Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.12.2012, 21:28 #2086894   #41
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
поліція прийшла ,і замість прогнати чи відвезти в притулок ,взула ставши на коліна ,власними руками і сказала ,молодець,можеш тут далі сидіти,просити,магазин не проти,тоже добрі люди ще й знижку зробили,абсурд .
Мабуть, правильніше було б зрубати з безхатченка пару ребасів, за те, що сидить в не відведеному для того місці, та, й попутньо з власника крамниці....за те що розвів бардак перед магазином бо там всі власники магазинів відповідають за дотриманням чистоти та порядку на прилеглій, до приміщення торгової точки, та за не дозволену рекламу товару.


Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
тому на питання ,чому він без черевиків ніхто так і не відповів,ясно що ніхто не знає напевно, а гіпотези є?
Смію висловити припущення, що він не мав взуття, а тому, й сидів босим (без черевиків). Напевно його взуття прийшло в повну негідність, а купити нового - не було коштів.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 21:47 #2086903   #42
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Смію висловити припущення, що він не мав взуття, а тому, й сидів босим (без черевиків). Напевно його взуття прийшло в повну негідність, а купити нового - не було коштів.
Йому не треба коштів на нове ,в розвинутих країнах не знають куди дівати гуманітарку ,вони їдуть кошеня з дерева знімати ,при тому що це буде коштувати 1000 фунтів ,хвору рись з дцп ,спеціальна бригада перевозить літаком на реабілітацію і назад в рідний зоопарк.
А бомж ,мля ходить босий .
Він ті черевики за поворотом викине в смітник чи заховає за дерево і знову сидітиме так сам,шоб більше кинули .

Додано через 6 хвилин
Наївний поліцейський ,можна подумати цього не знає ,і не знає в яку благодійну організацію подзвонити шоб приїхали його обігріли нагодували , вдягнули і надали притулок .
А вирішив все зробити своїми руками і за свій кошт ,через тиждень такого патрулювання він збанкрутує
Хіба можу припустити ше шо це був його перший робочий день .

Востаннє редагував Ingenue: 01.12.2012 о 21:47. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kolibryks (02.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 22:00 #2086917   #43
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Наївний поліцейський ,можна подумати цього не знає ,і не знає в яку благодійну організацію подзвонити шоб приїхали його обігріли нагодували , вдягнули і надали притулок .
А вирішив все зробити своїми руками і за свій кошт ,через тиждень такого патрулювання він збанкрутує
Хіба можу припустити ше шо це був його перший робочий день .
Звернись сюди: http://www.nyc.gov/html/nypd/html/home/home.shtml з письмовим зверненням на неправомірні дії їхнього полісмена.
п.с. Анкетні дані полісмена - попередніх дописах.
п.п.с. Ще можливо звернути увагу світової громадскості (Звернутись до Ради Безпеки ООН, Обмутсмена....тощо)
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 22:24 #2086942   #44
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Простий парніша з ню йорка, всім показав своє велике "ето"....Думаю він тепер звільниться з поліції.Напише книжку(яка розійдеться в гамериці з багатомільонним тиражем).. буде мандрувати по світу..

зизи.
We're all living in Amerika
Amerika ist wunderbar
We're all living in Amerika
Amerika, Amerika
We're all living in Amerika
Coca Cola
Sometimes war...
We're all living in Amerika
Amerika, Amerika (c)Rammstein

Востаннє редагував ALM: 02.12.2012 о 00:10. Причина: зизи.
ALM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 22:49 #2086960   #45
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Йому не треба коштів на нове ,в розвинутих країнах не знають куди дівати гуманітарку ,вони їдуть кошеня з дерева знімати ,при тому що це буде коштувати 1000 фунтів ,хвору рись з дцп ,спеціальна бригада перевозить літаком на реабілітацію і назад в рідний зоопарк.
А бомж ,мля ходить босий .
Він ті черевики за поворотом викине в смітник чи заховає за дерево і знову сидітиме так сам,шоб більше кинули .

