Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Собака якої породи стане твоїм другом?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.12.2015, 10:24 #2599575   #21
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
Я хочу амстафа, домовився з тіткою, шоб на весні дала одне щенятко. Говорять, шо то злющий пес,але я вважаю,- як виховаєш - так і будеш мати.
процентів 99,9, що будеш гуляти на поводку зі строгачем, а від цього ще більше собака буде ізнємагати, що не може побігати в компанії, а в іншому випадку когось покусає ( з собак маю на увазі ), а щоб загризти там два рази клямцнути. собаки душі не чаять в господарях та дітях, але до інших тварин ставляться агресивно. не до всіх звичайно, але не впильнуєш. сам побачиш )

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
ой,шотландська
австралійських я напевно й не бачила ніколи,або не звертала увагу,або не розуміла шо воно таке
а це ж і є коллі

колись була дуже популярна порода в нашому місті так само, як і німецькі доги, а зараз практично нема.

Востаннє редагував SNIZHOK: 13.12.2015 о 10:24. Причина: Пізніше додано
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2015, 10:23 #2599924   #22
Lika87
Banned
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
Я хочу амстафа, домовився з тіткою, шоб на весні дала одне щенятко. Говорять, шо то злющий пес,але я вважаю,- як виховаєш - так і будеш мати.
В цьому є доля правди, але все одно не дарма кажуть, що в кожної породи свій характер + і в кожної собаки теж. Ще й потрібно враховувати їхні генетичні схильності.
Lika87 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2015, 20:00 #2600124   #23
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Поведінка амстафа (підбуля) буде залежати від виховання. Вихованний і "цивілізованний" змалку амстаф буде нормально вести себе з другими собаками, але є речі на які треба вважати. Його реакція на "свої" речі - м*яч, патик, іграшку якщо другий пес це хоче взяти може бути агресивною, і амстафи "включаються" миттєво на агресію других собак. Якщо зціпить щелепи, розжати буде важко, не говорячи про шкоду другому псу. З власного досвіду, я і ще двоє знайомих рознімали двох собак, один з яких був амстаф, і це була сцена не для людей з слабими нервами. Другому псу пощастило що амстаф вхопив його за шкіру шиї, і все обійшлося відносно без великої шкоди, пару ран.

Бери самочку якщо не маєш багато часу вкласти в виховання пса.
ats295 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2015, 21:41 #2600157   #24
Sensey
Поза системою
 
Аватар для Sensey
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Білий хаскі "химера"
Sensey зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Hardrock (15.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2015, 20:35 #2600475   #25
Hardrock
Учасник
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Будь-якої. Це ж не залежить від породи.
Hardrock зараз поза форумом  
Подякували 2:
Mutter (02.02.2016), Sensey (15.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2015, 21:10 #2601009   #26
Lizook
Учасник
 
