Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Чому в Україні нічого не міняється

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.10.2017, 22:00 #2711037   #161
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Депутат буде радий допомогти... ню..ню..
150-200 людей... ми говоримо ПРО МЕНЕ. ОДНОГО! а 150 це вже з філософії "От як ти, так зразу й всі", і це доречі не діє....

А от скажи в Америці в масштабах, навіть не країни, хай міста, що від тебе залежить, одного.
І як ти був тут , ти був настільки активний в житті міста як вчиш других, чого ти добився тут, можна якісь ссилочки типу "Завдяки наполегливості, чесності Ванко місту вдалося..."
Таке враження що люди начитались мотивуючих книжечок, а вони в реальному житті майже не діють.

На рахунок стану речей в країні, життя саме змушує так поступати як поступаєм... З моїх дописів може скластися враження, що я кожен день даю по 20 хабарів і т.д. Якщо чесно то вже й не памятаю коли таке робив. Напевне ще коли була стара ДАІ, і то з 2002 року це було може разів 4-5. Один раз принципово судився і виграв суд. Але якщо хтось з хабарем добивається чогось кращого (полегшує собі життя і тд.), то чому я в ЄДИННОМУ житті маю від чогось відмовлятись. І повторюсь якщо я зроблю щось правильно, то то буду тільки Я.

Наведу приклад... Йшов призов в армію... давно колись... Мене могли відкупити батьки. Але гордість, відчуття справедливості іт.д. і я пішов служити. З друзів, знайомих ніхто не служив (з ровесників). І що це рішення моє змінило. Да звучить круто - Захищав Батьківщину. Хоча тоді не було від колго захищати. А півтора року молодого життя коту під хвіст. Я прийшо і я сам був шоці - нафуя то мені треба було. Народ жив тут, насолоджувався життям, а я поступив сука правильно. І що тим що відкупились жилось чи живеться гірше, хер там. Я не відкупився - щось змінилось в країні - хер там. Якби я відкупився. щось би змінилось - хер там. Потім ще можна сказати насміхались - тіпа дурак якийсь. Це дало певний урок - є можливість треба користуватись.

Доречі, а пан Ванко де службу проходили? Невже відкупились?

Як тут вже писалось - ми просто планктон, від якого нічого не залежить.
Ну ти за себе будьласка відписуй, може ти і планктон, а я нє

В армії не служив, а скористався законною можливістю і відкрив фермерське господарство, орендував в своєї бабці землю і через то в армію мене не взяли. Хабарів не платив. До речі, є знайомі шо обирались в сільські ради депутатами, щоб не йти в армію - потім ходили на сесії, шоб село могло рішення прийняти

В Америці з останнього скинулись з сусідами по 200 баксів, найняли адвоката і відсудили в містадозвіл на прокладку високовольтних ліній біля нашого райончику, тепер лінії будуть йти по дорозі десь кілометр далі від нас.

В Україні допомогав разом з іншими форумчанами знести це неподобство біля співучки, прям тут на форумі є тема (капличка в парку), можеш почитати там є вся історія

І не треба думати що якщо ти зробиш правильно то це будеш тільки ти - це не так, але навіть якщо так - ти це робиш для себе а не для когось. І толерування корупції це той грунт на якому вона і процвітає.

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
тобто ти не пробував, а просто висловлюєш свою некомпетентну думку?

зав"язуй бухать )
Дібіл, ти ж сам сказав шо чайові офіціантці не передбачені кодексом!
Цитата можливо у вас у США це чайові, а у нас в кримінальному кодексі України, поняття чайові відсутня
Чи ти як рибка дорі - шось пезданув і забув через 5хв?

