Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.12.2014, 22:56 #2488170   #1
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Question Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор ?
відвідування басейну парканадцять років з різною інтенсивністтю підходів - не допомогло.
часто терпнуть руки, лопатки...
розкажіть, як ви ходите чи як себе заставляєте ходити з рівною спиною
Elizabeth зараз поза форумом  
Старий 17.01.2015, 17:39 #2498413   #2
kotyuk
Учасник
Типово Відповідь: Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

Дивлячись, що Ви вклалаєте в поняття коректора осанки. Якщо просто корсет, то стане ще гірше, т.я. атрофуються м*язи. Якщо коректор, що стимулює м*зи, то певний ефект може бути. Виробники коректором осанки можуть назвати все що завгодно. Треба, щоб лікар підібрав. Але якісний коректор осанки - не дешева річ. Певна користь моде бути і від кінезіотепування. Але головне - це бажання та сила волі. Я своїм пацієнтам в першу чергу рекомендую комплекс вправ. Причому це повинна бути не легка пенсіонерська гімнастика, а важкі вправи з прогресуючим поступовим збільшенням навантажень, щоб добре укріпити та "накачати" м*язи спини. Які саме вправи раджу враховуючи можливу супутню патологію. + для того, щоб хотілось тримати спину рівно, потрібно, щоб це було і красиво, потрібно щоб вперед випинав не живіт, а грудь "колесом", але для цього потрібно щоб ця "грудь" була. Тому і чоловіки, і жінки повинні качати не лише спину, а й грудні м*язи та прес + скидати зайву вагу. Тоді Вам самим схочеться тримати спину рівно. Перед корекцією осанки потрібно визначитись, наскільки вона рухома чи фіксована. Якщо рухома - результат буде кращим, якщо фіксована - результат буде гіршим або взагалі може не бути, втім треба все одно займатись спиною та вправами, бо гірше фіксована деформація стати може.
kotyuk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vitov (17.01.2015)
Старий 17.01.2015, 17:45 #2498417   #3
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

ні

якщо треба виправити осанку, треба робити відповідні фізичні вправи, причому ж не менше години на добу

корочє як щось то до стєчкіна, той в реалі все розкаже і покаже...
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 17.01.2015, 19:02 #2498462   #4
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

Цитата:
Допис від Elizabeth Переглянути допис
чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор ?
відвідування басейну парканадцять років з різною інтенсивністтю підходів - не допомогло.
часто терпнуть руки, лопатки...
розкажіть, як ви ходите чи як себе заставляєте ходити з рівною спиною
Найкраще - це плавання. Не басейн, а плавання. Пропливати треба пару кілометрів, що б мязи качалися, а не купатися.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Кара Божа (17.01.2015)
Старий 17.01.2015, 21:00 #2498529   #5
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Найкраще - це плавання. Не басейн, а плавання. Пропливати треба пару кілометрів, що б мязи качалися, а не купатися.
Ото правда. Колись займався плаванням. Потім кинув,але плавав на озері. Вздовж і поперек,з весни по осінь,щонайменше раз в тиждень перепливав.Був стункий,підтянутий,енергійний шо капєц. Ото були часи. А потім в житті зявився компютер,інтернет,і пішло поіхало. Фак.

Додано через 1 хвилину
А ще перед компютером перший раз оженився. Може це жннячка мене скрючила а не компютер.

Востаннє редагував Кара Божа: 17.01.2015 о 21:00. Причина: Пізніше додано
Кара Божа зараз поза форумом  
Старий 17.01.2015, 21:20 #2498541   #6
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Ото правда. Колись займався плаванням. Потім кинув,але плавав на озері. Вздовж і поперек,з весни по осінь,щонайменше раз в тиждень перепливав.Був стункий,підтянутий,енергійний шо капєц. Ото були часи. А потім в житті зявився компютер,інтернет,і пішло поіхало. Фак.
А ще перед компютером перший раз оженився. Може це жннячка мене скрючила а не компютер.
а стєчкін завше казав шо від тих бап всі біди...

