Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика


Результати опитування: Чи варто дати право на законне володіння вогнепальною зброєю в рамках захисту свого життя та влас
так 174 66.41%
ні 83 31.68%
не знаю 5 1.91%
Голосували: 262. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Доступна зброя для народу

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.07.2017, 12:43 #2701679   #601
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Ну так,але якщо подивитися кримінальну хроніку то той
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник
вже має ствол,а його жертви ні .
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2017, 20:27 #2702493   #602
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Наскільки я там трохи щось пам'ятаю, то мисливську зброю для самооборони використовувати ніби не можна, але мозери чогось купують мисливські

з травмата толку так собі, але треба порішати і купити, ібо статусна цацка, а на ділі використати ніяк....
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2017, 14:31 #2702849   #603
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата Дозвіл на зброю: як отримати цей документ та скільки він коштує
...
Дозволи наразі видають відповідні територіальні органи Національної поліції: районні -- на гладкоствольну зброю, обласні -- на спецзасоби для відстрілу гумових куль та нарізну зброю.

Дозвіл на зброю може отримати будь-який громадянин, що не має непогашеної судимості, не є наркозалежним чи таким, що зловживає спиртним, досяг відповідного віку та пройшов навчання правил поводження зі зброєю.

З документів потрібні заява щодо видачі дозволу, заповнена картка-заява, довідка про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування, квитанція про оплату послуги (а це 200 гривень), копії 1, 2 та 11 сторінок паспорта громадянина України, медична довідка.
...
Дільничний перевірить особу громадянина та умови, в яких він зберігатиме зброю. І на основі цього приймають рішення про видачу дозволу на придбання.
Далі зброю реєструють, а її власникові видають дозвіл на носіння та зберігання -- на три роки з правом продовження дії. Кожні три роки власник зброї проходить медичний огляд.
...
Власник гладкоствольної мисливської зброї не може бути віком до 21 року. А нарізну зброю може придбати громадянин, який досяг 25-річного віку. Придбання газових пістолетів та револьверів, пневматичної зброї дозволено з 18-річного віку.
...
Пістолети та револьвери під бойові патрони купити неможливо. Громадянам ними володіти заборонено.

Це досить дивно: більшість нападів на нас стається на вулиці, де ніхто з собою рушниці не носить і де у пригоді став би саме пістолет. Навіть більше: від поранень із рушниці на малих дистанціях гине 60 -- 90% нападників, а в тих саме умовах від пістолетних поранень -- не більш як 15% .
via
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2017, 21:16 #2703079   #604
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
Наскільки я там трохи щось пам'ятаю, то мисливську зброю для самооборони використовувати ніби не можна, але мозери чогось купують мисливські

з травмата толку так собі, але треба порішати і купити, ібо статусна цацка, а на ділі використати ніяк....
З травмата толку так собі в основному тільки у теоретиків. Колись проводив досліди, мій форт 12рм, прошиває 4см дощечку із 5 метрів наскрізь. Питання в іншому, якщо зловмисник буде із бойовою зброєю, тоді біда, бо по закону херачити в голову не можна. А в реальності, дуже поширений кіношний міф не працює, зупиняюча дія навіть у бойових пістолетів 9мм не дуже висока і навіть відсоток летальності також. Тому висновок простий - від зграї хуліганів дуже ок, від організованих злочинців з нарізним скоріше за все закінчиться плачевно, або намірено перевищувати норму самооборони...

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Ну да у нас ж реформовані суди, прокуратура, ніхто не купляє медичних довідок ітд ітп.Так панове, саме час дати право любому далбайобу купити ствол.
А що тобі мішає вже його купити зараз? Зараз існуют якісь заборони, були нововведення з заборонами, я шось пропустив? ))) Млять, як завжди мего компетентні коментарі))

