Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.01.2016, 19:12 #2606117   #3961
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Цитата Допис від Vityab
То сказати можете, коли ж Ісус Христос народився?
Тобі важливо коли, чи сам факт?
--Мені цікаво, коли і чому?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 19:20 #2606119   #3962
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- мабуть як наслідок занурення в ці глибини вас переслідують у всьому марення ідолів та ідольських жертов забувши як написано ... Для чистих все чисте, а для занечищених та для невірних не чисте ніщо, але занечистилися і розум їхній, і сумління. (Тит.1:15)
Отак, значить! )))
Вкінці обізвали мене нечистим )))
І за що?!
За спробу підвести до розуміння того як деякі люди маніпулюють свідомістю мас.
Жерці маніпулювали свідомістю древніх словян і германців.
Так звані "церковники" маніпулювали свідомістю прихожан.
Потім атеїсти-комуністи маніпулювали свідомістю своїх підлеглих, але вже називали це "Святом Новорічної ялинки".
Тепер знову вертаємося і до церковників і до неоязичників.

А тепер просте запитання:
Оскільки досі невідомі (і навряд чи будуть відомі в цьому віці) не тільки день народження Ісуса Христа, але і місяць і, навіть, рік, то для чого ДН Ісуса Христа приплітається до новорічних язичницьких ритуалів і обрядів?
Ну нащо це робити?
Я до тих людей звертаюся, яким не байдуже те, коли їх свідомістю маніпулюють, вважаючи їх "масою". І до тих, які не бажають все виправдовувати і підтасовувати, щоб мати спокій і не турбуватися зайво.
Давайте називати все своїми іменами: ДН Ісуса Христа невідомий і залишмо цю дату в спокої.
Язичницькі новорічні, привсячені дню сонцестояння, богу Сонця та іншим божкам обряди та ритуали теж відомі і непогано вивчені та описані.
Ліпити з цих двох купу? Ні, дякую, такої духовної іжі я не потребую і Вас прошу від неї утримуватися. Якщо Вам не байдуже що ви їсте з духовної їжі.


Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Новак,ти правий звичайно і слід би всі ці речі відділити настільки чітко,щоб і сумнівів не викликало навіть. Ну видно колись для більш мягкого переходу від язичництва все це помало замінювалось,підмінялось і т.д. Сьогодні вже можна було би спокійно прибрати все лишнє і завершити перехід повністю.
Чому не зроблено?
Думаю, що про це слід запитувати так званих "церковників". Про маніпуляцію свідомістю мас я згадав вище, розвивати не буду.
Кожен свідомий християнин, особисто для себе, може здійснити цей перехід і не стосуватися тих речей, від яких відгонить смородом язичництва.
Втім, ми ж розуміємо, що це виглядає так приємно і радісно ззовні: прикрашена ялинка, подаруночки на Миколая, на Різдво, колядування, щедрування, Старий Новий Рік і т.д. "Що поганого в звичаях предків?!" - зрештою, обурено вигукне хтось. "Вони що, дурні були раз так святкували? Це ж єдність з природою, духовна мудрість народу!"
Так?
Ну все, раз так, тоді "мудрість виправдалася знову". (Лук.7:35)
Отак християни і дозволяють себе обплутувати і обманювати (я про рядових). Про "церковників" див. вище, їм це вигідно, в т.ч. і по грошах.
В багатьох протестантских громадах розуміння є і є відповідне ставлення людей до цієї суміші язичництва і згадування імені Ісуса Христа намарно.

Востаннє редагував Новак: 09.01.2016 о 19:29.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 19:45 #2606122   #3963
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Не о том я спрашивал у вас. Сравните эти два текста, в одном говорится о поклонении Отцу, а в другом точно также о поклонении Сыну.

23 Мною клянусь: из уст Моих исходит правда, слово неизменное, что предо Мною преклонится всякое колено, Мною будет клясться всякий язык.
(Ис.45:23)

10 дабы пред именем Иисуса преклонилось всякое колено небесных, земных и преисподних,
(Фил.2:10)

Здесь сказано, что как Отцу как Богу надо поклоняться, так и Сыну. Вас раб учит, что Иисус творение Отца, и Ему поклоняться нельзя. Если Сын творение, почему тогда Отец Сам нарушает Свои установления и позволяет поклоняться творению?
--Ні тут написано, що тільки кланятись. Ви що хочете мене переконати повірити у несинітницю про Триєдиного Бога? Чи що?

Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Это не предположение, а очередная ложь раба.

