Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика


MetalCore/DeathCore

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.02.2008, 19:54 #545599   #21
лось Бульвінкль
 
Аватар для лось Бульвінкль
Типово Відповідь: MetalCore

Цитата:
Допис від Luis Ignasio Переглянути допис
Аааа...єслі чесно, то чекав від тебе змістовнішої відповіді)....
Просто ти з такою улибкою чи то пак іронією перерахував ці колективи, шо я вже і сам почав сумніватися в їхній металкорності.
не сри в темі! кумарить читати всі 5копійок як переглядаєш тему...
лось Бульвінкль зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2008, 19:55 #545601   #22
travis_made
 
Аватар для travis_made
Типово Відповідь: MetalCore

Цитата:
Допис від Luis Ignasio Переглянути допис
Аааа...єслі чесно, то чекав від тебе змістовнішої відповіді)....
Просто ти з такою улибкою чи то пак іронією перерахував ці колективи, шо я вже і сам почав сумніватися в їхній металкорності.
ти правильно засумнівався
з мого стьобного списку тільки калібан можна за металкор
travis_made зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2008, 22:18 #545734   #23
Sirco
 
Аватар для Sirco
Smile Відповідь: MetalCore

Цитата:
Допис від travis_made Переглянути допис
на рахунок мф
слухай шо хочь, якшо я написав раніше шо мф - г*вно, значить я так думаю, до тебе це відношення не має
Та я зрозумів...просто дехто вже пройшов мазафаку, а дехто ше застиг..Наприклад Мене пре Limp Bizkit, і ти хоть вбий, але я небуду фанатом ні SOAD, чи Slipknot, бо це не моє.Я для себе в Лімпах,Фреді Дарсту, Весі і решті команди, найшов шось то, ту ізюминку, яка мене зачіпає в кожній пісні!!!

П.С.Може то тему переіменувати слоникслоникслоник на СТИЛІ???
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2008, 22:53 #545761   #24
Luis Ignasio
 
Аватар для Luis Ignasio
Типово Відповідь: MetalCore

Цитата:
Допис від лось Бульвінкль Переглянути допис
не сри в темі! кумарить читати всі 5копійок як переглядаєш тему...
Среш тут по ходу ти, такими коментами...
А ми вроді по тємі бесідуєм, о мєталкорє...)

Кстаті, модний метал, як хтось там казав, то тіпа тоже к металкору атноситься, його ше по моєму називають мейнстрім-металом...
Хейдбрід - Нью Скул ХК, а точніше його різновидність Мош-Кор (НСХК перенасичений брейкдаунами).
Атрею єслі я не ошибаюсь пост-ХК, но металкор в їхній музиці по крайній мірі присутствував (просто не слідкую зара за творчістю даної групи).
Кілсвічі всю жизнь грали металкор...мейнстрімовий правда, але то суті не міняє...
Ес Ай Лай Даінг - металкор па любому, принаймні до останнього альбому (я його ше не чув, але знакомі казали, шо то вже не ті ЕАЛД шо були ).
Валентайни - це, так сказать, Імо-Металкор.
....Але я так панімаю тут в кожного учасніка бесіди найдеться своя думка...так шо тєма ше далеко не закрита)

Востаннє редагував Luis Ignasio: 18.02.2008 о 22:58.
Luis Ignasio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2008, 23:10 #545776   #25
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово Відповідь: MetalCore

Останній альбом As I Lay Dying реально трохи притрухлявів, і я скажу чого...Пішов гітарист Nick Hipa, нема кому грати, точніше міняється відразу стайл групи якшо іде хтось з неї!!!
Валентайни - це імо-кор(якшо такий є стайл),бо я булетом увлєкався 2 роки тому, фактично нічим не інакша група як From Autumn To Ashes, стайл той самий, то шо легші перебори і всьо!!!
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2008, 23:36 #545802   #26
travis_made
 
Аватар для travis_made
Типово Відповідь: MetalCore

Цитата:
Допис від Luis Ignasio Переглянути допис
Среш тут по ходу ти, такими коментами...
А ми вроді по тємі бесідуєм, о мєталкорє...)

