Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика


Результати опитування: Чи варто дати право на законне володіння вогнепальною зброєю в рамках захисту свого життя та влас
так 174 66.41%
ні 83 31.68%
не знаю 5 1.91%
Голосували: 262. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Доступна зброя для народу

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.02.2011, 22:37 #1568624   #61
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата Якщо я буду цілитися тобі в голову пневматом з відстані 1-2м. ти себе будеш героєм почувати? Ризекнеш відняти у мене зброю?
Гірше, не один раз це робив (і не тільки з пневматом), не тому що рембо не врот в..., а томущо служба така була. Вистрілити в ТІЛО ЛЮДИНИ психологічно тяжко навіть будучи в гамно пяним. на прийняття рішення потрібен час (приблизно 1,1 с, якщо рішення в мозку прийняте). Цього часу достатньо щов відійти із зони вогню і зробити певні дії. АЛЕ ото все зверху написане потребує тренувань і в першу чергу психологічних.

І ще одне, перед тим геройствування і тд, а потім кричанням "менти гандони", запамятайте собі на рівні рефлексу - КОЖНА АГРЕСІЯ Є ПРОВОКОВАНА і тоді стане значно простіше виживати (не жити, а саме виживати)...
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 22:45 #1568632   #62
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Якщо я буду цілитися тобі в голову пневматом з відстані 1-2м. ти себе будеш героєм почувати? Ризекнеш відняти у мене зброю?
Ситуації бувають різні, можливо й не ризикне, а може і ні.

Якщо б ти настрілював з пневмата хоча б зо 4-5 магазинів у тиждень, то б знав, що якщо ти замість того, щоб одразу стріляти починаєш цілитись, то у голову вже не попадеш і ствол у тебе забрати простіше простого(у мене вже 2 анікси так валяються). Хоча конфліктів краще уникати. Тут вже питання психологічної підготовки.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 22:49 #1568635   #63
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
Гірше, не один раз це робив (і не тільки з пневматом), не тому що рембо не врот в..., а томущо служба така була. Вистрілити в ТІЛО ЛЮДИНИ психологічно тяжко навіть будучи в гамно пяним. на прийняття рішення потрібен час (приблизно 1,1 с, якщо рішення в мозку прийняте). Цього часу достатньо щов відійти із зони вогню і зробити певні дії. АЛЕ ото все зверху написане потребує тренувань і в першу чергу психологічних.
Дуже хороші у тебе здібності! Скоро вони нам всім пригодилися б. Бажаю тобі удачі в відбиранні пневматів, бажаю що б твої здібності тебе ніколи не підводили! От тільки як ти будеш відбирати його якщо відстань до ворога буде більша ніж 1,1с.? Але то таке...

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Ситуації бувають різні, можливо й не ризикне, а може і ні.

Якщо б ти настрілював з пневмата хоча б зо 4-5 магазинів у тиждень, то б знав, що якщо ти замість того, щоб одразу стріляти починаєш цілитись, то у голову вже не попадеш і ствол у тебе забрати простіше простого(у мене вже 2 анікси так валяються). Хоча конфліктів краще уникати. Тут вже питання психологічної підготовки.
А вогнепальну зброю ризикнеш так відбирати?

Востаннє редагував pberit: 03.02.2011 о 22:49. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 22:54 #1568646   #64
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу


на рахунок пограбувань у США, троха застаріла інформація.
Пограбування магазину (аптеки, заправки) у країні яка має переважно безготівковий оборот, як правило уже архаїзм.
на відео показані самі примітивні і майже вже обовязкові засоби захисту від пограбувань правда банків. А у магазинах у США (років 10-15 тому) були популярні бронестійки під яку можна булоб продавцю впасти. Такі штуки вимагалися страховими компаніями на умовах страхування по безпеці.
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 22:58 #1568649   #65
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Дали вам дозвіл на носіння газової зброї,чому від гопів не відстрілюєтесь?
Дадуть дозвіл на вогнепальну - буде те саме.
...От був би у мене кулемет,танк чи ракетна установка,от тоді да,от тоді гопи би ся усрали....а так шо я можу,у нього ж мабуть теж пушка є в кишені...ех..
Балончики газові - дешево,сердито,і дуже навіть дієво.
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 23:05 #1568657   #66
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
Фантазуй скільки влізе, но це твоє "форкання", можна сприйняти як образу, тому обережно зі словами Щодо наступного речення то складається враження ніби кругом купа озброєної злочинності від якої потрібно захищатися... Ця думка не надто вписується в дану тему. Більшість міщан звичайні люди які хочуть спокійно ходити по вулиці а для цього є спеціальні правоохоронні органи.
Фантазувати почав ти про вибиті зуби, якшо обєктивно дивишся на ситуацію то повинен розуміти шо наявність зброї не зобовязує щоб вона кожен день стріляла, не говорю взагалі що в когось як мішень, а те що твою чуттєву особистість ображають прості приклади, то як на мене теж суто твоя проблема

Додано через 58 секунд
Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
...От був би у мене кулемет,танк чи ракетна установка,от тоді да,от тоді гопи би ся усрали....а так шо я можу,у нього ж мабуть теж пушка є в кишені...ех..