Додано через 6 хвилин
Наївний поліцейський ,можна подумати цього не знає ,і не знає в яку благодійну організацію подзвонити шоб приїхали його обігріли нагодували , вдягнули і надали притулок .
А вирішив все зробити своїми руками і за свій кошт ,через тиждень такого патрулювання він збанкрутує
Хіба можу припустити ше шо це був його перший робочий день .
і що дальше? поки ти умнічаєш хтось хоть і так але робить добро...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 00:08 #2087009   #46
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата
Допис від BaltazaR Переглянути допис
і що дальше? поки ти умнічаєш хтось хоть і так але робить добро.
в чому полягає добро?

Вас розводять,а ви з захопленням вірите
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 00:25 #2087021   #47
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

В звезду таку благочинність...ні, молодець, звичайно, але, якого милого піаритись? Магазин на 7-ій авеню, знижки, всі діла...Люди, робіть добро без фото-відеокамер, якщо можете, або намагайтеся допомагати, *** ті зйомки і показуха?
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Void (02.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 00:32 #2087025   #48
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Я от не можу знайти різниці між цим ментом і тими людьми які їздили в дитячий будинок. Фотографій ми привезли в рази більше, пропіарили форум як могли, получається дурно їздили бо на *** та показуха .
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (02.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 00:39 #2087027   #49
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я от не можу знайти різниці між цим ментом і тими людьми які їздили в дитячий будинок. Фотографій ми привезли в рази більше, пропіарили форум як могли, получається дурно їздили бо на *** та показуха .
нехай навіть правда,потратився на 75 баксів,а весь світ жужить,ніби він останню сорочку з тіла зняв

де вони,а де тернопіль ,і нам про це відомо,навіть якщо ,щиро,молодець,хороший вчинок ,в своєму колі друзі знайомі похвалили і все

Про ФФМ же не написали в америці,шо ви були в дитбудинку ,а добра зробили не менше
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 01:10 #2087039   #50
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

В чому ми мастаки так це в перемиванні кісток, не дай їсти а тільки пообговорювати,облити брудом когось, навіть якщо припустити що все підстроєно, то нічого поганого в цьму нема. Хоча я сумніваюся, ци ви собі так придумали, бо знаєте що самі б такого не зробили і шукаєте підвохи...

Додано через 2 хвилини
В таких темах чітко проявляється наша українська натура, і далеко не з кращої сторони.

Востаннє редагував Sten1: 02.12.2012 о 01:10. Причина: Пізніше додано
Sten1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (02.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 01:43 #2087044   #51
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
бо знаєте що самі б такого не зробили
так не зробила б ,хочеш зробити добро-йди на донор
а милостиню просять зазвичай симулянти алкоголіки,наркомани та нероби ,навіть якщо є явні вади чи каліцтва,то вони не будуть їх усувати,лікувати,купувати протези і т.д.бо перестануть подавати

я знаю одного хлопця з паралізованими кінцівками ,він ні дня не просив,а заробляв на дому і заробляв багато .

Чому сліпа співачка Олена Ковтун не стояла з чоловіком на вулиці з простягнутою рукою ,а працювала в якомусь цеху ?

Вони за один день назбирують стільки,шо ти за місяць не заробиш.

Вночі в сільпо коло оріону жінки похилого віку продають букети.
Мені якось так шкода стало як я це побачила,заплатила за все шо в неї було і ше більше ,квітів не не взяла бо в мене такого добра повний город,і кажу йдіть до дому спати , то була десь друга ночі ,якшо не помиляюсь.
Захожу в сільпо,там ше одна така ж сидить.
Потім собі думаю,шо я переймаюсь.
У них же має бути якась пенсія.
Моїй свекрусі хватає,мамі б хватало ,вони не йдуть ні просити ні букетами по ночам торгувати,а цим шо тре?
Це їхній свідомий вибір.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 02:24 #2087048   #52
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Ну от ти зробила добро тій бабці, думаєш воа про тебе не розказувала, і це дрбре і нема в цьому нічого поганого.
п.с. А як вона відреагувала коли ти їй дала гроші ?
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 10:31 #2087106   #53
Void
Учасник
 
Аватар для Void
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

дехто не може припустити, що благодійність може бути показушною. а я можу. от накидали мінусів))) ну нічого, я не ображаюся.

