Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Купівля товарів на китайських теренах

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.04.2018, 09:53 #2727605   #261
MadPiksel
 
Аватар для MadPiksel
Типово Відповідь: Купівля товарів на китайських теренах

Цитата все дуже просто - не хочете отримати цеглу - не купуєте.А чому вони вам повинні щось натякати ? Це взагалі-то, ваше бажання, з ким вирішувати, і не в їх інтересах розказувати, які ваші права і що ви можете.
Ви ж коли реєструвалися на палці, то по-перше навіщо ви там реєструвалися ? а по-друге - треба було читати, де і нащо ви реєструєтесь. - це так, чисто риторичні питання, аби трохи розширити границі (а ще краще, могли би почитати правила, колись чи то на алі чи то на гб, в правилах, було чітко написано - за доставку несе відповідальність магазин (десь таке читав, от вам і був би пункт опори, хоча тепер вони стараються цей пункт або запутати, або взагалі на покупця перекинути відповід.)
Колись навіть в підтримці гб- вернули всю суму без питань (мав дуже давно такий досвід), але через окремих індивідів, вони мусять якось себе захищати,тому всяка фігня і відбувається.
тобто тепер мені просто скласти руки? Дякую за цінну інформацію, особливо, що за доставку відповідальність несе магазин.
MadPiksel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2018, 11:21 #2728289   #262
MadPiksel
 
Аватар для MadPiksel
Типово Відповідь: Купівля товарів на китайських теренах

Для тих, кому був цікавий досвід відшкодування від магазину ГБ. Отож, після деякого часу після подання на ПейПал діспуту, стосовно неповного відшкодування, палка стала на мою сторону, і було відшкодовано решту суми за недоставлений телефон.

На майбутнє - перед тим як погоджуватись на якісь умови з магазином - уважно перечитайте правила платіжної системи і хто яку відповідальність несе за ваші покупки. Мені пощастило відвоювати решту, можливо це поодинокий випадок. Якщо магазин пропонує лише частину відшкодування - зразу ж відчиняйте спір на палці - збережете час, гроші і нерви.
MadPiksel зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (03.05.2018), Samyel_Fox (03.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:30.