Востаннє редагував vanco2: 30.10.2017 о 22:01. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 08:58 #2711050   #162
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 10:15 #2711054   #163
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Я прийшо і я сам був шоці - нафуя то мені треба було. Народ жив тут, насолоджувався життям, а я поступив сука правильно. І що тим що відкупились жилось чи живеться гірше, хер там. Я не відкупився - щось змінилось в країні - хер там. Якби я відкупився. щось би змінилось - хер там. Потім ще можна сказати насміхались - тіпа дурак якийсь. Це дало певний урок - є можливість треба користуватись.
не знаю, в мене така проблема як в тебе не стоїть - я не оглядаюсь на те як живуть Іван з Петром а просто живу... ну скажем просто - по совісті. Ну стараюсь принаймі.
Якщо ти за років 10 найбільшого хабаря давав даішнику - то з чого ці пости пішли? Стоїш перед дилемою "дати чи не дати"?
Тут як з екологією - якщо купа бидла викидає сміття в посадках попри дорогу чи в лісі, чи як он в новинах показують - тупо з вікна багатоповерхівки в ексКіровограді - то що і мені те саме робити, бо так простіше і зручніше, ніж донести його до смітника?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 11:12 #2711059   #164
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
не знаю, в мене така проблема як в тебе не стоїть - я не оглядаюсь на те як живуть Іван з Петром а просто живу... ну скажем просто - по совісті. Ну стараюсь принаймі.
Якщо ти за років 10 найбільшого хабаря давав даішнику - то з чого ці пости пішли? Стоїш перед дилемою "дати чи не дати"?
Тут як з екологією - якщо купа бидла викидає сміття в посадках попри дорогу чи в лісі, чи як он в новинах показують - тупо з вікна багатоповерхівки в ексКіровограді - то що і мені те саме робити, бо так простіше і зручніше, ніж донести його до смітника?
Та я теж не оглядаюсь на інших... І перед дилемою дати чи не дати не стою. Я вже писав що і не давав сильно, ну ДАІшникам, але то всі напевно давали. В школі-садочку не рахую. більше й не пригадую. Я веду до того, що життя в Україні завязане дуже на корупції, на яку прості громадяни не можуть повпливати. Ну наприклад хтось буде заперечувати, що в Тернополі процвітає корупція? Думаю ні. Тобто висновок який, ні я (про що я писав) ні НІХТО З ВАС на це не повпливав і не може повпливати, бо корупція Є. Пишете що обєднались і чогось досягли. Ну тут можливо. Але люди чомусь не обєднуються, або обєднуються в недостатній кількості.
Я веду до того що Україна погрузла в корупціїї, і органи які мали б боротись з корупцією, найбільше в ній погрузли. І прості люди нічого не можуть змінити. Якщо можуть то напишіть як, і дайте відповідь чому досі не змінили.
тому виходячи з реалій життя, я наприклад. якщо буде можливість через взятку покращити собі життя, напевно цим скористають. Але поки таких можливостей не випадало.
Так це погано. Так я ДУЖЕ проти такого стану речей. Але це реалії.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 12:11 #2711065   #165
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

ОТ це що ти пишеш - це називається "індекс сприйняття корупції". У нас він зашкалює, порівняно з нормальними країнами. І це печаль.

Суть навтіь не в тому, що народ прям масово дає і бере хабарі, а в тому, що народ вважає що корупція - це норма.
Хоча в реалі людина мала би вважати корупціонера - гнидою, не вартою мінімальної поваги. А в нас багато хто не проти б їхнє місце зайняти.
switch зараз поза форумом  
Подякували 5:
Chefild (31.10.2017), KSW (31.10.2017), pixel (31.10.2017), qazwsx321 (31.10.2017), vanco2 (31.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 14:14 #2711079   #166
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ОТ це що ти пишеш - це називається "індекс сприйняття корупції". У нас він зашкалює, порівняно з нормальними країнами. І це печаль.

Суть навтіь не в тому, що народ прям масово дає і бере хабарі, а в тому, що народ вважає що корупція - це норма.
Хоча в реалі людина мала би вважати корупціонера - гнидою, не вартою мінімальної поваги. А в нас багато хто не проти б їхнє місце зайняти.
Підтримую кожне слово.... І десь в мене закрадається думка, що про "зайняти місце" теж
В нас жеж в Україні так - Людей не нервує корупція, їх нервує те, що вони в цьому не участвують.

В нас не стидно бути корупціонером, а можна навіть сказати престижно. А ще в нас совковий культ чиновника. Якщо в розвинених країнах всі розуміють, що чиновник це просто найманий працівник, і якщо на нього поскаржитись то він понесе покарання. А у нас ще з часів совка прижився стереотип, що чиновник це цар і Бог. І у нас якщо поскаржитись на чиновника, то виявиться, що ти поскаржився його кумові. І якщо в розвинених країнах це абсолютно нічого б не означало, то у нас то може обернутись проблемами для "скаржника"

Востаннє редагував KSW: 31.10.2017 о 14:22.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 15:17 #2711084   #167
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А я от не згідний.
Фраза "почни з себе" стосується кожного. Ясно, що якщо одна людина відмовиться порішати за бабки а девять інших зроблять "як усі" - країну це не змінить. Треба звісно, щоб і ті інші "почали з себе" теж.
Але тим не менше - я в своєму житті наразі "хабаря" давав лише раз. А, брешу, два.
І то другий раз - це був можна сказати "подарунок", принаймі з мене ніхто не вимагав і не натякав, бо робили "роботу" "через знайомих", просто люди виклались, пійшли до справи не байдуже, і я віддячив.
Ну перший - так, то був чистої води хабар. Хоч то було ще 10 років тому, але визнаю.
Ну може мені просто щастить, може я просто не стикаюсь в житті з такими страшними проблемами, що прям як не дасиш гроші - то життя далі не буде... А може просто мені не влом витратити трохи свого часу і зробити так, як потрібно, а не "рішати".

