Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Дональд Трамп - 45-й президент США

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.01.2017, 08:40 #2674701   #81
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
ем, ти тільки забув написати шо була заарештовано більше 50 людей
Телеканал "Звєзда" пише про 250 заарештованих

Давайте перевіримо.


Хм... Дивина та й годі.

А! Вот знайшов!
Детективи вичислили чувака (одного), який під час протестів поцілив каменем в офіцера поліції, і арештували його.

Отому то мені і пригорає, коли до наших мусорів приплітають "як в Америці".


Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
ЛОЛ 10 років! Цікаво шо на це скаже Саймон
Скажу що це чергова маячня від рашкованів.
Алсо, у статті Гардіан, нижче під текстом
Цитата More than 200 people were arrested on Friday after property was vandalized in the US capital in the hours around Trump’s swearing-in as president.
є відео, на якому видно як поліцейські відштовхують від себе протестувальників і відганяють їх газом.
Наскільки мені відомо арешт здійснюється за троха іншою технікою


Тим часом Трамп підписав перший закон, який обіцяв підписати у своїй передвиборчій кампанії.
Ну тобто ви поняли. Не через місяць, не через сто днів, не перед наступними виборами, а в перший робочий день почав виконувати те що обіцяв.
Негідник який.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 16:16 #2674801   #82
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Тим часом Трамп підписав перший закон, який обіцяв підписати у своїй передвиборчій кампанії.
Ну тобто ви поняли. Не через місяць, не через сто днів, не перед наступними виборами, а в перший робочий день почав виконувати те що обіцяв.
Негідник який.
Він обіцяв шо вирішить проблему нелегальних мігрантів тих шо в бандах! А в результаті попросив USCIS потщателньейе пеоевіряти документи! Ахаха! Тільки є один нюанс, нелегали не подають ніяких документів в USCIS! Ти білше ті шо учасники банд!

А ше чувак обіцяв шо відмінить обамакер! А знаєш шо зробив? Відмінив одне положення, яке відміняє штраф в випадку якщо в тебе нема страховки. Хз, може він буде потім ще щось робити, але я сумніваюсь в тому!

Єдине шо в принципі може допомогти Україні - це то що республіканці завязані на бізнеси які обслуговують армію і задіяні в підрядах для армії. А це означає шо при республіканцях відразу зростає ймовірність "маленької победоносної війни", і переозброєння і гонки озброєнь! А де в нас зараз напруження? Правильно в Сирії і Україні і там і там хуйло! Так шо вклика ймовірність того шо хтось получтить по рожі. + По заявах трампа шо НАТО тянуть тільки американці напевно можна здогадатись шо вони також хочуть трохи продати і в європу зброї.

Про арести:

1. http://www.cnn.com/2017/01/19/politi...-womens-march/
2. http://www.nbcnews.com/storyline/ina...ball-d-n709321
не нада триндіти! Спеціально привів тобі новини двох різних корпорацій, шоб не казали шо то була "альтернативна точка зору"

А то шо ти на якомусь сайті (лінк якого ти не привів) не знайшов інформації про арести може означати наступне:
1. ти не вмієш шукати
2. копи не обновили інформацію, бо, наприклад, були зайняті, або просто не хотіли

Востаннє редагував vanco2: 25.01.2017 о 16:22.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 16:54 #2674817   #83
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Він обіцяв шо вирішить проблему нелегальних мігрантів тих шо в бандах! А в результаті попросив USCIS потщателньейе пеоевіряти документи! Ахаха! Тільки є один нюанс, нелегали не подають ніяких документів в USCIS! Ти білше ті шо учасники банд!
Ну, вибач що він не виправдав твоїх сподівань про зондеркоманди, які прочісують місто в пошуках нелегалів. Це тобі не Україна, це нормальна демократична країна, де діє закон і є порядок.
Він просто вирішив що при детальній перевірці документів випливає інформація про нелегалів, і таким макаром їх можна вичисляти та депортувати на історичну батьківщину. Підходить поліцейський і каже відому фразу із фільму Балабанова "Вьи порюшаєте закьони штату Ілльіной! Вьаш айді бюдласка!", і якщо ти законослухняний громадянин США то тобі нічого не буде, я якщо починаєш морозитися то тобою займуться.
Правда перевірка документів в США здійснюється виключно після факту порушення закону, як би шокуюче це не звучало для українця, а тому всі ті бандити, які не порушують закон, можуть і далі жити в США. Тупенький Трамп їх не вижене! ХА-ХА-ХА! ЛОХ!
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А ше чувак обіцяв шо відмінить обамакер! А знаєш шо зробив? Відмінив одне положення, яке відміняє штраф в випадку якщо в тебе нема страховки. Хз, може він буде потім ще щось робити, але я сумніваюсь в тому!
Оце він западлив. Звільнив від штрафу за відсутність страховки. Негідник. Американський народ в шоці від таких реформ. Відминв штраф! Де ж це таке видано що штрафи відміняти! Штрафи можна тільки вводити і збільшувати.
Але добре що ти зачепив це питання. Десь за місяць-другий я тебе тикну носом в цей пост
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Єдине шо в принципі може допомогти Україні
Ну ти промитий. Ставлю 1 тугрик, що Трамп з першого разу навіть не покаже на карті де розташована Україна. Бо йому тупо пофіг бананова республіка третього світу. Давай нетреба про підтримку України Америкою. Це смішно.
Цитата Про арести:

1. http://www.cnn.com/2017/01/19/politi...-womens-march/
2. http://www.nbcnews.com/storyline/ina...ball-d-n709321
не нада триндіти! Спеціально привів тобі новини двох різних корпорацій, шоб не казали шо то була "альтернативна точка зору"
А тепер приведи офіційні дані від поліції Вашингтону. Чи ти думаєш що іноземні ЗМІ живуть божим духом, а не женуться за гарячими заголовками, щоб набирати перегляди і цікавити рекламодавців.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А то шо ти на якомусь сайті (лінк якого ти не привів) не знайшов інформації про арести може означати наступне:
1. ти не вмієш шукати
2. копи не обновили інформацію, бо, наприклад, були зайняті, або просто не хотіли
Лінк я привів. А про "копи були зайняті" чи "не хотіли" то знову ж таки, не плутай з Україною. Це в нас таке можна провернути, а не в цивілізації.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 16:58 #2674818   #84
harry
Учасник
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Оце він западлив. Звільнив від штрафу за відсутність страховки. Негідник. Американський народ в шоці від таких реформ. Відминв штраф! Де ж це таке видано що штрафи відміняти! Штрафи можна тільки вводити і збільшувати.
Але добре що ти зачепив це питання. Десь за місяць-другий я тебе тикну носом в цей пост
що ти маєш на увазі?
harry зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 17:05 #2674819   #85
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата
Допис від harry Переглянути допис
що ти маєш на увазі?
Я нічого не маю на увазі. Це коментар на цитату
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А ше чувак обіцяв шо відмінить обамакер! А знаєш шо зробив? Відмінив одне положення, яке відміняє штраф в випадку якщо в тебе нема страховки. Хз, може він буде потім ще щось робити, але я сумніваюсь в тому!
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 17:08 #2674820   #86
harry
Учасник
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

натякаєш, що вважаєш, наче через місяць-другий страхівку влупить дорогу й обов*язкову?
harry зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 17:19 #2674824   #87
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата
Допис від harry Переглянути допис
натякаєш, що вважаєш, наче через місяць-другий страхівку влупить дорогу й обов*язкову?
Натякаю на те, що ти якийсь дивний.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (31.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 17:37 #2674828   #88
harry
Учасник
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

я не зрозумів до чого ти то ляпнув і перепитав. Нічого дивного тут нема. Нащо тупиш? Питаю, що ти мав на увазі стосовно твого ж поста яким ткнеш через місяць-другий?
Але бачу ти тугий. Не зважай.
P.S.: мабуть після такої тупості тебе й хейтять тут, хоча в більшості пишеш по ділу.
harry зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 17:47 #2674833   #89
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата
Допис від harry Переглянути допис
я не зрозумів до чого ти то ляпнув і перепитав. Нічого дивного тут нема. Нащо тупиш? Питаю, що ти мав на увазі стосовно твого ж поста яким ткнеш через місяць-другий?
Але бачу ти тугий. Не зважай.
P.S.: мабуть після такої тупості тебе й хейтять тут, хоча в більшості пишеш по ділу.
Я нічого не зрозумів з цього набору літер, але ти достукався до мого серця.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 18:07 #2674839   #90
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Ну, вибач що він не виправдав твоїх сподівань про зондеркоманди, які прочісують місто в пошуках нелегалів. Це тобі не Україна, це нормальна демократична країна, де діє закон і є порядок.
Він просто вирішив що при детальній перевірці документів випливає інформація про нелегалів, і таким макаром їх можна вичисляти та депортувати на історичну батьківщину. Підходить поліцейський і каже відому фразу із фільму Балабанова "Вьи порюшаєте закьони штату Ілльіной! Вьаш айді бюдласка!", і якщо ти законослухняний громадянин США то тобі нічого не буде, я якщо починаєш морозитися то тобою займуться.
Правда перевірка документів в США здійснюється виключно після факту порушення закону, як би шокуюче це не звучало для українця, а тому всі ті бандити, які не порушують закон, можуть і далі жити в США. Тупенький Трамп їх не вижене! ХА-ХА-ХА! ЛОХ!
Знаєш в чому прикол? Всьо то шо ти написав, про перевірку документів, порушення закону і депортацію - ІСНЕЄ ВЖЕ І ІСНУВАЛО ДО ТРАМПА! Тобто він зробив знаєш шо? НІЧО! А ше існує прямо ВЖЕ стіна з мексикою! А в пограничних штатах на ВСІХ дорогах біля мексики стоять пограничні патрулі з вівчарками і перевіряють документи в ВСІХ проїзджаючих! Прикинь? Це називається дешевий популізм!
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 18:12 #2674840   #91
harry
Учасник
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Я нічого не зрозумів з цього набору літер, але ти достукався до мого серця.
я розчулений! Дякую за розуміння!!!111
harry зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 18:18 #2674841   #92
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Оце він западлив. Звільнив від штрафу за відсутність страховки. Негідник. Американський народ в шоці від таких реформ. Відминв штраф! Де ж це таке видано що штрафи відміняти! Штрафи можна тільки вводити і збільшувати.
Але добре що ти зачепив це питання. Десь за місяць-другий я тебе тикну носом в цей пост
Ну дивись, Обама зробив шо, страхові компанії не можуть більше відмовляти хронічним хворим, раніше до обама кер, якшо в тебе діабет - то страхова могла на твій запит чемно тебе повідомити що не хоче тобі продавати страхівку!
Далі, раніше страхові не виставляли ціни на плани! Ти контактував з ними, вони тебе питали цілу купу питань про тебе і твою сімю, робили беграунд чек і ад тоді пропонували тобі ціну! Або як в пункті 1 слали подалі! Пісял обами кер, вони змушені законом публікувати план, його фічі і ЦІНУ однакову для всіх!

