Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


де в Тернополі можна придбати план будинку?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.10.2012, 19:58 #2051350   #1
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово де в Тернополі можна придбати план будинку?

проблема в тому що я хочу побудувати будинок і наскільки я зрозумів потрібно мати план .... де його можна притбати недорого але якісний? буду дуже вдячний за поради!!!!!!!!!!!
Kokorakatan зараз поза форумом  
Старий 08.10.2012, 22:06 #2051487   #2
Emil
Активний учасник
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

Не план, а проект. - Замовити у проектантів.
Emil зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (09.10.2012), sredizemec (14.10.2012)
Старий 08.10.2012, 22:24 #2051501   #3
Fm
 
Аватар для Fm
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

а потім провести експертизу проекту, а потім його затвердити.
Fm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (09.10.2012)
Старий 09.10.2012, 06:18 #2051582   #4
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

а де знайти тих проектантів і скільки приблизно буде коштувати проект? чи краще купити проект в інтернеті?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Старий 09.10.2012, 09:51 #2051693   #5
Emil
Активний учасник
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
а де знайти тих проектантів і скільки приблизно буде коштувати проект? чи краще купити проект в інтернеті?
Для такого проекту потрібна прив"язка до місцевості на якій будете будувати. Тернопіль вшдноситься до сейсмозони і не кожен проект вам підійде. Щоб не викинули гроші на вітер, все одно, починайте від проектантів.
Emil зараз поза форумом  
Старий 11.03.2013, 21:08 #2158477   #6
Т Т
 
Аватар для Т Т
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

Особиста порада. Проект в інтернеті дорогий, купуєш (або просиш, щоб тобі її хтось зробив) 3д модельку будиночку, береш дозвіл на будівництво і до роботи. Повір потім ти заплатиш ще раз в всіх інстанціях за той проект і дозвола.
Т Т зараз поза форумом  
Старий 11.03.2013, 23:51 #2158573   #7
IgorOK
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
проблема в тому що я хочу побудувати будинок і наскільки я зрозумів потрібно мати план .... де його можна притбати недорого але якісний? буду дуже вдячний за поради!!!!!!!!!!!
можна самому спробувати намалювати проект ,якщо знати що приблизно хочеш ,
в мене брат малює сам проекти , потім сідаємо за круглий стіл з братом і з батьком і обговорюємо той проєкт що добавляємо що віднімаємо і потім по тих проєктах ми самі будуємо.
IgorOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ALM (13.03.2013)
Сказав(ла) Фууу!:
AMOROSO (12.03.2013)
Старий 12.03.2013, 08:39 #2158661   #8
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

Цитата
Допис від IgorOK Переглянути допис
можна самому спробувати намалювати проект ,якщо знати що приблизно хочеш ,
в мене брат малює сам проекти , потім сідаємо за круглий стіл з братом і з батьком і обговорюємо той проєкт що добавляємо що віднімаємо і потім по тих проєктах ми самі будуємо.
Проект не малюють, його розробляють інженери з відповідною освітою і знаннями (архітекори, конструктори, сантехніки, електрики..).
Понамальовують і виходить: http://forum.te.ua/showthread.php?t=...E8%EA%EE%EB%E8
AMOROSO зараз поза форумом  
Старий 12.03.2013, 13:18 #2158841   #9
Freefall
Активний учасник
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

*просто смішно*
Freefall зараз поза форумом  
Старий 12.03.2013, 16:55 #2159007   #10
IgorOK
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
Проект не малюють, його розробляють інженери з відповідною освітою і знаннями (архітекори, конструктори, сантехніки, електрики..).
Понамальовують і виходить: http://forum.te.ua/showthread.php?t=...E8%EA%EE%EB%E8

це мені смішно , якщо в тебе дві ливих і ніяких понять до будови немаєш то що тут я тобі буду говорити і фукати

Востаннє редагував IgorOK: 12.03.2013 о 17:02.
IgorOK зараз поза форумом  
Старий 12.03.2013, 18:56 #2159083   #11
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

AMOROSO
Проект не малюють, його розробляють інженери з відповідною освітою і знаннями (архітекори, конструктори, сантехніки, електрики..).
Понамальовують і виходить: http://forum.te.ua/showthread.php?t=...E8%EA%EE%EB%E8


О так, насправді,- потірбно на марс злітатити шоб проект хати замути. Ти хоч знаєш скільки вартують послуги проектанів і т.д.? Тоді бажання будувати відпаде. Крім того, мова впевнений ведеться про приватний будинок, 2 поверхи максимум, а не про висотку. ТОму вважаю шо потрібно бути чоловіком з двома лівими руками щоб не змогти самому намалювати проект хати. Хоча мабуть математичні знання і знання геометрії + базис креслення відсутні у більшості чоловіків... куда цей світ котиться? І не треба тут розпинатися про те що потім вийде такий собі будівельний жах. Якщо до справи підійти серйозно-все вийде. Цікаво-тобі у квартирі меблі спеціаліст по дизайну приміщень розставляв? А тв підєнати до мережі також спеца викликав? Сміх та й годі...
П.С. Ти належиш до тих людей, котрі цвяха молотком не вміють забити і звертаються по допомогу до спеців. Це не запитання це констатація факту.
olligarh зараз поза форумом  
Старий 13.03.2013, 08:50 #2159458   #12
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

