Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Поборимо "свідків Єгови" разом!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.06.2013, 21:31 #2232526   #21
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Треба заборонити пропаганду алкоголю, наркотиків і релігії ("опіуму для народу"). Шкода що державна політика орієнтована в протилежний бік.
І що, помістити людину в тепличні інформаційні умови. Та виростуть зомбі-ідіоти, як от в північній кореї.
Недалекі люди тільки би щось забороняли. Дежава і так вже забагато пхається зі своїм регулюваннями і заборонами.
proton зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TUR17 (29.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 22:44 #2232556   #22
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ти християнин бо тебе батьки охрестили тебе не спитавши, і довкола одні християни. І всім так нормально і мені також, ми особо не досліджуємо інші віри, нам так добре і т.д.
Християнство це зручна релігія можна і бухати, і курити, бити жінку, матюкатись але твердо стояти з яйцями на Великдень біля церкви...
Ну навязування їхнє таки трохи трафляє але думаю і наше навязування їх також трафляє, тому 1:1.

Ніяке тут не 1:1. Традиційне грекокатолицьке і православне віросповідання не нав'язує так гостро як свідки і не розрушає сім'ї. Саме головне не популяризують так свою віру як ті свідки. А раз ті сектанти так роблять, значить не все в них гаразд але при тому хочуть дуже нав'язливо навернути якомога більше народу до себе. Якщо народ мудрий і їхня віра така правильна, то чому ж сам народ до них рікою не йде?
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BBV (29.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2013, 00:46 #2232592   #23
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від berry Переглянути допис
Чому ти так вирішив що це все можна?! Якраз той хто собі це дозволяє немає нічого спільного з християнством. Віруючу людину прикрашають зовсім інші якості!
Ну звичайно що жодний священник таке не одобрить (хоч сам часом так робить), я до чого вів - 90% християн насправді християни 2 рази в рік коли потрібно паску їсти і на різдво кутю...

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Ніяке тут не 1:1. Традиційне грекокатолицьке і православне віросповідання не нав'язує так гостро як свідки і не розрушає сім'ї. Саме головне не популяризують так свою віру як ті свідки. А раз ті сектанти так роблять, значить не все в них гаразд але при тому хочуть дуже нав'язливо навернути якомога більше народу до себе. Якщо народ мудрий і їхня віра така правильна, то чому ж сам народ до них рікою не йде?
Зараз вже ні, коли християн мільярди, а колись? Про хрестові походи ніби знають всі? Та й взагалі про католиків я мовчу (gsv помагай!), стільки людей закатованих в середньовіччя? Як Володимир хрестив Русь? Та СЄ взагалі святі порівняно з католиками!
п.с православні (крім МП) можна сказати нормальні...
А люди таки до них тягнуться і то дуже (що таки погано), таким чином вони просто шукають альтернативну віру, це як ми голосуємо за опозицію, яка не є хороша але лиш би не за владу...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2013, 10:30 #2232657   #24
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Зараз вже ні, коли християн мільярди, а колись? Про хрестові походи ніби знають всі? Та й взагалі про католиків я мовчу (gsv помагай!), стільки людей закатованих в середньовіччя? Як Володимир хрестив Русь? Та СЄ взагалі святі порівняно з католиками!
п.с православні (крім МП) можна сказати нормальні...
А люди таки до них тягнуться і то дуже (що таки погано), таким чином вони просто шукають альтернативну віру, це як ми голосуємо за опозицію, яка не є хороша але лиш би не за владу...
Мова зараз не про це і не про минуле, а про сьогодення. Мова зараз йде про методи пропаганди своєї віри зараз. В традиційних християн зараз це проходить добровільно і свідомо, а в сектантів ти знаєш як саме. От саме це я і не схвалюю, адже це фактично тобі не розказують, а нав'язують, настирливо пропонують, сильно агітують. В католиків і православних такого настирливого навязування не спостерігається, лише священники під час служби пропонують частіше відвідувати церкву і молитись, але ніхто не ходить з буклетами і уривками біблії і не агітує за свою віру. Різницю відчуваєш?
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2013, 11:40 #2232678   #25
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від sexymasha Переглянути допис
Вже реально набридли. Вони всюди! На лавках, у скверах, дзвонять по телефону, ходять по квартирах. Пропоную робити їхні фотографії, для початку виложувати тут, а надалі будемо передавати у відповідні органи. Вибачте, здорові мужики ходять роздають папірці, їздять на іномарках і т.д. Хто за?

