Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


А скільки у вас страховий стаж?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.06.2017, 14:58 #2696539   #1
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово А скільки у вас страховий стаж?

Вдома, з комп'ютера можна взнати ваш страховий стаж! Що в цьому дивного? А те що це піпець як просто і швидко, аж не віриться що в Україні ніде не потрібно йти писати заяву, оплачувати через банк 14,47 з комісією 20грн (суми для прикладу), а тупо в пару кліків. Так, я цього не знав, можливо не один такий...
І так, заходимо в приват 24, отримуємо цифровий підпис, знову ж таки в 3 кліки і безкоштовно, а потім так само просто заходимо на сайт http://portal.pfu.gov.ua і там бачимо скільки у нас страхового стажу.



У мене ось така картина:



Пам'ятаєте колись в 2009-2010рр йо...на Юля ЄСВ винесла окремо з єдиного податку? Бо спочатку він входив в тих 200грн що ми платили? Так в податковій казали - на разі не платіть ЄСВ бо ми не знаємо що і куди. І через цих п...сів у мене майже 8 місяців стаж не зарахувався? бо підприємець я з вересня 2009. Ну і звісно навчання в коледжі це тупо 6 років коту під хвіст бо виявляється я якимось чином мав з стипендії 90грн платити ЄСВ.
Хто що думає з цього всього? В кого скільки стажу?

Востаннє редагував pberit: 17.06.2017 о 15:35.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 4:
Andrik84 (17.06.2017), kolibryks (18.06.2017), switch (18.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2017, 07:51 #2696564   #2
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

І що?
у мене нормальна біла ЗП, стаж весь рахується, розмір пенсії при страховому стажі нехай в 30 років складе 2500
не, ну так, шоби з голоду не померти, якщо вже взагалі жодних доходів не буде - то треба б підготувтаись, але в реалі та пенсія як не крути - ніщенська. треба самому якось відкладати.
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
kolibryks (18.06.2017), Romko_7 (18.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2017, 07:55 #2696565   #3
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

Херня це все: 8років 3місяці 7днів, а що він дає, мінімальну пенсію? Навіть якщо будеш платити багато, всеодно відповідно висока пенсія не буде, краще розкидати собі окремо по депозитах і недержавних страхових.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2017, 08:12 #2696566   #4
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

а от до речі - в чому перевага недержавного пенсійного фонду над банальним депозитом? ну крім що свідомий і відповідальний громадянин мав би помогти ближньому і занести гроші саме в фонд я просто дивлюсь - базовий відсоток для розрахунку береться 10% - то це взагалі мало. депозити дають значно більші відсотки.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2017, 08:14 #2696567   #5
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
в чому перевага недержавного пенсійного фонду над банальним депозитом?
Принципової немає, просто різні кошики для яєць Зараз банки також пропонують депозити із страхуванням життя, але усі гроші в банку тримати не будеш.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2017, 08:22 #2696568   #6
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

справедливості заради - глянув презентацію пенсійного фонду від ОТР - там для розрахунку взяли 18%. ну тобто в реалі може й трохи більше 10%
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2017, 10:37 #2696575   #7
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

Хто знає:
Чи можна якось доплатити ЄСВ за 2009-10рр?
Якщо я так пробуду підприємцем аж до пенсії то у мене буде мінімальна пенсія бо сплачував ЄСВ від мінімальної зарплати? Бонуси тільки за кількість стажу будуть?
Скільки треба зараз стажу мінімально? Хто не набере взагалв нематиме пенсії?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2017, 12:48 #2696581   #8
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Хто знає:
Чи можна якось доплатити ЄСВ за 2009-10рр?
Якщо я так пробуду підприємцем аж до пенсії то у мене буде мінімальна пенсія бо сплачував ЄСВ від мінімальної зарплати? Бонуси тільки за кількість стажу будуть?
Скільки треба зараз стажу мінімально? Хто не набере взагалв нематиме пенсії?
Так якщо відштовхуватись від сучасного законодавства то на скільки я розумію мінімальна пенсія. А тепер скористаємося елементарною математикою: 720*12*30=259200. Враховуючи складний відсоток при ставці 10% за 30 років цю сума можна умовно подвоїти = 259200*2=518400 грн. Отже, ця сума на депозиті за рік даватиме нам 51840 грн. або 4320 грн. на місяць. Причому ці 4320 грн., мають відповідати купівельній спроможності даної суми на сьогоднішній день, оскільки разом з інфляцією ростиме сума твоїх внесків, бо ростиме мінімальна заробітна плата, а отже в слідуючому році твій внесок вже буде більше 720 грн.
А в чому найбільший кидок так це в тому, що порахована сума, яку ти і таке не отримаєш, це лише відсотки з відкладеною тобою суми коштів, і виплачуючи їх тобі держава нічого не витрачає, а після твоєї смерті, тіло "депозиту" в розмірі 518400 грн. залишається їй.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (18.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2017, 12:58 #2696583   #9
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Якщо я так пробуду підприємцем аж до пенсії то у мене буде мінімальна пенсія бо сплачував ЄСВ від мінімальної зарплати?
Якщо будеш підприємцем до пенсії,то розраховувати на пенсію в 70баксів - смішно.
Треба так працювати зараз,щоб про пенсію ти потім не думав.Тому тільки депозити,і то треба уважно слідкувати за ситуацією.Ну або інші капіталовкладення,типу нерухомості.

