Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


Хто що думає про Гриценка?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.10.2014, 15:24 #2452573   #1
March
Учасник
Типово Хто що думає про Гриценка?

Я сам нормально до нього відносився, навіть бачив в президентах, але з часом все більше сумніваюсь...
Ось почитайте, що думаєте

Надувной полковник

Мы тут на днях разместили целую череду стебных плакатов, в которых высмеяли основных претендентов на парламентские кресла. И стали получать недоуменные сообщения, мол, а Гриценко-то за что? Как же так, почему его не любят, он же военный, полковник, специалист. Сообщаем.
У древних индусов была такая военная хитрость. Они переодевали лошадей в слонов. Одевали на лошадей специальные головные уборы с хоботом, всё такое. Получался маленький смехотворный слон. Хитрость заключалась в том, что вражеские боевые слоны отказывались нападать на таких лошадей, потому что думали, что это не лошади, а слонята. Лошади, разумеется, никаких сентиментальных чувств к слонам не испытывали.
Вот, с моей точки зрения Гриценко – это как раз не полковник, а лошадь с хоботом, которая притворяется военным карьеристом.
Хорошо быть полковником в мирное время. В мирное время от полковника требуется прямая осанка и мудрые слова о том, какое устройство Вселенной является наилучшим с вашей точки зрения, как выпускника оперативно-стратегического факультета Университета ВВС США (true story, Гриценко там учился в 1994-м году).
Но в военное время от полковника требуется несколько больше, чем просто хорошая осанка. В военное время полковник должен заниматься тем, чем должен заниматься любой офицер – командовать войсками.
И вот сюрприз. Когда на Украине начались военные действия, когда на территорию Украины вошли вражеские войска, когда началась хитрая война, гибридная, которую только и постичь офицеру со стратегическим образованием, кто встал на защиту родины?
На защиту родины встал Константин Гришин – мелкий бизнесмен с нефотогеничной внешностью и мутной биографией. Не военный карьерист, который 25 лет строил военную курьеру, то есть, буквально, учился и учил войне. За 25 лет-то можно было таких звезд с неба нахватать, что впору возглавить не один добровольческий батальон, а сразу группу армий, не?
Не. Воевать – это к Семену Семенченко. К Гриценко с воевать не подходите, Гриценко полковник не про то, чтобы воевать. И более того, когда в связи с войной его сыну пришла повестка, настоящий полковник начал истерить про то, что это не повестка, а происки политических оппонентов. Правда, быстро понял, что это уже совсем смехотворно, и сына в армию отправил. Однако первичный мотив – вот он, очевиден. Участие в войне – не для членов семейства Гриценко! Не их работа.
За каким хреном Гриценко в таком случае 25 лет делал военную карьеру – вообще непонятно. Какой для государства результат? Для нас, для жителей страны, на чьи налоги господин Гриценко делал карьеру? 25 лет он в составе разных государств учился воевать, чтобы в военное время делать что?
Ну, хорошо, предположим. Он не тактический командир. Он стратег. Его задача – мыслить масштабно, а не ползти по грязи и поднимать взвод в штыковую атаку. Может быть. Окей. Есть такие военные, называются штабные. Это тоже военные, от них тоже есть большая польза. Они организовывают логистику и снабжение и строят планы общевойсковых операций. Это трудное дело, этому надо годами учиться.
И вот какое совпадение! У господина Гриценко есть большой трудовой опыт в должности министра обороны Украины, в период с 2005 по 2007 годы. То есть, насколько мы понимаем функции Министерства Обороны Украины – в снабжении армии всем необходимым, от спальников до ПНВ.
Это достойнейший труд! Это редкий и крайне востребованный навык! Человека, способного наладить снабжение нашей армии припасами, наша армия носит на руках, и наш народ таким ребятам шлет свои теплейшие приветы, и привечает сразу после, собственно, боевых военных. И кто у нас в этот ответственный для страны момент становится грудью на снабжение нашей армии всем необходимым?