Кстаті, модний метал, як хтось там казав, то тіпа тоже к металкору атноситься, його ше по моєму називають мейнстрім-металом...
Хейдбрід - Нью Скул ХК, а точніше його різновидність Мош-Кор (НСХК перенасичений брейкдаунами).
Атрею єслі я не ошибаюсь пост-ХК, но металкор в їхній музиці по крайній мірі присутствував (просто не слідкую зара за творчістю даної групи).
Кілсвічі всю жизнь грали металкор...мейнстрімовий правда, але то суті не міняє...
Ес Ай Лай Даінг - металкор па любому, принаймні до останнього альбому (я його ше не чув, але знакомі казали, шо то вже не ті ЕАЛД шо були ).
Валентайни - це, так сказать, Імо-Металкор.
....Але я так панімаю тут в кожного учасніка бесіди найдеться своя думка...так шо тєма ше далеко не закрита)
сказати зразу, не всьо де є соляки і скрім, то металкор)) я шось зробив висновок шо мк ти по цьому судиш))
мейнстрім метал, так би сказати, грають там групи, які грали металкор, мдм і деткор до того як були підписані попсовими лейблами. ті же самі Atreyu (про пост хк то вже загнуто аж дуже, помилився сильно)))), на альбомі Suicide Notes And Butterfly Kisses ше всьо окей, дальше, звучання ставало всьо сладшим, останній же ж альбомчик критики назвали "каліфорнійським поп-металом". металкором зараз аж ніяк атрею назвати неможливо (хотя я їх люблю по дефолту).
мейнстрвм метал - емтівішний метал, спопсований металкор, який з поваги до трушних мк банд не можу назвати металкором. так же само як з поваги до хардкора мені встидно хейтбрід називати хардкором
кіллсвічі грали по жизні металкор змішаний дуже з мдм, після ухода білого вокаліста, взагалі від металкора ушлі.....
а буллети це сопєльки з солячками, найкращий приклад емометалкора - Ligeia, послухай і побачиш різницю величезну.
travis_made зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 00:00 #545825   #27
Luis Ignasio
 
Аватар для Luis Ignasio
Типово Відповідь: MetalCore

Цитата сказати зразу, не всьо де є соляки і скрім, то металкор))
адназначна, сагласєн.
Цитата:
Допис від travis_made Переглянути допис
мейнстрвм метал - емтівішний метал, спопсований металкор, який з поваги до трушних мк банд не можу назвати металкором. так же само як з поваги до хардкора мені встидно хейтбрід називати хардкором
Та блін...Трушні банди то є трушні банди і поважати їх всьо такі нада, бо без них нікак)
Але то шо вищеперелічені групи юзають Металкор, то факт. Я панімаю, шо то не той металкор, яким би він мав бути за всіма канонами, але шо маємо то маємо .

Цитата а буллети це сопєльки з солячками
Апять такі согласєн , но ті ж критики относять їх к імо-металкору і ми с табой тут нічо не зробимо...уви.
пс цей смайл нагадує мені чимось якогось панка з гітарой...а вам? ))
Luis Ignasio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 10:50 #546095   #28
MARSCORE
Типово Відповідь: MetalCore

ну вот і не інтірєсно вже, заїздили тему, навіть дописати нема шо(
MARSCORE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 11:32 #546150   #29
xCeMeHx
 
Аватар для xCeMeHx
Типово Відповідь: MetalCore

хоп! - лалайлай..... хоп - лалалайлала.......

Цитата:
Допис від Luis Ignasio Переглянути допис
Среш тут по ходу ти, такими коментами...
А ми вроді по тємі бесідуєм, о мєталкорє...)