Это понимание не прошлого, раб сейчас ложно учит вас, что суд будет длиться 1000 лет. Читайте здесь:

"День суда — это период в 1 000 лет*, во время которого человечество сможет вновь обрести то, что потеряли Адам и Ева. Обратите внимание, что, согласно приведенным вначале словам из Деяний 17:31, во время Дня суда Бог будет судить «обитаемую землю». Те, кто найдет благоволение в глазах Бога, будут жить вечно на земле, не зная страданий и зла (Откровение 21:3, 4). Так, во время Дня суда Бог исполнит свое первоначальное намерение в отношении земли и людей."
http://wol.jw.org/ru/wol/d/r2/lp-u/102010006
Здесь:

"На протяжении этого периода с Христом служат цари и судьи. В том же контексте говорится о воскресении мертвых и суде над ними. Это помогает определить, когда наступит День суда. Сравнение тысячелетнего периода с «днем» не лишено библейского основания (2Пт 3:8; Пс 90:4)"

И здесь:
"Из книги Откровение мы узнаём, что День суда наступит после войны Армагеддон, когда система Сатаны будет уничтожена (Откровение 16:14, 16; 19:19—20:3)*. После Армагеддона Сатана и демоны на тысячу лет будут заключены в бездну. 144 000 небесных сонаследников Иисуса будут судьями и царями вместе с Христом «тысячу лет» (Откровение 14:1—3; 20:1—4; Римлянам 8:17). День суда будет длиться не 24 часа, а тысячу лет."
http://wol.jw.org/ru/wol/pc/r2/lp-u/2012645/0/0

Это очередная ложь раба.
--То просто вас ваші керівники навчають так, щоб вам ввижалась всюди брехня, а явну брехню, котрої вас вони навчають ви не бачили.
Що не подобається, у тому, що День Суда може і дісно тривати 1000 років, коли в Біблії написано, що Ісус Христос буде 1000 років судити?

Откровение 20:
4 И увидел я престолы и сидящих на них, которым дано было судить, и души обезглавленных за свидетельство Иисуса и за слово Божие, которые не поклонились зверю, ни образу его, и не приняли начертания на чело свое и на руку свою. Они ожили и царствовали со Христом тысячу лет.
5 Прочие же из умерших не ожили, доколе не окончится тысяча лет. Это - первое воскресение.

Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Мои руководители не учат меня, когда родился Христос. Он родился однажды в какой-то день в году и не важно в какой, ведь ни кто не знает в какой именно день. А отмечать этот день Его рождения каждый волен избирать, в какой захочет.
--Турчинова учать, а про вас забули чи як?
То коли ви святкуєте Різдво?

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Новак,ти правий звичайно і слід би всі ці речі відділити настільки чітко,щоб і сумнівів не викликало навіть. Ну видно колись для більш мягкого переходу від язичництва все це помало замінювалось,підмінялось і т.д. Сьогодні вже можна було би спокійно прибрати все лишнє і завершити перехід повністю. Але питання в наступному,наскільки критичним це є? І хто візьметься за такі зміни? Як на мене,це все немає апсолютно ніякого значення і не впливає ні на що.
--Екосвяте, все залежить, наскільки реальним для вас є Бог і чи ви хочете догоджати Богу.
Розберіться у тому, як Бог відноситься до ідолопоклонства.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Починається)))) Ти хоть би вже повстидався ці дурниці писати.
--Чому, я маю цуратись того, що ви не можете заперечити?

Востаннє редагував Vityab: 09.01.2016 о 19:45. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 19:54 #2606129   #3964
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата В багатьох протестантских громадах розуміння є і є відповідне ставлення людей до цієї суміші язичництва і згадування імені Ісуса Христа намарно.
Протестанти молодці!
Ти довольний?

Додано через 1 хвилину
Цитата Чому, я маю цуратись того, що ви не можете заперечити?
Макаронного монстра теж неможливо заперечити)))
Питання в тому чи можна це довести.

Додано через 45 секунд
Цитата --Екосвяте, все залежить, наскільки реальним для вас є Бог і чи ви хочете догоджати Богу.
Розберіться у тому, як Бог відноситься до ідолопоклонства.
Напевно треба дати вмерти своїй дитині,так?