Рекомендую спробувати. Це, між іншим, і на сімейному бюджеті позитивно відбивається.

Додано через 4 хвилини
ПС: моя дружина от медогляд на права проходила 3 дня (!!!). но довідку не "купила". От принципово не захотіла купувати і все. а скільки народу не заморачується і купує? понятно, 3 дня лазити по поліклініках - задрачує капець, я їх в принципі розумію. Ну але можна без грошей? можна.
Спочатку треба зрозуміти, що всі розуміють під хабарем. Отже лікарю і в школі - це не хабарі?
Ну тоді я також нікому не даю хабарі.
Принципово, але не тому, що я думаю, що від цього щось зміниться, а тому що в мене дуже загострене почуття справедливості і від несправедливості я страждаю набагато більше, ніж від стояння в чергах чи ходіння по муках)
Але був один випадок, коли я дуже шкодую, що не дала хабар. Але може якби дала, то ще більше шкодувала?
В машину з моєю сімєю врізався пяний придурок і чудом всі залишилися живі. Так, як його вина була з усіх боків доведена і підтверджена експертизою, я почувалася спокійно. Так от, до сих пір мені сниться його ухмилка, коли він повністтю виправданий виходив з залу суду. А мені казали, що він всім проплачує, але я думала: ну нє, не в такій ситуації. Дура наївна. Потім довго розробляла плани помсти, до сих пір тисне.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ektalion (03.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 16:26 #2711089   #168
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Спочатку треба зрозуміти, що всі розуміють під хабарем. Отже лікарю і в школі - це не хабарі?
Хабарі, але лікарі маюсть свою таксу (попри державну безплатну медицину) + ліки завжди на тобі, і боротись з тим по перше не доводиться, особливо якщо тобі мають лічити якусь болячку, тому тут я не бачу як уникнути хабаря. Правда такий стан речей повільно деградовує систему, бо порапивши на місце лікаря в тебе получається монополія, і так як здоровя дороге всім - люди платять. А такий підхід дуже сильно деградує якість. Думаю платна/страхова медецина і конкуренція - буде сприяти розверненню того вектора на покращення.

В школі хабарі теж давати не варто, але треба визнати що здача грошей на нові парти чи ремонт класу - це не хабар.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ну тоді я також нікому не даю хабарі.
Принципово, але не тому, що я думаю, що від цього щось зміниться, а тому що в мене дуже загострене почуття справедливості і від несправедливості я страждаю набагато більше, ніж від стояння в чергах чи ходіння по муках)
Але був один випадок, коли я дуже шкодую, що не дала хабар. Але може якби дала, то ще більше шкодувала?
В машину з моєю сімєю врізався пяний придурок і чудом всі залишилися живі. Так, як його вина була з усіх боків доведена і підтверджена експертизою, я почувалася спокійно. Так от, до сих пір мені сниться його ухмилка, коли він повністтю виправданий виходив з залу суду. А мені казали, що він всім проплачує, але я думала: ну нє, не в такій ситуації. Дура наївна. Потім довго розробляла плани помсти, до сих пір тисне.
А машину за які гроші ремонтували?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 18:20 #2711102   #169
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
ти ж сам сказав шо чайові офіціантці не передбачені кодексом!