тіко не годен втямити - ти пропонуєш підльодним плаванням найближчи пару місяців займатися?
чомусь мені так сі здає шо першим запливом все і скінчиться, але ж проблеми з осанкою потім точно не виникне (

карочє тре дивити в корінь - всі біди від неправильного світогляду

вот у стєчкіна той світогляд правильний, з ним поспілкуєшся - і почнеш вірити в себе, у всеперемагаючу силу кохання і станеш невиправною оптимісткою...
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 17.01.2015, 22:06 #2498560   #7
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Типово Відповідь: Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

а я купаюсь в ванній, а не в басейні :Ь

Додано через 12 хвилин
отакий коректор маю а увазі


плавання дало своє, да: спина в мене капєц накачана, як в танцюриста, і грудні м"язи - більше 30 разів від підлоги могла віджатись. з пресом все ок, ну кубіків не видно, але то не біда. якась фізіологія така - плечі не можу розправити, як ніби як вперед ввігнуті і все.
за комп - то правда, ше якшо стіл і стілець неправильні. ну і за женячку тоже правда- як повисне в мами на шиї вся челядь, то хто ж тут не загнеться. да-да, треба робити вправи. паралельно ношу деколи той коректор - деякий ефект є, але не довготривалий. плавати - поки не получається.
о, каблуки помагають!)) як взуваєш шпильку, то сутулитись якось непрілічьно навіть)

Востаннє редагував Elizabeth: 17.01.2015 о 22:06. Причина: Пізніше додано
Elizabeth зараз поза форумом  
Старий 17.01.2015, 22:13 #2498577   #8
Denata
Учасник
 
Аватар для Denata
Типово Відповідь: Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

залежно від віку, думаю, що можна
Denata зараз поза форумом  
Старий 17.01.2015, 22:22 #2498584   #9
Promo
 
Аватар для Promo
Типово Відповідь: Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

У мене осанка то хороша, але коли лікар-ренгенолог глянув на ренген мого хребта - то був в шоці ))
Осанка - діло звички. І правильна осанка, якщо проблеми з хребтом, допоможе вам не погіршити ситуацію, не допустить зміщення хребців, здавлювання внутрішніх органів і т д
Але якщо автор теми уже не підліток і його ріст припинився - то якщо у вас вже є сколіоз, кіфоз, лордоз чи інші зміни - ви їх матимете на все життя. Але сам від вас залежить чи не погіршите ви ситуацію. Тому робота над собою - це запорука здоров'я вашого і ваших майбітніх дітей.

Востаннє редагував Promo: 18.01.2015 о 08:16.
Promo зараз поза форумом  
Старий 17.01.2015, 22:51 #2498602   #10
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

я таки поясню для пловців-теоретиків та ім подібних

шоб там Єлізавєт не вихвалялася своїми спортивними здобутками - в неї слабкі мязи
бо по суті той корегуючий корсет просто виконує роль природного мязевого корсета
а як нема природного мязевого корсета - то дійсно є 2 варіанти:
1. мати природний мязевий корсет - але ж треба прикладати певні зусилля
2. носити штучний корсет

і нема чого питати в нічого не знаючих форумчан які дуже люблять давати поради в тому чого самі не розуміють, треба просто шукати хорошого лікаря
при бажанні в неті/ютубі теж можна знайти досить корисної інфи
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 19.01.2015, 19:50 #2499418   #11
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Типово Відповідь: Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

о, спасибі за відповіді, містер стичкин! ми навіть не бачили один одного, а ви мені вже діагноз поставили. віртуоз, аднака!
Elizabeth зараз поза форумом  
Старий 22.01.2015, 14:42 #2500682   #12
Bossyj
 
Аватар для Bossyj
Типово Відповідь: Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