Юрий Бирюков становится, который Крылья Феникса, на снабжение сначала 79-й бригады, а потом под его эгидой разворачивается общегосударственная программа волонтерской помощи армии. И еще сто, двести волонтерских групп организовывается, чтобы устроить снабжение армии, чтобы помочь солдатам.
Что Гриценко? Я не пожалел времени, и довольно долго искал примеры того, как Анатолий Гриценко наладил поставки в армию хоть чего-нибудь. Результаты не утешают. Единственное упоминание, которое удалось найти – это новость на сайте Запорожской областной организации партии Гриценко «Громадянська позиция» о том, что она открыла Волонтерский центр помощи силам АТО. И всё. Даже отчета о том, чего добился этот центр, не нашлось.
На это теоретически можно возразить, что, а вот, может, Гриценко как раз тайно и подпольно помогает армии, а просто не хочет на этом пиариться. Отвечаем: это всё херня, спасибо за внимание, до свидания. Задача волонтера – орать. Задача волонтера – пиариться. Задача волонтера – выжимать из нас, тупых ленивых жадных чурбанов слезу и самое дорогое, что у нас есть, то есть деньги, как можно больше денег, для того, чтобы закупать своим подопечным как можно больше палаток и тепловизоров. Именно это делают Бирюков, Рычкова и еще сотни людей. Гриценко этого не делает. Он не волонтер.
То есть он, конечно, собирает деньги, и собрал не так уж мало, а если быть точным, то 4 949 787 гривен на данный момент. Почти пять миллионов гривен собрал Гриценко и его партия. Но не на армию, а на финансирование предвыборной кампании самого Гриценко. В армию эти деньги не пошли, они пошли на борды. Отличный ход во время войны для военного, для командира, для военного карьериста – просить денег на борды с собственным лицом! Давайте скинемся на борд для Гриценко, нам же нужно больше бордов Гриценко, а не теплый спальный мешок для бойца в Донецком аэропорту.
То есть, поймите правильно. Волонтерская работа на то и волонтерская, что она не является обязательной. Но, как-то так выходит, что если у нас в стране имеется человек, о котором по интернету разложены идентичные упоминания о том, что он 25 лет положил на военную карьеру, и он является публичным политиком, кандидатом в Президенты, лидером партии, то мы ожидаем, что в военное-то время этот человек развернется, как птица Феникс, потому что НУ ЭТО ЖЕ ЕГО ВРЕМЯ, ОН ГОТОВИЛСЯ К ЭТОМУ 25 ЛЕТ!
Но нет, как птица Феникс разворачивается не Гриценко, а Феникс, турагент из Николаева. И советником Президента от лица волонтерского движения становится не человек, который трижды возглавлял Министерство Обороны, а просто человек Юрий Бирюков.
То есть я отдаю себе отчет в том, что армия мира не имеет ничего общего с армией войны. Но. Армия мира нужна для того, чтобы было из чего развернуться армии войны. 79-я, 72-я, 25-я и другие развернулись в армию войны. Гриценко не развернулся никуда вообще. Если военный мира не разворачивается в военного войны – он точно военный? Он нужен вообще, такой военный, который не про войну?
В общем, давайте уже усвоим, что военный – это командир Донбасса Семенченко, это «киборги» из Донецкого аэропорта, 79-й, 72-й, 25-й и всех остальных боевых частей и батальонов, прошедшие сквозь огонь и похоронившие десятки друзей ветераны.
Что настоящий полковник – это командир «Азова» полковник Билецкий. А Гриценко – не настоящий полковник.
Потому что, ну, понимаете, какая штука. У нас война. А это значит: Где твой полк, полковник?
Нет полка? Ну, так ты не полковник. Ты лошадь с накладным хоботом.
Вот почему я не люблю Гриценко. Потому что я люблю ясность. А он врал, что настоящий полковник, а когда пришла война, оказалось, что он просто 25 лет занимался косплеем, и не военный, а просто у него военная форма есть.
Александр Нойнец

March зараз поза форумом  
Подякував(ла):
regman (24.10.2014)
Старий 02.10.2014, 15:45 #2452576   #2
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто що думає про Гриценка?