повторюю, для особливо тупих, офіціантка не держслужбовець, для яких за чайові передбачена кримінальна відповідольність по КК України
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 18:36 #2711105   #170
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
повторюю
Повторюю, всім похуй на те що ти повторюєш тому що ти зашкварений дібіл.
pixel зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ektalion (03.11.2017), vanco2 (31.10.2017)
Сказав(ла) Фууу!:
qazwsx321 (31.10.2017)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 18:44 #2711106   #171
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Думаю платна/страхова медецина і конкуренція - буде сприяти розверненню того вектора на покращення.
страхова медицина , обійдеться мінімум у 2 рази дорожче, зарплата страхових агентів, бугалтерів, начальників відділів , прибутки страхового бізнесу, податки і т.д. ... звідки візьметься конкуренція, якщо медицина це корпоративний монопольний бізнес, конкурувати з яким , заборонено Українськими законами ? ... у США не страхуються люди підвищеного ризику із хронічними та вродженими хворобами, бо у страховому бізнесі дурних нема , а за заявами наших медиків 90 % учнів закінчують школу з хронічними хворобами, ти їх будеш стахувати , чи когось заставиш на себе взяти ризик ?
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 18:51 #2711107   #172
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
страхова медицина , обійдеться мінімум у 2 рази дорожче, зарплата страхових агентів, бугалтерів, начальників відділів , прибутки страхового бізнесу, податки і т.д. ... звідки візьметься конкуренція, якщо медицина це корпоративний монопольний бізнес, конкурувати з яким , заборонено Українськими законами ? ... у США не страхуються люди підвищеного ризику із хронічними та вродженими хворобами, бо у страховому бізнесі дурних нема , а за заявами наших медиків 90 % учнів закінчують школу з хронічними хворобами, ти їх будеш стахувати , чи когось заставиш на себе взяти ризик ?
Слухай, чел. ТИ не пробував застрелитися? Ну або задуситися? По твоєму так херово що я дивуюся як ти досі виживаєш.
pixel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ektalion (03.11.2017)
Сказав(ла) Фууу!:
qazwsx321 (31.10.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 19:00 #2711108   #173
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А машину за які гроші ремонтували?
За мої, заичайно. Тре було машину йому спалити, пра? Або придушити коли ледве пяний з машини виліз? Я почала, але люди відтягнули.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 19:06 #2711109   #174
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
у США не страхуються люди підвищеного ризику із хронічними та вродженими хворобами, бо у страховому бізнесі дурних нема , а за заявами наших медиків 90 % учнів закінчують школу з хронічними хворобами, ти їх будеш стахувати , чи когось заставиш на себе взяти ризик ?
Їблан, в США вже кілька років страхують всіх, в тому числі з хронічними хворобами - дивись шо таке обамакер! Тому ніхто і не слухає шо ти варнякаєш, бо в тебе в кожній області "чув звін не знаю де він" і "шо не дочув то допридумав", а так як ти хрове на голову то ти ше й придумуєш всяку зрадойобську хрень постійно.

Крім того в США навіть якщо ти піпец як хронічно хворий навіть по старих правилах до обамакер, страхова не могла тобі відмовити якщо тебе вколючали в групову страховку на роботі, це було проблемою тільки якщо в тебе був малий бізнес і ти сам пробував купити страховку.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
За мої, заичайно. Тре було машину йому спалити, пра? Або придушити коли ледве пяний з машини виліз? Я почала, але люди відтягнули.
А не можна було найняти класного адвокати і почати снашати прокуратуру, перевідкривати справу і тд?
Бо це звучить якось дуже вже безпредельно, я на щастя такого досвіду не мав ніколи, а вот мій співробітник так попав 2 рази, один раз на світлофорі якийсь роззява приїхав в зад, а інший раз машина стояла припаркована і пяний на бусі віхав і розвалив пів машини. Але оба раза водії все оплатили і були раді що не відкривається криміналка.

І от думаю, припустим шо він порішав шо він не пяний, але якщо він стукнув вас ззаді - то як можливо порішати шо він не винен взагалі? Ну і страховка б мала шось покрити. А хто ремонтував тоді його машину?

Востаннє редагував vanco2: 31.10.2017 о 19:08. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
qazwsx321 (09.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 19:13 #2711111   #175
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
В машину з моєю сімєю врізався пяний придурок і чудом всі залишилися живі. Так, як його вина була з усіх боків доведена і підтверджена експертизою, я почувалася спокійно. Так от, до сих пір мені сниться його ухмилка, коли він повністтю виправданий виходив з залу суду.
оце от приклад повного песця в нашій країні.
і ця фігня осталась і нікуди не зникла.
і можна скільки хоч тішити себе, що в нас безвіз і взагалі в нас все змінюється на краще, но вот оце як було так і осталось.
відсутність справедливості в країні - це була одна з головних причин Майдану,і вона нікуди не зникла.
І зараз можна блеяти про те, що міхо-майдан - то все проплачені тітушки Садового чи Семегнченка чи кого там - но в пороха є реально всі шанси дочекатись свого майдану.

Додано через 32 секунды
Особливо, якщо він таки пройде ще й на другий термін.

