Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Кінотеатр "Сінема Сіті" (відкриття)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.03.2010, 08:39 #1243905   #381
Any
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Пропоную оголосити бойкот Сінема Сіті на форумі. Нехай собі шифруються і надрочують на свою ілітарність та секретні фотки трьох рядів крісел та шматка паперу із ціною на пиво.
Або обмежити доступ до форуму працівникам тернопільської філії, бо вони своїми погрозами вже реально задовбали.

До працівників тернопільського сінема сіті.
Ще одна погроза до будь-кого із форумчан, і я прослідкую за тим, що ви всі були забанені, а теми про цей кінотеатр на форумі не з'являлись, якщо інакше до вас не доходить.
Охрініти!!!
Вперед з бойкотом і сидіть вдома, більше мені місця буде. Але думаю, тобі прийдеться сидіти в меньшинстві. До того, хто в танку. Сінема Сіті в Тернополі буде монополістом. І поки не появиться ше 1 нормальний кінотеатр вони зможуть робити, що захочуть і в них завжди будуть клієнти в Тернополі. Мало того, думаю і з сусідніх міст будуть приїзджати. А якщо купка задрочених (використовую твій стиль спілкування) нещасть з форуму не прийде - погоди не зробить.
А на рахунок погроз. То їх не видно. Людині вічливо вказали, що вона трохи некоректно висловлюється. Навпаки я бачу купу наглості і невічливості зі сторони Електрика і його деяких дружбанів з форуму. Якби не Фортєр, думав би, що тут взагалі адекватних людей немає.
Це так думка зі сторони.
До кінотеатру жодного відношення немаю, крім того, що буду їх постійним клієнтом.
Any зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 08:56 #1243926   #382
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Я просто не розумію логіки тих, хто "наїхав" на Електрика (я так зрозумів - це хтось із його керівництва)! З точки зору реклами, піару - він дуже класно виклав інформацію! І багато цікаво виклав, але при цьому і головні ізюминки кінотеатру залишив на відкриття! Так, прайс треба було узгодити із керівництво, але чому його не має досі на сайті??? Це що супер-пупер тайна??? Чи там такі космічні ціни, що боїтеся налякати клієнта???
До керівництва, співробітників Електрика: не розумію Вашої логіки!!!!! Для чого на форумі розборки робити??? В офісі тихенько собі поговорили, сказали Електрику що викладати, а що ні - і ВСЕ! Дуже не тактовно з Вашої сторони по відношенню до клієнта! Чому ми, клієнти, повинні читати не про кінотеатр, а про те, як Зебра настучала шефу (щось її уже немає - мабуть у шефа на коврі уже ), хто, як і з ким буде говорити завтра на роботі...
ТЕМА ПРО КІНОТЕАТР!!!!!!
П.с. моя точка зору із сторони людини, яка не один рік пов"язана із рекламою, і зі сторони майбутнього клієнта
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 09:16 #1243955   #383
Hoplite
 
Аватар для Hoplite
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата:
Допис від Dexter Переглянути допис
так завжди в кінотеатрах, чим ближе до екрану ти сидиш, тим більше головою вліво вправо приходиться крутити.
хз, жовта зона тоді взагалі найдешевшою має бути? 4-7 ряди це центр залу і трохи ближче нього, якраз туди переважно і радять сідати. хоча в конкретному випадку то має залежати від розташування екрану, місць, проектора, акустики і т.д. може хтось чув конкретні рекомендації від спеціалістів які проектували/монтувала обладнання?
Hoplite зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 09:57 #1244003   #384
saymon
Guest
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата
Допис від Any Переглянути допис
Вперед з бойкотом і сидіть вдома, більше мені місця буде.
Бойкот на форумі. Не в самому кінотеатрі, це неможливо, я в курсі.
Судячи із твоїх дописів, ти все ж маєш якесь відношення до кінотеатру, може не безпосереднє, але маєш. Тому продовжуй в тому ж дусі, цим ту дуже сильно допомагаєш його рекламувати. Напиши ще трохи про задрочених, монополію і "будуть робити що хочуть". Тут в вже в центрі міста був один такий кінотеатр. Сам знаєш де він зараз.
Цитата
Допис від Any Переглянути допис
А на рахунок погроз. То їх не видно.
Тобі не видно, а мені видно. В кожному дописі працівники всіх рангів хочуть показати які вони круті і натякають одному із юзерів що в нього будуть проблеми. Це не нормально.
Цитата
Допис від Any Переглянути допис
До кінотеатру жодного відношення немаю, крім того, що буду їх постійним клієнтом.
Слабо віриться. Твоя поведінка говорить зовсім інше..
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 10:10 #1244031   #385
Any
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Слабо віриться. Твоя поведінка говорить зовсім інше..
Моя поведінка говорить, что я просто адекватно оцінюю ситуацію зі сторони.
Можу доказати, що в кінотеатрі не працюю! Я слів на вітер не кидаю і за форумом не ховаюсь. Скільки пива ставим, щоб я даремно не парився?
Any зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 10:14 #1244035   #386
Yuura
 
