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник. Роль змінилась. Так що сосіть

Востаннє редагував Chefild: 02.07.2019 о 19:17. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 19:20 #2762591   #4679
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
З законом воєнного часу. Але ми ж не воюємо, нє? Співпраця з медведчуком це державна зрада, чи що це взагалі? Як трактується? В міхо можна було забрати громадянство, і вишвирнути за кордон, а медведука, виходить, що ні? Де візовий режим з росією? Чому за 5 років, торгівля з росією тільки виросла в рази? ЄС скасовує санкції, і ми ще сміємо возмущатись, коли самі нарощуємо торгівлю? Країна перевернутих зеркал
Так, бо міхо набрехав в анкеті, заміть, він не подав в жодний міжнародний суд - бо знав шо програє!
А мевдедчук це громадянин України, в нього не можна відібтати громадянство.

От мене дивують чуваки, які постійно пиздять шо їм аж свербить так хочеться реформ і правової держави, але як тільки доходить до когось хто їм не подобається (і мені не подобається теж!) відразу тяга до права пропадає і зявляється тяга до трійок які мають прийти додому, арештувати, засудити і там же розстріляти. Шо за грьобаний конгітивний дисонанс?

Де візовий режим я не знаю, я теж за візовий режим! Так порох багато чого не зробив або зробив не так як я б хотів, і шо? Але зараз шо? не то шо візового режиму нема, зараз під обстріли і смерті відводять війська, шоб йобаний пінчук міг продавати свої труби в рашу!

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис

Так ви вже слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник. Роль змінилась. Так що сосіть
Опа, а ти получається не слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник? Тобто пороха нема - і ти йобнутий і щасливий, так?

Востаннє редагував vanco2: 02.07.2019 о 19:20. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 19:21 #2762593   #4680
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
От мене дивують чуваки, які постійно пиздять шо їм аж свербить так хочеться реформ і правової держави, але як тільки доходить до когось хто їм не подобається (і мені не подобається теж!) відразу тяга до права пропадає і зявляється тяга до трійок які мають прийти додому, арештувати, засудити і там же розстріляти. Шо за грьобаний конгітивний дисонанс?
Цитата Стаття 111. Державна зрада
1. Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, -

карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років.

2. Звільняється від кримінальної відповідальності громадянин України, якщо він на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників ніяких дій не вчинив і добровільно заявив органам державної влади про свій зв'язок з ними та про отримане завдання.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:54.