Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Дизайн та web-дизайн

Дизайн та web-дизайн Усі види дизайнів: оголошення, листівки, газети, журнали, банери, логотипи, сайти та ін.


SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.08.2013, 23:35 #2252798   #1
looi
 
Аватар для looi
Arrow SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Доброго часу суток. Мене інтересує чи є в Тернополі SEO професіонали і чи може хтось дати приватні уроки по SEO. Шттука цікава і як я зрозумів досить прибуткова. Зіткнувся я з цим бо потрібно розкрутити сайт і погугливши на цю тему заінтересувався.
looi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2013, 23:45 #2252800   #2
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Знаєш чого сео не викладають в навчальних закладах?

Тому що те що працювало пів року назад, зараз швидше за все вже не працює.

Єдиний для тебе варіант, конференції та форуми.
Socio зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Saidar (28.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2013, 06:11 #2252827   #3
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Можливо краще репетитора з української, а?

пс. Тре читати витоки
https://static.googleusercontent.com...rter-guide.pdf

Востаннє редагував org100h: 07.08.2013 о 06:12. Причина: Пізніше додано
org100h зараз поза форумом  
Подякували 3:
riznyk (08.08.2013), VT (07.08.2013), zaharys (07.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2013, 08:20 #2253288   #4
looi
 
Аватар для looi
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Можливо краще репетитора з української, а?

пс. Тре читати витоки
https://static.googleusercontent.com...rter-guide.pdf
як буде потрібен я тобі обовязково скажу

це все шо Тернополяни знають про СЕО?
looi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2013, 09:27 #2253339   #5
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від looi Переглянути допис
це все шо Тернополяни знають про СЕО?
Все, що виходить за рекомендації великого брата, по суті є чорним СЕО.

А контент король, якщо він унікальній і цільовий, то нічого такого більше не треба.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2013, 09:55 #2253358   #6
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

looi, згенеруй унікальний контент і пореєструй в різних інтернет-каталогах.
цього буде досить, щоб сайт знаходило.
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2013, 18:28 #2253584   #7
looi
 
Аватар для looi
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
looi, згенеруй унікальний контент і пореєструй в різних інтернет-каталогах.
цього буде досить, щоб сайт знаходило.
я вже цим займаюся .... генерувати ше не знаю як але оскільки вся інфа бралася російською мовою я перекладаю і роблю шось типу "зелена трава - трава зелена". а то видумувати там особливо немає чого.

Мене не цікавить чорний сео.
looi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2013, 20:41 #2253626   #8
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від looi Переглянути допис
я вже цим займаюся .... генерувати ше не знаю як але оскільки вся інфа бралася російською мовою я перекладаю і роблю шось типу "зелена трава - трава зелена". а то видумувати там особливо немає чого.

Мене не цікавить чорний сео.
тоді не буде ніякого толку.
найми журналіста, який про білу плитку може написати купу всякої фігні, шо вистачить на 2 реферата.
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
looi (09.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2013, 00:22 #2254445   #9
promouter
 
Аватар для promouter
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Сео це обман кінцевих відвідувачів сайту. Продаж душі за місце в рейтингу. Якщо я заходжу на сайт і бачу сеошний текст з виділеними жирним ключовими словами, то більше на такий сайт не піду.
Все правильно - не заходьте на сайт, в якого спамні тексти. Але ось подумайте - якщо сайт без спамних текстів, але знаходиться в топ, то ним ніхто не займається? І хто сказав, що SEO - це обман? Який продаж душі?
Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Все, що виходить за рекомендації великого брата, по суті є чорним СЕО. А контент король, якщо він унікальній і цільовий, то нічого такого більше не треба.
ось навіщо писати таку беліберду?
так, можна на чистому контенті сидіти в топ, але якщо це коконкурентні слова, то самий контент тут не допоможе. Є більше 200 факторів ранжування сайту в пошуку Google, тому говорити про один контент недоречно.
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
looi, згенеруй унікальний контент і пореєструй в різних інтернет-каталогах. цього буде досить, щоб сайт знаходило.
Розміщення сайту по різних каталогах, форумах, дошках оголошень - це прямий шлях попасти під фільтри Google. Каталоги рулили декілька років назад. Зараз все набагато складніше.
Щоб не виникало бажання написати, що я неправий, читаємо
https://support.google.com/webmaster...356?hl=ru&rd=1
Цитата:
Допис від looi Переглянути допис
я вже цим займаюся .... генерувати ше не знаю як але оскільки вся інфа бралася російською мовою я перекладаю і роблю шось типу "зелена трава - трава зелена". а то видумувати там особливо немає чого.
те, що ти робиш називається просто перекладом - це навіть не рерайт. Як на мене, таке Google нормально розпізнає і толку з такого сайту не буде.