Аватар для Yuura
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата:
Допис від Hoplite Переглянути допис
переглянув план залу http://cinemaciti.ternopil.ua/pics/aphotopic24.jpg. виникло питання до працівників сінема сіті: в плані неточностей немає? бічні місця дальніх рядів будуть коштувати як і центральні 4-7 ряду?
Це план великого залу CinemaCity в Одесі.
Наші будуть менші.
Вони просто на сайті ше не поміняли плани залів.
Yuura зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Hoplite (03.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 10:17 #1244040   #387
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

йду в п"ятницю на всіма розхвалений аватар )
вперше буду дивитись 3Д, вперше буду дивитись аватар, вперше буду в хорошому кінотеатрі )
zaharys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 10:20 #1244046   #388
Boris_the_Blade
 
Аватар для Boris_the_Blade
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата
Допис від Any Переглянути допис
Охрініти!!!
Вперед з бойкотом і сидіть вдома, більше мені місця буде. Але думаю, тобі прийдеться сидіти в меньшинстві. До того, хто в танку. Сінема Сіті в Тернополі буде монополістом. І поки не появиться ше 1 нормальний кінотеатр вони зможуть робити, що захочуть і в них завжди будуть клієнти в Тернополі. Мало того, думаю і з сусідніх міст будуть приїзджати. А якщо купка задрочених (використовую твій стиль спілкування) нещасть з форуму не прийде - погоди не зробить.
А на рахунок погроз. То їх не видно. Людині вічливо вказали, що вона трохи некоректно висловлюється. Навпаки я бачу купу наглості і невічливості зі сторони Електрика і його деяких дружбанів з форуму. Якби не Фортєр, думав би, що тут взагалі адекватних людей немає.
Це так думка зі сторони.
До кінотеатру жодного відношення немаю, крім того, що буду їх постійним клієнтом.
І все ж таки ви хам(ка) думаю ви є працівником того майбутнього кінотеатру. Бачу радянські пережитки працівників сервісу - хамство, зверхність і т.п. успішно успадковує підростаюче покоління.
Та й взагалі для чого ці всі кінотеатри - TORRENTZ.com rules! ))) (жартую)
Boris_the_Blade зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 10:22 #1244052   #389
c4timer
 
Аватар для c4timer
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата
Допис від Any Переглянути допис
Сінема Сіті в Тернополі буде монополістом. І поки не появиться ше 1 нормальний кінотеатр вони зможуть робити, що захочуть і в них завжди будуть клієнти в Тернополі.
скільки людей які мислять так як ви помилилось
c4timer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 10:29 #1244059   #390
Hoplite
 
Аватар для Hoplite
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата:
Допис від Yuura Переглянути допис
Це план великого залу CinemaCity в Одесі.
Наші будуть менші.
Вони просто на сайті ше не поміняли плани залів.
і тут ще дехто звинувачує електріка за то, шо виклав незатверджені прайси

Цитата:
Допис від c4timer Переглянути допис
скільки людей які мислять так як ви помилилось
не треба навіть конкуренції, при існуючій доступності швидкого інтернету, торентів, великих дисплеїв та якісній домашній акустиці кінотеатри мусять прикладати великих зусиль і враховувати всі побажання глядачів, щоб зацікавити їх в собі. слава технічному прогресу та піратам

Востаннє редагував Hoplite: 03.03.2010 о 10:46.
Hoplite зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 10:54 #1244092   #391
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
Розказав би все що знаю , але млять мну їпати будуть . Тут не одна "гнида" ще читає цю тему, яка при ліпшій нагоді побіжить жалітись. Чекаєм святкового відкриття.
Якщо Ви себе протиставляєте іншим працівникам/керівникам структури, в котрій працюєте, - Вам явно слід міняти роботу.

