Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Шо за фігня з тим нетом від бітера???

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.07.2006, 00:28 #156657   #41
Ingrid
Типово

Ну, тоді все добре. Леско, дякую за інформацію.
Ingrid зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2006, 00:30 #156659   #42
Lesko
Типово

Прошу, хоча за ваші айпішки більше розкажуть представники провайдерів.
Lesko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2006, 08:24 #156676   #43
snob
Типово

Цитата
Допис від Ingrid
А що значить чесне?
Така що не входить в приватні мережі, чи то пак ip що не входить в блоки що виділені для приватного використання:
10.0.0.0/8
172.16.0.0/12
192.168.0.0/16
snob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2006, 08:24 #156678   #44
snob
Типово

Цитата
Допис від Ingrid
У такому випадку сітінетівські ресурси зараховувались би як зовнішній трафік.
Ні
snob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2006, 11:39 #156735   #45
Andrea
 
Аватар для Andrea
Типово

Та це ж елементарно перевірити чи в тебе реальна IP чи нереальна.
1.За реальну IP ти би доплачува гроші
2.Заходиш на статистику там показує в адресі твою IP.
3. Заходиш в "стевое подключение" дивишся "состояние" і там покаже твою IP.
Динамічні IP починаються 172.25.*.***, а реальні 217.196.*.***

оскільки в мене IP динамічна-172.25.9.** то я не дивуюсь коли захожу на кийвстар і бачу там шо вже 100 повідомлень відправлено...
Andrea зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2006, 13:31 #164240   #46
TacbKa
 
Аватар для TacbKa
Типово

Блин, сижу на крапке, а трафф внешний идет... причем в темах нету никаких пикчей извне и т.п. Чё за наф?
TacbKa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2006, 13:57 #164254   #47
slider_one
Типово

TacbKa

тут є купа банерів......ну і деякі проги самі по собі обновлюються через зовнішній трафік........
slider_one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2006, 13:59 #164257   #48
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово

а ше є підписи.... вот як в мене чи в чоловіка вище...
Black-Raven зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2006, 15:18 #164286   #49
TacbKa
 
Аватар для TacbKa
Типово

Ну нет, ни одна прога не обновляется без моего позволения, а во-вторых - за 15 минут сидения на форуме 15 мб? По-моему, это уж слишком
TacbKa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2006, 15:20 #164287   #50
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово

ггг... тут шось не то...
Black-Raven зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2006, 15:41 #164296   #51
wolfRAMM
 
Аватар для wolfRAMM
Типово

блін, та це той галімий хакер то мутить, 100% ! В мене позаминулий місяць перебор 20 гб, а за минулий 1.5
wolfRAMM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
smertScikunam (09.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2006, 09:46 #164525   #52
snob
Типово

Цитата:
Допис від wolfRAMM
блін, та це той галімий хакер то мутить, 100% ! В мене позаминулий місяць перебор 20 гб, а за минулий 1.5
Бридні - галімий хакер максимум може щось красти якщо ти не працюєш. Та і то мало де - і мало що :P
Так що шукайте десь в іншому місці
snob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2006, 09:46 #164526   #53
snob
Типово

Цитата:
Допис від TacbKa
Ну нет, ни одна прога не обновляется без моего позволения, а во-вторых - за 15 минут сидения на форуме 15 мб? По-моему, это уж слишком
Чим рахуємо? До кого підключені?
snob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2006, 09:51 #164528   #54
wolfRAMM
 
Аватар для wolfRAMM
Типово

snob
нічого подібного, якраз навпаки він краде поки ти сидиш в неті. Тіпа через це погане "удальонное управлєніє компутєром". І одного такого умніка вже судять півроку, но поки малоуспішно. Судячи з усього знайшовся ше один герой... Це не я придумав, це на біттері кажуть
wolfRAMM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2006, 10:25 #164542   #55
Lesko
Типово

Цитата:
Допис від wolfRAMM
snob
нічого подібного, якраз навпаки він краде поки ти сидиш в неті. Тіпа через це погане "удальонное управлєніє компутєром". І одного такого умніка вже судять півроку, но поки малоуспішно. Судячи з усього знайшовся ше один герой... Це не я придумав, це на біттері кажуть
Сноб то і є БІТТЕР
Lesko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2006, 10:27 #164544   #56
wolfRAMM
 
