Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.09.2017, 20:51 #2705869   #81
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, в тебе пріоритет служіння Єгові - власне спасіння
Воля Єгови полягає в тому, що Він хоче, щоб всі люди спаслися, перейшли від смерті до життя.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Мене таке не влаштовує.
Але є немало гордих людей, які не вважають себе мертвими і тому відмовляються увійти в волю Божу і прийняти від Нього Його дарунки. Дарунки, за які Ісус заплатив таку неймовірну ціну. Наскільки я зрозумів, саме таку поведінку (чи таке ставлення) ти вважаєш правильним і таким, яке приємне Богові. Ну що ж, я не такий. Я слабак, я цілком усвідомлюю свою абсолютну нездатність чимось там догоджати Богу і пропонувати Йому в обмін на Його Любов. Тому я приймаю те, що Він дарує. Не кривлюся, не кажу "дякую, може іншим разом, не зараз", не показую себе таким, який може обійтися без Божої милості. Ну а ти сильний, тому і обходишся поки.
Бажаю тобі не спізнитися.
Бо вийти з середовища, де панують над людьми обманці - це одне, це добре, але цього мало. Потрібно ще увійти в Життя.

Востаннє редагував Новак: 09.09.2017 о 20:58.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2017, 21:19 #2705874   #82
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Воля Єгови полягає в тому, що Він хоче, щоб всі люди спаслися, перейшли від смерті до життя.


Але є немало гордих людей, які не вважають себе мертвими і тому відмовляються увійти в волю Божу і прийняти від Нього Його дарунки. Дарунки, за які Ісус заплатив таку неймовірну ціну. Наскільки я зрозумів, саме таку поведінку (чи таке ставлення) ти вважаєш правильним і таким, яке приємне Богові. Ну що ж, я не такий. Я слабак, я цілком усвідомлюю свою абсолютну нездатність чимось там догоджати Богу і пропонувати Йому в обмін на Його Любов. Тому я приймаю те, що Він дарує. Не кривлюся, не кажу "дякую, може іншим разом, не зараз", не показую себе таким, який може обійтися без Божої милості. Ну а ти сильний, тому і обходишся поки.
Бажаю тобі не спізнитися.
Бо вийти з середовища, де панують над людьми обманці - це одне, це добре, але цього мало. Потрібно ще увійти в Життя.
Новак, діло не в тому. Коли пріорітет спасіння, а не любов до Єгови, то Сатана може таке використати (Йова 2:4). Як думаєш, що означають слова з Івана 12:25?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2017, 08:34 #2705890   #83
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, діло не в тому. Коли пріорітет спасіння, а не любов до Єгови
Леонід, як на мене, ти в якомусь уявному світі перебуваєш.
Яка любов до Бога у духовних мертвяків? Звідки? Про що ти говориш?
Ніякої любові до Бога в людини нема і не може бути, бо Бог є Любов і ті, хто має її, отримали її від Бога, Духом Святим, коли народилися згори. Отримали і потім все життя вчаться її в собі розпізнавати, вирізняти серед всього іншого, що людина нахапала від світу (і часто плутає з Божою Любов"ю) і жити в Ній.
Твій стан - це наслідок переконання в тому, що людина не є мертвяком, що в ній треба лише щось підправити, а так вона сама по собі хороша. А насправді людина є невиправно зіпсутою і нездатною любити. Бо Любов - це Бог, це Дух Святий, Який оселяється в людині і живе, діяльно живе в ній.
А хто не має Духа Христового, той не Його.
Я не знаю як це ще можна пояснити, коли Біблія, Новий Завіт, багатьма словами говорить про це. І як можна говорити про любов і не бачити того, що без прийняття Божих дарунків (прощення, виправдання і нового народження) людина є сліпою, безпорадною, смердячо хворою, нещасною і без усякої надії та перспективи для виправлення.
Воістину - величезне щастя в тому, щоб отримати це розуміння від Бога, відкинути всі ілюзії, які пропонує цей світ і зіпсуте людське его і бігти до Бога за порятунком. За тим порятунком, який здобутий Жертвою Ісуса Христа і прийнявши який людина оживає і живе. В цьому є воля Божа - спасти тих, хто загинули. (Матв.18:11)
Загинули? Чуєш?