Востаннє редагував switch: 31.10.2017 о 19:13. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 19:22 #2711113   #176
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
оце от приклад повного песця в нашій країні.
і ця фігня осталась і нікуди не зникла.
і можна скільки хоч тішити себе, що в нас безвіз і взагалі в нас все змінюється на краще, но вот оце як було так і осталось.
відсутність справедливості в країні - це була одна з головних причин Майдану,і вона нікуди не зникла.
І зараз можна блеяти про те, що міхо-майдан - то все проплачені тітушки Садового чи Семегнченка чи кого там - но в пороха є реально всі шанси дочекатись свого майдану.

Додано через 32 секунды
Особливо, якщо він таки пройде ще й на другий термін.
Про причини майдану вже обговорили 10 раз Ну не була корупція причиною майдану, і навіть не євромайдан був не потужним, основно вимога майдану було - "зека геть". Бо зек порушив суспільний договір, ви крадете але нас не чіпайте і тоже шось дайте вурвати. А зек трошки не розрахував, або був нагло підставлений, може навіть якимись їбланами з москви. Саме побиття студіків спровокувало майдан і головну політичну вимогу, про корупцію то вже потім підспівували тодішні опозиціонери, шоб було шо зі сцени покричати. Всьо то саме шо тут на форумі, зберемось похаїм корупцію а потім як тільки трапиться нагода самі нею радо скористаємось "бо такі реалії".

Через то я й кажу, шо спочатку треба міняти ставлення людей і починати з себе. А порох ясно шо може дочекатись, особливо якщо США і європа таки дотиснуть рашу, і гостра страдія війни закінчиться і на перший план стане економічна ситуація, особливо якщо потім той весь донбас повішають на шию решті України.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 19:23 #2711114   #177
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Мав двіж з Муцом і Гочом. Результат - лососнули тунца.


це до тих часів коли чпокати партіюс регіонів стало мейнстрімом.
pixel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mam (31.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 19:30 #2711115   #178
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Бо зек порушив суспільний договір, ви крадете але нас не чіпайте і тоже шось дайте вурвати.
ну да, і майдан організували фірташз львочкіним.
я думаю можна далі не розвивати
хоча навіть те що ти сказав - підпадає під все те ж поняття "несправедливість". просто вона в кожного учасника була своя.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 19:43 #2711116   #179
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А не можна було найняти класного адвокати і почати снашати прокуратуру, перевідкривати справу і тд?
Бо це звучить якось дуже вже безпредельно, я на щастя такого досвіду не мав ніколи, а вот мій співробітник так попав 2 рази, один раз на світлофорі якийсь роззява приїхав в зад, а інший раз машина стояла припаркована і пяний на бусі віхав і розвалив пів машини. Але оба раза водії все оплатили і були раді що не відкривається криміналка.

І от думаю, припустим шо він порішав шо він не пяний, але якщо він стукнув вас ззаді - то як можливо порішати шо він не винен взагалі? Ну і страховка б мала шось покрити. А хто ремонтував тоді його машину?
Ну хто йому машину ремонтував я вже якось не вникала.
Так, це і є безпредел і я сама до цього випадку була в рожевих окулярах, не вірила, що таке можливо (ну чесно) і навіть колись тут на форумі доказувала, що таки справедливості можна добитися. Ха-ха, все в нас набагато гірше ніж ви собі уявляєте і поки не стикнетися з проблемою самі, будете розказувати, що можна починати з себе. (Наприклад, заключення експертизи про те, що він був пяний як дим, пропало по дорозі з 3 на 1 поверх районної ментовки, з одного кабінету винесли в інший не донесли. Сміх та й годі.)
Так, можна було подавати апеляцію в вищий суд, бо він тіпа районний мажор і тато чуть не царь на районі, але я була в такому шоці після суду, що хотіла все забути скоріше, як поганий сон. Зараз шкодую.
До речі, після того випадку - я за самосуд! В Україну терміново потрібен Робін Гуд.
Так що, хлопята, голова давно згнила і що б ви не робили, як би не давали взятки, це просто капля в океані. На верху все заграбастають полюбе.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KSW (31.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 19:54 #2711118   #180
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
До речі, після того випадку - я за самосуд! В Україну терміново потрібен Робін Гуд.
Так що, хлопята, голова давно згнила і що б ви не робили, як би не давали взятки, це просто к
Напиши мені якщо щось подібне станеться (краще ні) з тобою або твоїми знайомими.. Готовий бути громадським захисником на суспільних засадах. Або допомогти з захистом.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:10.