Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Ваше відношення до центральної влади:
Позитивне 5 7.81%
Негативне 52 81.25%
Нейтральне 7 10.94%
Голосували: 64. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.08.2016, 13:24 #2650057   #81
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Різниця в тому, що твоє підприємство викачало з економіки України 100 тис баксів, а його - заробило для неї мільйон - так зрозуміліше буде? Він не тільки дає працюю тим 50 чоловікам, а ще й дає можливість 10-м таким як ти вести свій "бізнес" і хвалитись створеними робочими місцями. Чому? - я там пояснював вже - не зароблять гроші вони - не будеш мати за що жити ти.

Додано через 4 хвилини
Якщо би ти вирощувала пшеницю, чи пекла хліб, чи йогурти виготовляла, та хоч що небуть створювала - я би ще тебе всерйоз сприймав. Але от біда, що оці всі, перераховані вище, скажуть тобі, що жити стає все гірше і гайки закручують все більше, і лиш ти скажеш, що тобі жилось супер. І я маю вважати, що саме ти істинну глаголиш, а всі решта - тупо майдануті.

Востаннє редагував switch: 22.08.2016 о 13:25. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (22.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 13:28 #2650060   #82
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Різниця в тому, що твоє підприємство викачало з економіки України 100 тис баксів, а його - заробило для неї мільйон - так зрозуміліше буде? Він не тільки дає працюю тим 50 чоловікам, а ще й дає можливість 10-м таким як ти вести свій "бізнес" і хвалитись створеними робочими місцями. Чому? - я там пояснював вже - не зароблять гроші вони - не будеш мати за що жити ти.
та шо ти чешеш,для економіки України заробили мільйон баксів,а для себе по півтори тисячі гривень)

Додано через 1 хвилину
ну то скажи вже нарешті жити стало краще,гайки тобі повідкручували?

Востаннє редагував Ingenue: 22.08.2016 о 13:28. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 13:55 #2650068   #83
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

а ти думаєш мільйон для виробника це багато?
Там трошки не так як в тебе - купив за 10 баксів, продав за 20, сплатив 200 грн єдиного податку.
Я цифру так, від фонаря назвав, там суть не в точних цифрах.

на рахунок гайок - ти здивуєшся, але в деяких нюансах так - стало легше. принаймі не чув зараз скарг на податкову, перевірки і вимагання сплати податків наперед. замовлення ідуть, бо імпорт став надто дорогим, люди працюють і зарплату отримують. Яку - не знаю, писати не буду.
А ти своїх повиганяла і втекла...
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (22.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 14:28 #2650080   #84
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
а ти думаєш мільйон для виробника це багато?
Там трошки не так як в тебе - купив за 10 баксів, продав за 20, сплатив 200 грн єдиного податку.
Я цифру так, від фонаря назвав, там суть не в точних цифрах.

на рахунок гайок - ти здивуєшся, але в деяких нюансах так - стало легше. принаймі не чув зараз скарг на податкову, перевірки і вимагання сплати податків наперед. замовлення ідуть, бо імпорт став надто дорогим, люди працюють і зарплату отримують. Яку - не знаю, писати не буду.
А ти своїх повиганяла і втекла...
А що ж вас не влаштовувало?для коханої України мільйона баксів на місяць заробили,собі лишили по 1500 грн,працівникам по стільки ж роздали ,воротіли бізнесу )
зате як шляхетно,10 таких,як я нагодували та ще й з моїм апетитом і виводком

Востаннє редагував Ingenue: 22.08.2016 о 14:57.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 14:32 #2650081   #85
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Нас все влаштовувало! Скучно було - то й майданули трохи.

Все, видохлась? ладно - закругляємовсь.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 14:40 #2650082   #86
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Нас все влаштовувало! Скучно було - то й майданули трохи.

Все, видохлась? ладно - закругляємовсь.
це ти просто дурниць нагородив,що викрутитись не можеш
переборщив з альтруїзмом та самозреченням аж до комічного

Востаннє редагував Ingenue: 22.08.2016 о 14:55.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 15:08 #2650089   #87
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Я зневажаю власне тих 2 відсотки активних і 10 співчуваючих,яким було мало,все було погано й не так і які вирішили за решту та наробили біди.
А зараз нема ані совісті ані сміливості визнати свою помилку.