Фотографувати людей без їх дозволу заборонено. Та і сумніваюся, що буде якийсь ефект від тролінга фоток.

Цитата Стаття 35: Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність. Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров'я і моральності населення або захисту прав і свобод інших людей.
Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова.
Ніхто не може бути увільнений від своїх обов'язків перед державою або відмовитися від виконання законів за мотивами релігійних переконань. У разі якщо виконання військового обов'язку суперечить релігійним переконанням громадянина, виконання цього обов'язку має бути замінене альтернативною (невійськовою) службою.
Цитата їздять на іномарках
Іномарки при чому?

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
несуть всяку єресь яка толком купи не тримається і часто не відповідає біблії і здоровому глузду.
А що саме не відповідає Біблії?
Яка єресь була нанесена?

Востаннє редагував Lео: 29.06.2013 о 11:40. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2013, 11:42 #2232680   #26
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
це безобідні люди,
У тихому болоті чорти водяться. Це все може виглядати так безобідно, але вони затягнули сьогодні одного, а завтра двох, а ті двоє ще чотирьох і т.д. Ну як, вже не так безобідно? Один із сім'ї іде в ту секту і вже в родині починаються сварки і роздор, чим краще за алкоголізм?
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2013, 13:37 #2232721   #27
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від TUR17 Переглянути допис
У тихому болоті чорти водяться. Це все може виглядати так безобідно, але вони затягнули сьогодні одного, а завтра двох, а ті двоє ще чотирьох і т.д. Ну як, вже не так безобідно?
Теж колись боявся "затягувань" Але перестав жахатися, бо ніколи не бачив, щоб когось свідки силою тягнули

Цитата Один із сім'ї іде в ту секту і вже в родині починаються сварки і роздор, чим краще за алкоголізм?
А через що роздор? Бухають, гуляють, курять, обманюють, матюкаються свідки?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2013, 14:38 #2232742   #28
asgardin
Banned
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис

А через що роздор? Бухають, гуляють, курять, обманюють, матюкаються свідки?
Вони свою думку навязують чисто як зомбі і аргументів не слухають навіть біблійні аргументи на свою користь перекручують так, щоб підходило під їхній світогляд. З такими людьми дуже важко спілкуватися а тому і сварки.
asgardin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2013, 14:51 #2232746   #29
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Мова зараз не про це і не про минуле, а про сьогодення. Мова зараз йде про методи пропаганди своєї віри зараз. В традиційних християн зараз це проходить добровільно і свідомо, а в сектантів ти знаєш як саме. От саме це я і не схвалюю, адже це фактично тобі не розказують, а нав'язують, настирливо пропонують, сильно агітують. В католиків і православних такого настирливого навязування не спостерігається, лише священники під час служби пропонують частіше відвідувати церкву і молитись, але ніхто не ходить з буклетами і уривками біблії і не агітує за свою віру. Різницю відчуваєш?
Тобто коли на початку християнства задля розвитку віри відбувались вбивства та катування людей то це нормально, а роздавати журнали не нормально? Ні ти, ні я чомусь СЄ не стали, а хтось став, тому це їхній добровільний вибір. Їх ж не катували, не били, правда? Силою їх там також не тримають...
Християни також далеко не святі, в багатьох селах вивішують списки хто не здав грошей на церкву, навіть на форумі були фото, це нормально? Як на мене це також примус.
Багато в чому таке розповсюдження СЄ це вина саме наша, скільки компромату на священників та церков? Десь священник будинок будує, хтось на лексусі їздить, педофілів купа і т.д...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (29.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2013, 14:58 #2232749   #30
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
І що, помістити людину в тепличні інформаційні умови. Та виростуть зомбі-ідіоти, як от в північній кореї.
зомбі-ідіоти не тільки в пн. Кореї, а вже давним давно і по всьому світі. В тепличних умовах проживає 95% населення планети. Лише ті люди які віддалено живуть від всіх, і тільки кілька раз в рік вирушають до цивілізації, щоб запастись речами першої необхідності та виміняти на хутро та мясо якісь спеції та крупи. Ось такі люди ще мають якісь шанси рости зростати та збагачуватись духовно не по тепличному.
Minato зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ікебан (29.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2013, 15:47 #2232763   #31
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
Вони свою думку навязують чисто як зомбі і аргументів не слухають навіть біблійні аргументи на свою користь перекручують так, щоб підходило під їхній світогляд. З такими людьми дуже важко спілкуватися а тому і сварки.
asgardin, ти пишеш загальні фрази. Напиши конкретно: не погоджуються з таким то віршем з Біблії; сварка почалася через то то...
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2013, 16:02 #2232769   #32
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
зомбі-ідіоти не тільки в пн. Кореї, а вже давним давно і по всьому світі.
Так, але там майже 100% населення зомбі. Чим вільніше суспільство, чим менше заборон, тим менше зомбі, менше віруючих та прихильників різних сект. От турки молодці - дали чіткий відпір спробам ісламізації.