Кстаті, модний метал, як хтось там казав, то тіпа тоже к металкору атноситься, його ше по моєму називають мейнстрім-металом...
Хейдбрід - Нью Скул ХК, а точніше його різновидність Мош-Кор (НСХК перенасичений брейкдаунами).
Атрею єслі я не ошибаюсь пост-ХК, но металкор в їхній музиці по крайній мірі присутствував (просто не слідкую зара за творчістю даної групи).
Кілсвічі всю жизнь грали металкор...мейнстрімовий правда, але то суті не міняє...
Ес Ай Лай Даінг - металкор па любому, принаймні до останнього альбому (я його ше не чув, але знакомі казали, шо то вже не ті ЕАЛД шо були ).
Валентайни - це, так сказать, Імо-Металкор.
....Але я так панімаю тут в кожного учасніка бесіди найдеться своя думка...так шо тєма ше далеко не закрита)
металкор = хардкор + метальні вставки
в модному металі нема ні грама хаки, отже ні АІЛД ні той самий Калібан (остані 2 альбома) не є ніяким металкором хоть застріль
хейтблрід то є хк+метал але дійсно металкором його назвати важко, немає там такої кількості металу шоб тянуло на мк.
Атрею та сама хня шо з АІЛД але ше більш попсовіші парні
Кілсвічі якшо колись грали металкор то це був поп-металкор. ніякої хаки там тоже нема, це мейнстрім метал чистої води,
АІЛД - говорив вище
Булет фор май валентайн - де там хаку хто почув шо називаєте це металкором? імо є, мітол є, но не металкор, ні за які гроші вони би не грали металкор

а то шо там критики говорять то хай собі говорять, хто сказав шо вони взагалі в тому розуміються. зайдіть на майспейс тартака - там пише хардкор. маєте вам критики і знання наших музикантів в музиці


Luis Ignasio
інтересно чи ти знаєш хоть одну тру металкор банду


(офтоп)Пошуник кльова аватара))))(/офтоп)
xCeMeHx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 12:38 #546229   #30
Luis Ignasio
 
Аватар для Luis Ignasio
Типово Відповідь: MetalCore

Цитата:
Допис від xCeMeHx Переглянути допис
металкор = хардкор + метальні вставки
А які саме втавки, з якого металу... з бронзи чи з алюмінію?
Металкор = МДМ + ХК + чуть трешу. Це не остаточна фомула, але одна із основних.
Цитата ні той самий Калібан (остані 2 альбома) не є ніяким металкором хоть застріль
А чим, Семенку, проинципово відрізняються 2 остані альбоми від попередніх? ... Семен, збирись, зара я тобі скажу страшну річ і не нада тут суїцидів..
Калібан - металкор.
Цитата Кілсвічі якшо колись грали металкор то це був поп-металкор. ніякої хаки там тоже нема, це мейнстрім метал чистої води,
Ти хоть сам поняв, шо і до чого ти написав?

Цитата ...ні за які гроші вони би не грали металкор
А ти шо їм предлагав гроші , а вони тобі : "Нє, Семен, ізвіняй, але металкор ми іграть не будем"? ))))))))))

Цитата а то шо там критики говорять то хай собі говорять, хто сказав шо вони взагалі в тому розуміються.
Аааа ну да...)
Цитата Luis Ignasio
інтересно чи ти знаєш хоть одну тру металкор банду
Єслі чєстно, то такого поняття "тру металкор" нема і не було (як муз термін)...його придумали "тру" пацани. ))))

Але ці спори, чую я, до нічого мудрого не приведуть) Так шо лучче, друззя, абсудим
сітуацию в Косово).
Luis Ignasio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 12:39 #546230   #31
XAPAKIPI
 
Аватар для XAPAKIPI
Типово Відповідь: MetalCore

Цитата:
Допис від travis_made Переглянути допис
найкращий приклад емометалкора - Ligeia, послухай і побачиш різницю величезну.
ну тут можна з тобою погодитись), і то шо хейтбрід мейнстрім тоже згодний)

