Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер "Колумбус"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.09.2012, 19:49 #2035921   #121
Berimor
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Сьогодні замітив короткочасні падіння в 16:19, 17:45, 17:55, 19:43.
Під час пропадання шлюз пінгується, хоть і трохи з підторможуваннями.
DHCP, DNS не пінгуються, хоча DHCP ІР видає.
По журналу брандмауера видно, що інтернет пропадає у багатьох клієнтів одночасно.
Прихований текст: Пінг шлюза 
Прихований текст: Пінг DHCP (в момент відновлення зв'язку) 
Berimor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2012, 20:49 #2035979   #122
volfman
 
Аватар для volfman
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Живу в районі автовокзалу, тоже в останні дні пропадає час від часу інтернет, особливо погано коли граєш гру по інтернету, зразу тебе викидає.
volfman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2012, 22:26 #2036055   #123
VETER
 
Аватар для VETER
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

не один рік працював у фірмі інтернет провайдера прпвда не в тернополі.після перегоду з бітера на колумбус нет став страшним сном.а тех пвтримка фортуною.можга додзвонитися за 4 години .г повнк
VETER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2012, 19:33 #2037276   #124
v_demyak
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Сьогодні вечором, коли інет падав десь на пів години і не пінгувався навіть шлюз, то телевізор через DLNA побачив(!!!!) інші сервери з DLNA які є у мережі, такщо це десь у них точно проблема ...
v_demyak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2012, 20:23 #2037315   #125
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

вже 2-ий вечір підряд падає нет. додзвонитись коли нема нету було неможливо. та і толку дзвонити, якщо скажуть "чекайте" і він знов появиться і знову з часом пропадає. якби не ціна - я б вже міняв провайдера.

Востаннє редагував dart: 19.09.2012 о 20:33.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2012, 20:44 #2037328   #126
VETER
 
Аватар для VETER
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

він не падає він просто не встає . повна ж 1 мб за мість 100

сьогодні вже дзвоню 2 годину в технічку як не збивають то в черзі 2562255
VETER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2012, 20:45 #2037329   #127
Rambler
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від VTY Переглянути допис
На вашу думку: Який інтернет провайдер на сьогоднішній день вартий уваги на те щоб підключитися???
Якшо живеш на Алясці або Бамі то самий кращий інтернет це Аляска.нет сайт в мережі www.aljaska.net.ua
Rambler зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2012, 20:54 #2037335   #128
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
вже 2-ий вечір підряд падає нет. додзвонитись коли нема нету було неможливо. та і толку дзвонити, якщо скажуть "чекайте" і він знов появиться і знову з часом пропадає. якби не ціна - я б вже міняв провайдера.
+ який район ? в мене також вчора від 5 вмер і непоявився а сьогодні цілий вечір то є то то нема,мому терпінню настав кінець.
До якої години працює тех підтримка ????? бо це вже доводить до сказу!!!!!!! хоча я терплячий,но вони вже мене задовбали!!!!!!

Востаннє редагував anfoesol: 19.09.2012 о 21:16.
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2012, 23:47 #2037523   #129
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від anfoesol Переглянути допис
До якої години працює тех підтримка ?????
вона ніби зраз цілодобова. але толку з неї, якщо нет вирубиться ввечері в 10-500-100500 юзерів, і всі 5-200-1000 ломануться дзвонити, а ввечері там одна людина на колл центрі, і то їй часом треба в туалет піти чи каву зробити, а технічки нема (+ треба ще опасти на когось шарящого, в мене ще колись на біттері в тех підтримці глюки виловили з 6-ого разу).
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2012, 08:50 #2037641   #130
kostyanets
 
Аватар для kostyanets
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Глючить немилосердно, вечорами пропадає по 50 разів, дзвонив 3 вечори під ряд, кажуть що проблема є і бла бла бла.
Звалювати прийдеться на Київстар
kostyanets зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2012, 14:02 #2038732   #131
Andrea
 
Аватар для Andrea
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

йопрст. думав що то тільки в мене нет пропадає по 10 раз на день, бо бітеровське обладання не на криші а в когось в гаражі. потім думав роутер міняти, а виявилось все так просто - поміняти провайдера треба.
взнаю за можливість підключення Київстару і спригую. добре що договір на 80грн а не на 100) хоча і 80 шкода за такий нет.

Додано через 29 секунд
доречі у когось вже є практика розриву нового договору з Колумбусом. нема "підводних каменів"?

Востаннє редагував Andrea: 21.09.2012 о 14:02. Причина: Пізніше додано
Andrea зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2012, 16:21 #2038816   #132
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Andrea Переглянути допис
йопрст. думав що то тільки в мене нет пропадає
проблема с пропаданням вирішиться в максимально стислі терміни, думаю на протязі буквально декількох робочих днів...
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2012, 16:41 #2038832   #133
VTY
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Andrea Переглянути допис
йопрст. думав що то тільки в мене нет пропадає по 10 раз на день, бо бітеровське обладання не на криші а в когось в гаражі. потім думав роутер міняти, а виявилось все так просто - поміняти провайдера треба.
взнаю за можливість підключення Київстару і спригую. добре що договір на 80грн а не на 100) хоча і 80 шкода за такий нет.