ти , мабуть, забагато Кисильов ТВ передивилась , або каналів підконтрольних Порошенкові ... майдан вийшов не з політичними вимогами, і навіть не з економічними , а з вимогою, звільнити начальника міліції, оборотня в пагонах , який дав наказ побити студентів і кориспондентів, ніяких євровимог, яких сюди приплів потім Порошенко не було , але Янукович почав бикувати , і дразнити натовп , тому що жадібність це хвороба , тоді Путін ввів план Бе з проштовхуванням в президенти свого васала Порошенка , замість Януковича, під гаслами, зупиню війну за 2 тижні , а те , що на цю байку повелось 54 % , майдан тут при чому ? ... вониб на це й без майдану повелись , тільки війну планували на рік пізніше, і 8 областей росіяни забралиб за місяць

Додано через 12 хвилин
по останнім слухам , уже перетерто з НАТО , віддати Путіну територію по Дніпро , а хто буде рипатись, генерали знають , як заводити в котли в чисте поле, під гради

Востаннє редагував qazwsx321: 22.08.2016 о 15:08. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 15:44 #2650104   #88
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
по останнім слухам , уже перетерто з НАТО , віддати Путіну територію по Дніпро , а хто буде рипатись, генерали знають , як заводити в котли в чисте поле, під гради
Путіну не потрібна територія. Він з Кримом і Лугадонією не годен дати ради і їх прогодувати.
Путіну потрібна війна для відволікання уваги від бардаку в державі і щоб вата мала чим гордитися що Путін усіх перемагає. Ця війна йому потрібна для телекартинки, щоб ваті переможні звістки розказувати незалежно від справжнього стану на фронті і в економіці.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 15:55 #2650108   #89
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата:
Допис від into Переглянути допис
Путіну не потрібна територія. Він з Кримом і Лугадонією не годен дати ради і їх прогодувати.
а хто тобі сказав , що окупанти колись когось годують ?


за переписом 1926 року , українців на території росії жило 81 000 000 , росіян 75 000 000 ( мордва , меря , фіно-угри і ін. росіянами не рахувались ) , через 20 років , нагодованих українців лишилось 29 000 000 , росіян 100 000 000 , узбеків і інших малих народів кількість зросла на 30 %

Востаннє редагував qazwsx321: 22.08.2016 о 16:02.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 16:01 #2650109   #90
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
переборщив з альтруїзмом та самозреченням аж до комічного
ти таки видно не врубилась, що я тобі писав. ну мене це не дивує - циклиш на своєму і все інше сприймаєш виключено через свої стереотипи.
по-простому: я тобі пробував пояснити, що не всім цікава твоя торгівля і що для тебе то на краще, бо якби всі тільки торгували і нічого не продукували - то не довго б протримався твій фінансовий успіх. а ті мільйони професіоналів, які працюють на українську економіку заслуговують на гідне життя не менше від біжутерної безнесменші. А для них Янукович нічого доброго не приніс, щоб аж так на нього моитись, як ти молишся.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
по останнім слухам , уже перетерто з НАТО , віддати Путіну територію по Дніпро , а хто буде рипатись, генерали знають , як заводити в котли в чисте поле, під гради
Скажи, чого ваш Корчинський так хоче воду каламутити завжди? От кому кортить заварушку влаштувати, да побільшу - то це схоже йому.

Востаннє редагував switch: 22.08.2016 о 16:01. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 16:26 #2650115   #91
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Скажи, чого ваш Корчинський так хоче воду каламутити завжди? От кому кортить заварушку влаштувати, да побільшу - то це схоже йому.
чел не погано знає історію, а так , як люди за останні 10000 років не змінились , то те що було 100, 200, 300, 500, 800 років назад , повторюється , міняються лише технології , але історія учить , що вона нічого не учить , і народ наступає завжди на ті самі граблі



а ви, я бачу, вже готові , забезпечити своїм житлом , незабезпечених житлом росіян, як це зробили жителі Донбасу, і щоб не заважати їм жити, виїхати на заробітки ?