Аватар для Lizook
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

мені дуже подобаються лайки - дуже гарні та розумні собаки
Lizook зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2015, 22:47 #2601047   #27
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
а в житті, якось по іншому )особисто знаю лабрадорів дуже багато , але особливим розумом вони не відрізняються. так само, як золотисті ретривери)
а чого в рейтингу нема бельгійської вівчарки ? малінуа популярна в європі в охоронній сфері, поліції і т.д.
Сніжок, ти дуже помиляєшся на рахунок лабрадора. Я зараз хочу завести другу собаку і скільки не дивилася і не спілкувалася з іншими собаками, по розуму і поруч з лабрадором не стоять. Я розумію, що кожен хвалить свою собаку, але це дійсно так. І по багатьох європейських рейтингах, лабрадор займає першу сходинку по розуму. Не дурно серед лабрадорів найбільше поводирів, рятувальників і тих, хто допомагає інвалідам.
Але я і добре розумію тебе, тому що лабрадор, це не слухняна собака, яка буде чітко виконувати накази. Якщо вівчарці наказати пригнути з висоти, вона пригне, навіть ризикуючи своїм життям, лабрадор майже ніколи - він обійде кругом. Це собака, яка розуміє все, але думає як краще виконати наказ. В них настільки розвинутий інтелект, що це вже не собаки. І ще лабрадори до старості залишаються дітьми, тому на прогулках може здатися, що це дурна собака, але це все від темпераменту.
До речі, це все стосується справжніх лабрадорів. В Тернополі таких дуже мало. Знали би ви як їх розводять.
ПС. По твоїй рекомендації обдумую завести боксера. Але боюся, що після лабрадора, мені буде з ним скучно.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2015, 23:30 #2601759   #28
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Сніжок, ти дуже помиляєшся на рахунок лабрадора. Я зараз хочу завести другу собаку і скільки не дивилася і не спілкувалася з іншими собаками, по розуму і поруч з лабрадором не стоять. Я розумію, що кожен хвалить свою собаку, але це дійсно так. І по багатьох європейських рейтингах, лабрадор займає першу сходинку по розуму. Не дурно серед лабрадорів найбільше поводирів, рятувальників і тих, хто допомагає інвалідам.
Але я і добре розумію тебе, тому що лабрадор, це не слухняна собака, яка буде чітко виконувати накази. Якщо вівчарці наказати пригнути з висоти, вона пригне, навіть ризикуючи своїм життям, лабрадор майже ніколи - він обійде кругом. Це собака, яка розуміє все, але думає як краще виконати наказ. В них настільки розвинутий інтелект, що це вже не собаки. І ще лабрадори до старості залишаються дітьми, тому на прогулках може здатися, що це дурна собака, але це все від темпераменту.
До речі, це все стосується справжніх лабрадорів. В Тернополі таких дуже мало. Знали би ви як їх розводять.
ПС. По твоїй рекомендації обдумую завести боксера. Але боюся, що після лабрадора, мені буде з ним скучно.
Це лише мої спостереження, бо з ними проводжу по пару годин на день . Я не говорю, що це погані собаки, яких краще не заводити. Обожнюю їх всіх. Але якщо охарактеризувати однимм словом, то це баламути Більша половина на строгачах (навіть незнаю, що би було зі сліпим))). Їдять все підряд ) Дехто шкарпетки, а дехто бички ) Чесно, я не помітила ні хитрості, ні слухняності, ні якихось розумових здібностей. Але це дуже життєрадісний та дружелюбний пес. Я би назвала його сімейним.
А боксери також енергійні та ігриві практично до старості і сумувати з ними не прийдеться ) Зараз знайома лише з одним. млію від нього Але собаку потрібно вибирати по духу .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ats295 (21.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2015, 08:13 #2601787   #29
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
знайома з двома собаками, яких привозять з байковець в парк погуляти. одна з них вівчарка, а інша малий пінчер,

Додано через 10 хвилин


а в житті, якось по іншому )особисто знаю лабрадорів дуже багато , але особливим розумом вони не відрізняються. так само, як золотисті ретривери)
а чого в рейтингу нема бельгійської вівчарки ? малінуа популярна в європі в охоронній сфері, поліції і т.д.
У мене лабрадор: З нагород: чемпіон світу! неодноразовий призер змагаль різного характеру, канін-крос, канін-фрістайл, змагання собак рятувальників!!!
Німецька вівчарка учасниця кубку ЦКВНОУ молода це немає нагород
Кобель лабрадор: Учасник чемпіонату світу між собаками рятувальниками та неодноразовий призер місцевих змагань.

Собака розумною не народжується, а стає!!! завдяки тренуванням і навчанням!!!

Малінуа таксамо як і німецька вівчарка відносяться до пастуших порід собака!

Малінуа використовується в службі завдяки пастушим якостям. Конвой, пошук, спритність, але це ніяк не собака длоя сімї!

З її норовом та амбіціями не кожен дасть ради. Мої знайомі породники використовують цих собак теж в спорті та в службі! і вони показують високі результати.

Але бельгійські вівчарки є кілького типів, а в службі використовуються тільки один. Тому в десятку їх включити неможна оскільки відцотон низький.

P.S. насправді ця порода собак мені подобається, але завести таку я б не ризикнула
Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякували 2:
оксана2009 (25.12.2015), SNIZHOK (21.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2015, 14:43 #2602890   #30
Balu
Учасник
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Беріть німецьку вівчарку. Краще дівчинку.
У самого хлопчик)
Balu зараз поза форумом  
Подякував(ла):
оксана2009 (25.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2016, 23:33 #2609742   #31
desnaylady
Учасник
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Будь-якої. Це ж не залежить від породи
desnaylady зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2016, 09:44 #2609779   #32
Fanat
 
Аватар для Fanat
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

як зробити паспорт для собаки.......??????????????
Fanat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2016, 10:27 #2609793   #33
Master
 
Аватар для Master
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Паспорт на собаку оформляють ветлікарі, чи не так?
Master зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2016, 18:43 #2611668   #34
SerBB
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Найкращі собаки для мене - Американські бульдоги. Колись порадив друг. Собака у мене 3 роки.
https
SerBB зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (02.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2016, 11:01 #2611761   #35
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

для мене ..вівчарка 100%...

шкода, що на разі не маю змоги тримати..хоч і є будинок і все..але розумію, що все необхідне для собаки не зможу дати...а брати тварину..і тримати аби-як..то краще не брати

Додано через 16 секунд
для мене ..вівчарка 100%...

шкода, що на разі не маю змоги тримати..хоч і є будинок і все..але розумію, що все необхідне для собаки не зможу дати...а брати тварину..і тримати аби-як..то краще не брати

Додано через 39 секунд
для мене ..вівчарка 100%...