Востаннє редагував wisper: 09.01.2016 о 19:54. Причина: Пізніше додано
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 19:55 #2606133   #3965
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- по перше, це питання до тих, чи інших........ щодо вас, так це зрозуміло,що Вам не зрозуміло - бо не святкуєте взагалі, я святкую не дату народження, а сам факт народження Ісуса .......
--То коли, ви, особисто святкуєте сам факт народження Ісуса Христа?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- ні, ідолів жодних в моїй хаті немає .... одне не розумію, чим ялинка така особлива чи не догодила вам, що ви її ідолом обзиваєте ?
--Я розумію, що ви ідола "ялинку" у вашій хаті може не вважати за ідола. То ставили у цьому році ялинку?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:00 #2606137   #3966
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Розберіться у тому, як Бог відноситься до ідолопоклонства.
Вітябе, ідолопоклонства в чистому вигляді тут нема, є спроба проводити якесь дійство, ніби-то прив"язане до ДН Ісуса Христа, використовуючи давні язичницькі форми. Тобто спроба поєднати те, що не поєднується.


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Чому, я маю цуратись того, що ви не можете заперечити?
Ще один чудовий аргумент!
Вітябе, а Ви зможете заперечити твердження про те, що Ісус Христос прийшов 1939 року (а не 1914, як кажуть Ваші керівники)?
Дивіться: війна(-и), яка далі прокотилася усією планетою; масове винищення євреїв (про що попереджав Ісус), небувала раніше загибіль людей із причин війни, хвороб та голоду.
Сходиться?
Ну, спробуйте заперечити


Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Протестанти молодці!
Ти довольний?
До чого тут я?
Я не належу до жодної релігійної громади.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:01 #2606138   #3967
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Отак, значить! )))
Вкінці обізвали мене нечистим )))
І за що?!
---- обізвав ? Коли саме ? Наведіть мій допис де це відбулось
---- в іншому випадку Ви, шановний, неправдомовець...

Додано через 1 хвилину
Цитата То коли, ви, особисто святкуєте сам факт народження Ісуса Христа?
---- Сьогодні ....

Востаннє редагував engar: 09.01.2016 о 20:01. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:01 #2606140   #3968
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Макаронного монстра теж неможливо заперечити)))
Питання в тому чи можна це довести.
--Я не бачив, а ви де бачили Макаронного монстра?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Напевно треба дати вмерти своїй дитині,так?
--Я мав про вас кращу думку.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:02 #2606141   #3969
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Я розумію, що ви ідола "ялинку" у вашій хаті може не вважати за ідола. То ставили у цьому році ялинку?
---- Ваше питання свідчить про те, що Ви зовсім нічого не зрозуміли
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:05 #2606143   #3970
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вітябе, ідолопоклонства в чистому вигляді тут нема, є спроба проводити якесь дійство, ніби-то прив"язане до ДН Ісуса Христа, використовуючи давні язичницькі форми. Тобто спроба поєднати те, що не поєднується.
--То ялинка, то чим є?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ще один чудовий аргумент!
Вітябе, а Ви зможете заперечити твердження про те, що Ісус Христос прийшов 1939 року (а не 1914, як кажуть Ваші керівники)?
Дивіться: війна(-и), яка далі прокотилася усією планетою; масове винищення євреїв (про що попереджав Ісус), небувала раніше загибіль людей із причин війни, хвороб та голоду.
Сходиться?
Ну, спробуйте заперечити
--А що в Біблії вказує на 1939 рік?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:05 #2606145   #3971
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --Я не бачив, а ви де бачили Макаронного монстра?
А що хтось бачив коронування в 14 році?


Цитата --Я мав про вас кращу думку.
Мені якось фіолетово шо ти там мав.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:06 #2606148   #3972
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- Ваше питання свідчить про те, що Ви зовсім нічого не зрозуміли
--Ви б могли просто сказати, що не скажете, та й все.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:10 #2606149   #3973
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --То ялинка, то чим є?
--- не чим , а що

Яли́на, смерека (Picea) — рід хвойних дерев родини соснових; близько 50 видів, поширених від субтропіків на великій висоті до помірних і холодних районів Північної півкулі. Найпівденніший вид, Picea morrisonicola живе на Тайвані на 23° Пн. широти, на висотах 2500-3000 метрів.

більш детально чит. тут: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%AF...B8%D0%BD%D0%B0

--- Гм ... що то слід було випити ....., щоб постійно ідол марився .. бідне дерево, всохне від образи, та наруги.....

Додано через 2 хвилини
Цитата --Ви б могли просто сказати, що не скажете, та й все.
__________________
--- я говорив, доволі просто і зрозуміло .... повторюватись не маю бажання.

Востаннє редагував engar: 09.01.2016 о 20:13. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:11 #2606152   #3974
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- обізвав ? Коли саме ? Наведіть мій допис де це відбулось
---- в іншому випадку Ви, шановний, неправдомовець...
Ви не помітили?
Ось тут:
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- мабуть як наслідок занурення в ці глибини вас переслідують у всьому марення ідолів та ідольських жертов забувши як написано ... Для чистих все чисте, а для занечищених та для невірних не чисте ніщо, але занечистилися і розум їхній, і сумління. (Тит.1:15)
Ви ж зверталися до мене і згадували про те, що мене переслідують марення, бо мені ввижаються нечистими оті всі псевдохристиянські "різдв"яні" дійства.
Для Вас це все читсе (бо Ви чистий), а мені не пощастило, я нечистий. Все правильно?