Мені як сторонній людині дуже цікаво все що Ви тут писали про кінотеатр. Але з точки зору керівництва Ваша поведінка, як представника "СінемаСіті", - нонсенс.

Цитата:
Допис від @Master@ Переглянути допис
От наприклад зараз мені цікаві ціни в барі, а на сайті їх нема. Тай який сюрприз буде? Пиво по 10 гривень?
Та нема, бо вони в розробці. І може таке бути, що остаточно затвердять за кілька годин до відкриття. Дирекція напевне дуже здивувалась, коли робочі матеріали хтось з співробітників викладає публічно.
Вірив, що Електрік робив це з добрими намірами, але щось не добре орієнтується до якої межі варто використовувати доступ до внутрішньої інформації. Трохи "по-дитячому" вони вийшло.
А ось дописи в стилі "гниди", "іпали" та ін. наштовхнули мене на суттєві сумніви в Електріку як надійному члену команди.

Цитата:
Допис від @Master@ Переглянути допис
Я думаю що будь який власник мав би бути радий безкоштовній рекламі, тим більше якщо вона дає позитивні відгуки.
Допоки Електрік не почав протиставляти себе "грізному керівництву", котре його "іпе" - у мене і сумнівів не було, що у нього хороші наміри з невеличким присмаком "попонтуватись"

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
Млять там тих прайсів , бери не хочю , по всьому барі порозкидані ( до речі вчора сміття винесли , і вони тепер валяються при чорному вході в кінотеатр) П.С. В мну до тебе ваше повага відсутня. КЕП дивиться на тебе як на г..вно.
Як член команди "СінемаСіті" ви в першу чергу мали розуміти, що робочі матеріали неетично викладати публічно. А якщо зробили таку помилку, то хоча би усвідомили це. Уявіть як би то виглядало, якщо кожен член колективу почне розповідати всілякі "секретики" а-ля скільки що коштує, що і де замовляли, які питання обговорюються, коли який сюрприз має бути...
А замість цього ваші висновки: "іпуть", "говно", "гниди"...

Цитата
Допис від Any Переглянути допис
Охрініти!!! Вперед з бойкотом і сидіть вдома, більше мені місця буде. Але думаю, тобі прийдеться сидіти в меньшинстві. До того, хто в танку. Сінема Сіті в Тернополі буде монополістом. І поки не появиться ше 1 нормальний кінотеатр вони зможуть робити, що захочуть і в них завжди будуть клієнти в Тернополі. Мало того, думаю і з сусідніх міст будуть приїзджати. А якщо купка задрочених (використовую твій стиль спілкування) нещасть з форуму не прийде - погоди не зробить. А на рахунок погроз. То їх не видно. Людині вічливо вказали, що вона трохи некоректно висловлюється. Навпаки я бачу купу наглості і невічливості зі сторони Електрика і його деяких дружбанів з форуму. Якби не Фортєр, думав би, що тут взагалі адекватних людей немає. Це так думка зі сторони. До кінотеатру жодного відношення немаю, крім того, що буду їх постійним клієнтом.
Спокійніше!
Не сприймайте все буквально! Не всі можуть бути однодумцями по будь-яких питаннях. В запалі дискусії хтось може погарячкувати... Таке життя...
Розходження в думках може бути по причині вкладанні різного змісту в одні і ті ж слова/вчинки або по причині акцентування уваги на різних моментах.