Востаннє редагував olexiy: 13.08.2017 о 21:16. Причина: Пізніше додано
olexiy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2017, 09:29 #2703112   #605
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Питання в іншому, якщо зловмисник буде із бойовою зброєю, тоді біда, бо по закону херачити в голову не можна.
Тому висновок простий - від зграї хуліганів дуже ок, від організованих злочинців з нарізним скоріше за все закінчиться плачевно, або намірено перевищувати норму самооборони...
По закону?) Серйозно? Ти думаєш коли на тебе наставлять бойову зброю, і ти будеш мати можливість захищатися, за долю секунди ти подумаєш про закон і чи не перевищити норму самооборони? Ну тоді спи спокійно, тебе ніколи не посадять по цій статті - трупи не судять.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2017, 21:53 #2703203   #606
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Мені впадло з собою мобільний носити, а ви реально зібрались носити ствол? Де? Де його влітку в шортах подіти? Окрему сумку, чи кобуру в +30? І головне для чого? У нас що настільки бандитське місто? Чи так багато грошей маєте?
Саме головне рідко бачу щоб жінки та діти жалілись на те що їм страшно на вулицях, в основному молоді мужики такі перестрашені що без ствола на вулицю вийти бояться.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 4:
Andrik84 (15.08.2017), DIC (15.08.2017), Terror (16.08.2017), vanco2 (15.08.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2017, 21:37 #2703326   #607
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Мені впадло з собою мобільний носити, а ви реально зібрались носити ствол? Де? Де його влітку в шортах подіти? Окрему сумку, чи кобуру в +30? І головне для чого? У нас що настільки бандитське місто? Чи так багато грошей маєте?
Саме головне рідко бачу щоб жінки та діти жалілись на те що їм страшно на вулицях, в основному молоді мужики такі перестрашені що без ствола на вулицю вийти бояться.
Тут ти правий, на рахунок мужиква які бояться

Но, я за дозвіл на зброю і закон про самооборону. Не через то що я боюсь когось, через то що я вільна і відповідальна людина, і вважаю що мені, якщо я просто захочу, не має бути ніяких перепон щоб купити зброю.
А держава що обмежує громадянам мати зброю - не вважає їх за повноцінних, вільних і відповідальних. Саме оце ставлення мені і не подобається.

ПС. Зараз живу в державі, яка навіть не моя рідна а я тут просто емігрант, але я маю право мати зброю.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2017, 22:11 #2703330   #608
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Тут ти правий, на рахунок мужиква які бояться

Но, я за дозвіл на зброю і закон про самооборону. Не через то що я боюсь когось, через то що я вільна і відповідальна людина, і вважаю що мені, якщо я просто захочу, не має бути ніяких перепон щоб купити зброю.
А держава що обмежує громадянам мати зброю - не вважає їх за повноцінних, вільних і відповідальних. Саме оце ставлення мені і не подобається.

ПС. Зараз живу в державі, яка навіть не моя рідна а я тут просто емігрант, але я маю право мати зброю.
А нащо нам вазаглі кримінальний кодекс? Що у нас люди настільки дурні щоб красти чи вбивати? Чому наша держава так мені не довіряє? А наркотики? Я ж себе труїтиму хіба ж це не моє право? А проституція? Державі не все одно чи я з кимось безплатно сплю чи за гроші? Гральні автомати? Ну програю все що маю, так хіба ж це не моє право? Ми взагалі якісь безправні...
На відміну від всього що я перерахував ті речі не загрожують оточуючим, а зброя так. І абсолютно вона нікого не захищає, і не вирівнює права людей, бо неповнолітні особи слабші, а зброї так і не матимуть. То здорових бугаїв захищати зібрались?
Ех якби ж то можна було видати зброю тільки адекватним яких в цій країні процентів може 5. На жаль це не можливо, любі довідки продаються і то дуже дешево...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2017, 09:45 #2703351   #609
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис

А що тобі мішає вже його купити зараз? Зараз існуют якісь заборони, були нововведення з заборонами, я шось пропустив? ))) Млять, як завжди мего компетентні коментарі))
Я не бачу сенсу купувати ствол в Тернополі. От скажи тобі багато раз доводилось рятувати своє життя? Може тебе різали, стріляли, грабували чи може гвалтували? І ти знаєш знаю одного далбайоба який має реальний ствол і ходить понтується. Любить бухнути і хто зна чи не вистрелить колись... А тепер уяви таких бухих дятлів в кожному кабаку і на вулиці з стволами - весело да? От газовий балончик чи шокер я думав купувати. Може б я і купив колись ствол, були можливості, але знаючи про відповідальність - перехотілося. Навіть коли завалиш злодія в себе дома - будеш сидіти 99%. То на який *** мені ствол...
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2017, 10:40 #2703358   #610
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Я не бачу сенсу купувати ствол в Тернополі. От скажи тобі багато раз доводилось рятувати своє життя? Може тебе різали, стріляли, грабували чи може гвалтували? І ти знаєш знаю одного далбайоба який має реальний ствол і ходить понтується. Любить бухнути і хто зна чи не вистрелить колись... А тепер уяви таких бухих дятлів в кожному кабаку і на вулиці з стволами - весело да? От газовий балончик чи шокер я думав купувати. Може б я і купив колись ствол, були можливості, але знаючи про відповідальність - перехотілося. Навіть коли завалиш злодія в себе дома - будеш сидіти 99%. То на який *** мені ствол...
Та я думаю тут і маєтсья на увазі не тільки дозволи на зброю, а і законна база під використання її, бо з теперішньою, то ти себе зразу в тюрму заганяєш. На рахунок бухих і стволів в них, то думаю після першого кєнта їхнього, якого би по його п"яні підстрілили, коли він махав би стволом, всі би зразу попустились. Бо знання того, що ти не один маєш зброю, і коли ти дістав пістолет, тебе можуть положити знімає зразу понти.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякували 2:
olexiy (17.08.2017), vanco2 (16.08.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2017, 13:42 #2703375   #611
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Як на мене в першу чергу в голові в людей має бути все в порядку. В Амстердамі трава легальна, але це не означає що всі там в ср*ку накурюютсья - це ментальність і адекватність людей, культура поведінки. Чи будуть люди адекватно вести себе із зброєю хз, я боюся що не доросли ми ще до цього (я маю на увазі бидлоту, яка все ж таки існує і на форумі фактично не сидить тут, але однозначно буде користуватися такою нагодою.... тут вже краще їм просто так наваляти це простіше, ніж коли воно буде стволом махати)

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Випадок був аж один, і не застосування, а демонстраціїї з подальшим даванням ляща провокатору, так як я сам не маленької антропоментрії, то ще більший лоб, під два метри, з фразою"Братишка, не поможешь деньгами..." Далі були фрази шо він хоч не спортсмен, але коли б'є то падають з першого разу. Так як біля місця події за 50 метрів знаходиться Святошинське відділення Поліції м.Київ то вступати в боксерську дуель не було настрою, бо дуель би переросла в прийом нас обох в відділок, тому акуратно продемонстрував девайс не витягуючи з пістолетної сумки, після чого акуратно дав батьківського ляща по морді, людинка усвідомлюючи шо вступати в бій після цього нема сенсу, з ображеним виразом лиця, як у кота який насцяв в тапки швиденько зникла в невідомому напрямку.
а якби цей "братішка" був із стволом, і печалька тоді

Також озброєний народ це страшна річ, одна справа коли це самозахист, або так як в Швейцарії в них немає регулярної армії, але в раз агресії там всі проходили службу + мають зброю вдома (правда зброя там серйозна армійська), так от всі вийдуть з стволами і ціна агресії буде надто великою. А інша справа, коли ця сама зброя може бути використана проти влади (ну цього звичайно ніколи б не було якби вони вели себе нормально), просто в нас вже є досвід 2013-2014 року, невідомо чи за пару років не буде чогось аналогічного, якщо це станеться часом - це буде хрест і те що було пару років назад в Києві буде квіточками тільки... ця медаль має 2 сторони і потрібно бачити як позитивне так і можливе негативне

Востаннє редагував Cesar: 16.08.2017 о 14:04. Причина: Пізніше додано
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2017, 19:57 #2703427   #612
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Я не бачу сенсу купувати ствол в Тернополі. От скажи тобі багато раз доводилось рятувати своє життя? Може тебе різали, стріляли, грабували чи може гвалтували? І ти знаєш знаю одного далбайоба який має реальний ствол і ходить понтується. Любить бухнути і хто зна чи не вистрелить колись... А тепер уяви таких бухих дятлів в кожному кабаку і на вулиці з стволами - весело да?
Так, проблема бухих зі стволом існує, і тому в тих же штатаз, яккщо ти маєш дозвіл носити ствол, ти не маєш права заходити в бари (з стволом само собою ), за то можна сісти в тюрму, і 100% тебе позбавлять права на носіння, на покупку і великий штраф.

Також різне поняття дозвіл на покупку(зберігання), і носити всюди з собою (так я знаю що в україні це по суті одне і те ж).

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А нащо нам вазаглі кримінальний кодекс? Що у нас люди настільки дурні щоб красти чи вбивати? Чому наша держава так мені не довіряє? А наркотики? Я ж себе труїтиму хіба ж це не моє право? А проституція? Державі не все одно чи я з кимось безплатно сплю чи за гроші? Гральні автомати? Ну програю все що маю, так хіба ж це не моє право? Ми взагалі якісь безправні...
На відміну від всього що я перерахував ті речі не загрожують оточуючим, а зброя так. І абсолютно вона нікого не захищає, і не вирівнює права людей, бо неповнолітні особи слабші, а зброї так і не матимуть. То здорових бугаїв захищати зібрались?
Ех якби ж то можна було видати зброю тільки адекватним яких в цій країні процентів може 5. На жаль це не можливо, любі довідки продаються і то дуже дешево...
Ну по перше, я думаю нема нічого поганого в тому щоб легалізувати проституцію і навіть легкі наркотики. Від того що вони заборонені - вони якби не зникають.