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Як думаєш, що означають слова з Івана 12:25?
Ці слова якраз і означають те, про що я говорив вище.
Якщо людина кохає оцю свою смердящу душу, цінує себе і вважає чимось вартісним то вона не приймає нового народження і, як наслідок, погубить себе. А цінувати нічим насправді, бо людина нічого доброго в собі не має, окрім того, що Бог в неї вклав. Тільки мало хто це розуміє, тому навіть ті, що вважають себе релігійними, часто займаються покращенням власного трупа.
Тому Ісус і попереджає таких, що хто себе такого цінує і тримається за оцю свою душу , своє Его, той загине, загубить себе. А хто відкине себе, зрозумівши, що він є насправді трупом, відкине повністю, на 100 відсотків і ПРИЙМЕ нове життя від Бога, той стане новим створінням, дитиною Божою, яка НАРОДИЛАСЯ (мова про нове, чого ще не було!) від Бога.

Востаннє редагував Новак: 10.09.2017 о 08:35. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Alik80 (14.09.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2017, 09:21 #2705896   #84
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Леонід, як на мене, ти в якомусь уявному світі перебуваєш.
Яка любов до Бога у духовних мертвяків? Звідки? Про що ти говориш?
Першу заповідь давати і сподіватися, що її виконають, немає змісту за твоєю логікою.
Та і є в мене з ним стосунки, а ти своїми поясненнями стараєшся їх нівелювати. Новак, що за дєла?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2017, 13:42 #2705916   #85
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Першу заповідь давати і сподіватися, що її виконають, немає змісту за твоєю логікою.
Лео, невже ти не читав що пише апостол Павло про Закон і заповіді?
Вони дані для того, щоб ЯСНО і ЧІТКО вказати людині, що вона їх виконати НЕ МОЖЕ!
Закон даний щоб вказати людині на її гріховність і мертвість.
Жодна людина не могла виконати Закон і саме тому, через невиконання заповідей приносилися СМЕРТНІ жертви, за це вбивали тварин. Це вказувало на те, що вбитою мала бути ЛЮДИНА, а не тварина (яка ні в чому не винна). Дивлячись на вбиту тварину людина розуміла, що це замість неї принесена жертва. На місці тварини мала бути людина, яка згрішила.
Тому і Ісус повинен був померти, розумієш? Щоб забрати на Себе нашу смерть і дарувати нам нове життя, через народження згори.
По причині того, що ми були мертвими, а Закон це просто показував.

Цитата 12 Тому то, як через одного чоловіка ввійшов до світу гріх, а гріхом смерть, так прийшла й смерть у всіх людей через те, що всі згрішили.
(Рим.5:12)
Цитата 9 А я колись жив без Закону, але, коли прийшла заповідь, то гріх ожив,
10 а я вмер; і сталася мені та заповідь, що для життя, на смерть,
11 бо гріх, узявши причину від заповіді, звів мене, і нею вмертвив.
(Рим.7:9-11)
Цитата 20 Бо жадне тіло ділами Закону не виправдається перед Ним, Законом бо гріх пізнається.
(Рим.3:20)
Цитата 19 ...не вдосконалив нічого Закон. Запроваджена ж краща надія, що нею ми наближуємось до Бога.
(Євр.7:19)
Той, хто покладається на виконання собою Заповідей той під прокляттям Закону, під смертним вироком, не розуміє своєї мертвості і потреби у спасінні, відкидає Жертву Ісуса Христа.

Лео, ти ж читаєш Біблію. Ну прочитай уважно, з молитвою, лист до Римлян. Там же все написано, що я зараз коротко сказав.
Новак зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Alik80 (14.09.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2017, 14:13 #2705917   #86
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Лео, невже ти не читав що пише апостол Павло про Закон і заповіді?
Вони дані для того, щоб ЯСНО і ЧІТКО вказати людині, що вона їх виконати НЕ МОЖЕ!
Новак, а ти суддя.
Канєшно, що досконало виконати дві заповіді люди не можуть. Але ти описав так, що люди кончені, і навіть не варто пробувати.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2017, 14:28 #2705918   #87
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Але ти описав так, що люди кончені, і навіть не варто пробувати.
Не я описав, а Бог показав це людині, через заповіді.
Апостол Павло ж про це пише: будучи без Закону людина була грішною, але могла собі вважати (думати про себе), що такою не є. Але прийшов Закон і що він зробив? Доконав людину, вбив її, виявив їй, що вона є мертвою, конченою, як ти пишеш..
От і все: мертвий є мертвий. Мертва людина (а вона є такою від Адама) виконати Закон не може. Бо мертва. Не тому що Бог поганий чи Закон , а по причиені мертвості людини.
Тому, завдання Закону - вказати людині на її мертвість.