Додано через 29 секунд
доречі у когось вже є практика розриву нового договору з Колумбусом. нема "підводних каменів"?
написав заяву на розривання договору 10.09.2012, але сказали що відключать з 01.10.2012р., в мене нету з 03.09. взагалі не було (вже вище згадано), з 13.09. вже інший провайдер (Київстар).
В тех. підтримці колумбуса сказали що ніяких проблем з цим не повинно виникнути і оплачувати за вересень я не буду, але думаю що все буде ясно на початку-середині наступного місяця.
VTY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2012, 22:05 #2039026   #134
Павлик Морозов
 
Аватар для Павлик Морозов
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Пошли они с таким сервисом в ..опу! Переключился на Киевстар....заехал в Колумбус с 1 октября приостановят. Прощай Биттер...много лет было нормально, но последние изменения явно не к лучшему..
Кабель не снимаю - на всякий случай пусть будет
Павлик Морозов зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2012, 11:20 #2039234   #135
Sago
 
Аватар для Sago
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Бляха муха!!!!
Ото я дурний! Нє щоби раніше зайти на форум!
Я вже місяць часу думаю, що роутер дохлий або кабель треба поміняти !

Все почалося ще 20.08 і на ДВА тижні взагалі відрубали інтернет!
І два тижні я звоню як дурний в техпідтримку і щось від них вимагаю.
Потім полагодили, але після того кожного дня пропадає разів по 50 на день.
Задрали вже. Хоча би позвонили і сказали, що платити за цей місяць, наприклад, не треба.
А то все тихо ніби так має бути. І коли прийду в кассу - то візьмуть жеж гроші і не вдавляться.
УРОДИ.
Sago зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rossenssen (22.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2012, 20:58 #2040245   #136
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

ну я розумію що можуть вестись якісь роботи, може падати швидкість в години пік. але ніяк не зрозумію чого в неділю в 21 вечора вирубається нет? чого він може вирубатись кожен другий вечір по 2 рази наприклад в 19 і в 21, і потім ще в 2 (ночі). ну пропав би він тільки в 2 ночі. а так складається вреження, що в провайдера по вечорах сидить якась школота. при перегрузках можуть бути якісь затримки, але не може нет просто так сам взяти і регялярно вирубатись... провайдер ж на тому і-неті гроші зарболяє, це не то, що колись сервер крапки не витримував нагрузки і зшкрібали гроші на новий.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2012, 21:05 #2040259   #137
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
ну я розумію що можуть вестись якісь роботи, може падати швидкість в години пік. але ніяк не зрозумію чого в неділю в 21 вечора вирубається нет? чого він може вирубатись кожен другий вечір по 2 рази наприклад в 19 і в 21, і потім ще в 2 (ночі). ну пропав би він тільки в 2 ночі. а так складається вреження, що в провайдера по вечорах сидить якась школота. ну не може нет просто так сам взяти і регялярно вирубатись...
Ну може...не може... Але є так як є. Якщо в Бітера були класні специ та обладнання по нету - то Колумбус ніколи таким не займався. А маршрутизація нету та розподіл трафіку - далеко не кабельне телебачення. А класне обладнання та спеців за пару гривен не купиш і студентами тут не обійдешся.
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2012, 23:02 #2040374   #138
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
Ну може...не може... Але є так як є. Якщо в Бітера були класні специ та обладнання по нету - то Колумбус ніколи таким не займався. А маршрутизація нету та розподіл трафіку - далеко не кабельне телебачення. А класне обладнання та спеців за пару гривен не купиш і студентами тут не обійдешся.
на біттері також такі глюки були, але рідше. працівників і обладнання біттернету я також би не дуже хвалив. я писав про те, що такі глюки на пустому місці не беруться. і коли починаються глюки - нормальна фірма спочатку розбирається з ними. а тут похоже:
- нема кому тим пропаданням нету навіть займатись,
- або хтось "займається компютерами вже 30 років" і "я і сам все знаю як має бути я завжди так робив і допомагало".
- або просто забили і робіть собі що хочете.
dart зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rossenssen (24.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2012, 23:44 #2040426   #139
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
на біттері також такі глюки були, але рідше. працівників і обладнання біттернету я також би не дуже хвалив. я писав про те, що такі глюки на пустому місці не беруться. і коли починаються глюки - нормальна фірма спочатку розбирається з ними. а тут похоже:
- нема кому тим пропаданням нету навіть займатись,
- або хтось "займається компютерами вже 30 років" і "я і сам все знаю як має бути я завжди так робив і допомагало".
- або просто забили і робіть собі що хочете.

я займаюся вже 20 років, і мережі де було біля 100 компів і куча різних серверів адміністрував - но тут ось так зразу навіть не взявся би вивести на "проектну потужність"
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2012, 09:12 #2040526   #140
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
Ну може...не може... Але є так як є. Якщо в Бітера були класні специ та обладнання по нету - то Колумбус ніколи таким не займався. А маршрутизація нету та розподіл трафіку - далеко не кабельне телебачення. А класне обладнання та спеців за пару гривен не купиш і студентами тут не обійдешся.
Спреціалісти тіж самі і обладнання теж, більше того, мережа модернізується і розбудовується. А проблеми виникали зв"язані із переводом в новий білінг, вирішення на стадії завершення.Трішки терпіння і розуміння- і все буде добре.
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:43.