Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


"Містер IRC 2004"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.05.2004, 12:52 #14000   #81
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово

Цитата
Допис від Alex_Krainager
Народ в натуре а де музику визьмемо!!!!!!!!
Музика буде від шашликів Чечена
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 07.05.2004, 13:35 #14001   #82
chechen
Типово Я комусь як дам шашлик!

Трах нігер будеш багато писати - получиш дулю під носа а не шашлик!
І взагалі що ви тута пишите гадость якусь. Тут мова серйозна має бути блін, от враги.
chechen зараз поза форумом  
Старий 07.05.2004, 14:30 #14003   #83
ads
Guest
Типово Re: (

Цитата:
Допис від Random
А спочатку все задумувалось як конкурс ))
Не зовсім. Все так і задумувалося, а конкурс мав стати приводом для походу в ліс.
 
Старий 07.05.2004, 15:46 #14006   #84
Basshunter
Guest
Типово Re: (

Yulia а чому не працюе krapka_konkurs@ua.fm я не можу видислати видповiдь!
:
 
Старий 07.05.2004, 16:08 #14009   #85
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Re: "Містер IRC 2004"

Шановні судді!
Є ще один предендент Просимо і його прийняти в конкурсанти ))
Оскільки він маленький скромняга, то я напишу )))

1 Нік
Niger

2 Ім*я
Олег

3 Розміри
Біцепс 45 см в обхваті ))))

4 Як вас називали батьки в дитинстві?
Олежик

5 Призначення в житті
niger 7 Май 2004 16:38:00
Я прийшов у цей світ, щоб змінити його

6 Ваш ідеал дівчини
Iriska 7 Май 2004 16:54:18
Так ідеал дівчини який?
niger 7 Май 2004 16:54:23
гола
niger 7 Май 2004 16:54:28


7 Найчастіші і найнеймовірніші бажання
насипати цілу ванну арахісу зі смаком грибів і голим туди застрибнути... і не вилазити поки все не зжеру... (с) Niger

8 Похваліться своїми кулінарними здібностями (досконале приготування якоїсь страви, мівіна не рахується)
варить макарони, гречку, вміє ножем відкривати консерви з тушонкою

9 Чи вірите ви у віртуальне кохання?
нє... в реалі всім набагато важче спілкуватись з людьми, ніж у віртуалі...

10 Скільки часу ви проводите біля комп*ютера?
г) 10 год

P.S. від себе.
Головне не перемога! головне - напитись на природі! (c) Niger
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 07.05.2004, 17:01 #14012   #86
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово

Такс, минулорічний Містер полінився подати анкету, тому від його імені...

1 Нік
Apachi

2 Ім*я
Вітя

3 Розміри
27 років
вага 61 кг
ріст 186

4 Як вас називали батьки в дитинстві?
Вітя

5 Призначення в житті
робота, друзі, відпочинок, музика, допомога іншим

6 Ваш ідеал дівчини
красива і розумна

7 Найчастіші і найнеймовірніші бажання
Стати президентом власної компанії
і щоб завжди був мир і не хворіли люди

8 Похваліться своїми кулінарними здібностями (досконале приготування якоїсь страви, мівіна не рахується)
вміє готувати плов

9 Чи вірите ви у віртуальне кохання?
інколи є така думка (с) Апачі

10 Скільки часу ви проводите біля комп*ютера?
10-12 год. в день

P.S. від себе
"Чекаю зустрічі в лісі. Де мене знайти знаєте
80677369257
80505160147
Apachi_2001@mail.ru" (с) Апачі
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 07.05.2004, 18:19 #14018   #87
ads
Guest
Типово

...переживали шо учасників не буде, а назбиралось більше 15, тепер і мож голоса кидати :P

До речі, а голос лише за одного учасника кинути мож чи і за декількох позволяється?
 
