Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Лоукост Wizz Air - питання багажу.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.03.2019, 09:11 #2751341   #1
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Лоукост Wizz Air - питання багажу.

Хто літав лоукостами? Як там з прискіпливістю до багажу. Я купив квиток, і в мене вказано безкоштовно ручна поклажа в розмірах 40х30х20. Я переміряв рюкзак, розміри приблизно 43х33х20, може там ще пару сантиметрів...
Тобто до чого веду, можуть в мене попросити доплату, чи там не настільки прискіпливо до того відносяться?
KSW зараз поза форумом  
Старий 24.03.2019, 12:20 #2751367   #2
petruccio
 
Аватар для petruccio
Типово Відповідь: Лоукост Wizz Air - питання багажу.

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Хто літав лоукостами? Як там з прискіпливістю до багажу. Я купив квиток, і в мене вказано безкоштовно ручна поклажа в розмірах 40х30х20. Я переміряв рюкзак, розміри приблизно 43х33х20, може там ще пару сантиметрів...
Тобто до чого веду, можуть в мене попросити доплату, чи там не настільки прискіпливо до того відносяться?
В українських аеропортах не надто прискіпливо ставляться. А от закордоном - як пощастить. В будь-якому випадку, в аеропортах біля стійки є спеціальна форма для контролю розмірів багажу. Поміститься рюкзак - жодних проблем бути не може.
petruccio зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KSW (24.03.2019)
Старий 24.03.2019, 21:29 #2751411   #3
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Лоукост Wizz Air - питання багажу.

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Хто літав лоукостами? Як там з прискіпливістю до багажу. Я купив квиток, і в мене вказано безкоштовно ручна поклажа в розмірах 40х30х20. Я переміряв рюкзак, розміри приблизно 43х33х20, може там ще пару сантиметрів...
Тобто до чого веду, можуть в мене попросити доплату, чи там не настільки прискіпливо до того відносяться?
Літав Львів Рим і назад лоукостом.У Львові в рамку не пхали але важили. У Римі все прискіпливіше було
Kosyacello зараз поза форумом  
Старий 25.03.2019, 10:35 #2751446   #4
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Лоукост Wizz Air - питання багажу.

Це все людський фактор.
Інколи можуть завернути на рамочку прямо перед посадкою, а інколи можна пронести баул )))
Просто не варто набивати рюкзак до кінця, щоб він спокійно пройшов багажну рамку,раптом що.
Це ще що, от МАУ звіріє. В них рамочка, так ще й з вагою, так ще й перед самим виходом на літак. А там 7 кг.,якщо не помиляюся, максимум. З їхніми "лоукост-квитками".

Так що віззейр ще норм ))))
MindStorm зараз поза форумом  
Старий 25.03.2019, 15:55 #2751510   #5
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Лоукост Wizz Air - питання багажу.

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Я купив квиток, і в мене вказано безкоштовно ручна поклажа в розмірах 40х30х20.
Просто не літай МАУ. Скоро там треба буде мобіли в багаж здавати.
Цитата Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” посилила правила провозу ручної поклажі з 15 січня 2019 року. Згідно з повідомленням компанії, в салон для пасажирів, які купили квитки економ-класу по безбагажним тарифами, дозволено безкоштовно брати з собою лише верхній одяг і парасольку.
У всіх інших
Цитата Як правило, розміри сумки або маленької валізи варіюються від 42х32х25 см до 56х45х25 см. Щодо ваги - від 5 до 10 кг.
saymon зараз поза форумом  
Старий 03.04.2019, 14:05 #2752990   #6
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Лоукост Wizz Air - питання багажу.

Кст, Wizz зараз з Києва трохи озвірів.
Всі сумочки пхають в рамку, тому дуже не напаковуйте, або сама сумка щоб була "м'яка", не була сталої форми.
Або 600 грн. Таких в черзі на реєстрацію було достатньо )))
MindStorm зараз поза форумом  
Старий 13.04.2019, 10:09 #2754189   #7
OURBAY
Учасник
 
Аватар для OURBAY
Типово Відповідь: Лоукост Wizz Air - питання багажу.

Щойно (09.04.19) прилетіли з Риму. Літали цим лоукостом. Проходили контроль в аеропортах Кишинів та Чампіно. В нас на двох був рюкзак та м'яка спортивна сумка - не "напхані", але за розміром трохи більші за 40х30х20. Для себе попередньо перевірив на рамці у Кишиневі - впхав по черзі кожну у рамку (для зручності поміщав у пластиковий пакет) - помістилися. Ні до нас ні до інших візуально не спостерігалось якогось прискіпливого ставлення щодо розміру ручної поклажі, до рамок нікого при нас не "заганяли" - може просто пощастило. В літаках без проблем речі розмістили на полицях - було місце. Вдалої всім подорожі!

OURBAY зараз поза форумом  
Старий 15.04.2019, 11:27 #2754493   #8
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Лоукост Wizz Air - питання багажу.

Я тему створив і нічого не пишу.... як не виховано...
Летів зі Львова. Рюкзак був по розмірах трохи більшим ніж там писало для лоукост-квитків. Ніяких претензій. Плюс в правилах писало, що зберігання вантажу під ногами. Але я подивися що всі пхають на полички і собі туда ж впихнув. Претензій також небуло.
Досить сподобалось. Раніше на дорогу тратив майже добу. Тепер поїзд до Львова дві год. і політ 50 хв. І по ціні дешевше
KSW зараз поза форумом  
Подякував(ла):
HamanN (16.04.2019)
Старий 16.04.2019, 12:58 #2754653   #9
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Лоукост Wizz Air - питання багажу.

За останні 2 тижні десь зо 5 перельотів лоукостерами зробив, Візейр, Ейразія, скут. Ніде не примахувались при тому що рюкзак важив 7кг і на поличку з проблемами влазив. Ще й додатково мав пакет з всяким мотлохом десь на 1кг. Головне рідин не беріть бо їх пропасають і навіть маленькі ножиці для нігтів в друга забрали.
pberit зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:04.