А що потрібно мертвому? Ще більше напружуватися, намагаючись виконати Заповіді? Ще більше працювати над собою?
Чи мертвому потрібно ожити?
Тому Ісус і взяв на Себе нашу мертвість, щоб ми ожили, прийнявши нового духа, завдяки Божій милості, через нове народження, дароване Ним.

Той, хто не розуміє, що він є мертвим у Адамі, конченим, як ти правильно сказав, той у проблемах, у безвиході. Бо вихід тільки один - Ісус, Його смерть і воскресіння. Нове народження.
А вдосконалювати свого трупа, заставляти його догоджати Богу - це безвихідь. Закон про це ясно свідчить. Тому, спробувати жити по Закону можна і навіть треба, щоб зрозуміти свою мертвість.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2017, 11:55 #2705980   #88
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Не я описав, а Бог показав це людині, через заповіді.
Апостол Павло ж про це пише: будучи без Закону людина була грішною, але могла собі вважати (думати про себе), що такою не є. Але прийшов Закон і що він зробив? Доконав людину, вбив її, виявив їй, що вона є мертвою, конченою, як ти пишеш..
От і все: мертвий є мертвий. Мертва людина (а вона є такою від Адама) виконати Закон не може. Бо мертва. Не тому що Бог поганий чи Закон , а по причиені мертвості людини.
Тому, завдання Закону - вказати людині на її мертвість.

А що потрібно мертвому? Ще більше напружуватися, намагаючись виконати Заповіді? Ще більше працювати над собою?
Чи мертвому потрібно ожити?
Тому Ісус і взяв на Себе нашу мертвість, щоб ми ожили, прийнявши нового духа, завдяки Божій милості, через нове народження, дароване Ним.

Той, хто не розуміє, що він є мертвим у Адамі, конченим, як ти правильно сказав, той у проблемах, у безвиході. Бо вихід тільки один - Ісус, Його смерть і воскресіння. Нове народження.
А вдосконалювати свого трупа, заставляти його догоджати Богу - це безвихідь. Закон про це ясно свідчить. Тому, спробувати жити по Закону можна і навіть треба, щоб зрозуміти свою мертвість.
Все ти знаєш, Новак. Пропадає бажання спілкуватися відверто кажучи.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2017, 12:40 #2705993   #89
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Все ти знаєш, Новак. Пропадає бажання спілкуватися відверто кажучи.
Серйозно? Тобто і Біблію читати в тебе цікавості нема?
Бо я звідти тобі думки наводжу, говорю про те, що вчили Ісус та апостоли, пропоную тобі самому далі копати, розбиратися... Не до душі тобі те все? А чому, не задумувався?
Я відповідь знаю, бо проходив і проходжу подібні речі, але чи знаєш ти її?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2017, 16:02 #2706423   #90
Alik80
Новачок
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Проблема в тому, що, за уявленнями так званих свідків Єгови, в момент воскресіння перед 1000-літнім періодом, населення Землі скачкоподібно виросте в декілька разів, скажімо з 10 млрд. до 30 млрд. людей.
Ну а потім, оті 30 млрд. людей, перебуваючи в ідеальних умовах, за 1000 років можуть розмножитися до трильйонів, або і квадрильйонів людей. Земля може витримати таку кількість людей?
Давайте начнём с того, что это Бог обещает воскресить умерших, а значит он решит, сколько нужно места и как его распределить. Кроме того, в Библии говорится, что пустыни тоже расцветут.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, діло не в тому. Коли пріорітет спасіння, а не любов до Єгови, то Сатана може таке використати (Йова 2:4). Як думаєш, що означають слова з Івана 12:25?
А есть люди зацикленные на спасении, с ними бесполезно о любви говорить

