Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «Київстар»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.08.2011, 14:38 #1713552   #821
LeO
 
Аватар для LeO
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
конкретно - адреса?
Лучаківського 5
LeO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2011, 15:55 #1713618   #822
SMB
 
Аватар для SMB
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Невелике побажання чи вірніше прохання до працівників Куївстару: впорядкуйте свою абонентську базу. А то кожного місяця ходять як по свячену воду , дзвонять в квартиру і питають чи не тре мені інету від київстару. Я чемно кажу шо вже користуюся ним півроку )))
SMB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2011, 16:48 #1713637   #823
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від LeO Переглянути допис
Лучаківського 5
Вся багатоповерхівка?
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2011, 20:58 #1713846   #824
LeO
 
Аватар для LeO
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Вся багатоповерхівка?
тут писати її квартиру - не етично, крім того, що вона подала заявку на те що в неї не працює, а тут я відписала на ваш комент про відсутніть заявок на поломку
LeO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2011, 21:09 #1713855   #825
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Який самий реальний спосіб захистити ПК від грози та блискавок, при підключенні до КС? Раніше було ОГО, над цим не було потреби задумуватись. А зараз планується дороге залізо, я просто не переживу таких траблів.
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2011, 23:38 #1713992   #826
Romek13
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

да да і ще мені скажіть як, було ого було все ок, а підключився до КС і вже кучу лишніх грошей витратив 3-тю мережеву карточку вже поміняв від початку літа, тільки недавно нет зробили, ще їхній сервіс вже починає мені подобатись, пару днів нема нету, потім прийдуть якісь селяни недовольні під вечір, чуть не хамлять і ще й кажуть що то мережева в мене згоріла і йдуть, чекай ранку поки купиш ту мережеву... якщо не найду способу захисту напевно відключусь.
Romek13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2011, 08:31 #1714042   #827
DJ_ST®IKE
 
Аватар для DJ_ST®IKE
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Який самий реальний спосіб захистити ПК від грози та блискавок, при підключенні до КС? Раніше було ОГО, над цим не було потреби задумуватись. А зараз планується дороге залізо, я просто не переживу таких траблів.
є така штука як мережевий фільтр, чот типу розетки
DJ_ST®IKE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2011, 10:03 #1714117   #828
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

лол, пацани... купіть собі дешевенький роутер (грн за 100-200) і не парьтесь за комп, роутер всьо стерпить )
Jony зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Barton (04.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2011, 10:18 #1714129   #829
DJ_ST®IKE
 
Аватар для DJ_ST®IKE
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
лол, пацани... купіть собі дешевенький роутер (грн за 100-200) і не парьтесь за комп, роутер всьо стерпить )
на 200 грн можна накупити мережевих, штук з 4 асусів 1001, і реально не паритись)
DJ_ST®IKE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2011, 11:18 #1714158   #830
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

так, але якщо залье вода чи шкваркне блискавка в сіткову і спалить весь комп то 200 грн реально не спасуть
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2011, 00:00 #1715370   #831
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

перекинув з бонусів сьогодні 5грн, смс прийшла що поповнено, а самих грошей на *119# так і не появилось!
В когось така лажа вже була?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2011, 00:18 #1715375   #832
DJ_ST®IKE
 
Аватар для DJ_ST®IKE
Unhappy Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
так, але якщо залье вода чи шкваркне блискавка в сіткову і спалить весь комп то 200 грн реально не спасуть
ну да все можливо.....
DJ_ST®IKE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2011, 17:07 #1715638   #833
semteacher
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від BaltazaR Переглянути допис
перекинув з бонусів сьогодні 5грн, смс прийшла що поповнено, а самих грошей на *119# так і не появилось!
В когось така лажа вже була?
Тепер є окремий бонусний рахунок для "Домашнього інтернету". Щоб перевірити його набираємо *110# . В мене все ОК з коштами

Цитата
Допис від Romek13 Переглянути допис
да да і ще мені скажіть як, було ого було все ок, а підключився до КС і вже кучу лишніх грошей витратив 3-тю мережеву карточку вже поміняв від початку літа, тільки недавно нет зробили, ще їхній сервіс вже починає мені подобатись, пару днів нема нету, потім прийдуть якісь селяни недовольні під вечір, чуть не хамлять і ще й кажуть що то мережева в мене згоріла і йдуть, чекай ранку поки купиш ту мережеву... якщо не найду способу захисту напевно відключусь.
Третій місяць на КС. В моєму домі (Броварна) все працює ніби непогано. Особливих нарікань ніби нема.
З плюсів найкраще видно збільшення швидкість закачки торентів - все ж значна клієнтська база КС дяється знати - багато локальних пірів.
Мінуси тоже є:
1. Інколи підторможує онлайн відео, чого не пригадую на біттері (я взяв таку ж пропускну здатність каналу - 10 Мбіт). Ну, це мені не дуже треба...
2. Про ситуацію "Пропав нет!". В мене стоїть дешевенький роутер (Asus rg-32 - рідкісне гамно, доречі). На біттері зазвичай все лікувалося його перезевантаженням. На КС добавився свій прикол - це пару раз не помогло - роутер залишавса відключеним від КС. Причому, при прямому підключенні нет миттєво зявлявся (!). Тепер в цих випадках в настройках роутера тупо міняю його МАС-адрес. Нет з"являється відразу.
3. Перший раз, як виникли вищеописані проблеми, позвонив в службу техпідтримки. Дівчинка там відповіла не дуже кваліфікована, але, вислухавши мене, настійливо порадила першим ділом все перегрузити і включити комп напряму. Результат вище.
4. Тьфу-тьфу, за останні 2 роки - вітри, грози, ні на біттері ні на КС ще нічого не горіло. Що я роблю неправильно?

