Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


23 лютого "День захисника вітчизни" чи фарс?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.02.2010, 12:10 #1234601   #41
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: 23 лютого "День захисника вітчизни" чи фарс?

Ну так шо США шо Росія один х.. Вони один одного варті. Ви свого часу служили в армії загарбницької імперської країни, а не в своїй. І захищали насамперед її а не нашу державу. Мені чесно кажучи всеодно яка ваша думка. А йти на війну тим більше в нашій державі просто самогубство. Подивіться в якому стані наше військо. Та вони прогодуватись не можуть, на форму не має грошей. Яка зброя? То не з літака кнопочки нажимати і бомби спускати. І тим більше ми відали нашу ядерну зброю. От так завжди було німці почали війну а зара просять вибачення в усього світу. Так правильно все залежить від кожного. Якшо за совєтів ти покинув б поле бою тебе б вбили на місці за дезертирство. Тобто ти маєш вбивати доки не вбють тебе. І думаю що там мало хто знав з тих солдат які інтереси і кого вони відстоюють. Одні інтереси Гітлера а другі Сталіна. Не знаю можете приводити свої факти ітд але я ніколи не зміню своєї думки. Хто хоче бути пушечним м'ясом так хай йде служить, їде в Афганістан, Ірак куда хоче...

Додано через 2 години 50 хвилин
Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
вибачайте шановні може кабельне і робить дива, але дає неправильні уявлення про військові дії і особливо про загрози життю.
щоб Ви собі знали переходячи дорогу у вас у 100 разів більше шансів загинути чим при віськових діях - довго пояснювати.
а нарахунок сина - я б постарався підготувати його до військових дій професійно і з навиками які дозволяють ЗБЕРЕГТИ собі життя і захистити в першу чергу себе.
ополченеців (непрофесійних армійців) розцінюють як масове мясо - я нехочу щоб вмій син був ополченцем.
Ну якщо ви такий знавець то скажіть мені чи зара реально виграти війну з Росією? Бо найбільша загроза походить від неї. Ви кажете що будете підготовлювати свого сина до військових дій професійно? Це як? Подивіться в якому стані зараз перебуває армія... У нас зара нереально перейти на контрактну армію. І які там будуть професіонали? Коли немає грошей ні на польоти ні на нормальні навчання. Все роблять теоретично і на тренажерах

Востаннє редагував Terror: 24.02.2010 о 12:10. Причина: Пізніше додано
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2010, 19:29 #1235386   #42
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: 23 лютого "День захисника вітчизни" чи фарс?

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Ну якщо ви такий знавець то скажіть мені чи зара реально виграти війну з Росією? Бо найбільша загроза походить від неї. Ви кажете що будете підготовлювати свого сина до військових дій професійно? Це як? Подивіться в якому стані зараз перебуває армія... У нас зара нереально перейти на контрактну армію. І які там будуть професіонали? Коли немає грошей ні на польоти ні на нормальні навчання. Все роблять теоретично і на тренажерах
1. В армії Ви не служили (нічого поганого я в цьому не бачу), тому деякі речі Вам пояснити буде просто неможливо. Це ті речі які треба пройти і пощупати.
2. Про війну: виграна або програна війна з героями і патрійотами буває тіко в кіно і кабельному, насправді війна це чисто економічне явище і не більше, формальні приводи шукають у соціальній і релігійній сферах. Росії нападати на Україну економічно безглуздо (довго пояснювати).
3. нарахунок сина: в цьому питанні у мене фора, я син кадрового військового і сам відслужив у цікавих військах (яких нецікаво), тобто сину я можу багато чого показати і розказати. На мою думку пройти військову підготовку незавадить більшості людей - самодисциплінує, але місяці 2-3, то є достатній термін для підготовки а далі по часу то рутина.
dango зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2010, 21:44 #1235558   #43
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: 23 лютого "День захисника вітчизни" чи фарс?

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Ну якщо ви такий знавець то скажіть мені чи зара реально виграти війну з Росією?
виграти війну з більш сильною країною - це не реально. але ви буже вузенько міркуєте)))
тут починаються питання міжнародної безпеки і міжнародних домовлень. ООН , НАТО ... продовжувати?
у сучасному світі сильний не поглинає слабкого - ви і так знаходитесь у у розпорядженні : економіка залежна, дуже давно нав'язана валюта іншої держави , за ці папірці відправляють ванони сировини і говорять спасибі. Ви вважаєте себе вільною людиною? Та Вас *зробили* коли ви ще не народились )))) Навіщо з вами воювати ? Ви будете орати до кінця свого життя за 3 коп. і віддавати все.

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Ви свого часу служили в армії загарбницької імперської країни, а не в своїй. І захищали насамперед її а не нашу державу.
О-ла-ла !!! Зашибісь ! Ви відкрили мені очі ! Я бачу !

