Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Назойливый юзер

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.07.2005, 07:54 #66915   #1
ads
Guest
Типово Назойливый юзер

А можна узнать у админов, или кто так подскажет, почему у меня на форуме (radio.te.ua) некто yura,

login: yura
email: galina@ternopil.net
ip: 68.38.100.105
host: pcp0011529789pcs.neave01.pa.comcast.net

день в день то и делает, что постит во все темы одно и тоже - ссылку http://forum.krapka.te.ua/viewtopic.php?t=6192.

Я допускаю, что скорее всего это "преданный пользователь", который хочет раскрутить любимый форум, но не такими же методами.

Разберитесь плз, а?
 
Старий 19.07.2005, 08:29 #66919   #2
ads
Guest
Типово

опа
це ІР-шка насті, автора теми, якої рекламує.


GooRoo
знайшли флудера. Напевно не розкрутити, а выднайти побільше людей щоб закидати помідорами її інакодумця (тоість мене - GSV) в даній темі
 
Старий 19.07.2005, 09:19 #66928   #3
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

блін, за таке тре забанити раз і назавжди..
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 19.07.2005, 09:26 #66934   #4
freeman
 
Аватар для freeman
Типово

лол... а я казав, шо там не все чисто... а ви плюсиками бавилися
freeman зараз поза форумом  
Старий 19.07.2005, 19:25 #67019   #5
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово

а тепер шановні друзі врахуйте, що я ще 2 місяці тому зрозумів що "настя" (он же йося) не зовсім дисциплінований юзвер
FortYear зараз поза форумом  
Старий 19.07.2005, 20:24 #67030   #6
настя
Типово

Цитата:
Допис від FortYear
а тепер шановні друзі врахуйте, що я ще 2 місяці тому зрозумів що "настя" (он же йося) не зовсім дисциплінований юзвер
А я не відказуюсь,що цю тему в інші форуми давала! Чи це не можна?Але я не Йося,він вже далеченько.
настя зараз поза форумом  
Старий 19.07.2005, 20:29 #67031   #7
настя
Типово Re: Назойливый юзер

Цитата
Допис від GooRoo
А можна узнать у админов, или кто так подскажет, почему у меня на форуме (radio.te.ua) некто yura,

login: yura
email: galina@ternopil.net
ip: 68.38.100.105
host: pcp0011529789pcs.neave01.pa.comcast.net

день в день то и делает, что постит во все темы одно и тоже - ссылку http://forum.krapka.te.ua/viewtopic.php?t=6192.

Я допускаю, что скорее всего это "преданный пользователь", который хочет раскрутить любимый форум, но не такими же методами.

Разберитесь плз, а?
Бо коли до я ставлю тему,а ні слова не сказавши її знімають,то знайшла другу дорогу.
Скажу більше,шо була ще на двох форумах з цією темою і там міняла логін.Але я там зусраіла людей з нашого форуму і теж з іншими іменами.То що?Мені цікаво як до цієї теми віднесуться на інших форумах!
настя зараз поза форумом  
Старий 19.07.2005, 21:33 #67054   #8
ads
Guest
Типово

настя нічого страшного в цьому всьому нема

П.С. Добре що ти є, нам було би скучно без тебе
 
Старий 20.07.2005, 00:12 #67065   #9
настя
Типово

Цитата:
Допис від gsv
настя нічого страшного в цьому всьому нема

П.С. Добре що ти є, нам було би скучно без тебе
Я зрозуміла твій сарказм,але все одно дякую!
настя зараз поза форумом  
Старий 20.07.2005, 00:13 #67066   #10
настя
Типово

Цитата
Допис від bandera
блін, за таке тре забанити раз і назавжди..
За яке?
настя зараз поза форумом  
Старий 20.07.2005, 00:25 #67067   #11
FRADEE
Типово

Шановне товариство не треба на беззахисну дівчину нападати...
і взагалі чому їй плюсики... я досі цьогоне розумію... нормальна дівчина без всяких замашок феміністичних і т.д. і т.п. ...
Вона ж нікого не обматюкала, не заділа (я так думаю) чиюсь гордість чи незалежність, на мою думку не порушила правил форуму (хоча Зєвси сієї доволі прикольної фічі, вам краще бачити з вашої висоти).

2GSV однакових людей не буває, так і думки мусять розходитися... не подумай грішним ділом що я то, помідорку в руки взяв )

Шановна адміністрація, шановне товариство, не осудіть строго...
FRADEE зараз поза форумом  
Старий 20.07.2005, 00:33 #67068   #12
FRADEE
Типово

Цитата
Допис від настя
Цитата
Допис від bandera
блін, за таке тре забанити раз і назавжди..
За яке?
За твоє постійне постування - справді це дратує будь-яку людину, не говорячи про адмінів які всю таку бадягу читають кожен день - адміни то постійно зайняті роботою люди і яких не можна дратувати під час роботи...
а то буде відносно пагано (на собі переконався ).

PS.: я ні до кого не підлизуюся і не набиваюсь в друзі, і не хочу когось образити - просто тверезо мислю , як ніколи...
FRADEE зараз поза форумом  
Старий 20.07.2005, 00:41 #67069   #13
FRADEE
Типово

Цитата я там зусраіла людей з нашого форуму і теж з іншими іменами.То що?
Нік то тоже саме що і лице - лице змінити можна а людину в середені не можливо.
Висновок: навіщо зраджувати свому лицю... якщо це майже нічого не дасть...

А вот коли користуються чужими ніками щоб заподіяти шкоду власникові ніку, то за це треба пиз*дить в сартірє, а потім запустити в той сартір стадо гарячих естонських хлопців з кавказьких гір... Жиби пакостник зрозумів що то є зло...
FRADEE зараз поза форумом  
Старий 25.07.2005, 11:57 #67637   #14
TacbKa
 
Аватар для TacbKa
Типово

Що означають ці ++ ??????? :P
TacbKa зараз поза форумом  
Старий 25.07.2005, 12:33 #67643   #16
TacbKa
 
Аватар для TacbKa
Типово

Цитата:
Допис від Орк
Lost&Found
http://forum.krapka.te.ua/viewtopic.php?t=4877
Дивись

Млін, ну я ж сурйозно ЩО це?:Р
TacbKa зараз поза форумом  
Старий 25.07.2005, 18:05 #67668   #17
ads
Guest
Типово Re: Назойливый юзер

Цитата
Допис від настя
Бо коли до я ставлю тему,а ні слова не сказавши її знімають,то знайшла другу дорогу.
Скажу більше,шо була ще на двох форумах з цією темою і там міняла логін.Але я там зусраіла людей з нашого форуму і теж з іншими іменами.То що?Мені цікаво як до цієї теми віднесуться на інших форумах!
Не знаю, как и где, а на моем форуме - все посты состояли только из линков. Это называецца - спам, либо реклама других форумов.

Ладно бы написала суть темы, пожаловалась на цензуру, или еще что-то. Но такая реклама своей темы и притягивание к себе внимания я считаю недопустимым. Посему впредь не перестану удалять такие посты и таких юзеров.

П.С. Кроме "Книги о вкусной и здоровой пищи", стоит читать "Правила этикета", хотя бы СЕТЕВОГО. Исключительно ИМХО.
 
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:38.