Востаннє редагував olexiy: 03.02.2011 о 23:05. Причина: Пізніше додано
olexiy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 23:09 #1568663   #67
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Дали вам дозвіл на носіння газової зброї,чому від гопів не відстрілюєтесь? Дадуть дозвіл на вогнепальну - буде те саме. ...От був би у мене кулемет,танк чи ракетна установка,от тоді да,от тоді гопи би ся усрали....а так шо я можу,у нього ж мабуть теж пушка є в кишені...ех.. Балончики газові - дешево,сердито,і дуже навіть дієво.
Навіть дуже активно відстрілюються громадяни, але от "потерпілі" чомусь мало заяв подають, а по факту стараються не порушувати справу (план і таке сяке).
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 23:14 #1568668   #68
Powergood
Активний учасник
Exclamation Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
якшо обєктивно дивишся на ситуацію то повинен розуміти шо наявність зброї не зобовязує щоб вона кожен день стріляла, не говорю взагалі що в когось як мішень
Але її наявність збільшує імовірність біди на 50%. Не обовязково що хтось в когось має стріляти - різні ситуації бувають в житті різних людей, в когось депресняк, когось дівчина кинула, а внього є вогнепольний ствол думаєш мало чого може статися, хтось візьме пустить собі кулю в голову. На біду багато не треба.
Powergood зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (04.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 23:18 #1568672   #69
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
Але її наявність збільшує імовірність біди на 50%. Не обовязково що хтось в когось має стріляти - різні ситуації бувають в житті різних людей, в когось депресняк, когось дівчина кинула, а внього є вогнепольний ствол думаєш мало чого може статися, хтось візьме пустить собі кулю в голову. На біду багато не треба.
Вище 3 поверху не будувати, всі шнурки і мило під контроль і запис по номеру, кухоні ножі на переплавку в шаріки і т.д.
зброя розробляється як система захисту і необовязково для вбиства і калічення, переважно має зупиняючий характер дії.
dango зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Narcissus (03.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 23:41 #1568678   #70
saymon
Guest
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Narcissus Переглянути допис
Певне в багатьох нездорові асоціації при думці про зброю. Може комусь подобається просто постріляти, так само як комусь половити рибу.
Сам зрозумів що написав?
Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Нагадаю, організована злочинність була, є і буде озброєною. А чи будеш ти озброєний чи ні, суто твої проблеми.
Так, була, є і буде. Але зараз за стволи дрючать, а ти підтримуєш закон, який дозволить бандюкам вільно та законно озброюватися.
Цитата:
Допис від Narcissus Переглянути допис
Наприклад в США для покупки пістолета потрібно предявити паспорт громадянина США, тебе відразу зареєструють і ніяких питань.
Наприклад в США для покупки автомобіля треба прийти в салон, купити його, мати права і няких питань. Ми не США, невже ти цього досі не розумієш?
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
страх зброї - це рабська психологія
А "страх бидла зі зброєю" це яка психологія?
Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Саймон щоб впав рівень злочинності треба не зброю дозволяти , а не пити і все буде ок. 70% злочинів та агресії викликає алкоголь у людей тому і зносять голови по пяні один одному ) А щодо корупції тут погоджуюсь багато чого можна купити ... Взагалі тупо говорити про те , що знищує і руйнує тобто про зброю краще говориити про те , що творить та обєднує. Заміть криза бабок як завжди нема , але на таємні досліди та розробки нових видів зброї вони завжди є. Тобто бабло на рушійну силу живого є завжди , а на хороше нема. Звісно ти в нас любиш щоб все було обгрунтовано з доказами та фактами фото та відео репортажами нажаль у мене їх нема , але всі і так це знають ).
То може для початку подумати як зробити щоб люди не бухали, а вже тоді за легалізацію зброї братися?
Цитата:
Допис від Narcissus Переглянути допис
Такими новинами і виховують рабську психологію страху.
Тут ніхто нікому так просто зброї не дає і не пропонує. Порятунок потопаючого - справа рук самого потопаючого.
Не хоч як хоч, то твоє діло.
Психологія страху це думати про себе як про потопаючого і впевненість що пістолет в кишені вирішить всі твої проблеми. От і подумай хто тут раб.
Цитата:
Допис від Narcissus Переглянути допис
А чого тоді якийсь там амбал вимахується пістолетом, бачте йому мона мати зброю, а мну нє ? Такий закон дає право вибору - бо зараз, як бачим з твого прикладу, того вибору нема.
І що, ти б витягнув ствол до амбала, який вимахує перед тобою бойовим пістолетом? Чи що би ти зробив?
Цитата:
Допис від Narcissus Переглянути допис
Якраз і бачим, що неадиквати вже при зброї, причом нелегально озброєні. А адеквати не мають змоги озброїтися - бо їх держава обмежує. Якийсь дисбаланс получається - треба балансувати. Ніхто ні в що не бавиться і не збирається бавитися, не розказуй байок.
Все вірно. А ти підтримуєш закон який дозволить неадИкватам носити зброю легально, та ще й роздати її адИкватам, які навіть писати грамотно ще не навчилися. І хочеш ти це зробити бо "якийсь амбал махає мені перед носом стволом, а я не маю ствола і не махаю хоч і дуже хочу". Як це ще назвати? Войнушки не награвся, от як. Бавитися ти збираєшся, бавитися. І колєгам показувати новий блискучий тт-шник.
Цитата:
Допис від airgunner Переглянути допис
підтримую, неадеквата з пістолетом набагато легше зупинити з пістолетом чим без нього...
Ага, особливо коли в нього теж є пістолет.
Цитата:
Допис від Narcissus Переглянути допис
Всетаки, видно одразу, що боїтесь зброї як вогню
Не зброю, а людей у яких вона в руках. Це важливе уточнення.
Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
Вище 3 поверху не будувати, всі шнурки і мило під контроль і запис по номеру, кухоні ножі на переплавку в шаріки і т.д.
зброя розробляється як система захисту і необовязково для вбиства і калічення, переважно має зупиняючий характер дії.
petrosjan.jpg