Востаннє редагував Alik80: 14.09.2017 о 16:02. Причина: Пізніше додано
Alik80 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ychen (14.09.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2017, 09:32 #2706480   #91
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата
Допис від Alik80 Переглянути допис
Давайте начнём с того, что это Бог обещает воскресить умерших, а значит он решит, сколько нужно места и как его распределить. Кроме того, в Библии говорится, что пустыни тоже расцветут.
Я Вам про математику, а Ви мені про пустелі.
Вам важко порахувати скільки людей буде в кінці 1000-літнього періоду, якщо воскресне 20 млрд людей і вони будуть продовжувати розмножуватися? Взяти, навіть, для прикладу, найлагідніший варіант, коли у кожної пари буде лише 2 дітей. Можете порахувати?


Цитата
Допис від Alik80 Переглянути допис
А есть люди зацикленные на спасении, с ними бесполезно о любви говорить
Я знаю таких людей, які не прийняли спасіння, перебувають далі у стані духовної смерті, але полюбляють говорити про любов. Такий варіант - це класно?
Відкинути Божу Любов, не прийняти Жертву Ісуса Христа, але говорити і говорити і говорити про любов - Ви про це?

Невже біблійна істина, неодноразово сказана в Біблії, що людина НЕ МАЄ любові до Бога, якось обминула Вашу увагу?
Людині потрібно спочатку, щоб Бог відновив її, дав нове життя, нового духа і тоді, коли Любов Божа оселиться в серці такої людини, вона зможе любити інших насправді. А не говорити про любов лише.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2017, 14:33 #2706556   #92
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата
Допис від Alik80 Переглянути допис
А есть люди зацикленные на спасении, с ними бесполезно о любви говорить
Зацикленные мне кажеться все. Вопрос только в какой мере.
Лично мне не хватает мотивации служить Иегове из-за любви. А служить из-за страха не хочу, так как в один хороший день страх накопленный годами, когда уже небудет что терять, может перерасти в гнев.
Лично мне кажется, что как раз таки любовь к Иегове в этом мире больше дает минусов чем плюсов. Ведь не имяю я какого-то профита, по сравнению с теми, кому Иегова безразличен. По этому хорошо, если есть пусть даже маленькая, но мотивация служить из-за любви. Ну и канешно благо, если есть единомышленники.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2017, 22:19 #2706590   #93
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Лично мне не хватает мотивации служить Иегове из-за любви.
Цитата Він не вимагає служіння рук людських, ніби в чомусь Він мав би потребу, бо Сам дає всім і життя, і дихання, і все.
(Дiї.17:25)
Цитата Так само й Син Людський прийшов не на те, щоб служили Йому, а щоб послужити, і душу Свою дати на викуп за багатьох!
(Матв.20:28 )
Цитата 4 Є різниця між дарами милости, Дух же той Самий.
5 Є й різниця між служіннями, та Господь той же Самий.
6 Є різниця й між діями, але Бог той же Самий, що в усіх робить усе.
7 І кожному дається виявлення Духа на користь.
8 Одному бо Духом дається слово мудрости, а другому слово знання тим же Духом,
9 а іншому віра тим же Духом, а іншому дари вздоровлення тим же Духом,
10 а іншому роблення чуд, а іншому пророкування, а іншому розпізнавання духів, а тому різні мови, а іншому вияснення мов.
11 А все оце чинить один і той Самий Дух, уділяючи кожному осібно, як Він хоче.
(1Кор.12:4-11)
У християн, як бачимо, акцент завжди на Бога, а не на себе, свою спроможність. Спроможність бо людини - це те, що веде її до гордості. Тому Бог і вибрав тих, хто за своїми даними є немічні, слабкі, нездатні. А початок ще в той момент, коли людина усвідомлює свою повну духовну мертвість і неспроможність догодити Богу. Тому Бог таких людей і наділяє новим життям, новим духом і служить їм, цим людям, щоб зростити їх духовно і щоб служіння Духа Божого стало явним в їх житті. Бо справжнє служіння - це служіння Духа. В людині і через людину.
І любов, раз вже про це згадали, людина отримує тільки Духом Святим. Сама по собі людина не спроможна любити по-справжньому.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2017, 18:46 #2708233   #94
