Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone

Game Zone Місце зустрічі затятих геймерів-профі та усіх любителів сучасних комп'ютерних забавок.


Грід проти ГТ5: що краще?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.05.2011, 11:45 #1642774   #21
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Цитата:
Допис від hiweb Переглянути допис
А в грід АІ не агресивний, а просто далекий від реальності...
А це що, погано? Що ти присосався до тої реальності! Та краще грати з нереальним агресивним АІ, ніж вмирати від скуки, обігнавши всіх на 8 кругів. Це блін ГРА, а не ТЕЛЕТРАНСЛЯЦІЯ.

Цитата:
Допис від hiweb Переглянути допис
и може ти хотів поговорити не про гонки та АІ, а про "ОЦЕ" уг
Оце УГ, як ти виразився, по напрузі та видовищності засуває багатомільйоннобюджетний і шестирічнороблений ГТ5 в глибоку задницю.
Я тобі ше раз кажу. У всіх своїх постах ти головною перевагою ГТ5 приводиш реальність. А реальність це не перевага, це особливість жанру. Вона не може бути плюсом.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2011, 12:15 #1642794   #22
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
А це що, погано? Що ти присосався до тої реальності! Та краще грати з нереальним агресивним АІ, ніж вмирати від скуки, обігнавши всіх на 8 кругів. Це блін ГРА, а не ТЕЛЕТРАНСЛЯЦІЯ.


Оце УГ, як ти виразився, по напрузі та видовищності засуває багатомільйоннобюджетний і шестирічнороблений ГТ5 в глибоку задницю.
Я тобі ше раз кажу. У всіх своїх постах ти головною перевагою ГТ5 приводиш реальність. А реальність це не перевага, це особливість жанру. Вона не може бути плюсом.
Та пограй нарешті то ГТ5, може тоді багато слів забереш назад. А про обгін на 8 кругів це ти загнув)))
Як я вже казав - Грід і ГТ5 рівняти неможна. Це так само як зараз почати рівняти Теккен і МК))
KIRA зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hiweb (05.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2011, 12:28 #1642813   #23
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Теккен і МК якраз можна рівняти. Бо вони обидві аркади.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2011, 17:06 #1643078   #24
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

ГТ5 раніше можна було пару хвилин пограти в технополісі на пс3
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2011, 21:49 #1643340   #25
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
А це що, погано? Що ти присосався до тої реальності! Та краще грати з нереальним агресивним АІ, ніж вмирати від скуки, обігнавши всіх на 8 кругів. Це блін ГРА, а не ТЕЛЕТРАНСЛЯЦІЯ.


Оце УГ, як ти виразився, по напрузі та видовищності засуває багатомільйоннобюджетний і шестирічнороблений ГТ5 в глибоку задницю.
Я тобі ше раз кажу. У всіх своїх постах ти головною перевагою ГТ5 приводиш реальність. А реальність це не перевага, це особливість жанру. Вона не може бути плюсом.

Я не присовувався до тої реальності просто в багатьох іграх, особливо в гонках, а особливо в симуляторах гонок наближення до реальності є основною цілью, і досягнути її вдається одиницям і це є величезним плюсом. І про, яке таке агресивне аі ти говориш, грід пройшов напевно ніразу неперезапускаючи гонку ніяких проблем
чи ускладнень при проходженні не було, і якшо на то пішло то в грід убоге АІ.
Достав діск установив гру і подивився яке там "аргресивне"
АІ аж смішно стало, як я довго сміявся над тим всім, що ти мені доказував (а в 2009 році виглядала гра покруче ) На трасі відбувається просто напросто показуха, запустив я гонку на сложності ніндзя вид із салону все виключено, проїжаєм 1 поворот на другому хтось вилітає із траси і тут я згадую слова про агресивне аі, вильоти з трас і тд)) поставив на паузу посміявся, з цієї показухи бо інакше це не назвеш, це не технічна помилка АІ просто запрограмовано, що там то тамто тодіто тодіто має вилеті з траси, щоб потішити юних фанів! Поїхав далі на другому колі я їду другим (перший від мене десь на 1.4-2 секунди відірвався) їду і поражаюся про який аркадо\симулятор ти говорив про, яку золоту серединку, робота газом просто напросто відсутня "педаль в пол і пашол" поворити приходяться на досить велий швикдості, відтормажуватися можна в останній момент, а на багатьох дійсно крутих поворотах можна і не тормозити... хтось звертав увагу в зеркало заднього виду з видому від руля? таке враження шо це 8-бітка)) (в гт5 теж бувають проблеми з зеркалами деталізація місцями ,але не такі маштабні ) і так друге коло їду другим, таке поняття, як шикани, апекси в даній грі відсутнє, траєкторія теж, по рації весь час говорять якийсь брєд, третє коло АІ який їде першим,замітно починає скидати швидкість ну і звісно я його обганяю і прихожу першим, АІ просто напросто на 15% до кінця починає помаліше їхати!!! Да в 2009 році ця гра ше була крутою, а зараз я подивився на це все посміявся і видалив, в цій грі нереалізовано ніщо краще чим в ГТ5, чесно це, як пересісти з ролс ройса в жигулі..
Грав і поражався, що ти тут мені намагаєшся довести, і про, що і з ким я взагалі спорю Всьо можеш невідписуватись тут більше, я тебе несприймаю в серйоз, ти не привів ніодного вагомога довода чим одна гра краща від іншої, а на всі доводи ти відписуєш якимось маразмом, перечитай, ще раз дану тему і задумайся про, що ти писав...