надоїло мені доказувати що таке металкор, читайте далі:

рас)
Цитата Все началось, когда наметилась тенденция проникновения метала в хардкор еще в середине 80-х, что дало нам кроссовер, который тогда иногда называли металкором. Ньюйорский хк весьма быстро обметалился, и во многих группах из этого города в конце 80-х отчетливо прослушивался метал. Но новое десятилетие принесло новое понимание термина "металкор" и ввело его в широкий оборот.
В начале 90-х метал дал совершенно другое направление развитию хардкора. Музыка новых групп была намного жестче, плотнее и резче, чем кроссовер, она строилась уже на других рифах и ходах. Места для соляков и скучных партий не осталось, была только агрессия и злость. Постепенно, с каждым годом группы играли все более металлизированно и тяжело.
В 1990-92 годах такой звук только начинал формироваться, и окончательно сложился к 93-94-му. Характерные рифы металкора получили шутливое наименование "чуга-чуга". В начале этого периода еще было много групп, которых метал коснулся не очень сильно, но в которых от олдскула музыкально не осталось ничего. Это то, что принято называть просто ньюскул-хк. Его более металлизированный вариант определяется как металкор, хотя про любую металкор-команду можно сказать: "ньюскул" - и это не будет ошибкой. Просто ньюскул несколько более широкое и общее понятие. К середине 90-х металлизация возросла и коснулась уже всех групп, и термины "ньюскул" и "металкор" стали полными синонимами.
К концу десятилетия классический саунд медленно, но верно стал исчезать и в начале 21-го века канул в лету, так как музыка стала абсолютно метальной и уже с трудом тянула на "металкор", потому что потеряла нить "хардкора". Ньюскул/металкор всегда ассоциируется со стрэйт-эджем, и действительно, почти все группы этого периода были схе. Более того, металкор нередко ассоциируется с хардлайном и милитант веган-схе темами. Это тоже отчасти верно, так как в середине 90-х многие группы занимали кто более, кто менее, но воинствующую позицию в этих вопросах. Тем не менее, именно хардлайн групп было не так уж много, просто они очень активно продвигали свои идеи и создавали видимость большой активности. Большинство же групп относились к этому движению отрицательно. Хотя, действительно, почти все музыканты почти всех групп были веганами. Но это просто было знаком времени: тема прав животных прочно завладела умами молодежи.
Кроме того, это было время, когда хардкор ушел в андегрануд по сравнению с концом 80-х. Да, отдельные группы обосновались на мейджорах, но в 80-е таких было больше, да и вообще популярность хк заметно упала. Отчасти из-за того, что изменилась музыка и все старые популярные группы развалились, отчасти из-за того, что связь с панк-сценой на время была основательно ослаблена. Но связь с некоторыми панк-принципами, такими, как, например, DIY, была крепка, как в самом начале 80-х. Ньюскул ребята не только свято верили в свои идеи, но и были убеждены, что никто кроме них воплотить их не сможет и всего они должны добиваться сами. В это время возникло немало очень интересных лэйблов, некоторые из которых дожили до наших дней и развились чуть не уровня мэйджоров. Другие прекратили свое существование, а какие-то по-прежнему остались скромными DIY конторами, до сих пор выпускающими крутую музыку.
двас)
Цитата Этот жанр возник в панк музыке в самом начале 90-х, когда на смену олдскул-хардкор коллективам пришли люди игравшие музыку, никак не вписывающуюся в традиционные представления о хардкоре… часть этой музыки оформилась в характерный эмокор первой половины 90-х, часть обозначили как ньюскул-хардкор, часть – как металкор… Металкор был медленней старошкольного хк, тяжелее и отличался гитарным звуком – так называемыми чуга-чуга моментами, в первую очередь… Из групп, которые первыми начали играть такую музыку, можно выделить struggle, unbroken, strain, conviction, worlds collide, earth crisis (ранний), mean season, culture, framework, chokehold, converge, integrity, no escape… это был металлизированный вариант хк, а не прихардкоренный вариант метала… в принципе, понятия ньюскул и металкор тогда были весьма близки, разве что ньюскул охватывал более широкий круг групп… в начале середине 90-х металкор прочно ассоциировался с веган стрейтэджем, и нередко с радикальными его проявлениями, фактически, в то время это была музыка злобных веган-схе ребят… ближе к концу 90-х все эти группы либо распались, либо, как эрс крайзис, несколько изменили свою музыку… по сути групп играющих металкор в его привычном и традиционном виде почти не осталось, потому что в музыке стало все больше метала, а в том, что стоит за музыкой – все меньше панка… то, что сегодня обычно называют металкором на самом деле является просто металлом с различными влияниями шведов или еще кого-нибудь, но там нет ни капли «кора» ни в музыке, ни в том, что стоит за этой музыкой… потому что сегодняшний так называемый «металкор» уже никак не связан с панком, это просто тяжелая современная музыка, достаточно популярная, и многим интересная… хотя сейчас есть группы, играющие в духе классического металкора, но их очень мало… и фактически сегодня мы имеем под одним наименованием два разных стиля – металкор в его понимании панк-хк сценой и металкор в его понимании метал/ню-метал сценой… и это весьма разные, с точки зрения музыки, вещи… если вам интересно послушать тот металкор, который возник в хардкор среде, то рекомендую упомянутые мной группы, из современных советую – to see you broken, tristatekillingspree, shoot again…©Podonox_x
я вже не раз то всьо вам говорив, а ви не вірите....