Для одних дана суперечка є навколо питань субординації правил корпоративної поведінки, а для інших - навколо того чи кльових/прикольний хлопець Елєктрік.
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dreamer0906 (07.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 11:30 #1244143   #392
Beerman
Guest
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

А як все чудово починалося, Електрік вклав фотки, потім прайс, всі жваво обговорювали тему, нікого не цікавило яким шлахом він їх дістав, а тепер майже в кожному дописі згадується то поганим то добрим словом Електрік.
А тепер дайте чесну відповід: а воно того варте?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 12:05 #1244186   #393
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Thumbs down Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
А як все чудово починалося, Електрік вклав фотки, потім прайс, всі жваво обговорювали тему, нікого не цікавило яким шлахом він їх дістав, а тепер майже в кожному дописі згадується то поганим то добрим словом Електрік.
А тепер дайте чесну відповід: а воно того варте?
абсолютно не варте, ясно тільки те, що поки кіно не відкриється офіційно і вся інфа не буде в мережі і в вільному доступі ці сперечання не закінчаться. тема почала за здравие, а закінчила...(надіюсь не за упокой) , в кінці кінців, як часто, почалося міряння піськами, з якого в кінці кінців 0-ий толк. продовжуйте в тому ж дусі.
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 12:07 #1244191   #394
gujda
 
Аватар для gujda
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

скажіть хтось коли можна білети придбати і де ато дуже хочеться на аватар в 3д зганяти 5-го числа...
gujda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 12:07 #1244193   #395
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Не хотів обговорювати дій Електріка, але раз це роблять всі кому не лінь, я теж вклинюсь

ІМХО з етичної точки зору можливо він в дечому і переборщив, особливо з прайсами (за фото я думаю тут нічого немає страшного). Але якщо він не підписував чи хоча б усно ні з ким не домовлявся про розголошення інфи, то звинувачення марні.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (03.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 12:16 #1244210   #396
Hoplite
 
Аватар для Hoplite
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

в сінема сіті вже працює телефон. але ні забронювати квитки, ні надати конкретнішу інформацію, ніж зараз є на сайті не можуть
Hoplite зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 12:18 #1244211   #397
Yuura
 
Аватар для Yuura
Angry Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

(Hopite) і тут ще дехто звинувачує електріка за то, шо виклав незатверджені прайси

Вони зробили сайт з одеського CinemaCity, просто переробили його і не встигли поміняти плани залів.
Я був в Одесі в CinemaCity і знаю які там зали.
А судячи з фото Електріка зали в нас не великі.
Не говори того чого не знаєш, шо хтось там ше якусь інформацію говорить.

Востаннє редагував Yuura: 03.03.2010 о 12:27.
Yuura зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 12:29 #1244224   #398
Hoplite
 
Аватар для Hoplite
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата:
Допис від Yuura Переглянути допис
...Не говори того чого не знаєш, шо хтось там ше якусь інформацію говорить.
не зрозумів твого допису. я мав на увазі, що на сайті купа помилок, раніше орфографічні, тепер на тернопільському виклали план одеських залів. як сталася помилка зрозуміло, але потенційних глядачів вона збиває з толку. це, імхо, більш важлива інформація, ніж чи буде пиво по 8 грн як в тому незатвердженому прайсі, чи по 10 або 6, за що, зокрема, на Електріка і наїжджали
Hoplite зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 12:52 #1244262   #399
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

починалося файно. Але як завжди, найдеться якесь лайно, яке все обгадить. Не знаю, то або людям заздрісно, або вони однозначно мають відношення до власників нового кінотеатру або просто вирішили трішки гіменця накидати на форум, не інакше. Або ще варіант - менеджери-невдахи, які профукали рекламну кампанію і раніше не втикнули про "тєму" реклами на форумах. Ось тепер і покусують нігті і обливають культурно лайном там де це геть непотрібно. Лузери....

А-я-яй!!! Розкрито державну таємницю!! Завдано численних моральних та матеріальних збитків! Рятуйте!! До суду винних!!

Ось так це фактично звучить у ваших дописах, шановні критики Електріка. Робите з мухи слона....

Востаннє редагував regman: 03.03.2010 о 13:02.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 12:58 #1244267   #400
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
Але як завжди, найдеться якесь лайно, яке все обгадить.
А далі за всіма традиціями жанру знаходиться "дартаньян" регман, котрий нещодавно зареєструвався, включивши режим "бога" розкує сенс життя
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
кіно, подоляни, трц



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:35.