Років через 15-20 відкриється правда, що верхівка нинішньої держави втаювала щорік мільярди, а таких як Гонгадзе було пару сотень, просто їх закопали і не змогли знайти. І яким то чином Terror жив сьогодня ? Як він дихав цим повітрям пронизаним брехнею і обманом ????
Та нормально я жив - ходив у школу , займався спортом и до цього часу себе почуваю добре )))) Наша / Ваша / Маша - ну було іншої держави от і все. Померла одна , народилась інша.
Я ржу - імперським загарбником мене у перший раз ))))
А в мене бонус 10 очок - я сам кадровий ) тому нема чого мене *за радянську владу* агітувати - сам вже можу розібритись ).
Багато вас хлопців-демократів. М*ясо-Афганістан? А як що там не сидіти (кпд гамериканців зараз не обговорюю), то ваша дитина потоне в наркотиках. Конкретно ваша, Terror. От і виходить, що комусь треба бути м*ясом
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2010, 13:45 #1235836   #44
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: 23 лютого "День захисника вітчизни" чи фарс?

Цитата:
Допис від sredizemec Переглянути допис
виграти війну з більш сильною країною - це не реально. але ви буже вузенько міркуєте)))
тут починаються питання міжнародної безпеки і міжнародних домовлень. ООН , НАТО ... продовжувати?
у сучасному світі сильний не поглинає слабкого - ви і так знаходитесь у у розпорядженні : економіка залежна, дуже давно нав'язана валюта іншої держави , за ці папірці відправляють ванони сировини і говорять спасибі. Ви вважаєте себе вільною людиною? Та Вас *зробили* коли ви ще не народились )))) Навіщо з вами воювати ? Ви будете орати до кінця свого життя за 3 коп. і віддавати все.
Ото ж бо й воно. А де були ООН і НАТО коли Росія так нагло почала себе вести з Грузією? Це був явний перебір. В нас існує Ташкентський договір. Але думаю він нічого не дасть. Якраз сильний і поглинає слабого. Просто до одних йдуть економічні санкції і тиск з сильної держави, підкуп чиновників. А до тих кого не вдалось підкупити розпочинається війна під любим приводом. Самі бачите яку проводить політику США та Росія. Правильно в нас влада яка здала державні інтереси тобто помаранчева про біло голубих даже говорити не хочу це сраколизи кремльовські які здадуть маму рідну шоб тільки Путіну догодити. Потрібно було свого часу провести люстрацію. Для таких як ми свторені світовий банк і МВФ. Тому війни йдуть здебільшого економічні а там де потрібно робиться переворот або війна. А вільною людиною янародився і я маю вибір що робити і як менеі жити без вказівок.
Цитата:
Допис від sredizemec Переглянути допис
О-ла-ла !!! Зашибісь ! Ви відкрили мені очі ! Я бачу !

Років через 15-20 відкриється правда, що верхівка нинішньої держави втаювала щорік мільярди, а таких як Гонгадзе було пару сотень, просто їх закопали і не змогли знайти. І яким то чином Terror жив сьогодня ? Як він дихав цим повітрям пронизаним брехнею і обманом ????
Та нормально я жив - ходив у школу , займався спортом и до цього часу себе почуваю добре )))) Наша / Ваша / Маша - ну було іншої держави от і все. Померла одна , народилась інша.
Я ржу - імперським загарбником мене у перший раз ))))
А в мене бонус 10 очок - я сам кадровий ) тому нема чого мене *за радянську владу* агітувати - сам вже можу розібритись ).
Багато вас хлопців-демократів. М*ясо-Афганістан? А як що там не сидіти (кпд гамериканців зараз не обговорюю), то ваша дитина потоне в наркотиках. Конкретно ваша, Terror. От і виходить, що комусь треба бути м*ясом
Та нашо чекати 15 років вже і так відомо всьо. От тому я й не піду служити тому що при владі завжди були злодії і моральні уроди - це історично доведений факт. Справжні ж герої завжди були в меньшості. Я не вас назвав загарбником а країну якій ви свого часу служили і яка створила СССР. А от ви знаєте скільки було посаджено маку в Афганістані до приходу американців і після? Це якраз Америка прикриває торгівлю героїном. Мене вчити не треба. Свою дитину я виховаю нормально і вона не буде ні алкашом ні наркоманом. Тим більше гени здорові. Але радісно шо так за мене переживаєте

Додано через 3 години 32 хвилини
Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
1. В армії Ви не служили (нічого поганого я в цьому не бачу), тому деякі речі Вам пояснити буде просто неможливо. Це ті речі які треба пройти і пощупати.
2. Про війну: виграна або програна війна з героями і патрійотами буває тіко в кіно і кабельному, насправді війна це чисто економічне явище і не більше, формальні приводи шукають у соціальній і релігійній сферах. Росії нападати на Україну економічно безглуздо (довго пояснювати).
3. нарахунок сина: в цьому питанні у мене фора, я син кадрового військового і сам відслужив у цікавих військах (яких нецікаво), тобто сину я можу багато чого показати і розказати. На мою думку пройти військову підготовку незавадить більшості людей - самодисциплінує, але місяці 2-3, то є достатній термін для підготовки а далі по часу то рутина.
Хе хе мені пропонував в штатах один військовий по контракту на війну. Але нашо мені ці гроші якщо можу додому живим не вернутись. До речі тут наших теж америкоси наймають шоб воювали.