Востаннє редагував qazwsx321: 22.08.2016 о 16:34.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 16:39 #2650119   #92
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ти таки видно не врубилась, що я тобі писав. ну мене це не дивує - циклиш на своєму і все інше сприймаєш виключено через свої стереотипи.
Ціхо то я так і не поняла шо тобі треба було від януковича на майдані просто гідності,чи гідності і бабла?
Перефразую то шо ти намазюкав ось так:
я спеціаліст тебе з твоїм виводком годував нічого хорошого від януковича не бачив,заробляв 1500 грн,хоча заслуговую стільки ж як і ти,навіть більше,бо користь приношу .
Короче один в один,як при Леніні,а ще говориш,що не любиш совок.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 16:55 #2650124   #93
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
так а з якого ти вирішив,що трійця з порошенком ,турчинов та юлька ,що висіла на" йолці "як кінь, мають привести тебе у світле майбутнє?

Додано через 7 хвилин
Одні підприємства закриваються,інші відкриваються,твій тесть працевлаштував 50 чоловік,а я 20,але ж не влаштовую революцію і не кидаюсь у вас бруківкую за те що мою семирічну працю похерили.
А з чого ти взяла шо взагалі хтось має вести когось в світле майбутнє? Світле майбутнє будується самостійно для себе, а влада це такий самий продукт діяльності людей як і все інше, і функція влади має бути обслуговуюча - тобто створити вівні правила в інтересах суспільства і слідкувати за їх длтриманням. Якщо так не відбувається - влада йде нахер. Наразі наше суспільство вже має сформовано +/- вимоги які б хотілось від влади і є механізм робочий зміни влади (який буває глючить но тоді майдан ), єдине чого нема це можливість спродукувати таку владу як хочеться, через то шо саме суспільство з середини ще не таке, як то кажуть "не вродить сова сокола, а таке совеня як сама", но нічо, з часом воно буде мінятись.

А як майдан міг похирити твою семерічну працю? Я вот був на базарі і не помітив шоб там були пусті лотки?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 17:01 #2650125   #94
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Ну з поправкою на твою "адекватність" і "вдоволеність" - все вірно. Алілуя. Потім ще разок-другий перечитаєш, щоб закріпити пройдене.
ПС: В Україні нормально можна буде жити не тоді, коли всі побіжать барахлом торгувтаи, а тоді, коли тут будуть продукуватись сучасні технології. Може я чогось не знаю, але в таких сферах без правильної державної політики і залучення інвестицій - ти хоч здохни, але нічого в тебе не вийде. Це трошки складніше, ніж в ларку торгувати, повір. Це треба знайти спеців, вкласти гроші в розробку, тестування, налагодити виробництво, і десь аж тоді ти почнеш отримувати прибуток. А до того тобі треба звідкись взяти кошти, щоб ті специ на тебе працювали весь той час, доки ти не маєш ще що продавати.
Але ні - тобі з успішним "великим" бізнесовим досвідом все видніше - просто нехер вчитись на спеца і йти на виробництво - краще йти до тебе торгувати )))

Додано через 4 хвилини
Мимоволі проникаюсь реально дуже великою повагою до людей, які не звалили за кордон і не пішли на базар, а таки остались працювати в тернопільських підприємствах, бо, чесно кажучи, якби всі мислили як ти - не знаю, за що би Надал ту бруківку в дворах клав ))
З моєї зарплати податків вираховують певно більше, ніж ти за свої ларки платила на єдиному )))

Востаннє редагував switch: 22.08.2016 о 17:01. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Hurricane (22.08.2016), vanco2 (22.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 17:14 #2650128   #95
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ціхо то я так і не поняла шо тобі треба було від януковича на майдані просто гідності,чи гідності і бабла?
Перефразую то шо ти намазюкав ось так:
я спеціаліст тебе з твоїм виводком годував нічого хорошого від януковича не бачив,заробляв 1500 грн,хоча заслуговую стільки ж як і ти,навіть більше,бо користь приношу .
Короче один в один,як при Леніні,а ще говориш,що не любиш совок.
Ти не правильно зрозуміла, давай я перефразую (а світч підтвердить якшо я зрозумів, бо я теж технічну освіту маю і мене теж заставляли вчити основи економіки):