Востаннє редагував XAPAKIPI: 19.02.2008 о 12:43.
XAPAKIPI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 13:13 #546277   #32
travis_made
 
Аватар для travis_made
Типово Відповідь: MetalCore

Цитата:
Допис від XAPAKIPI Переглянути допис
і то шо хейтбрід мейнстрім тоже згодний)
при чьом позорний мейнстрім. яка хк банда мріє продатись самому попсовому лейблу, юніверсалу, а потім роадраннеру, який є філіалом юніверсала і продаватись на одних поличках з мадонною... всьо, це вже не хардкор, це альтєрнатіва..

але дєло про мєталкор
Luis, це не під*обка, а якшо серйозно, які металкор групи ти слухав чи слухаєш?
мені здається, шо ти судиш по всьому стилю виходячи тільки з цього "мейнстрім металу"

XAPAKIPI, постарайся покорочє і своїми словами, бо то ж половина не буде читати, а доказувати своє все одно буде

Востаннє редагував travis_made: 19.02.2008 о 13:20.
travis_made зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 13:59 #546325   #33
XAPAKIPI
 
Аватар для XAPAKIPI
Типово Відповідь: MetalCore

Цитата:
Допис від travis_made Переглянути допис
XAPAKIPI, постарайся покорочє і своїми словами, бо то ж половина не буде читати, а доказувати своє все одно буде
ну блін... та хай перечитають то всьо нормально, а потім вже хай доказують шось. я повиділяв основні моменти, для тих кому впадло. цих дві статті прекрасно описують металкор, таким як він є, витратіть 10 хв, і перечитайте

а якщо впадло читати, то вже вкотре повторюсь:
металкор виник на початку 90х, і був більш металзованою версією нюскулхардкора (Хетбрід тоже грають нюскул, але достатньо металізований шоб називатися металкором, яким би він гавняним і мейнстрімовим не був). представниками були unbroken, earth crisis (ранний), integrity і тд.
тобто металкор це музика в якої на основі хардкор, і з метальними вставкими, а не метал з брейкдаунами (тіпа АІЛД, БФМВ, кілсвіч і тд).
брейкдауни є в Слеєра, це тоже металкор??? га хлопці? в феар факторі тоже є, це тоже металкор?