Я навіть не пробував нічого рахувати,бо ця "пенсія" то кишенькові витрати.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Чи можна якось доплатити ЄСВ за 2009-10рр?
немає змісту ніякого це робити.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2017, 14:27 #2696586   #10
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Хто знає:
Чи можна якось доплатити ЄСВ за 2009-10рр?
Минулого року в грнудні я докупляв стаж за попередні півтора року які я не працював, але тоді мінімалка була 1600 і це помножити на 22% то було 352 грн за місяць, якби порухався швидше і зробив то в листопаді то була мінімалка 1400 і відповідно по 308 грн за місяць. а зара 3200 і платити по 704 за місяць то не дуже весело...

Мені робили перевірку в пенсійному фонді і були знайшли що я там 1 день на виборах був членом виборчої дільниці, то цей місяць не врахували взагалі і прийшлося складати 2 договори за період до виборів і за період після виборів...
Тому докупити за минулий період можна тільки за ті місяці за які повність були вільні і жодного дня не оплачено.
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2017, 15:18 #2696587   #11
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Якщо будеш підприємцем до пенсії,то розраховувати на пенсію в 70баксів - смішно.
Треба так працювати зараз,щоб про пенсію ти потім не думав.Тому тільки депозити,і то треба уважно слідкувати за ситуацією.Ну або інші капіталовкладення,типу нерухомості.

Я навіть не пробував нічого рахувати,бо ця "пенсія" то кишенькові витрати.


немає змісту ніякого це робити.
Та це ясно. Навіть дожити до пенсії в сучасних українських реаліях досить малоймовірно. Вони пенсійний вік зп тих 30 років ще піднімуть декілька разів.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Минулого року в грнудні я докупляв стаж за попередні півтора року які я не працював, але тоді мінімалка була 1600 і це помножити на 22% то було 352 грн за місяць, якби порухався швидше і зробив то в листопаді то була мінімалка 1400 і відповідно по 308 грн за місяць. а зара 3200 і платити по 704 за місяць то не дуже весело...

Мені робили перевірку в пенсійному фонді і були знайшли що я там 1 день на виборах був членом виборчої дільниці, то цей місяць не врахували взагалі і прийшлося складати 2 договори за період до виборів і за період після виборів...
Тому докупити за минулий період можна тільки за ті місяці за які повність були вільні і жодного дня не оплачено.
Та воно по дебільному рахувало ті місяці з експерементами Юлі, по 8 днів у місяць... Як? Я що 8 днів кожного місяця підприємцем був? Державний рагулізм. Чому докупляти потрібно відносно сьогоднішньої мінімальної зарплати? Я б хотів оплатити те що податкова не знала як зробити, це їхня вина, я пару звітів возив у Гусятин і вони не знали куди платити ЄСВ.

Додано через 15 хвилин
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Так якщо відштовхуватись від сучасного законодавства то на скільки я розумію мінімальна пенсія. А тепер скористаємося елементарною математикою: 720*12*30=259200. Враховуючи складний відсоток при ставці 10% за 30 років цю сума можна умовно подвоїти = 259200*2=518400 грн. Отже, ця сума на депозиті за рік даватиме нам 51840 грн. або 4320 грн. на місяць. Причому ці 4320 грн., мають відповідати купівельній спроможності даної суми на сьогоднішній день, оскільки разом з інфляцією ростиме сума твоїх внесків, бо ростиме мінімальна заробітна плата, а отже в слідуючому році твій внесок вже буде більше 720 грн.
А в чому найбільший кидок так це в тому, що порахована сума, яку ти і таке не отримаєш, це лише відсотки з відкладеною тобою суми коштів, і виплачуючи їх тобі держава нічого не витрачає, а після твоєї смерті, тіло "депозиту" в розмірі 518400 грн. залишається їй.
Взагалі не вірно рахуєш! Ось депозитний калькулятор - https://finance.ua/ua/calc/deposit
Вказую лише 12% річних бо депозити оподатковуються, 720грн в місяць і що дуже важливо - щомісячна капіталізація бо так воно є у більшості банків.