Мораль. З біттером працювати легше - всі на місці, можна прийти, покачати права, і т.д. З КС так не вийде. Зато, є бонуси на телефон...

Востаннє редагував semteacher: 15.08.2011 о 20:43.
semteacher зараз поза форумом  
Подякували 2:
vova127 (15.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2011, 20:47 #1715709   #834
opera
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

мене загалі пропало посиланя на переведення бонсів на мобілку

подав заявку ще в чора пропроблему казали що напроцьязі доби виправлять таки невиправили
opera зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2011, 22:49 #1715785   #835
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від opera Переглянути допис
мене загалі пропало посиланя на переведення бонсів на мобілку

подав заявку ще в чора пропроблему казали що напроцьязі доби виправлять таки невиправили
якщо й завтра будуть проблеми, то зверніться повторно!
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2011, 08:28 #1716487   #836
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від opera Переглянути допис
мене загалі пропало посиланя на переведення бонсів на мобілку

подав заявку ще в чора пропроблему казали що напроцьязі доби виправлять таки невиправили
Йде переналаштування самого сайту самообслуговування, неодноразово зазсначалось на оф сайті. Акції для тернополян не завжди є акціями для харківян
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2011, 21:36 #1718543   #837
Pascuda
 
Аватар для Pascuda
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від BaltazaR Переглянути допис
перекинув з бонусів сьогодні 5грн, смс прийшла що поповнено, а самих грошей на *119# так і не появилось!
В когось така лажа вже була?
Бонуси від нету вроді *110#
Pascuda зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2011, 09:16 #1719509   #838
Slider
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Куди можна зателефонувати на рахунок підключення? Набирав 460 - з них, як завжди, толку практично 0.
Ситуація така, надавно вечером дівчина дзвонила що є можливість підключитись на Смакули 1. Хоча по сайту київстара цього будинку немає (натомість 27-й, хз де він і чи є взагалі). Це вводить оператора 460 в ступор.
Прошу їх дати номер куди звернутись, вони немають, тільки адресу центру обслуговування.
Ну немаю я часу кататись містом, щоб просто запитати можна чи не можна підключитись.
Slider зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2011, 12:49 #1719683   #839
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від Slider Переглянути допис
Куди можна зателефонувати на рахунок підключення? Набирав 460 - з них, як завжди, толку практично 0.
Ситуація така, надавно вечером дівчина дзвонила що є можливість підключитись на Смакули 1. Хоча по сайту київстара цього будинку немає (натомість 27-й, хз де він і чи є взагалі). Це вводить оператора 460 в ступор.
Прошу їх дати номер куди звернутись, вони немають, тільки адресу центру обслуговування.
Ну немаю я часу кататись містом, щоб просто запитати можна чи не можна підключитись.
Краще подивись чи підходить до будинку оптичний кабель. Він, як правило, якісно прокладений і має кріплення такого типу:


і підведений до ТКД (коробка синього кольору):


Якщо будинок підключений, то швидше за все це зоне підрядчика, що обслуговує "Аляску" та "Канаду". Дівчата, які дзвонять не компетентні в технічних ньюансах, тому краще вийти через них на монтажників.
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2011, 13:17 #1719709   #840
maxz
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від Slider Переглянути допис
Куди можна зателефонувати на рахунок підключення? Набирав 460 - з них, як завжди, толку практично 0.
Ситуація така, надавно вечером дівчина дзвонила що є можливість підключитись на Смакули 1. Хоча по сайту київстара цього будинку немає (натомість 27-й, хз де він і чи є взагалі). Це вводить оператора 460 в ступор.
Прошу їх дати номер куди звернутись, вони немають, тільки адресу центру обслуговування.
Ну немаю я часу кататись містом, щоб просто запитати можна чи не можна підключитись.
Якщо на сайті немає адреси то значить немає підключення.Дівчатам дають продзвони і багато номерів невірних і неправильний адрес. А те шо вони говорять то хай собі говорять... Всі питання за номером 0969570483. Підключаю нет та приймаю заявки)))
Можливо з першого числа вересня і буде можливість на смакули бо мають бути нові зони)))
maxz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:43.