Що думаю наприклад я?
Я думаю що в цьому тексті забагато звездьожа... Людину лишила за бортом наша нова влада, тому ми вже не дізнаємся, який з нього полководець, бо ніхто йому полку не дасть. А те, що не створює свого батальйона - на з нас, хто чогось десь добився, теж далеко не кожен візьме мітлу і піде замітати площі, або візьме косу і піде косити зарослі парки. У нас же рівень не той, ми будем критикувати відповідальних осіб, що вони не виконують свою роботу.
А стосовно Гриценка - на скажем так, розчарований, бо чувак реально злився. Не вистачає йому лідерських якостей. Я теж його підтримував, але на цих виборах я маю намір віддати голом за силу, в якій виявиться найбільше нових облич, які вже діють.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
erazel (03.10.2014)
Старий 02.10.2014, 15:56 #2452582   #3
Yura495397
Типово Відповідь: Хто що думає про Гриценка?

Перед виборами завжди виливають всяке гів..о., яке треба вміло фільтрувати . Я не прихильник Гриценка, але в статті немає конретних фактів. Думаю в кожній брехні є доля правди, тут не безвиключення. Виступи його дуже конструктивні, все по поличках .Це мені дуже подобається, але потім виникає питання, а чого ти такий мудрий сидиш на Шустера а в окопах від граду гинуть хлопці. Шміруй до Петра, розірви сорочку і скажи давай я буду по тилу командувати чи будь-яку іншу генералпосаду.Зроби це публічно і візьми на себе відповідальність. Тим більше ВР працює зараз в перервах між баптиськими святами. Вообшем піар, бардак і бл. дство. Треба туди молодих свіжих і без досвіду корупції.
Yura495397 зараз поза форумом  
Подякували 2:
erazel (03.10.2014), switch (02.10.2014)
Старий 02.10.2014, 18:33 #2452630   #4
oliver
Гуру І
Типово Відповідь: Хто що думає про Гриценка?

не фанат Гриценка, хоча буду голосувти за Демальянс, який в складі його блоку, але чим Гриценко гірший "стратега" Гелетея з фарфоровоми зубами та повними грудьми медалей??
oliver зараз поза форумом  
Старий 02.10.2014, 20:13 #2452680   #5
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Хто що думає про Гриценка?

Зараз війна, а наша влада спихає все на Януковича і банду, типу розікрали все. Але і за Гриценка вона не блистіла, а те чому він не закупив елементарних бронежилетів чи металевих бірок солдатам то це питання. Крім того плюємся на Ющенка, а він чим інший?
Багато хто заробляє собі рейтинг критикуючи владу, це саме простіше, а ти візьми за свої дії дай відповідь.
pberit зараз поза форумом  
Старий 03.10.2014, 09:03 #2452809   #6
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Хто що думає про Гриценка?

показово, що тему створив новачок, якому так хотілось донести цей брєд до публіки, що аж зареєструвався на форумі.
нагадаю, що жодних підтверджень, що Гриценко проект Льовочкіна досі нема
як і нема людей Льовочкіна в його списку
думаю, Демальянсівці не такі дурні, щоб зливатись з партією, яка б могла їх дискредитувати
під час революції, я дуже критикувала Гриценка за його бездіяльність - ну от не вистачає йому лідерських якостей, хоча людина дуже розумна, під час виборів президента я не бачила більш гідної кандидатури на цю посаду (і як зараз всі вже побачили, він був би значно кращим варіантом, ніж ППО)
на парламентських виборах зараз буду обирати між ДемАльянсом і Волею, хоча в списку Гриценка більше дієвих громадських активістів, ніж в списку Садового, але треба розуміти, що проведуть вони максимум 22 перших по списку
Dinara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SPASuka (12.10.2014)
Старий 03.10.2014, 10:23 #2452832   #7
romatrader
Banned
Типово Відповідь: Хто що думає про Гриценка?