P.S. 10,000 GET!
 
Подякували 3:
pberit (04.02.2011), Powergood (04.02.2011), Terror (04.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 23:44 #1568681   #71
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Я ЗА введення вільного продажу вогнепальної зброї, але лише за однієї простої умови - цілковитої рівності усіх громадян перед законом.
А поки у нас мають можливіть тупо відкупитись - дякую. Варіантів , коли 1 чоловік побив 3 нападників і сів у тюрму за тяжкі тілесні - повірте, не так вже й мало. А при наявності зброї це лише збільшість тяжкість злочину.
Про "башляння" для отримання відповідних дозволів на зброю навіть говорити не хочу. Зброю отримає любий олігофрен з баблом.
Все решта - демагогія на тему особистих вподобань.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dango (03.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 00:07 #1568689   #72
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

saymon дякую за грунтовну критику
Narcissus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 00:25 #1568698   #73
saymon
Guest
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Ну що ти, це тобі дякую за груновний опис переваг легалізації зброї.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 01:30 #1568709   #74
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

"Если хочешь, чтобы в мире не было винтовок — бери винтовку сам" (Мао Цзедун
Sargon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 01:40 #1568710   #75
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Sargon Переглянути допис
"Если хочешь, чтобы в мире не было винтовок — бери винтовку сам" (Мао Цзедун
Si vis pacem, para bellum «хочеш миру— готуйся до війни»
Narcissus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 01:54 #1568714   #76
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Якщо підсумувати, то спочатку треба створити закони які б чітко регулювали: купівлю, зберігання, використання... вогнепальної зброї, а потім вже її легалізовувати.
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 02:01 #1568716   #77
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис

То може для початку подумати як зробити щоб люди не бухали, а вже тоді за легалізацію зброї братися?
P.S. 10,000 GET!
А шо тут думати? Тут давно вже все придумано. Ну незнаю , як штати , але травмат "Оса" в Росії легалізований наче там немає мега масово знищення один одного цими пукалками. А вбити можна чим завгодно. Сокирою , камінцем , пневматикою в сонну артерію. Я не за введення зброї , але і не проти. Тому , що ж багато негативних так і позитивних сторін. І до відома людей право на носіння зброї ще не означає , що ви маєте право з нех стріляти. Хоч це звучить парадоксально , але якщо розбиратися в тонких матеріях законів то саме так і є.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 02:14 #1568719   #78
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Купити зброю і скористатись нею по її прямому призначенню це в 90% випадках - кримінал, і нари...
Terror зараз поза форумом  
Подякували 2:
Distemper (04.02.2011), pberit (04.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 02:17 #1568720   #79
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
Якщо підсумувати, то спочатку треба створити закони які б чітко регулювали: купівлю, зберігання, використання... вогнепальної зброї, а потім вже її легалізовувати.
Не переживай, все вже давно лежить готове і чекає свого часу))
Narcissus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 02:25 #1568723   #80
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Narcissus Переглянути допис
Не переживай, все вже давно лежить готове і чекає свого часу))
Якраз про то я і говорю, не те що десь там лежить купу років... а нове, написане з урахуванням всіх нюансів і добре продумане.
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:41.