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
В тепличних умовах проживає 95% населення планети. Лише ті люди які віддалено живуть від всіх, і тільки кілька раз в рік вирушають до цивілізації, щоб запастись речами першої необхідності та виміняти на хутро та мясо якісь спеції та крупи. Ось такі люди ще мають якісь шанси рости зростати та збагачуватись духовно не по тепличному.
Уважніше треба читати, мова йшла про інформаційні тепличні умови, в яких сотні років розвивались суспільства. Таким чином отупівших людей робили рабами і тримали в покорі. Настання інформаційної ери і вільний доступ до інформації різко скоротив число віруючих. Для розумної людини всі абсурди християнства і біблії лежать на поверхні.

Востаннє редагував proton: 29.06.2013 о 16:58.
proton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2013, 17:08 #2232792   #33
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Прогулка по Бруклин-Хайтс - Свидетели
http://samsebeskazal.livejournal.com/103707.html
Дуже цікавий пост
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2013, 17:13 #2232795   #34
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Уважніше треба читати, мова йшла про інформаційні тепличні умови, в яких сотні років розвивались суспільства. Таким чином отупівших людей робили рабами і тримали в покорі. Настання інформаційної ери і вільний доступ до інформації різко скоротив число віруючих. Для розумної людини всі абсурди християнства і біблії лежать на поверхні.
а ти вважаєш що зараз люди не раби інтернетів, телевізорів і т.д.?
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2013, 17:24 #2232801   #35
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
а ти вважаєш що зараз люди не раби інтернетів, телевізорів і т.д.?
Є такі, але це вже зовсім не те рабство. Та взагалі це рабством не варто вважати. Потреба в інформації - це природня потреба здорової людини. Ніхто ж не називає рабством залежність людини від їжі чи повітря.
Як це взагалі з рабством можна пов'язати. Що телевизори і інтернети вас до чогось принуждають? Вони дають лише інформацію - це вся їх функція.
proton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2013, 17:33 #2232804   #36
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Нє, ну ти ж пишеш інформаційні тепличні умови. Ось саме такі умови і ствоюють інтернети, змі, телики і т.д.
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2013, 17:55 #2232819   #37
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
Нє, ну ти ж пишеш інформаційні тепличні умови. Ось саме такі умови і ствоюють інтернети, змі, телики і т.д.
Тепличні умови будуть, якщо інформацію почнуть фільтрувати та спотворювати. Доступ до певних сайтів почнуть закривати і забороняти. От тоді будуть тепличні умови.
Поки що інформація йде без обмежень і з протиріччями, і правда, і полуправда, і брехня, у сіцільна маячня. В цих не тепличних умовах людина вчиться відділяти інформаційне зерно від полови. Хоча не всім це вдається.
Про телевізори - не знаю, останнім часом не дивлюсь.
proton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2013, 18:25 #2232836   #38
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Напиши конкретно: не погоджуються з таким то віршем з Біблії; сварка почалася через то то...
НЕ вздумай писати з чим не погодивася! Бо почнеться вже в цій темі цитата за цитатою і пішло поїхало.
Як то кажуть не чіпайте ...., бо почне воняти.
На вулиці не вступайте з ними в розмову, досить слів "дякую мені це не потрібно " і вони відчепляться. Те саме коли приходять до дому. Не розуміють, приходять далі? посилай в САД, бий в рожу, їм бозя велів терпіти - хай терплят за свою віру.
Повішай обяву біля дверей - Свідків прошу не турбувати!!