Гриценко - це ніби уособлення народних мрій. Він толковий, завжди ніс тримає "по вітру". Але є одне маленьке але. В нього є своє "межигір'я" з озерами. І це все коштує утримувати чималих грошей. Можна бути за народ, але хата є хата!
romatrader зараз поза форумом  
Старий 03.10.2014, 11:32 #2452867   #8
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто що думає про Гриценка?

Уособлення народних мрій це Порошенко А заодно і наочний приклад розчарувань від нездійснених мрій...
switch зараз поза форумом  
Старий 03.10.2014, 12:02 #2452880   #9
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Хто що думає про Гриценка?

Цитата:
Допис від romatrader Переглянути допис
Гриценко - це ніби уособлення народних мрій. Він толковий, завжди ніс тримає "по вітру". Але є одне маленьке але. В нього є своє "межигір'я" з озерами. І це все коштує утримувати чималих грошей. Можна бути за народ, але хата є хата!
а факти?
Dinara зараз поза форумом  
Старий 03.10.2014, 19:40 #2453032   #10
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Хто що думає про Гриценка?

Хто голосує за Гриценка той має розуміти що він буде опозицією в парламенті. Тупо ні з ким домовлятись він не захоче, собі обзиватиме всіх тай ок. Це дуже зручно, сам ні за що не відповідаєш, критикуєш других.
pberit зараз поза форумом  
Старий 03.10.2014, 19:54 #2453039   #11
romatrader
Banned
Типово Відповідь: Хто що думає про Гриценка?

Цитата а факти?
https://www.youtube.com/watch?v=tFcClI7Criw

Додано через 6 хвилин
P.S. Хто би відмовився від хатинки, вийшовши з якої можна відразу рибалити )))

Востаннє редагував romatrader: 03.10.2014 о 19:54. Причина: Пізніше додано
romatrader зараз поза форумом  
Старий 03.10.2014, 21:57 #2453089   #12
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Хто що думає про Гриценка?

Що я думаю про Гриценка?...
1) Гриценко запропонував на цих виборах один з кращих партійних списків.
2) Зауважень до списку немає. Окрім персонально Гриценка. Анатаолій, нажаль, за останні кілька років з раціонального і мудрого чоловіка перетворив на популіста-нарциса... Ще трішки і він зміститься в нішу Ляшка...
FortYear зараз поза форумом  
Старий 12.10.2014, 14:43 #2456828   #13
Mixa4o
Banned
Типово Відповідь: Хто що думає про Гриценка?

Один з агентів США який був міністром оборони при Ющі
Mixa4o зараз поза форумом  
Старий 12.10.2014, 14:56 #2456833   #14
saymon
Guest
Типово Відповідь: Хто що думає про Гриценка?

Не думаю. Взагалі нічого.
 
Старий 23.10.2014, 11:09 #2461893   #15
artemvolya
Учасник
Thumbs down Відповідь: Хто що думає про Гриценка?

Розвалював армію, фінансує Льовочкін його щоб відстоював його інтереси в раді, майдану нічим не поміг... Я проти такого міністра оборони і взагалі депутата України!7.png
artemvolya зараз поза форумом  
Подякував(ла):
regman (24.10.2014)
Старий 24.10.2014, 09:49 #2462400   #16
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Хто що думає про Гриценка?

Наразі бачу Гриценка одним із найбільш розумних і виважених політиків.

Показовим є його закон про прозоре фінансування політичних партій, який він подав у Раду перед виборами.
Бо ми ж не знаємо хто конкретно фінансує тут чи іншу партію, чи не так?
Хто фінансіє Ляшка?
Хто фінансує Самопоміч?
І т.д.
Але ж, сподіваюся, що всі погодяться, що хто фінансує, той і "музику буде замовляти".