перчетайте всьо уважно і може зрозумієте
XAPAKIPI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 14:18 #546341   #34
MARSCORE
Типово Відповідь: MetalCore

та блін, хватає вже.....))) ітак ясно шо таке мк, нє ну пздц!!!
XAPAKIPI не треба цих всяких вигуків, той хто шарить той шарить, комусь цікаво це, комусь нє!
MARSCORE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 14:19 #546344   #35
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: MetalCore

Цитата:
Допис від Sirco Переглянути допис
А счас шо в моді???ІНДІ???
ІНДІ - це завжди актуально
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 14:25 #546351   #36
xCeMeHx
 
Аватар для xCeMeHx
Типово Відповідь: MetalCore

Цитата:
Допис від Luis Ignasio Переглянути допис
А які саме втавки, з якого металу... з бронзи чи з алюмінію?
Металкор = МДМ + ХК + чуть трешу. Це не остаточна фомула, але одна із основних.

А чим, Семенку, проинципово відрізняються 2 остані альбоми від попередніх? ... Семен, збирись, зара я тобі скажу страшну річ і не нада тут суїцидів..
Калібан - металкор.

Ти хоть сам поняв, шо і до чого ти написав?


А ти шо їм предлагав гроші , а вони тобі : "Нє, Семен, ізвіняй, але металкор ми іграть не будем"? ))))))))))


Аааа ну да...)

Єслі чєстно, то такого поняття "тру металкор" нема і не було (як муз термін)...його придумали "тру" пацани. ))))

Але ці спори, чую я, до нічого мудрого не приведуть) Так шо лучче, друззя, абсудим
сітуацию в Косово).

1. ти забув дописати блек, дез, маткор, хаотік, павервайленс......

2. а ти послухай ЕР за 1998 рік і альбом за 2007. якшо хоть чучуть маєш слух то побачиш різницю. страшна річ то шо ти не розумієш. пацан калібан був 2 роки моєю улюбленою групою і я мав/знав про неї майже все, мені здається шо про калібан я більше знаю ніж ти, як і про металкор, хардкор, мошкор(це вашє ЛОЛ), брейки і тд

3. звичайно зрозумів шо сказав, я на відміну від деяких розумію і знаю шо пишу

4. ні не предлагав, бо в мене мільярдів нема шоб їм заплатити, просто я знаю про них дуже багато і я впевнений в своїх словах

5. саме так!

6. то нафіга ти починаєш тут говорити про тру металкор і повагу до груп? кожен твій наступний допис перечить попередньому.

7. не пиши фігні і не буде спорів, а про косово мені не дуже цікаво говорити, ліпше про нашу політику
xCeMeHx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 14:37 #546357   #37
MARSCORE
Типово Відповідь: MetalCore

плйа, xCeMeHx я не шарю нафіга хвалитися, як мала дитина, це ж чувак смішно)))
MARSCORE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 14:44 #546366   #38
XAPAKIPI
 
Аватар для XAPAKIPI
Типово Відповідь: MetalCore

Цитата
Допис від MARSCORE Переглянути допис
XAPAKIPI не треба цих всяких вигуків, той хто шарить той шарить, комусь цікаво це, комусь нє!
шось мало хто шарить мені здається....
XAPAKIPI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 15:20 #546394   #39
travis_made
 
Аватар для travis_made
Типово Відповідь: MetalCore

да яка політика, яке косово, да слоникслоникслоник це всьо
travis_made зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 17:25 #546480   #40
Sirco
 
Аватар для Sirco
Cool Відповідь: MetalCore

Цитата:
Допис від travis_made Переглянути допис
да яка політика, яке косово, да слоникслоникслоник це всьо
хахахахаххахахахаххахахахах....Бачу тут кожен по своєму бачить шо таке Метал-кор!Недарма тему створив)))
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:40.