І на кінець скажу таке: SEO - це така сама професія, як менеджер, сис адмін, і люди тут вчаться кожен день, а не 5-6 років, як заведено в наших вузах. В цій галузі досягають успіху винятково розумні люди, так як потрібно аналізувати багато інформації і головне ще зробити з цього всього правильний висновок.

Люба робота може приносити великі гроші. Чесно тобі скажу - в SEO легких грошей немає. Хочеш вивчати цю галузь, то в інтернеті повно матеріалу - від тебе лиш бажання.
promouter зараз поза форумом  
Подякували 4:
dich (11.08.2013), KOLOB@K (08.10.2014), looi (11.08.2013), riznyk (10.08.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 10.08.2013, 23:04 #2254800   #10
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Як я вже писав в ПП, даний сайт простіше повністю переробити ніж його розкручувати як він є. Такі генератори сайтів як X5 жодної критики не витримують. Одне з основних завдань це якісний текст, не знаєш що можна написати за таку наїжджену тему - скористайся послугою професіоналів, є біржі статтів, наприклад www.textsale.ru (ну що вам шкода?), якщо готових статтей немає, робите замовлення і копірайтери напишуть що треба. Дуже зручно, можна відправляти на доопрацювання. Взагалі зараз будь-що можна замовити у фрілансерів.

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис
Розміщення сайту по різних каталогах, форумах, дошках оголошень - це прямий шлях попасти під фільтри Google. Каталоги рулили декілька років назад. Зараз все набагато складніше.
Щоб не виникало бажання написати, що я неправий, читаємо
https://support.google.com/webmaster...356?hl=ru&rd=1
Тут можна дуже багато сперечатись на цю тему, скільки людей стільки думок. Я думаю що гугл просто буде не враховувати ссилки з великої кількості дошок оголошень, під фільтр потрапити дуже важко. Десь бачив інтерв'ю якогось дуже модного дядька з гугла. Справа в тому що це можна було б використовувати як метод боротьби з конкурентами. Взяв Хрумером і прогнав по дошкам оголошень сайт конкурентів, гугл образився і їх всіх викинув з топу, благодать.
Звісно якщо ссилки купляються то потрібно бути обережним щоб гроші на вітер не викинути але що може бути більш природнім ніж наприклад міралінкс?
Та й гарні, білі каталоги сайтів, та дошки оголошень можуть бути джерелом трафіку та трохи розбавити ссилочну масу. Одним словом - все добре що в міру!

Востаннє редагував pberit: 10.08.2013 о 23:04. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
looi (11.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2015, 10:44 #2578751   #11
Leolita
Учасник
 
Аватар для Leolita
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від looi Переглянути допис
це все шо Тернополяни знають про СЕО?
Тут http://intrernet-zarabotok.blogspot....g-post_27.html є багато інформації про SEO, оптимізацію, позиціонування сайтів, рекламу, контент і т.д. На рахунок Вашого запитання стостовно курсів SEO і реклами, то я, щиро кажучи, вперше про щось таке чую. Найбільше інформації про такий вид "діяльності" знаходиться в інтернеті, у нас я ніколи не зустрічала жодних оголошень та курсів, де б навчали таким речам. Тому, якщо Ви зацікавлені цим, то раджу черпати інформацію саме з інтернет-джерел.
Leolita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2015, 19:56 #2579333   #12
nickuvan
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від Leolita Переглянути допис
Тут http://intrernet-zarabotok.blogspot....g-post_27.html є багато інформації про SEO, оптимізацію, позиціонування сайтів, рекламу, контент і т.д. На рахунок Вашого запитання стостовно курсів SEO і реклами, то я, щиро кажучи, вперше про щось таке чую. Найбільше інформації про такий вид "діяльності" знаходиться в інтернеті, у нас я ніколи не зустрічала жодних оголошень та курсів, де б навчали таким речам. Тому, якщо Ви зацікавлені цим, то раджу черпати інформацію саме з інтернет-джерел.
Підтримую вас, сьогодні найбільше джерело отримання знань в галузі SEO - це інтернет. Правда, є достойні компанії, які проводять спеціальні курси, наприклад, Вебпромо академія. http://www.prostoweb.com.ua/internet...o_spetsialistu - тут можна почитати про найбільш актуальні сайти, де можна дізнатись багато нового і цікавого про оптимізацію сайтів.
nickuvan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 22:57 #2579725   #13
Leolita
Учасник
 