Але вони будуть як і другі віри, шокда тих людей яких втягли. НІчого не поробиш.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 4:
BBV (30.06.2013), kykish (01.07.2013), Phantom (01.07.2013), qazwsx321 (20.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2013, 23:34 #2233000   #39
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Ніяке тут не 1:1. Традиційне грекокатолицьке і православне віросповідання не нав'язує так гостро як свідки і не розрушає сім'ї. Саме головне не популяризують так свою віру як ті свідки. А раз ті сектанти так роблять, значить не все в них гаразд але при тому хочуть дуже нав'язливо навернути якомога більше народу до себе. Якщо народ мудрий і їхня віра така правильна, то чому ж сам народ до них рікою не йде?
Ага, не навязує. Добре давайте порівняєм:
1. СЄ - підходять на вулиці до дорослих людей і пропонують поговорити. Якщо їм сказати вибачте, я спішу, чи навіть послати, вони чемно вибачаються і йдуть далі. Брошурки можна спокійно викинути в мусор.
2. Християнство - від самого народження немовля, яке не може за себе постояти - хрестять.
В школі обовязковий предмет - християнська етика. Мало хто може відмовитись, бо будуть травити. Потім перше причасття і готово. Ніхто нікого не питається. Всі навколо хрестяться до церков на кожному повороті.
Не бути християнином тягне за собою печальні наслідки.
В мене є пару знайомих СЄ - нормальні люди, абсолютно нічим не відрізняються від решти християн. Ті самі заморочки.
Як бачим і розвестися можуть і з сімї піти. Вільні люди)))
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 6:
Сомбра (30.06.2013), Onufryj (02.07.2013), pberit (29.06.2013), qazwsx321 (20.07.2013), VT (01.07.2013), Vugilon (01.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 07:20 #2233046   #40
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ага, не навязує. Добре давайте порівняєм:
1. СЄ - підходять на вулиці до дорослих людей і пропонують поговорити. Якщо їм сказати вибачте, я спішу, чи навіть послати, вони чемно вибачаються і йдуть далі. Брошурки можна спокійно викинути в мусор.
2. Християнство - від самого народження немовля, яке не може за себе постояти - хрестять.
В школі обовязковий предмет - християнська етика. Мало хто може відмовитись, бо будуть травити. Потім перше причасття і готово. Ніхто нікого не питається. Всі навколо хрестяться до церков на кожному повороті.
Не бути християнином тягне за собою печальні наслідки.
В мене є пару знайомих СЄ - нормальні люди, абсолютно нічим не відрізняються від решти християн. Ті самі заморочки.
Як бачим і розвестися можуть і з сімї піти. Вільні люди)))
Ну це як в кого. Мене, наприклад, похрестили аж коли я був у 9-му класі(на то я свої причини) і по моїй вже волі.
Просто не треба зачіпати історію. Ми говоримо про теперішній час.
А то шо хрестяться перед кожною церквою в маршрутці чи в машині, то їх право, їм ніхто не наказував і не навязував цього робити. Тим більше я такого сам не приємлю, краще вже піти до церкви і там помолитись і нахреститись від душі. Я навіть ніколи священників не пускаю до хати щоб хату святити, лише якщо сам замовлю через церкву, бо вважаю що це вже теж перебор бабло так збирати.
Всі ми люди і вони теж і СЄ мені не заважають, бо я їх відразу ж посилаю дууууже далеко. Але мені не подобається їхнє зомбування і навязування.
Я думаю і ти і я і більшість з нас чули про СЄ більше негативних історій чим позитивних чи не так? А це вже про щось говорить.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BBV (30.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:22.