Що цікаво, коли Гриценко згадав про цю свою ініціативу на шоу у Шустера, то його НІХТО не підтримав, щоб прийняти цей закон: ні Тимошенко, ні Опозиційний блок, ні Радикальна партія, всі тихенько промовчали.

Тому - я прихильно ставлюся до перебування Гриценка у Верховній Раді. Побільше би таких політиків, а не горлопанів, казнокрадів і маріонеток олігархів.
Новак зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (24.10.2014), Мановар (24.10.2014)
Старий 24.10.2014, 20:22 #2462749   #17
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Хто що думає про Гриценка?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тому - я прихильно ставлюся до перебування Гриценка у Верховній Раді. Побільше би таких політиків, а не горлопанів, казнокрадів і маріонеток олігархів.
Проста цікавість: а чому ти вважа\ш, що Гриценко не такий же ж горлопан?
Говорити не мішки таскати, он на того ж Ляшка подивись - вроді теж кучу правди всім закидає, а толку?
І Гриценко будучи при владі теж ніфіга не зробив.
То звідки така впевненість, що тепер зробить?
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (25.10.2014)
Старий 25.10.2014, 00:18 #2462879   #18
saymon
Guest
Типово Відповідь: Хто що думає про Гриценка?

Цитата
Допис від artemvolya Переглянути допис
фінансує Льовочкін
Цікавий факт: у всіх партій, джерело фінансування яких невідоме, відразу випливає "фінансує Львочкін". Таке враження що основне заняття Льовочкіна це фінансування десятка різних партій.

Востаннє редагував saymon: 25.10.2014 о 00:19. Причина: Пізніше додано
 
Старий 25.10.2014, 00:27 #2462881   #19
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Хто що думає про Гриценка?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Побільше би таких політиків, а не горлопанів, казнокрадів і маріонеток олігархів.
Наша армія одного такого ледь пережила, хай Бог боронить побільше таких. У всіх своїх бідах звинувачуємо Партію Регіонів але до них було не краще. Давайте ще раз виберемо памаранчевих, потім ще раз біло-голубих і так по колі? Був при владі, мав свого президента, вистачає.
pberit зараз поза форумом  
Старий 25.10.2014, 08:45 #2462908   #20
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Хто що думає про Гриценка?

Цитата:
Допис від Дєцко
Проста цікавість: а чому ти вважа\ш, що Гриценко не такий же ж горлопан?
Говорити не мішки таскати,
Я ж навів приклад: закон про прозоре фінансування політичних партій, який поданий Гриценком і який Рада відмовляється приймати.
Закон, впровадження якого відкрило б нам очі на те хто фінансує ту, чи іншу партію.
Чому інші політичні сили проти? Чому?
Не здогадуєтеся?



Цитата
Допис від pberit[COLOR=Black
[/COLOR]]Наша армія одного такого ледь пережила
Маєте вагомі підстави для таких висновків?
Ви порівнювали на фактах результати Гриценка і інших міністрів оборони, чи просто собі говорите?

Я можу тільки ще раз повторити: задумайтеся, чому Самопоміч, Ляшко, Тимошенко, Опозиційний блок та інші проти прийняття закону про прозоре фінансування політичних партій?

Ви і далі хочете бути обманутими і не бачити хто насправді керує тою, чи іншою партією? А керує той, хто її фінансує.
Гриценко за відкритість і робить дії в цьому напрямку, подав закон.
За одне це він вартий щоб бути депутатом.
А ви собі можете обирати маріонеткові партійки і рухи, створені перед самими виборами і які невідомо ким фінансуються. Або обирати тих, хто відверто фінансуються олігархами.
Справа ваша.
Новак зараз поза форумом  
Подякували 2:
Mihas (25.10.2014), SPASuka (26.10.2014)
Відповідь

Мітки
гриценко



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:21.