Як таке можна рівняти ?
hiweb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIRA (05.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 01:36 #1643545   #26
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Оце ти вже чувак собі просто погнав. Вильоти ніхрена не запрограмовані. Тре було ше раз проїхати ту трасу і подивитися, чи вилетить знов машина на тім повороті. Стосовно того, що показуха, - на то воно і аркада, щоб була показуха. На рахунок того, що повороти можна на швидкості проходити - знов тупо триндьож, Якщо повороти проходити абияк, то в онлайні ти ніфіга не виграєш, тільки правильна траєкторія дасть відрив, а на швидкості ти ніфіга поворот не пройдеш, в сінглі це не так замітно, а в онлайні ті, хто правильно проходять поворот мають реальний виграш в часі, а ті, хто їздить абияк, через неправильне проходження поворотів і відстають. Вот тобі і симуляторний момент в ГРІДІ, в аркадах повороти проходять на дріфті і хто дальше задріфтував той і перший, а в ГРІД, як в реальності, дріфт зменшує швидкість, а оптимальну швидкість можна розвинути лише правильно ввійшовши в поворот. А те, що ти тут порозписував про ГРІД тупий гон.

PS. Ну і чим друге відео гірше? Хіба тим що записано з тормозами.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 09:48 #1643702   #27
Werty
 
Аватар для Werty
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Nemesis-T

ну від тебе тільки один флуд, не зігравши гру і щось обговорювати це просто смішно, зіграй а тоді обговорюй


П.С Шановний RUS, ви краще витирайте флуд Nemesis-T, а не мої пости, а то складається таке враження що ви взагалі некомпетентний модер розділу Гамес
Werty зараз поза форумом  
Подякували 3:
D@nZeL (06.05.2011), hiweb (06.05.2011), KIRA (06.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 09:51 #1643704   #28
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Оце ти вже чувак собі просто погнав. Вильоти ніхрена не запрограмовані. Тре було ше раз проїхати ту трасу і подивитися, чи вилетить знов машина на тім повороті. Стосовно того, що показуха, - на то воно і аркада, щоб була показуха. На рахунок того, що повороти можна на швидкості проходити - знов тупо триндьож, Якщо повороти проходити абияк, то в онлайні ти ніфіга не виграєш, тільки правильна траєкторія дасть відрив, а на швидкості ти ніфіга поворот не пройдеш, в сінглі це не так замітно, а в онлайні ті, хто правильно проходять поворот мають реальний виграш в часі, а ті, хто їздить абияк, через неправильне проходження поворотів і відстають. Вот тобі і симуляторний момент в ГРІДІ, в аркадах повороти проходять на дріфті і хто дальше задріфтував той і перший, а в ГРІД, як в реальності, дріфт зменшує швидкість, а оптимальну швидкість можна розвинути лише правильно ввійшовши в поворот. А те, що ти тут порозписував про ГРІД тупий гон.

PS. Ну і чим друге відео гірше? Хіба тим що записано з тормозами.
Брєд, брєд, брєд, включи відео і подивися, однакові машини, однаковий відрізок траси і подивися, як він проходиться. Все в мене бажання нема, щось тобі доказувати бачу це просто напросто марно, ти зациклився на своїй думці і все, як я вже говорив якщо нехочиш бачити і визнавати кращі проекти то це вже з тобою, щось не так...
hiweb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 11:16 #1643784   #29
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Мені не треба відео включати, я маю гру перед собою. А ти, крім єдиного аргументу, що ГТ5 реалістичніший, більше ніяких аргументів так і не привів. так шо хто ще тут зациклений. Ти сам кажеш, що ГРІД аркада, для аркади нереальність - це не мінус. То нереалістично, тормоз не реалістичний, занос не реалістичний, мля, ГРІД і не ставив перед собою такої задачі, не розумієш? В нього зовсім інша аудиторія гравців. І це не значить що він гірший за ГТ5. Я тобі вже восьмий раз пояснюю, в жанрі гонок я вважаю аркади кращими, бо

1. весело
2. видовищно

а ти дальше бубниш реалістично і реалістично. Ну і хер з того шо реалістично, якшо СКУЧНО!