Старий 07.05.2004, 22:54 #14033   #88
Nosferatu
 
Аватар для Nosferatu
Типово

Ну если надо, так вот мой резюме:
Хех, если говорить про мое обитание в сети, то у меня опыт небольшой, всего то 7 месяцев, но уже стал почесным ночным вирусом крапки , и наверное не пропустил еще ниодного дня, правда если вспомнить мой первый день в крапке - ето было ужасно, ничего не знал, ничего не понимал, правда есть хорошие друзья в реале, такие как Wadim (честь и хвала), которые меня многому научили. И так каждий днень ( а если точнее, то ночью), я проводил на крапке, и даже халфопа мне дали (за что спасибо GSV), правда недолго он у меня продержался. Теперья ближе к народу к чему очень рад.
Знакомитьтя я любил всегда, как в чате , так и в реале, но предпочитаю конечно больше знакомится в мире реальном, чем в виртуальном. И думаю что виртуал - просто для знакомст и приколов, любви в нем быть неможет. Из одной только фотки человека понять невозможно, инет меняет человека, в худшую или лучшую сторону , не мне судить. Если говорить про себя, то у меня было достаточно свиданий с девушками с инета, но большинстве случаев я был недоволен, или же была недовольна девушка ))
Если все будет тип - топ , то ето будет моя первая чатовка )
P.S. капусту сдам как можно скорее, прошу со мной связаться через асю 305757023, или же через мыло dukemc@rambler.ru
Nosferatu зараз поза форумом  
Старий 08.05.2004, 07:07 #14039   #89
TUR
 
Аватар для TUR
Типово

1. Soldat (і дуже рідко TUR)

2. моє друге ім*я Скромність та Містер IRC 2004 , а перше ім*я Артур :р

3. Розміри: взуття – від 40 до 44 (40 то з великою натяжкою), кепка “воєнна звичайна” – 56-й розмір, носки, штани, кофти – розміру не знаю, ще знаю розмір стандартної фотографії – 9 на 13..От..а решта розміри секретні

4. Вони мене тоді дуже любили і називали най лагіднішими словами: сонечко, містер крапка 2004(це ще один легенький намьок), синочок, зайчик, а коли приходив пізно до дому, то мене любили ще сильніше і називали ..... по різному...

5. На даний момент моє призначення просте, як кажуть офіцери, виконуй що тобі кажуть і все буде добре...

6. А нащо вам ідеал дівчини, що мені дружину підшукаєте?

7. Дємбєль!!!!!!!!!!!! і часом їсти і тепла хочеться

8. Я вмію готувати Бурбінкуль по шанвільськи, без проблем жарю сємочки, мажу масло на хліб (до речі це я роблю ножиком), мішаю цукор в чай ну і ще роблю багато різних кулінарних прийомів та фінтів

9. Канєшна вірю! Semechka цьом цьом моя кахана дружина (думаю по блату пару балів накинеш)

10. а) + б) + в) + г) + д) = .... ?


І невеличке P.S. від себе.
Судді: Yulia, Margo, Semechka, Tanya – це усім суддям судді, вони найрозсудливіші судді, найкращі судді які тільки можуть бути, я їх зовсім не знаю, але відчуваю що вони люди чесні, порядні, гарні, вірні, культурні, добрі, справедливі, милі, приємні, всерозуміючі, співчутливі, стрункі, в міру упітані, талановиті, веселі, поважні, морально-підтримуючі, відважні, жіночні і водночас мужні, щирі, надійні, кмітливі, чуткі, відповідальні, цікаві, тактовні, неординарні, привітні, чемні, неповторні, ніжні, з позитивними відхиленнями, енергійні, лагідні, душевні, хороші, розумні, у їх чудесно-ніжно-красиво-надійні руки не страшно віддати найдорожче для тебе в світі, так і я їм довіряю найдорожче для мене в світі звання - Містер IRC 2004 ..... ви і є моїми ідеалами (див. питання 6)