Мав з дитинства проблеми зі спиною, сутулився. Старався ходити рівно, але коли забував, починав горбатитися знову, або від довгого тримання спини рівною, спина починала дико боліти.
Перепробував і басейн і спорт і масажистів і психологію. Але як тільки забував про спину, починав горбатитися знову. І взагалі, всі радять плавати, але я в своєму житті ні разу не зустрів, ні в інтернеті, ні в живу, людину, якій би плавання допомогло в данному питанні.
Спорт - біг, фіз вправи, розтяжка і заняття бойовими мистецтвами (Айкідо близько 13 років практики), покращили звичайно фізичне здоров"я і фізичну форму але проблеми зі спиною не забрало. Попробував декількох масажистів, вони бачили в чому проблема, але ні масаж, ні всякі масажні процедури не допомогли.
Прийшлось вивчати цю проблему ширше) Закінчив масажні курси, почитав літературу різних напрямків, які могли стосуватись моєї проблеми і зараз можу сказати одне - (це звичайно тільки мій досвід, я не маю мед. освіти і нікому нічого радити не збираюсь) - виходячи з всього вищеперепробуваного, проблеми спини - це проблеми комплексні і забирати іх потрібно комплексно.
Проблеми спини пов"язані з нашою психікою, комплексами, нашим стилем життя, стресами, сидячою роботою і ще багатьма різними факторами.
Для мене ключовим стало заняття цигун та традиційною китайською гімнастикою, йогою, спортом, самодисципліною, масаж не підключав, хоча зараз розумію, що з ним було б швидше. Короче, щоб позбавитися від цієї проблеми, мені потрібно було близько пів року роботи над собою. Зараз зовсім інша людина. Вірю, що і ви знайдете свій спосіб
Bossyj зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Promo (22.01.2015)
Старий 24.01.2015, 17:42 #2501715   #13
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

Цитата:
Допис від Elizabeth Переглянути допис
о, спасибі за відповіді, містер стичкин! ми навіть не бачили один одного, а ви мені вже діагноз поставили. віртуоз, аднака!
таж таки став не переплив жодного разу
успіхами в айкідо теж не похвалюся

таки справжній рахіт-текоретик: http://forum.te.ua/showpost.php?p=2501705&postcount=400
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 27.01.2015, 10:22 #2502831   #14
BogiS
 
Аватар для BogiS
Типово Відповідь: Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

о, ще один привід отримати консультацію в Стечкина - він і зі спиною може помогти ))
BogiS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Стечкин (27.01.2015)
Старий 27.01.2015, 12:24 #2502892   #15
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

Грудні м'язи тільки заважають, бо тягнуть плечі вперед. Причина в слабкій спині.

Вихід один: менше сидіння + тренажерний зал + підтягування + плавання.
 
Старий 28.01.2015, 12:15 #2503410   #16
mhl
Типово Відповідь: Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

А девайси типу такого ніхто не пробував?
http://masterosanki.ru/dlya-zhenshhin.html
Надіюся китайці вже освоїли випуск дешевших аналогів, ще б дізнатися як воно по англійськи називається, щоб знайти.
mhl зараз поза форумом  
Старий 28.01.2015, 15:55 #2503548   #17
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
А девайси типу такого ніхто не пробував?
http://masterosanki.ru/dlya-zhenshhin.html
Надіюся китайці вже освоїли випуск дешевших аналогів, ще б дізнатися як воно по англійськи називається, щоб знайти.
Які в сраці девайси, народ, вашій наївності не має меж. Купу грошей готові тратити, лиш би не доводилося тяжко працювати.
 
Старий 28.01.2015, 16:09 #2503555   #18
mhl
Типово Відповідь: Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

ок, а по темі можеш щось конкретно сказати? Наприклад, як саме має "тяжко працювати" дитина в першому класі, щоб вона не схилялася занадто низько над столом, адже не завжди поряд є дорослі, які можуть зробити зауваження.
mhl зараз поза форумом  
Старий 28.01.2015, 17:07 #2503581   #19
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
ок, а по темі можеш щось конкретно сказати? Наприклад, як саме має "тяжко працювати" дитина в першому класі, щоб вона не схилялася занадто низько над столом, адже не завжди поряд є дорослі, які можуть зробити зауваження.
по темі: австрійським солдатам колись вшивали голку в комірець, щоб струнко тримали голову...

для дорослих формула проста: менше сидіти + тренажерний зал + плавання + інколи масаж

у випадку дитини змінити ситуацію легше, бо, як правило, немає негативної багаторічної звички, і, щоб її не виникнуло, потрібно братися до справи серйозно - сидіти менше не получиться, якщо дитина багато пише домашніх завдань, а від комп'ютерних розваг можна відівчити тим же, що і допоможе у формуванні осанки: будь-який гурток із фізичними навантаженнями (гімнастика, танці, бойові мистецтва, легка атлетика і т.д.) + плавання + інколи масаж
 
Подякував(ла):
mhl (28.01.2015)
Старий 28.01.2015, 17:11 #2503584   #20
mhl
Типово Відповідь: Чи можна гарантовано виправити осанку, якщо постійно носити коректор?

Alpha_Draconis, видно, що ти по моїй ссилці не переходив.
mhl зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:07.