+ запроваджено сайт на якому ти вводиш свій SSN і ЗП за рік, і тобу пропонує плани які тобі по кишені, якщо тобі не по кишені держава частинку могла сусбсидіювати!

А тепер шоб ця вся херня не принесла супер збитки для страхових - треба було зробити щоб страховку купили всі! + це б забезпечило афігенну протекцію громадян! Бо якщо ти не в курсі, здаєтся на другому місці з причин банкрутства це непідйомний рахунок за медпослуги!

І оця вся херні працювала! Тепер з під того вибили одну з ніжок, шо буде далі, хз! Подивимся, я не берусь прогнозувати

Додано через 2 хвилини
Цитата Ну ти промитий. Ставлю 1 тугрик, що Трамп з першого разу навіть не покаже на карті де розташована Україна. Бо йому тупо пофіг бананова республіка третього світу. Давай нетреба про підтримку України Америкою. Це смішно.
Та йому 100% пох Україна, Європа і напевно Америка! Йому треба робити бабло! А республіканці роблять бабло на оборонці! А шоб робити бабло на оборонці треба воєнні дії.

Про газети і поліцію - газети ти трошки недооцінюєш, а поліцію переоцінюєш

Востаннє редагував vanco2: 25.01.2017 о 18:18. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2017, 10:18 #2674963   #93
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Писав ще на першій сторінці - мені Америка впринципі не сильно цікава, по зрозумілих причинах, як і Трамп.
Але! Те що я бачу мені подобається. Сказав що буде робити це і це, і в перший же день приступив. Добре він робить чи погано, не мені вирішувати, та й пофіг, суть в тому що сказав - значить робить.

Поліція не нападає на людей які протестують, і не грузить в автозаки прямо на вулиці, лише відганяє від себе в рамках самозахисту. Так, всіх цих хто бив вітрини і палив машини рано чи пізно вичислять і засудять. Але тільки тих хто винен, а не всіх підряд ламати, а потім розбиратися.

Роботу ЗМІ я бачив під час передвиборчої кампанії. Вони себе дискредитували. Так, американські ЗМІ оперативні, технологічніші і набагато більш обєктивні за наші, але от в їх абсолютній чесності я почав сумніватися.
Сумніватися в роботі поліції теж можна, але вони принаймні несуть відповідальність. ЗМІ не несуть, ібо свобода слова.

І так, стіна на кордоні є. Там цілий бізнес сформовано, койоти (ніби так їх називають) через численні проломи ведуть нелегалів колонами, а всі охоронці, зокрема міліція ополчення (чи якось так) та інші рейнджери давно куплені. Алсо, нелегали є не лише в прикордонних штатах, тому Трамп обіцяв посили контроль якраз десь скажем в Мінесоті чи Вашингтоні (штаті) а не лише в Техасі. Всмислі по всій Америці.
Ну і де тут популізм?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2017, 19:17 #2675083   #94
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата тому що сказав - значить робить.
Саме так, але питання що сказав і що робить!?

