Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Vooho call center - шахраї

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.06.2017, 15:39 #2697523   #1
Future
Учасник
Thumbs down Vooho call center - шахраї

Vooho, вони ж "Харат стар", вони ж якісь там приватні підприємці-ФОПи. Офіси на Франка 20 і Білогірській 18в. Менеджери з персоналу Ірина Гачинська та Марія.

Наразі мають 2 проекти - "Нова пошта" та "Міжнародні авіалінії України" (також розказують, що скоро буде новий проект - ВТБ банк)

Коли дзвониш, то відразу по телефону і потім на співбесіді розказують як все буде чудово - 4000 грн зарплата на "Новій пошті" і 5500 грн на "МАУ", класний офіс, карєрний ріст, блискучі перспективи. По факту - виясняється, що зарплата в них неофіційна, виплачується з величезними затримками (аж до 25 числа наступного місяця), аванс не передбачено, і ще одна деталь - ставка для працівників на лінії "НП" 3000 грн (за 168 роб год) та ще 1000 грн того, що вони з якогось дива називають "бонусами" - отримуєш, як будеш якісно працювати (тобто зовсім не факт, що ти отримаєш ті бонуси). Ставка для "МАУ" 4000 грн (за тих же 168 роб год) та 1500 грн "бонусів". Робочий графік дуже дивний - напр., обід аж! 20 хв, офіси тісні і жахливо шумні, один офіс взагалі знаходиться на будові, та ще й де дідько добраніч каже - на болотах вул. Білогірської. На обох проектах є навчання, причому для "МАУ" воно триває аж півмісяця. Обіцяють, що навчання оплачується - 10 грн/год на "НП" і 15 грн/год на "МАУ". Проте потім розказують, що гроші за навчання ви отримаєте, коли відпрацюєте місяць (два, три - кому як трусять).
Отака крута "фірма" і "компанія", справ з ними краще не мати - якщо ви тільки не школяр і ніколи не працювали )) Важайте не попадіться!

На всяк випадок - от їхні пропозиції https://www.work.ua/ua/jobs/by-company/1051007/
Та їх сторінка в FB https://www.facebook.com/FortelUa/ (тут вони ще взагалі "Фортел")
Future зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2017, 20:43 #2697544   #2
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Vooho call center - шахраї

Цитата
Допис від Future Переглянути допис
зарплата в них неофіційна
Я б не ризикував зараз тримати в одному приміщені купу нелегалів. Можливо мається на увазі цивільно-правова угода? Тоді це законно, але не відраховуються податки і не рахується трудовий стаж на пенсію. Якось так.
Цитата
Допис від Future Переглянути допис
виплачується з величезними затримками (аж до 25 числа наступного місяця)
Цитата
Допис від Future Переглянути допис
аванс не передбачено
Цитата
Допис від Future Переглянути допис
1000 грн того, що вони з якогось дива називають "бонусами"
Цитата
Допис від Future Переглянути допис
Робочий графік дуже дивний
Цитата
Допис від Future Переглянути допис
офіс взагалі знаходиться на будові
Цитата
Допис від Future Переглянути допис
навчання оплачується - 10 грн/год на "НП" і 15 грн/год на "МАУ"
Практично всюди таке зараз.

Цікаво чи вони справді працюють з Новою поштою і МАУ?

ВТБ це якийсь сюр на фоні теперішніх подій, і думаю в майбутньому з ними будуть працювати або оцінщики майна або пожежники
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2017, 16:04 #2700699   #3
pjar
Учасник
Типово Відповідь: Vooho call center - шахраї

Я погоджуюсь з тим що написано про цю компанію. Заробтню плату вони затримують на місяць, тобто ви приходите до них працювати вони вам розказують що гроші будуть нараховуватись до 20 числа наступного місяця. В результаті ви починаєте працюти і два місяці працююте за дарма, коли починаєе питати за гроші ніхто нічого не знає, і не знає хто відповідає за це. Купа деректорів, а толку від цього ніякого. ВІдношення до працівників хамовите і не цінується праця взагалі. Мало того що невідомо за що працюєте то і умови праці просто жахливі. Одним словом, якщо ви думаєте йти працювати сюди добре подумайте перед тим як погодитись.
pjar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2017, 23:55 #2707142   #4
balko7
Учасник
Типово Відповідь: Vooho call center - шахраї

VooHoo контакт-центр дійсно кидає людей на гроші. Провірив на собі, працював там 3 місяці, жодного разу більше ніж 3000грн я не отримав. Хоча працював по 9-10годин щодня. А коли вже звільнився, за останній місяць - мені повинні були заплатити (за їх фіктивними обіцянками) 4000грн, так як я відпрацював 170годин в місяць, так от: заплатили 1700грн,а на мої дзвінки у цю контору ,люди, які ще пару місяців тому при прийомі на роботу мило щебетали і розказували про захмарні перспективи, після звільнення і моїх вимог доплатити мені зарплату кричали в трубку шо ми до твоєї зп відношення не маємо і нагло вибивали. Ще декільком людям вони взагалі не виплатили зарплату. Повна безвідповідальність, дивно, як ще податкова цю контору не накрила). Власниця- з Києва, сама корінна тернополянка, Марія Петрівна, і її близьке оточення (а-ля начальство цієї контори) за гривню подавляться. Одним словом, люди, обминайте цих брехунів. Тут ви не заробите а лише будете обмануті і потратите час та нерви
balko7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2017, 08:35 #2707235   #5
AleksHr
Типово Відповідь: Vooho call center - шахраї

Якщо людям мало платять то не дивно що за гривню подавляться - і так на всьому економлять щоб собі щось мати )
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2017, 09:51 #2707334   #6
spypol
 
Аватар для spypol
Smile Відповідь: Vooho call center - шахраї

Цитата
Допис від balko7 Переглянути допис
VooHoo контакт-центр дійсно кидає людей на гроші. Провірив на собі, працював там 3 місяці, жодного разу більше ніж 3000грн я не отримав. Хоча працював по 9-10годин щодня. А коли вже звільнився, за останній місяць - мені повинні були заплатити (за їх фіктивними обіцянками) 4000грн, так як я відпрацював 170годин в місяць, так от: заплатили 1700грн,а на мої дзвінки у цю контору ,люди, які ще пару місяців тому при прийомі на роботу мило щебетали і розказували про захмарні перспективи, після звільнення і моїх вимог доплатити мені зарплату кричали в трубку шо ми до твоєї зп відношення не маємо і нагло вибивали. Ще декільком людям вони взагалі не виплатили зарплату. Повна безвідповідальність, дивно, як ще податкова цю контору не накрила). Власниця- з Києва, сама корінна тернополянка, Марія Петрівна, і її близьке оточення (а-ля начальство цієї контори) за гривню подавляться. Одним словом, люди, обминайте цих брехунів. Тут ви не заробите а лише будете обмануті і потратите час та нерви
Рекомендую зателефонувати або краще написати скаргу в електронному варіанті на дану компанію в ТДІзПП Най втиснуть їм штраф від 9600 до 96000 грн., треба багатих і наглих (брехунів) ставити в партер - не хочуть платити людям, нехай платять державі по макимуму і йдуть на юг(йyx)
spypol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2018, 21:00 #2721375   #7
Lestatus
Типово Відповідь: Vooho call center - шахраї

Будьте обережні, ця контора перейменувалась на VX CALL
Lestatus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:56.