І того за 30 років - 2,5млн! Це по дуже скромним підрахункам...



Ну... Щоб так печально не було вважатиму що тими моїми 720грн виплачують моїм батькам пенсію.

Востаннє редагував pberit: 18.06.2017 о 15:20. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2017, 20:41 #2696613   #12
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Чому докупляти потрібно відносно сьогоднішньої мінімальної зарплати? Я б хотів оплатити те що податкова не знала як зробити, це їхня вина, я пару звітів возив у Гусятин і вони не знали куди платити ЄСВ.
Докупляти відносно сьогоднішньої зарплати треба тому що, так би були всі не протів купити собі зара 100 років стажу по пару грн в рік і казати давайте мені міліон пенсії...
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну... Щоб так печально не було вважатиму що тими моїми 720грн виплачують моїм батькам пенсію.
Тут нетреба нічого вважати, так і є, така форма пенсійної системи коли молоді люди платять щоб старші отримували пенсію і при тому що народжуваність в порівняні з колишньою ніяка то дефіцит пенсійного фонду надвеликий, тому про великі пенсії тепер можна тільки мріяти...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2017, 01:18 #2696617   #13
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Докупляти відносно сьогоднішньої зарплати треба тому що, так би були всі не протів купити собі зара 100 років стажу по пару грн в рік і казати давайте мені міліон пенсії...
Та я ж не просто так... я ж сплачував єдиний податок, я не проти був сплачувати ЄСВ його просто було практично не реально сплатити! От за несплачений ЄСВ у 2016 держава нарахувала б вже мені штраф, а тут типу немає притензій до мене, не сплатив і ок. А де мій стаж?

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Тут нетреба нічого вважати, так і є, така форма пенсійної системи коли молоді люди платять щоб старші отримували пенсію і при тому що народжуваність в порівняні з колишньою ніяка то дефіцит пенсійного фонду надвеликий, тому про великі пенсії тепер можна тільки мріяти...
Та це ясно і логічно, просто вважатиму що це я не якогось пенсака утримую який голосував за комуняк чи ПР, а саме за своїх. Це не так обідно...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2017, 09:57 #2696624   #14
kolumb
Учасник
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

Загальний
страховий стаж 8років 9місяців14днів

а навчання не йде в трудовий стаж
kolumb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2017, 16:36 #2696666   #15
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
а тут типу немає притензій до мене, не сплатив і ок. А де мій стаж?
якесь наївне у тебе питання
ти в фонд не платив, а хочеш, щоб порахували, що платив? А за чий рахунок тоді дорахують неоплачені місяці?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 00:31 #2696693   #16
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
якесь наївне у тебе питання
ти в фонд не платив, а хочеш, щоб порахували, що платив? А за чий рахунок тоді дорахують неоплачені місяці?
Вообще не так. Я хочу заплатити за ті роки які я не платив. Ну я ж можу заплатити за минулий квартал за який я завтикав? Ну то чо не можу заплатити за позаминулий рік? Я ж сплачував єдиний податок і сплатив би ЄСВ але не маю можливості! Я навіть штраф за несвоєчасну сплату заплачу.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 08:08 #2696701   #17
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Вообще не так. Я хочу заплатити за ті роки які я не платив. Ну я ж можу заплатити за минулий квартал за який я завтикав? Ну то чо не можу заплатити за позаминулий рік? Я ж сплачував єдиний податок і сплатив би ЄСВ але не маю можливості! Я навіть штраф за несвоєчасну сплату заплачу.
А що тобі мішає? Докуповуєш без проблем без ніяких штрафів. А те що ЗП мінімальна буде станом на сьогодні, так це цілком логічно, інакше я б зараз за якусь тисячу собі років 10 прикупив би з 1996 по 2005 ))))
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 08:14 #2696702   #18
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
А що тобі мішає? Докуповуєш без проблем без ніяких штрафів. А те що ЗП мінімальна буде станом на сьогодні, так це цілком логічно, інакше я б зараз за якусь тисячу собі років 10 прикупив би з 1996 по 2005 ))))
Мене це докуповування чесно кажучи дивує, людина не працювала, а купила собі стаж.
Я суто за справедливість! Я 8 місяців працював але стаж мені не рахувався, як так? От ці 8 місяців я б хотів собі повернути. Не 10 років докупити, а суто тих 8 місяців які мали мені нараховуватись. Але не розумію чому я маю по новим тарифам їх сплачувати. Це по 720грн я їх маю докупляти?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 08:47 #2696705   #19
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Вообще не так. Я хочу заплатити за ті роки які я не платив. Ну я ж можу заплатити за минулий квартал за який я завтикав? Ну то чо не можу заплатити за позаминулий рік? Я ж сплачував єдиний податок і сплатив би ЄСВ але не маю можливості! Я навіть штраф за несвоєчасну сплату заплачу.
А що тобі мішає? Докуповуєш без проблем без ніяких штрафів. А те що ЗП мінімальна буде станом на сьогодні, так це цілком логічно, інакше я б зараз за якусь тисячу собі років 10 прикупив би з 1996 по 2005 ))))
Тільки не дуже розумію суті цього докуповування. Ось зараз ти щоб докупити рік мусиш заплатити 720*12=8640 грн. або 332 дол. Якщо їх розмістити на вклад в тому самому державному Ощадбанку, вклади в якому гарантуються державою як і твоя майбутня пенсія, то під 5,5% річних у валюті за 30 років які тобі залишились до пенсії, там накопичиться 1 724,02, що під тих же 5,5% річних даватимуть тобі 95 дол. на рік відсотків. Що за сьогоднішнім курсом становитиме доплати 205 грн. на місяць.
От же суть питання в тому невже ти думаєш, що той додатковий рік стажу дасть тобі доплати в місяць більше ніж 205 грн.? Це по-перше, а по-друге не забуваємо, що на твоєму депозитному рахунку залишається 1724 у.о., які дістануться твоїм нащадкам )))