2 olligarh, IgorOK, Freefall
От мені не смішно, навіть шкода..
Я інженер і якраз займаюсь проектуванням, таких речей як в темі про "Будівельний жах" надивився в живу вже багато, тому знаю про що говорю, а от Ви, скоріше за все, поняття не маєте як спроектувати і побудувати будинок щоб він був безпечний, економічний по споживанню енергоносіїв в процесі експлуатації, практичний та відповідав вимогам чинних нормативних документів (про які Ви мабуть навіть не здогадуєтесь).
Звичайно щоб "шоб проект хати замутити" Вам ніяких знань не потрібно..
З.І. всі роботи по дому виконую сам (приватний будинок).
AMOROSO зараз поза форумом  
Старий 13.03.2013, 09:06 #2159474   #13
Freefall
Активний учасник
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
2 olligarh, IgorOK, Freefall От мені не смішно, навіть шкода.. Я інженер і якраз займаюсь проектуванням, таких речей як в темі про "Будівельний жах" надивився в живу вже багато, тому знаю про що говорю, а от Ви, скоріше за все, поняття не маєте як спроектувати і побудувати будинок щоб він був безпечний, економічний по споживанню енергоносіїв в процесі експлуатації, практичний та відповідав вимогам чинних нормативних документів (про які Ви мабуть навіть не здогадуєтесь). Звичайно щоб "шоб проект хати замутити" Вам ніяких знань не потрібно.. З.І. всі роботи по дому виконую сам (приватний будинок).
ну шкодуй і далі, а мені смішно коли людина хоче будуватися, а в тому дупля не ріже)
Freefall зараз поза форумом  
Старий 13.03.2013, 10:06 #2159513   #14
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

Цитата
Допис від Freefall Переглянути допис
ну шкодуй і далі, а мені смішно коли людина хоче будуватися, а в тому дупля не ріже)
Якщо людина не розуміється в будівництві - то в цьому нема нічого смішного, можливо вона хороший економіст, продавець чи перукар..
А от коли людина не розуміється і береться за діло, та ще й інших повчає - це сумно, і мені таких шкода.
AMOROSO зараз поза форумом  
Подякували 2:
Delf (20.05.2013), Кара Божа (06.05.2013)
Старий 13.03.2013, 10:41 #2159540   #15
BILUJ
Учасник
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

zvovaz@mail.ru
звертайся
BILUJ зараз поза форумом  
Старий 13.03.2013, 15:51 #2159769   #16
Polkulo
Учасник
 
Аватар для Polkulo
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

www.strojka.biz рубрика (архітектура).
Polkulo зараз поза форумом  
Старий 13.03.2013, 16:11 #2159780   #17
Freefall
Активний учасник
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
Якщо людина не розуміється в будівництві - то в цьому нема нічого смішного, можливо вона хороший економіст, продавець чи перукар.. А от коли людина не розуміється і береться за діло, та ще й інших повчає - це сумно, і мені таких шкода.
згідний
Freefall зараз поза форумом  
Старий 13.03.2013, 18:03 #2159842   #18
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

AMOROSO
Якщо людина не розуміється в будівництві - то в цьому нема нічого смішного, можливо вона хороший економіст, продавець чи перукар..
А от коли людина не розуміється і береться за діло, та ще й інших повчає - це сумно, і мені таких шкода.

Я радий що ти крутий мегоспец і робиш собі рекламу і себе хвалиш. Але давай обдумаємо таке. більшість будинків в селах і по окраїнах тернополя (особливо побудовані до 90-х років) будували люди самі , власними силами (ніхто тоді проектантів не кликав, інженерів і т.д. Максимум газовиків щоб врізку зробити, чи електриків щоб дозвіл дали при тому що проводку кидали самі ) Але чомусь ці будинки стоять собі, і стоятимуть далі. А от сучасні творіння інженерної думки чи витримають вплив часу аналогічно? Взяти до уваги супер пупер споруди типу стадіонів чи спорт арен, котрі після зим завалюються, їх жеж проектували купа спеців, невїбацца крутих, і шо? Але це таке-ліричний відступ від теми.
А про будівельний жах як ти казав-так це стосується в більшості випадків багатоповерхових будівель, котрі будували фірми, працівники котрих халтурили. Мій батько без освіти і навиків хату побудував, стоїть хата, не розвалюється вже 40 років. Дідо будував колись (також не спец в тій галузі), хата стоїть вже 70 років. Вотакето. А ти все роби з допомогою спеціалістів. не забудь сусіда покликати щоб цвях під картину тобі прибив до стіни.

П.С. Мова йде про середньостатистичного українця котрий бачив, пробував або знає хоча б як проводиться будівництво, а не про воїна клавіатури і мишки котрий дитинство і частину зрілого віку провів перед екраном монітора (і займався будівництвом в іграх- стратегіях)

Востаннє редагував olligarh: 13.03.2013 о 18:46.
olligarh зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
AMOROSO (14.03.2013)
Старий 13.03.2013, 20:22 #2159947   #19
svytuy
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

svytuy197411@ukr.net
svytuy зараз поза форумом  
Старий 14.03.2013, 13:41 #2160462   #20
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

AMOROSO
Що, аргументи адекватні закінчилися. тому фукаєш? Як некультурно... Які манери-такий ти спец... пічялькє..
olligarh зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:03.