Щоправда ще хотілося б почути наскільки для Вас є чистими обряди Щедрого вечора, в т.ч. щедрування, засівання, водіння кози, носіння восьмикутної зірки (символу бога Сонця). Все чисте?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:15 #2606153   #3975
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

[quote]Ви ж зверталися до мене і згадували про те, що мене переслідують марення, бо мені ввижаються нечистими оті всі псевдохристиянські "різдв"яні" дійства.

--- так ж звертався ну згадував і запитував , але не обзивав , це різні речі .... в цьому хоч різницю бачите?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:17 #2606155   #3976
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--То ялинка, то чим є?
Символом НР, запозиченим із давніх часів і за звичою, вживаним і тепер. Без поклоніння їй чи богам тих часів. Пахне гарно. Якби ж тільки не знати про те, звідки цей звичай прийшов і від кого.


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--А що в Біблії вказує на 1939 рік?
Нічого, окрім ознак, про які я сказав і які були більш виражені, ніж в 1914 році.
"Про день же той і про час" ніхто з людей не знає, тому 1914 рік є невдалою спробою Рассела вгадати те, чого не слід вгадувати.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- так ж звертався ну згадував і запитував , але не обзивав , це різні речі .... в цьому хоч різницю бачите?
Добре, будемо вважати, що Ваші слова на мою адресу були новорічним різдвяним благословінням ))) Назвати когось нечистим і сповненим мареннями - це ж благословіння? )))
Які ж ми християни, особливо на "свята"! )))

Востаннє редагував Новак: 09.01.2016 о 20:19. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:18 #2606157   #3977
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
А що хтось бачив коронування в 14 році?
--Ну по Біблійній хронології у 1914 році скінчились часи Поган.

Прихований текст: 1914 
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:19 #2606158   #3978
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Для Вас це все читсе (бо Ви чистий), а мені не пощастило, я нечистий. Все правильно?
--- Вас не знаю , щодо мене як написано ... Ісус каже йому: Хто обмитий, тільки ноги обмити потребує, бо він чистий увесь. І ви чисті, та не всі.Бо Він знав Свого зрадника, тому то сказав: Ви чисті не всі. (Iван.13:10,11)
я визнаю, що Його Жертвою очищений , а з написаного у Писанні той хто нечистий знає Господь та сам нечистий .........

--- так, для мене все чисте ... бо тримаюсь апостольського веління як написано: ...щоб додержав ти заповідь чистою та бездоганною аж до з'явлення Господа нашого Ісуса Христа, (1Тим.6:14)
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:25 #2606161   #3979
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- Вас не знаю , щодо мене як написано ... Ісус каже йому: Хто обмитий, тільки ноги обмити потребує, бо він чистий увесь. І ви чисті, та не всі.Бо Він знав Свого зрадника, тому то сказав: Ви чисті не всі. (Iван.13:10,11)
я визнаю, що Його Жертвою очищений
Це зрозуміло.
Я ж про справи, які людина чинить, будучи очищеною:
- можна піти і знову вивалятися в калюжі
- можна вважати, що калюж вже не існує і йти куди заманеться, бо тепер всі дороги прямі і чисті
- можна берегти себе від світу

Варіантів, знаєте, багато може бути.

Я спитав про один із: участь чистого християнина у язичницьких обрядах щедрування і засівання, які повністю перейняті із язичницького часу і не мають жодного стосунку до Ісуса Христа.
Невже і в даному випадку не можна відповісти "так-так" або "Ні-ні"?

Востаннє редагував Новак: 09.01.2016 о 20:44.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:25 #2606162   #3980
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Символом НР, запозиченим із давніх часів і за звичою, вживаним і тепер. Без поклоніння їй чи богам тих часів. Пахне гарно. Якби ж тільки не знати про те, звідки цей звичай прийшов і від кого.
--А ікони теж є тільки символами?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Нічого, окрім ознак, про які я сказав і які були більш виражені, ніж в 1914 році.
"Про день же той і про час" ніхто з людей не знає, тому 1914 рік є невдалою спробою Рассела вгадати те, чого не слід вгадувати.
--Чарлз Тейз Рассел помилився в тому, що думав, що кінець часів поган, буде і кінцем цієї системи.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:45.