СКУЧНО!

PS. Дай мені відео зіткнення машин лоб в лоб в ГТ5.

Востаннє редагував Nemesis-T: 06.05.2011 о 11:25.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 11:31 #1643799   #30
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
ГРІД і не ставив перед собою такої задачі, не розумієш? В нього зовсім інша аудиторія гравців.
O_o нашо ж ви тоді їх тут рівняєте?
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 12:38 #1643871   #31
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Мені не треба відео включати, я маю гру перед собою. А ти, крім єдиного аргументу, що ГТ5 реалістичніший, більше ніяких аргументів так і не привів. так шо хто ще тут зациклений. Ти сам кажеш, що ГРІД аркада, для аркади нереальність - це не мінус. То нереалістично, тормоз не реалістичний, занос не реалістичний, мля, ГРІД і не ставив перед собою такої задачі, не розумієш? В нього зовсім інша аудиторія гравців. І це не значить що він гірший за ГТ5. Я тобі вже восьмий раз пояснюю, в жанрі гонок я вважаю аркади кращими, бо

1. весело
2. видовищно

а ти дальше бубниш реалістично і реалістично. Ну і хер з того шо реалістично, якшо СКУЧНО!

СКУЧНО!

PS. Дай мені відео зіткнення машин лоб в лоб в ГТ5.
1. Ти маєш тільки одну з двох ігор і ти неможеш оцінити їх обидві!
2. Тобі потрібно по пунктах сказати в чому гт5 краще гріда? Краща графіка, деталізація машин, кількість машин, деталізація трас, тількість трас, кількість та якість евентів, гра в 40 раз маштабніша сріда, режим наскару, режим ралі, заїзди на виносливість, Б-спек і тд.
3. І так ти визнав, що грід це аркада, а не золота серединка між аркадою і симулятором.
4. Весело в грід було грати в 2008 році, але на дворі 2011 і слава богу прогрес не стоїть і виходять нові кращі ігри, які більш деталізовані, на які затрачені роки, куча грошей і робилися вони від душі, а не шоб заробити!
5. Скучно? А тобі то звідки знати, якшо ти її навіть не грав? Скучно там небуде.
6. Вчора грав грід десь так 2 години, весело мені точно не було, ну видовищно то да, в кожній гонці хтось 100% злітає з траси, це видовище?
7. Удачі грай свій грід

Я йому в попередній темі, ще говорив, що Грід навіть незаслуговує, щоб його порівнювали з ГТ5, а він виніс це в окрему тему...але без багатьох своїх дописів таких, як (ГРІД найкращі гонки на даний момент) незнаю чи це модератор йому поміг їх повидаляти чи це мені приснилося...
hiweb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIRA (06.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 14:08 #1643978   #32
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

1. Тему переносив не я, питання не до мене.
2. Цікавість і якість гри від року випуску не залежить.
3. Ще раз про золоту серединку. Повністю реалізувати реальне середовище неможливо. Розробники беруть певні фізичні явища та реальні моменти і релізовують в грі. Наскільки багато цих моментів реалізовано, настільки гра і симулятор. В ГТ5 наприклад може лопнути бензонасос? Свічки тре міняти? Тобто умовно процес відображення грою реальності наприклад 80%

Візьмем той же Спліт/Секонд. Від реальності там лише 4 колеса і руль. Ну хіба що ще відцентрова сила Тобто реальність в цій грі реалізована на 10%

Берем ГРІД. Реальні машини, різна поведінка машин з різним приводом, контролюємий занос, необхідність правильного проходження поворотів. Тобто реалістичність в цій грі сягає наприклад 35%. Тому я не можу її назвати просто аркадою. Бо в аркадах той же занос автоматичний. А тут ні, тобто тут реалізовані певні моменти реальності, але не настільки круто і багато, як в справжньому симуляторі, яким без сумніву є ГТ5. Причому я теж вважаю його найкращим симулятором. Вот так і виходить золота серединка.

Але ГРІД простіший в освоєнні, він підходить більшості гравців, які не хочуть грати в просту аркаду з нереальними машинами, але не хочуть заморочуватися складністю управління симулятора, де толкову аварію побачиш раз на 10 годин гри.

Більше я тут відписуватися не буду, все що я хотів сказати, я сказав 8 раз. Но бачу шо доходить, як до жирафи. Тому не бачу сенсу в подальшій полеміці.

І я все ще чекаю відео з лобовим зіткненням машин в ГТ5.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:41.