так вот - виробництво товару, а особливо подальший експорт товару позитивно впливають не економіку країни, тому виробництво завжди підтримується розвиненеми деожавами, особливо технолочічне - бо там маржа більша. Найбільш розвинені держави дожились до того що вони саме виробництво переносять в дешевші місця, а в себе виробляють тільки технології - тобто то що дає найбільшу маржу. Це якраз те чим ти НЕ займалась.

Торгівля імпортним товаром - не є позитивним фактором, особливо коли доля імпорту значно перевищує експорт. Це приводить до віддоку валюти з країни, що в свою чергу сприяє девальвації внутрішньої валюти. І це якраз те чим ти займалась. А крім того ти скоріш за все не платила податків, скоріш за все провозила сірий товар і не платила митних зборів (тобто крала в пенсіонерів і хворих дітей, вчителів, лікарів, ментів) шо дозволяло тобі отримувати не типову для торгівлі маржу - перечитай в дужках за рахунок кого.

А тепер сядь і подумай, через кого обвалився долар і бабця купує на базарі 2 помідори і чи майдануті винні в твоїх бідах?
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Hurricane (22.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 18:01 #2650139   #96
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

світч підтвердив,що я правильно зрозуміла
він проникається мимоволі до себее великою повагою за те що не звалив і не пішов торгувати,бо якби не він,не бачити Україні нанотехнологій,за які платять по 60 доларів
у мене видатки на оренду зп та податки досягали девяносто з гаком тисяч в місяць по курсу 8,але світч ,який відстьогує з зп трохи більше ніж 200 грн приносить ,звісно,значно більше користі

Але найголовніше зовсім не це,а де ваш гідний рівень зарплат для професіоналів,де розквіт виробництва,коли вже нарешті здобуте райське життя почне проявлятись не в ваших фантазіях та мріях ,а в реалі?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 20:04 #2650168   #97
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
у мене видатки на оренду зп та податки досягали девяносто з гаком тисяч в місяць по курсу 8,але світч ,який відстьогує з зп трохи більше ніж 200 грн приносить ,звісно,значно більше користі
Ну якщо порівнювати податки, які платить свіч, то порівнюй їх з податками, які платила ти, тільки не забувай на кількість своїх працівників ділити, бо то не одна ти користь приносила, а разом із ними.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 20:13 #2650169   #98
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Ну якщо порівнювати податки, які платить свіч, то порівнюй їх з податками, які платила ти, тільки не забувай на кількість своїх працівників ділити, бо то не одна ти користь приносила, а разом із ними.
Вона ше туда чогось оренду приплела - думаю через те шо просто податками блеснуть ніяк не могла
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 20:53 #2650180   #99
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

якби я написала,що платила мільйон,ти б сказав,що мало чи знов якось не так
значить вкрала три
і я чесно не дивуюсь,бо кожен заробітчанин,який тішиться,що нарешті звалив і "вибився в люди" зі своєю тисячею євро,чи двома тисячами доларів ,почувається до болю ошуканим,коли дізнається,що вдома хтось більше заробляв,але от обізвав злодієм і вже єлей на рану.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 21:01 #2650183   #100
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
якби я написала,що платила мільйон,ти б сказав,що мало чи знов якось не так
значить вкрала три
і я чесно не дивуюсь,бо кожен заробітчанин,який тішиться,що нарешті звалив і "вибився в люди" зі своєю тисячею євро,чи двома тисячами доларів ,почувається до болю ошуканим,коли дізнається,що вдома хтось більше заробляв,але от обізвав злодієм і вже єлей на рану.
Так так? Я почуваюсь ошуканим і заробляю дуже мало, короче ніщеброд я.

Але вот ніяк не можу зрозуміти нашо оренду до податків відносити? Може ти розкажеш скільки податків платила? Навіть так, шоб не палити фінансові деталі - на якій системі оподаткування ти була?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:29.