Alik80
Новачок
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Зацикленные мне кажеться все. Вопрос только в какой мере.
Лично мне не хватает мотивации служить Иегове из-за любви. А служить из-за страха не хочу, так как в один хороший день страх накопленный годами, когда уже небудет что терять, может перерасти в гнев.
Лично мне кажется, что как раз таки любовь к Иегове в этом мире больше дает минусов чем плюсов. Ведь не имяю я какого-то профита, по сравнению с теми, кому Иегова безразличен. По этому хорошо, если есть пусть даже маленькая, но мотивация служить из-за любви. Ну и канешно благо, если есть единомышленники.
Самая большая мотивация - любовь! Именно движимые ею люди шли на великие подвиги! Если не чувствуете, что это для вас мативатор, нужно развивать отношения с Иеговой! Ведь он достоин любви как никто другой!
Alik80 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2017, 21:48 #2708942   #95
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата
Допис від Alik80 Переглянути допис
Самая большая мотивация - любовь! Именно движимые ею люди шли на великие подвиги! Если не чувствуете, что это для вас мативатор, нужно развивать отношения с Иеговой! Ведь он достоин любви как никто другой!
Я бы не писал, если бы не чувствовал)))
Alik80, ток меня напрягает, если кто-то хочет научить меня как любить. Как по мне это личное.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 14:14 #2709091   #96
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата
Допис від Alik80 Переглянути допис
Ведь он достоин любви как никто другой!
Достойний чиєї/якої любови?
Тої, якої в людини нема, бо вона духовно відірвана від Бога?
Може варто перевернути з голови на ноги свої уявлення і зрозуміти, що спочатку слід прийняти Божу Любов, наповнитися Нею і укорінитися в Ній? А вже тоді... (до Ефесян 3:17-19)
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2017, 15:26 #2710736   #97
Alik80
Новачок
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Достойний чиєї/якої любови?
Тої, якої в людини нема, бо вона духовно відірвана від Бога?
Може варто перевернути з голови на ноги свої уявлення і зрозуміти, що спочатку слід прийняти Божу Любов, наповнитися Нею і укорінитися в Ній? А вже тоді... (до Ефесян 3:17-19)
Ой и философ! Делами показывать свою веру надо, а не языком по форумам!
Alik80 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2017, 20:58 #2710838   #98
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата
Допис від Alik80 Переглянути допис
Ой и философ! Делами показывать свою веру надо, а не языком по форумам!
Ну Ви теж зараз, в т.ч. і цим своїм дописом себе і свою віру показали ))
Я ж Вам говорю про Бога, Який спасає людині, змінює її зсередини кардинально і зрощує в людині Його плоди, головний з яких - любов. Тільки не людська, а Божа.
От на цю, Божу любов я і намагаюся Вам вказати.
Бо люди в світі полюбляють хвалитися собою, своїми справами. Але чи є в цьому Божа любов?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2017, 19:16 #2713086   #99
Alik80
Новачок
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну Ви теж зараз, в т.ч. і цим своїм дописом себе і свою віру показали ))
Я ж Вам говорю про Бога, Який спасає людині, змінює її зсередини кардинально і зрощує в людині Його плоди, головний з яких - любов. Тільки не людська, а Божа.
От на цю, Божу любов я і намагаюся Вам вказати.
Бо люди в світі полюбляють хвалитися собою, своїми справами. Але чи є в цьому Божа любов?
Любовь к Богу заключается в соблюдении его заповедей, а не философии и споров
Alik80 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2018, 18:39 #2717564   #100
Asrael
Учасник
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Ось скільки тут брехні несуть свідки єгови.
Ми вже живемо в тисячолітньому царстві уважно читайте апокаліпсис від Івана Богослова гл 20
https://azbyka.ru/otechnik/Averkij_T...a-bogoslova/20

Додано через 11 хвилин
P.S. Так що спишіть записатися до рабів Божих

Востаннє редагував Asrael: 08.01.2018 о 18:39. Причина: Пізніше додано
Asrael зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:12.