Аватар для Leolita
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата
Допис від nickuvan Переглянути допис
Підтримую вас, сьогодні найбільше джерело отримання знань в галузі SEO - це інтернет.
Так, згідна, бо саме власне з інтернету все і почалось. Зараз інтернет наповнений великим обсягом контенту і інформації. Більшість знайомих саме з інтернету і почали вивчати усі речі про позиціонування сайтів, рейтинги, рекламу і т.д. А різні курси, це якщо, є лишні гроші і Вам лінь самому вчитись і хочете їх комусь віддати щоб Вас навчили те, що самі можете прочитати в інтернеті
Leolita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2013, 08:24 #2253290   #14
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Сео це обман кінцевих відвідувачів сайту. Продаж душі за місце в рейтингу.

Якщо я заходжу на сайт і бачу сеошний текст з виділеними жирним ключовими словами, то більше на такий сайт не піду.
Frenky зараз поза форумом  
Подякували 2:
Don Kihot (13.08.2013), riznyk (08.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2020, 19:09 #2779466   #15
Erecrov
Учасник
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Аби розуміти, що і як просувати, треба слідкувати за новинами на таких ресурсах:
webmasters.googleblog com (ну, це як біблія)
searchengineland com
searchenginewatch com
searchengines ru (новини сео російською, переважно переклади з англійської з вище наведених ресурсів)
Erecrov зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2013, 09:54 #2253356   #16
saymon
Guest
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Ніколи не зустрічав тем вікна металопластикові Тернопіль купити дешево, зате курс SEO скачати безкоштовно без SMS зустрічаються періодично, бо всі думають що можна просто дивитись курси онлайн і розкрутка сайтів Тернопіль дешево піде сама по собі.
Кредити без застави без довідки про доходи Тернопіль теж прибуткова справа але ніхто не питає де скачти бізнес-план безкоштовно, всі розуміють що кожна професія вимагає відповідної кваліфікації і просто так робота Тернопіль не получиться.

Якось так.
 
Подякували 2:
nacho one (10.08.2013), org100h (08.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2013, 08:50 #2255717   #17
orka13
 
Аватар для orka13
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Сео цікава штука. Література допоможе зрозуміти основні правила. А далі прийдеться слідкувати за форумами і своїми екскрементами, аби встигати за тенденціями (як писалось вище).
З форумів рекомендую:
http://forum.searchengines.ru/ - самий потужний в пост-СНГ, поза конкуренцією
http://www.seocafe.info/
http://www.maultalk.com/
Я взагалі починав з того, що слухав аудіо-книги, конференції, інтерв’ю на плеєрі, поки на роботу в маршрутці їздив. Потім пішли книги, форуми, перші невдачі і маленькі здобутки.
З вищеописаного підведу підсумки, і добавлю своє:
  1. Позитив від зовнішньої оптимізації (ссилки, прогони по каталогам) все більше блокується з кожним новим алгоритмом ПС («Пошук. Системи»).
  2. Рулить хороший унікальний текст, який змусить відвідувача затриматися саме на вашій сторінці. А продумана навігація з дизайном підштовхнуть його заглибитися в глибину структури сайту. На основі цього спрацюють «фактори поведінки», -коли ПС бачать що користувач на вашому сайті затримується, і не повертається більше в видачу по своєму питанню.
  3. Внутрішня оптимізація також на першому місці повинна стояти. Слідкувати за відсутністю переспаму, дублікатів тексту під різними адресами і т.д.
orka13 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
looi (13.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2013, 18:52 #2264357   #18
Meshkanets
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Сео це маячня і обман. Нормальний сайт робиться просто так шоб пошуковик його добре читав і індексував. Далі в силу входить інтерес публіки до твого сайту. Крім того трафік може приходити не тільки з гугла чи яндекса. Є сайти які спочатку наростили трафік з форумів і соціальних мереж а вже потім іх взяв на борт гугл і вони там міцно стоять. А є такі які вискочили на першу сторінку по високочастотному запиту на пару тижнів і згинули назавжди бо були нікому не цікаві і штучно випхані а це гроші на вітер.
Meshkanets зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2013, 09:26 #2266526   #19
vitashka
 