Якщо зможу обовяково буду
TUR зараз поза форумом  
Старий 09.05.2004, 12:17 #14057   #90
cheesy
Типово

Цитата:
Допис від TUR
1. Soldat (і дуже рідко TUR)

2. моє друге ім*я Скромність та Містер IRC 2004 , а перше ім*я Артур :р

3. Розміри: взуття – від 40 до 44 (40 то з великою натяжкою), кепка “воєнна звичайна” – 56-й розмір, носки, штани, кофти – розміру не знаю, ще знаю розмір стандартної фотографії – 9 на 13..От..а решта розміри секретні

4. Вони мене тоді дуже любили і називали най лагіднішими словами: сонечко, містер крапка 2004(це ще один легенький намьок), синочок, зайчик, а коли приходив пізно до дому, то мене любили ще сильніше і називали ..... по різному...

5. На даний момент моє призначення просте, як кажуть офіцери, виконуй що тобі кажуть і все буде добре...

6. А нащо вам ідеал дівчини, що мені дружину підшукаєте?

7. Дємбєль!!!!!!!!!!!! і часом їсти і тепла хочеться

8. Я вмію готувати Бурбінкуль по шанвільськи, без проблем жарю сємочки, мажу масло на хліб (до речі це я роблю ножиком), мішаю цукор в чай ну і ще роблю багато різних кулінарних прийомів та фінтів

9. Канєшна вірю! Semechka цьом цьом моя кахана дружина (думаю по блату пару балів накинеш)

10. а) + б) + в) + г) + д) = .... ?


І невеличке P.S. від себе.
Судді: Yulia, Margo, Semechka, Tanya – це усім суддям судді, вони найрозсудливіші судді, найкращі судді які тільки можуть бути, я їх зовсім не знаю, але відчуваю що вони люди чесні, порядні, гарні, вірні, культурні, добрі, справедливі, милі, приємні, всерозуміючі, співчутливі, стрункі, в міру упітані, талановиті, веселі, поважні, морально-підтримуючі, відважні, жіночні і водночас мужні, щирі, надійні, кмітливі, чуткі, відповідальні, цікаві, тактовні, неординарні, привітні, чемні, неповторні, ніжні, з позитивними відхиленнями, енергійні, лагідні, душевні, хороші, розумні, у їх чудесно-ніжно-красиво-надійні руки не страшно віддати найдорожче для тебе в світі, так і я їм довіряю найдорожче для мене в світі звання - Містер IRC 2004 ..... ви і є моїми ідеалами (див. питання 6)

Якщо зможу обовяково буду
Турчику, суддей вже німа..буде судити народ
cheesy зараз поза форумом  
Старий 11.05.2004, 10:32 #14154   #91
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово

Цитата
Допис від cheesy
Турчику, суддей вже німа..буде судити народ
А народ має всі вище перечислені якості
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 11.05.2004, 12:46 #14157   #92
Basshunter
Guest
Типово

Ну звичайно!!!
 
Старий 11.05.2004, 13:09 #14161   #93
ads
Guest
Типово

Список учасників поповнився
1 Random
2 Chort
3 Charly
4 Mr_Dream
5 Walsora
6 rc5
7 Nosferatu
8 Darkhood
9 Chechen
10 Wadim
11 Polis
12 Alex_Krainager
13 BoBA
14 Macros
15 Lassar2000
16 QBlaster
17 Niger
18 Apachi
19 TUR
Всі учасники мають написати пост на форум , про який писалося вище! Поки всі не напишуть голосування не буде!
І не забувайте здавати гроші
 
Старий 11.05.2004, 16:15 #14165   #94
M@cro$
 
Аватар для M@cro$
Типово

Цитата:
Допис від Yulia
Всі учасники мають написати пост на форум , про який писалося вище! Поки всі не напишуть голосування не буде!
Шо то я не доганяю...
M@cro$ зараз поза форумом  
Старий 11.05.2004, 16:36 #14166   #95
ads
Guest
Типово

Цитата:
Допис від M@cro$
Цитата:
Допис від Yulia
Всі учасники мають написати пост на форум , про який писалося вище! Поки всі не напишуть голосування не буде!
Шо то я не доганяю...
Що саме?
 