моя думка така. допомогти тому, хто потребує, - це правильно. це добре. так повинно бути. а робити з цього показуху - ні, дякую.
Void зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (02.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 10:43 #2087113   #54
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Жіночка розчулилась ,але я коло неї довго не стояла сподіваючись диферамб та подяк.
Коли на трасі школярі вдень продають квіточки чи сунички ,це викликає у мене деяку повагу.
Але бабуся вночі з квітами-це якесь збочення.Їй дійсно або треба більше всіх(хтось хворий в сімї ,дітям внукам помогти хоче),або це свого роду маркетинговий хід.Розраховано на сердобольних або понтових пяних чоловіків які можуть все скупити махом і ше кинути зверху яку сотню другу.От вам і джек-пот,через день.
ти кажеш розповіла бабця комусь про мене,а чому в нью-йорк таймс не написали?Або хоча б в якійсь добі?Вірно тому що вчинок хороший,але незначний,нічого особливого.Мільйони людей щодня щосекунди,роблять значно багато кращих справ ,перераховують хворим дітям тисячі десятки тисяч євро чи доларів залишаючись невідомими.А цей герой потратився аж на 75 , роздає інтервю ,позує перед камерами ,і весь світ в екстазі.
Ingenue зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
BaltazaR (02.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 11:33 #2087150   #55
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Чому ми такі злі ? І на чужий тріумф реагуємо як на особисту втрату?
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 11:37 #2087153   #56
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
чужий тріумф
це ти про шо?
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Bhagavan (04.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 11:41 #2087159   #57
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Навіть якщо це і піар, вам яке до цього діло?
Жаба задавала, ну то сиди і синій. Хтось получив задоволення від того, що побачив якусь благодійність. хтось заробив авторитет і підвищення на піарі. Так люди і крутяться. Ви тільки би сиділи і тринділи які ви вумні... краще вот на свято Миколая покажіть сиротам, а то піар з купівлею квіток не прокотив. Ті квіти бабки вже 100 років продають...!
 
Подякували 2:
Romko_7 (02.12.2012), Sten1 (02.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 11:52 #2087169   #58
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
це ти про шо?
Твоє злісне всирання даного інциденту як прояву людяності, підштовхує на висновок...
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 12:05 #2087178   #59
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата
Допис від BaltazaR Переглянути допис
хтось заробив авторитет і підвищення на піарі. Так люди і крутяться.
От, власне, шо крутяться, роблять добро в першу чергу собі,а бомж лише інструмент

Цитата
Допис від BaltazaR Переглянути допис
Ви тільки би сиділи і тринділи які ви вумні... краще вот на свято Миколая покажіть сиротам, а то піар з купівлею квіток не прокотив.
Шановний ,може не варто мені вказувати куди я маю йти і шо робити ,я не фотографуюсь коли роблю шось хороше,тому ти про це всеодно ніколи не дізнаєшся .

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
Ви тільки би сиділи і тринділи які ви вумні... краще вот на свято Миколая покажіть сиротам, а то піар з купівлею квіток не прокотив.
то я просто не поняла,це був тріумфальний прояв людяності,над ким тріумф ?

Востаннє редагував Ingenue: 02.12.2012 о 12:05. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 12:08 #2087182   #60
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Ти напевно сильно обіжена на життя. треба бути проще і не так серйозно до вього ставитись. здоровья треба берегти )
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:33.