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Мене це докуповування чесно кажучи дивує, людина не працювала, а купила собі стаж.
Я суто за справедливість! Я 8 місяців працював але стаж мені не рахувався, як так? От ці 8 місяців я б хотів собі повернути. Не 10 років докупити, а суто тих 8 місяців які мали мені нараховуватись. Але не розумію чому я маю по новим тарифам їх сплачувати. Це по 720грн я їх маю докупляти?
А державі яка різниця чи ти працюєш чи ні, головне плати в пенсійний фонд. Он я літом не працюю (така в мене філософія), а соцвнесок сплачую, то що мені за цей період стаж не нараховувати ))) ?

Востаннє редагував Andrik84: 20.06.2017 о 08:47. Причина: Пізніше додано
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 08:57 #2696708   #20
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
А що тобі мішає? Докуповуєш без проблем без ніяких штрафів. А те що ЗП мінімальна буде станом на сьогодні, так це цілком логічно, інакше я б зараз за якусь тисячу собі років 10 прикупив би з 1996 по 2005 ))))
Тільки не дуже розумію суті цього докуповування. Ось зараз ти щоб докупити рік мусиш заплатити 720*12=8640 грн. або 332 дол. Якщо їх розмістити на вклад в тому самому державному Ощадбанку, вклади в якому гарантуються державою як і твоя майбутня пенсія, то під 5,5% річних у валюті за 30 років які тобі залишились до пенсії, там накопичиться 1 724,02, що під тих же 5,5% річних даватимуть тобі 95 дол. на рік відсотків. Що за сьогоднішнім курсом становитиме доплати 205 грн. на місяць.
От же суть питання в тому невже ти думаєш, що той додатковий рік стажу дасть тобі доплати в місяць більше ніж 205 грн.? Це по-перше, а по-друге не забуваємо, що на твоєму депозитному рахунку залишається 1724 у.о., які дістануться твоїм нащадкам )))

Додано через 2 хвилини


А державі яка різниця чи ти працюєш чи ні, головне плати в пенсійний фонд. Он я літом не працюю (така в мене філософія), а соцвнесок сплачую, то що мені за цей період стаж не нараховувати ))) ?
Та не буду я нічого докуповувати, тих пару місяців стажу не сильно вплинуть на пенсію, та й взагалі про неї не думаю. Суть в справедливості, я не платив ЄСВ бо так казали в податковій, а я не сильно вникав. От хотів би відновити ту справедливість.
Я так розумію в тих підприємців які на загальній системі з 0 сиділи взагалі попандос, їм там роки вилетіли. Але вони хрча б нічого не платили, я єдиний сплачував, а стажу немаю.
Жінкам в декреті також не рахується стаж?
До речі, хто думає про пенсію не забуваємо - 50 здач крові збільшують вашу пенсію, здається на 10 %
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
jus (20.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:17.