шкода, що на разі не маю змоги тримати..хоч і є будинок і все..але розумію, що все необхідне для собаки не зможу дати...а брати тварину..і тримати аби-як..то краще не брати

Додано через 6 секунд
для мене ..вівчарка 100%...

шкода, що на разі не маю змоги тримати..хоч і є будинок і все..але розумію, що все необхідне для собаки не зможу дати...а брати тварину..і тримати аби-як..то краще не брати

Востаннє редагував Nobel: 31.01.2016 о 11:01. Причина: Пізніше додано
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (02.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2016, 15:38 #2611804   #36
dozent
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Для мене однозначно - Амбуль. Ось моя красуня: юний чемпіон України, чемпіон України.
https://www.youtube.com/watch?v=9VH9...ature=youtu.be
dozent зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (02.02.2016), оксана2009 (31.01.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2016, 16:19 #2611815   #37
Domino
Учасник
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
для мене ..вівчарка 100%...

шкода, що на разі не маю змоги тримати..хоч і є будинок і все..але розумію, що все необхідне для собаки не зможу дати...а брати тварину..і тримати аби-як..то краще не брати

Додано через 16 секунд
для мене ..вівчарка 100%...

шкода, що на разі не маю змоги тримати..хоч і є будинок і все..але розумію, що все необхідне для собаки не зможу дати...а брати тварину..і тримати аби-як..то краще не брати

Додано через 39 секунд
для мене ..вівчарка 100%...

шкода, що на разі не маю змоги тримати..хоч і є будинок і все..але розумію, що все необхідне для собаки не зможу дати...а брати тварину..і тримати аби-як..то краще не брати

Додано через 6 секунд
для мене ..вівчарка 100%...

шкода, що на разі не маю змоги тримати..хоч і є будинок і все..але розумію, що все необхідне для собаки не зможу дати...а брати тварину..і тримати аби-як..то краще не брати
сплчатку потрібно нову клаву купити, нє?
Domino зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (02.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2016, 18:04 #2612001   #38
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Знайома з багатьма породами і декоративними і службовими і бійцівськими. Змалку в домі були собаки. Но особисто для мене кращої , ні найкращої за кане корсо немає.Ідеально підходить під мій характер. Єдина порода універсал, весочезний розумовий рівень, добра, лагідна, терпелива до дитячих шаплостей собака, неймовірно швидко і назавжди схоплює дресуру, ненав язлива, слухняна і безмежно любляча собака. Дуже орієнтована на людину, господар для неї це все. Вміє думати , приймати самостійно рішення, це більше ніж собака.Маю двох красунь.

Додано через 2 години 39 хвилин
Цитата:
Допис від ats295 Переглянути допис
Також ще залежить від того скільки власник бажає вкласти часу в собаку - вигулювати, тренувати, і взагалі, чи може контролювати собаку - це любителям масивних і потенціально агресивних порід, як Коно Корсо, деякі види мастифів, вівчарок тощо, а це небезпека як і до других собак, так і для людей.

Взагалі існує думка що ідеально підібрана собака по характеру і звичках подібна до власника. В багато чому я згідний з цею думкою.
Категорично незгідна з вами на рахунок корсів, це сама керована собака, ніколи першою не проявить агресії, навіть якщо буде інша собака провокувати, це требьа дуже вивести корса щоб кинувся, а на людину, то треба хіба на господаря напасти. Собака сама врівноваженіша з всіх молосів. Хороше виховання змалку і вірний , розумний друг виросте. Хоча як людина бере і не займається собакою, то і той чи чихуахуа покусає ...

Востаннє редагував Niusa: 01.02.2016 о 18:04. Причина: Пізніше додано
Niusa зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (02.02.2016), оксана2009 (01.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2016, 09:30 #2612159   #39
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Маю двох красунь.
А ну красунь в студію. Покажи
Кане Корсо, безсумніву, супер собака. Але я думаю, що вона занадто серйозна для початківця. Ну і дорога в утриманні.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2016, 12:00 #2612200   #40
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А ну красунь в студію. Покажи
Кане Корсо, безсумніву, супер собака. Але я думаю, що вона занадто серйозна для початківця. Ну і дорога в утриманні.
Так для початківця, це не варіант, як і будьяка серйозна порода, новачку краще завести шитцу, ідеально підійде, чи китайську хохлату. Та будьяка середя чи крупна собака дорога в утриманні, незалежно від породи, звісео, якщо господар нормальний і не годуватиме помиями...

Додано через 12 хвилин
Щось мої дівки не загружаються тут��

Востаннє редагував Niusa: 03.02.2016 о 10:59. Причина: Пізніше додано
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:54.