Аватар для wolfRAMM
Типово

Lesko
пісєц, так якого х. тоді людей розводити?
wolfRAMM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2006, 10:28 #164545   #57
snob
Типово

Цитата:
Допис від wolfRAMM
snob
нічого подібного, якраз навпаки він краде поки ти сидиш в неті. Тіпа через це погане "удальонное управлєніє компутєром". І одного такого умніка вже судять півроку, но поки малоуспішно. Судячи з усього знайшовся ше один герой... Це не я придумав, це на біттері кажуть
Гиги - я не знаю хто і що тобі сказав - але технологічно такий процес можливий (мається на увазі паралельне використання) тільки якщо у тебе троян або хакер фізично під'єднався до твого кабелю.
Все інше фантазії (прощу не путати з фантастикою)

Само собою що якщо в тебе вірус або автоапдейт якоїсь біди - то може бути що це твій легальний трафік (для провайдера трафік згенерований від клієнта - незалежно чи клієнт цього хотів є легальним).
snob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2006, 10:44 #164554   #58
DELUXX
Типово

Був у мене також таки прікол. Сидів собі колись вечером грав CS по сітінету. Ранком включаю комп - 1200 мб переліміт Ходив на бітер, рішили шо то був вірус який мені стіки навалив. 1гб мені мінусували а за 200 переліміту мусив заплатити шоб як вони сказали "мав науку". А сам комп не міг стільки мені накачи, стоїть в мене WinXP SP2+NOD32+Outpost+XPAntispy Ше сказали на бітері шо коли появляється новий вірус то антивірусним лабораторіям потрібно 3-4 години щоб випустити нові бази проти нього, от я його і "підчепив"
DELUXX зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2006, 13:16 #164615   #59
snob
Типово

Цитата
Допис від DELUXX
Був у мене також таки прікол. Сидів собі колись вечером грав CS по сітінету. Ранком включаю комп - 1200 мб переліміт Ходив на бітер, рішили шо то був вірус який мені стіки навалив. 1гб мені мінусували а за 200 переліміту мусив заплатити шоб як вони сказали "мав науку". А сам комп не міг стільки мені накачи, стоїть в мене WinXP SP2+NOD32+Outpost+XPAntispy Ше сказали на бітері шо коли появляється новий вірус то антивірусним лабораторіям потрібно 3-4 години щоб випустити нові бази проти нього, от я його і "підчепив"
Якщо я правильно памzтаю - то у вас і заперечень що до віруса не було? Крім того ви включені по схемі 1 VLAN - 1 клієнт - і у Вас _фізично_ вкрасти трафік тільки можна- підключившись до вашого кабеля. А такий апрат котрий це уміє робити на живому підключенні, паралельно до звичайної роботи (неперобятжуючи повідомленнями про помилки та купою колізій - що як мінімум виглядатиме підозрілим) коштує немало.
Окрім були заперечення тільки що до часу - коли ж ми продемоннстрували погодинні логи - то і ці заперечення відпали?

Зараз за годину комп може накачати/відправити до 6Гб теоритично.

Якщо ж говорити про антивіруси - то а) - якщо це не вірус що розповсюджує власне лабораторія - то скоріше ніж за годину його зловити нереально, а ще треба виділити сигнатуру, якось обізвати... Так що це правда про 2-3 години.
Крім того антивірусні комплеки які ви назвали не є 'швидкими' - я зараз зсилку не найду - але я десь на щось.org поріявняльна таблиця по всіх вірпусах (і апдейтиться вона постійно) порівняльна характеристика часу реакції антивірусів ( точніше команд розробників) на появу нових вірусів - так от те що ви назвали в десятку наскільки я пам'ятаю - не входило - а там і по15-20 годин затримки є.
Крім того після того наскільки я пам'ятаю - як тільки почистмлм якимось антивірусом у вас ж все стало нормально?
Крім того у вас головна претензія була - чому ж воно показує що я щось качаю, коли я ж тільки раз на годину на 5хв включив тачку перевірити траффік І вам було продемонстровано що в ті години трафіку від вас було в ті ж 10-20 разів менше ніж коли Ви працювали цілу годину

Ага - і ще - _трафіку_було_більше_від_Вас_
snob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:33.