Старий 12.05.2004, 02:08 #14202   #96
polis
 
Аватар для polis
Типово

Хех! Всім великий Привєтіще !!!!

Чат слово хороше і милодійне. Про нього можна розказувати довго і безперервно. Він заманює в свої великі щупальця всіх хто з ним стикається, неначе чатує ( кстаті того то він і чат ) Мене він заманив не помятаю в якому царстві в якому государстві і в якому віці, но було це давно (міцні його чари, однако ). Краще всього він чатує серед білого дня (старенький вже ... вночі ніц не бачить... ). Віртуальні чатування іноді переростають у реальні чатівки (і тут ЛИса Гора ховається ). Що тіки не твориться на тих, непобоюсь цого слова. чатівках... Краще ВАМ цього не бачити...хм... і взагалі не приходити (більше пива нам дістанеться )

Так що вам вирішувати. дорогі мому серцю, чатчани (майже чечени )
І хочете ви цього чи не хочете... а пиво то треба випити


П.С. Пий пиво - їш м'ясо
polis зараз поза форумом  
Старий 12.05.2004, 02:12 #14203   #97
Nosferatu
 
Аватар для Nosferatu
Типово

Цитата:
Допис від polis
Хех! Всім великий Привєтіще !!!!
Так що вам вирішувати. дорогі мому серцю, чатчани (майже чечени )
І хочете ви цього чи не хочете... а пиво то треба випити


П.С. Пий пиво - їш м'ясо
во намутил )))
Nosferatu зараз поза форумом  
Старий 12.05.2004, 06:52 #14205   #98
chechen
Типово по приколу

Я ж казав що великий татко, а ніхто не вірив - от і вийшло чатчани (майже чечени). Поліс дякую за увагу. Забавний каламбур вийшов. Зараз і я шось намутю тіпа того. Вибачайте часу вільного маловато - нада всіх обілетити і гроші зібрати та в список всіх написати.
chechen зараз поза форумом  
Старий 12.05.2004, 07:43 #14208   #99
Basshunter
Guest
Типово

А часу до фіналу часу , лишилось то мало так шо народ спішить подавати видповіді!!!!
 
Старий 12.05.2004, 14:21 #14226   #100
chechen
Типово

Увага! Увага! Увага!

Для повноцінного відпочинку в лісі треба зробити ось такі речі!
Просимо перечитати уважно і прийняти до відома!
Кожен, хто йде або веде з собою друзів має взяти:

- презервативи!
- горілка(хлопці хто скільки вип*є, але мінімум по 1 бутилці на п*ючого брата)
- вино(дівчата, умови ті самі, але мінімум 1 пляшка на двух чоловік)
Потворюєм ще раз!! Вино і горілку всі несуть з собою!! Купуватися це не буде!!!!а тому робіть висновки!
- ножі(кухонні)
- дощечки
- штопори
- м*ячик( ті хто був на минулому ірц пам*ятають як було весело з ним, хтось мусить його взяти, тому що людина яка приносила минулого разу нажаль неможе це зробити)
- казанок, чим можна більший.
- музику!!!! просимо тих хто може це зробити зазделегіть зв*язатися з Чеченом або Юлею або Семечкою чи Поросьонком.
- бажано взяти гітару і покривала.

Збір на 10 годині на пристані біля готелю "Галичина", дуже просимо не запізнюватися!! Довго чекати не будемо!


Всі претензії не приймаються і не рецензуються!! Здані гроші поверненню не підлягають!!

Автори посту : Семечка, Юля, Порося, Чечен.
chechen зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:10.