Востаннє редагував Terror: 25.02.2010 о 13:45. Причина: Пізніше додано
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2010, 22:26 #1240584   #45
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: 23 лютого "День захисника вітчизни" чи фарс?

Terror - не має значення з якої причини ви закосилі службу в армії - це ваше рішення і ваша проблема. просто на сьогоднішній момент держава не виробила у відповідь дій на ваше рішення. у цьому його слабкість.
люстрацію? ну залишились би титульні - тоді б ви пійшли служити ? думаю , що ні. ви не здатні на позбавлення, відмовитися від благ і теплих тапочок - слабак)
розмовляйте і далі про НАТО , марсіян ... хто там вам ще заважає ? ))))

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
От тому я й не піду служити тому що при владі завжди були злодії і моральні уроди - це історично доведений факт..
дивитеся менше телевізор) СРСР - загарбники , Україна - бандюківська , Terror - скиглій )))

Востаннє редагував sredizemec: 28.02.2010 о 22:34.
sredizemec зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2010, 13:16 #1241215   #46
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: 23 лютого "День захисника вітчизни" чи фарс?

Цитата:
Допис від sredizemec Переглянути допис
Terror - не має значення з якої причини ви закосилі службу в армії - це ваше рішення і ваша проблема. просто на сьогоднішній момент держава не виробила у відповідь дій на ваше рішення. у цьому його слабкість.
люстрацію? ну залишились би титульні - тоді б ви пійшли служити ? думаю , що ні. ви не здатні на позбавлення, відмовитися від благ і теплих тапочок - слабак)
розмовляйте і далі про НАТО , марсіян ... хто там вам ще заважає ? ))))
дивитеся менше телевізор) СРСР - загарбники , Україна - бандюківська , Terror - скиглій )))
Ну от нашо переходити на особистості і образи? Я ж нормально вів дискусію. Я ж не кажу шо ви тупий радянскьий вояка . Оправдовуватись перед вами не маю ні найменшого бажання. Бо якщо ви і досі не зрозуміли мого світогляду, то це ваші проблеми. Ну і власне сама назва теми говорить що це не свято а фарс. Хочете вшановувати цей день, будь ласка.
P.S. Думав старші люди більш грамотніше пишуть - помилявся
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2010, 22:34 #1242112   #47
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: 23 лютого "День захисника вітчизни" чи фарс?

тю...образа ))) тупий радянскьий вояка - це майже приємні слова) просто Ви не розумієте, що таке жити у сильній Країні. образа - це коли кожен для себе і за себе , це коли ціла Країна не знає куди бігти завтра...та ще багато чого
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2010, 18:29 #1244822   #48
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: 23 лютого "День захисника вітчизни" чи фарс?

Цитата:
Допис від sredizemec Переглянути допис
тю...образа ))) тупий радянскьий вояка - це майже приємні слова) просто Ви не розумієте, що таке жити у сильній Країні. образа - це коли кожен для себе і за себе , це коли ціла Країна не знає куди бігти завтра...та ще багато чого
Ну я радий що хоч прийшли до якогось консенсусу. Тепер я вас розумію (а точніше не розумію ), а ви мене . Я за те щоб кожен мав право на свою думку, але не нав'язував її іншим
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2017, 11:49 #2679933   #49
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: 23 лютого "День захисника вітчизни" чи фарс?

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 26.02.2017, 19:34 #2680017   #50
mam
Активний учасник
Типово Відповідь: 23 лютого "День захисника вітчизни" чи фарс?

Рабінович щойно заявив по каналу 112 що він з радістю святкує 23 лютого!
mam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2017, 20:20 #2680031   #51
MoRZE
Guest
Типово Відповідь: 23 лютого "День захисника вітчизни" чи фарс?

Він агент Кремля, тому і святкує.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2017, 21:04 #2680046   #52
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: 23 лютого "День захисника вітчизни" чи фарс?

В кацапів недавно якесь свято було. Як це було видно по фото:

Американский танк


БТР український

Прихований текст: далі... 


звідси
pixel зараз поза форумом  
Подякували 2:
Chefild (27.02.2017), Romko_7 (26.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2017, 21:45 #2680056   #53
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: 23 лютого "День захисника вітчизни" чи фарс?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
це стіки з 23 фівраля напоздоровляли?
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2017, 13:21 #2680127   #54
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: 23 лютого "День захисника вітчизни" чи фарс?

Цитата Рабінович
Цитата святкує 23 лютого!
Цитата Він агент Кремля
Тут навіть нема що додати
Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
це стіки з 23 фівраля напоздоровляли?
А як ти здогадався?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:47.