Сказав шо вирішить питання нелегалів - що зробив? Дав вказівку USCIS ретельніше перевіряти кейси! Але емігранти нелегали не подають туда кейсів! І ніколи не подавали!
Видав акт призупинити розгляд справ біженців з сирії, ну як на мене спорне рішення, хз мені тяжко визначити на скільки це добре чи погано, але ок, зарахуєм це як "щось робиться".

Далі пообіців шо побудує стіну на кордоні з мексикою! Навіть написали шо вже екзкуютів акт запросив! Але там є стіна! Вже є стіна! ПРЯМО ВЖЕ і вона там була до Трампа! І я там особисто катався біля мексики! Там прикордонні застави ВСЮДИ! Які перевіряють документи! Вот прямо на дорозі стоїть блокпост і там проводиться перевірка ВСЬОГО транспорту! То шо він тут зборається зробити? Побудувати ше одну стіну? Шо це дасть? Оце вже чисто популізм! А ше вот моя сусідка голосувала за Трампа, а в неї газон стриже мексиканець нелегал

Змі не несуть відповідальності? Тут можна посперечатись, бо є таке поняття як репутація, від того залежить карєра і зарплата, але в цілому згоден! Тут є копрорації інформаційні які топлять за республіканців, є такі шо за демократів. Вони звичайно не висмоктують з пальця новини, але гіперболізують події це точно!

А шо в Україні далі розгонять демонстрації? Та во т жеж недавно чуваки на закордонних номерах перекрили ДОРОГУ В КИЄВІ! І їм за то нічо не було!
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2017, 19:35 #2675086   #95
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Саме так, але питання що сказав і що робить!?
Те що сказав. Розумію, для тебе це незвично, але так у світі заведено - сказав значить зробив.
Для нас же звично "заміна бруківки на Хрещатику за власний рахунок", "завершення АТО за 2 тижні" і "безвіз в травні 2016 року".
Що було би з Порошенком, якби на місці України була Америка? Правильно. А от в нас нічо. Все норм.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А шо в Україні далі розгонять демонстрації? Та во т жеж недавно чуваки на закордонних номерах перекрили ДОРОГУ В КИЄВІ! І їм за то нічо не було!
Перекрили не дорогу а дві смуги, чим спричинили затори. Але проїзд був.
Але так, в Україні розганяють демонстрації з допомогою спецназу і нацгвардії, і кожен мітинг мусить бути заздалегідь погоджено із місцевою владою.

Так і бачу, як анархісти в США погоджують свій мітинг проти президента США із адміністрацією округу Колумбія.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2017, 20:25 #2675105   #96
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Але так, в Україні розганяють демонстрації з допомогою спецназу і нацгвардії, і кожен мітинг мусить бути заздалегідь погоджено із місцевою владою.

Так і бачу, як анархісти в США погоджують свій мітинг проти президента США із адміністрацією округу Колумбія.
Ти напевно незнав, але в США теж тре повідомляти муніципалітет про мітинги, щоб на місці проведення перекрили рух, забезпечили охорону і тд!

В Україні не треба погодження від влади, треба ПОВІДОМИТИ про факт проведення масової акції, по тих же причинах!
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2017, 20:42 #2675115   #97
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ти напевно незнав, але в США теж тре повідомляти муніципалітет про мітинги, щоб на місці проведення перекрили рух, забезпечили охорону і тд!
З твоєю допомогою я все більше відкриваю для себе невідому мені Америку

Чисто заради цікавості: тобі не соромно таку туфту гнати?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2017, 21:02 #2675127   #98
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
З твоєю допомогою я все більше відкриваю для себе невідому мені Америку

Чисто заради цікавості: тобі не соромно таку туфту гнати?
http://www.aclu-il.org/aclu-report-w...it-to-protest/ - незнаю чи ти вмієш читати по анголійськи (чого, погодься, можна чекати від людини яка не вміє множити) але це не туфта!

Так само як в Україні це не туфта, бо місцева влада може заборонити акцію тільки через суд, а щоб провести акцію не треба дозволу, треба просто повідомити!

Чи може в тебе є пруф про інший стан речей? Може ти його нам тут предявиш? Чи будеш далі балаболити?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2017, 21:15 #2675136   #99
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так само як в Україні це не туфта, бо місцева влада може заборонити акцію тільки через суд, а щоб провести акцію не треба дозволу, треба просто повідомити!
А тепер я відкриваю для себе Україну
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2017, 21:31 #2675154   #100
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата А тепер я відкриваю для себе Україну
То ти будеш далі фантазувати? Чи ткнеш мене носом в якийсь пруф?

ПС. Фантазувати я тобі не рекомендую, бо в тебе відразу починається потік свідомості який видає твої сексуальні збочення!
ти вже мало не почав називати точки гуртожитків з неграми! Признався що "реверс не проходить"! Я боюсь якщо так піде далі ти викладеш ше тут відео з якоїсь оргії де в тебе реверс не пройшов
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
harry (26.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:30.