Аватар для vitashka
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата
Допис від Meshkanets Переглянути допис
Сео це маячня і обман. Нормальний сайт робиться просто так щоб пошуковик його добре читав і індексував.
Не можу погодитись з думкою, що SEO це обман і маячня. Якраз SEO і включає цю простоту, так щоб пошукова система правильно індексувала і сприймала сайт.
Ви самі собі заперечуєте. Сама суть SEO - це пошукова оптимізація сайту.
Це те ж саме що написати - реклама (відео, борди і т.д.) це фігня, потрібно просто щоб люди самі дізнавались про фірму. А як вони дізнаються про неї без реклами?

Цитата
Допис від Meshkanets Переглянути допис
А є такі які вискочили на першу сторінку по високочастотному запиту на пару тижнів і згинули назавжди бо були нікому не цікаві...
Вискочили! Значить SEO спрацювало, без нього це б не вдалося. А от наскільки вони цікаві, це вже інший напрямок - Юзабіліті, детальний аналіз сайту, його конверсія і шляхи її підвищення. До SEO воно вже не відноситься.

Цікаво звідки взагалі така думка в Meshkanets про SEO?
vitashka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
orka13 (09.09.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2013, 20:33 #2266717   #20
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Гарне тема, жаль багато толкових людей не мають бажання щось тут писати, не розвинута ця гілка форуму...
Раджу автору таки почати з відео уроків, а вже після отриманих азів шукати потрібну інформацію по форумам. Як кому, а мені книжки читати нудно, відео уроки якось швидше та цікавіше...
Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис
Скажу тобі чесно - потрапити під фільтри Google сьогодні дуже легко.
Тепер на рахунок каталогів (каталогів сайтів, дошок оголошень, закладок) - якщо їх кількість не велика, тобто посилання на сайт не складаються винятково тільки з них, то нічого страшного не буде, але і плюса також не слід очікувати. Для Google "існує" тільки один каталог - це DMOZ.
Ну не знаю, в пошуку може сайт і опускається десь в кінець але щоб сторінки з індексу гугла випадали то я не знаю що треба робити! З Яндексом як на мене все набагато гірше, під АГС можна взагалі ні за що потрапити.
На рахунок каталогів я принципово не згідний! Так якоїсь ссилочної маси від них добитись майже не реально але що для людини головне? Щоб на сайт заходили потенційні клієнти, а вони запросто можуть заходити з каталогів. Звісно це стосується низькоконкурентних запитів. Наприклад вводимо запит "Домофони Тернопіль", результати гугла - 2,5,6,7,8,10 позиції займають сайти які не є сайтами фірм, деякі авторитетні каталоги обійшли сайти монтажних організацій, хоч ті борються головними сторінками, а каталоги...

Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис
А після того дай відповідь на запитання - Miralinks попадає під цей пункт?
Ось невже природно, якщо, наприклад, на сайті автомобільної тематики розміщена стаття на сайт по шкарпеткам, а на сайті будівельної тематики стаття на сайт салону краси? Думаю, що ні.
Потрібно розуміти що гугл то таки робот, він працює по чітким правилам які йому прописують люди. А інколи і такі наче безглузді посилання є природними і власник нічого поганого зробити не хотів.
На рахунок Міралінкс - власники не мають бажання гробити сайт і мало хто якісний сайт буде засмічувати посиланнями не по темі. Просто обирати якісні площадки і ніяк Гугл не зможе відрізнити куплене посилання від природного. Ну як можна здогадатись, що авторитетний сайт якому більше 5 чи навіть 10 років, який у ЯК та Дмоз, який має Тіц понад 1000 і ПР-4, розмістив нову, добротну статтю з унікальним контентом та 2-3 посиланнями на 1 домен заради грошей? Та навіть якби і знав? Чи Яндекс та Гугл не знає що ми купляємо-продаємо посилання? Та чудово знають і якби хотіли то забанили б такі сайти на другий день після додавання в Сапу. Але що тоді? Зникнуть тисячі сайтів! Який сенс буде утримувати сайти не комерційних тематик?
Дуже авторитетні сайти цим користуються, навіть Приватбанк зустрічав в Міралінкс! Невже там ідіоти працюють? Невже їм мало природних посилань?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
розкрутка, оптимізація, seo



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:59.