Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Допожіть з 3G інтернетом

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.12.2008, 22:17 #769792   #1
Поганий хлопчик
Типово Допожіть з 3G інтернетом

Хочу підключити 3G нет. Підкажіть будь-ласка до якого провайдера можна вигідно підключитись. Я сам з Шумського р-ну, Тернопільської обл
Поганий хлопчик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2008, 22:58 #769821   #2
looi
 
Аватар для looi
Типово Відповідь: Допожіть з 3G інтернетом

взагалі то нормальний UTEL сам ним користуюся ..... швидкість в середньому 512... але я незнаю чи там є покриття. якщо є то раджу брати його тарифи досить нормальні якщо йдеш на контракт(якщо хоч брати нет то тільки на контракт умови досить хороші можна навіть в мінус залазити і відстрочку дають до 20 числа даного місяця і за підключення нічого не беруть + на домашні номера по Укр дешево)
looi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2008, 02:17 #769923   #3
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Допожіть з 3G інтернетом

покритя 3G інтернету в Україні закічується за межами обласного центру (можу помилятись але в тернополі точно так)
Краще візьми CDME покритя по області а при наявності антени і швидкість до 800-900 кб/сек. Я сав втік від Ютела на СДМЕ - там тарифи вдвічі дешевші і навіть врахувавши вартість модему 500 грн. - то він окупиться за пів року.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2008, 14:13 #770292   #4
Поганий хлопчик
Типово Відповідь: Допожіть з 3G інтернетом

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
Краще візьми CDME
А можна подетальніше.
Контакті телефони провайдера. Адреса сайту. Чи просто адреса в Тернополі.
Поганий хлопчик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2008, 14:33 #770309   #5
Delf
 
Аватар для Delf
Типово Відповідь: Допожіть з 3G інтернетом

http://www.intertelecom.ua/ru/tariff...ffs/ReVolution

P.S.
Хоча сам утел юзаю бо зажав гроші на CDMA - модем
Delf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2008, 14:30 #771346   #6
vfdgtyz
 
Аватар для vfdgtyz
Типово Відповідь: Допожіть з 3G інтернетом

Ти можеш зайти в Інтертелеком і там в них попитатись, чи там можливість хоча думаю шо з антеною тобі потяне, там навіть можна взяти на пробу і попробувати, тоді і побачиш, Місце знаходження в районі ЦУМу, якщо буде потрібний модем звертайся зроблю знижку, буде куди дешевше, http://www.intertelecom.ua заходь сюда глянеш сам. Тим більше зараз вроді в інтертелекомі акція продовжена, абонплата через місяць .
vfdgtyz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2008, 20:52 #771655   #7
v_demyak
Типово Відповідь: Допожіть з 3G інтернетом

там у них модеми EV-DO Rev.A для USB 398 грн сьогодні були - здається сама нижча ціна взагалі що бачив
v_demyak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:11.