Також ти дуже сильно помиляєшся на рахунок безвредності наркоманів - якщо в них нема можливості проторчати, вони можуть бути набагато небезпечніші ніж твій озброєний сусід.
Гральні автомати - я думаю так як це було - шо вони на кожному кроці були - це не ок, а вот, наприклад, відкрити якийсь депресивний райцентр і дозволити гральний бізнес - не бачу проблем, але не так як було, напівпідпільно, а шоб легально, зарегульовано і з купою податків.

Чувак, з чого ти взагалі взяв шо зброя тільки для захисту? Вот я люблю просто піти постріляти по мішенях. Можна кожен раз за 20 баксів брати в оренду а можна купити за баксів 300-600 пістолет і ходити собі пострілювати.
+ То шо в мене пістолет, абсолютно не збільшує напруженість на вулицях, а вот шоб отримати право на носіння - треба пройти спеціальні курси, і здати на стрільбу, короче треба вміти користуватись.

ПС.
Ну і приклад з пяним який носить пістолет - якщо ти таке бачиш - то дзвони в міліцію! А пяний озброєний бугай який бикує - такий герой тільки через то шо він знає шо скоріш за все більше ніхто не обзброєний. А коли ти знаєш шо вот серед людей кругом будь-хто теж може мати ствол - то ти якби трошки обережніше себе поводиш.

Востаннє редагував vanco2: 17.08.2017 о 05:55. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olexiy (17.08.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2017, 17:20 #2703537   #613
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну і приклад з пяним який носить пістолет - якщо ти таке бачиш - то дзвони в міліцію!
Вот скільки не дивлюся на ці роздуми гастерів, стільки мені і пригорає.
Ти можеш нарешті зрозуміти, що українські селфікопи це не техаські рейнджери (хоч вони себе такими і уявляють, коли крутять руки пенсіонеркам), і якщо тобі пощастить що вони таки приїдуть на виклик про стрілянину, через кілька годин, то просто розведуть руками (приходьте у відділення і пишіть заяву) і поїдуть собі далі, кататися містом і шукати якогось нещасного алкаша, якого можна скрутити і виконати план по протоколах/постановах.

Побачив пяного зі стволом - ховайся за складкі мєсності. Ніяка "поліція" тобі не допоможе. Україна ж.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2017, 18:16 #2703546   #614
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Та я думаю тут і маєтсья на увазі не тільки дозволи на зброю, а і законна база під використання її, бо з теперішньою, то ти себе зразу в тюрму заганяєш. На рахунок бухих і стволів в них, то думаю після першого кєнта їхнього, якого би по його п"яні підстрілили, коли він махав би стволом, всі би зразу попустились. Бо знання того, що ти не один маєш зброю, і коли ти дістав пістолет, тебе можуть положити знімає зразу понти.
Законна база буде, якщо виробникам і лобістам зброї це вигідно.

Розумієш пальнути бухим зі ствола - це тобі не перцевим балончиком в очі бризнути. Ми не в грі і не маємо по 5 життів. Він може покласти всіх в кабаку разом з корішами або банда на банду перестріляти один одного. Про шо ми говоримо, коли за то шо на діско на ногу наступив, чи не так подивився - зуби можуть вибити, чи череп проломати... Як бухе бидло буде адекватно приймати рішення? Це залежить від ступеня алкогольного сп'яніння чи від настрою? І саме головне в 90% випадків можна просто побити один одному морди і на другий день шкодувати або ні за скоєне. В випадку з зброєю всі підуть на цвинтар нести квіти...

І штати не треба ставити в приклад, там дохрена проблем з зброєю - мені що перерахувати на пальцях?
Terror зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (18.08.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2017, 18:29 #2703547   #615
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну по перше, я думаю нема нічого поганого в тому щоб легалізувати проституцію і навіть легкі наркотики. Від того що вони заборонені - вони якби не зникають.
Є педофіли, зоофіли і ще купа всяких збоченців, ми це не дозволяємо чому? Ці явища ж існують хоч і заборонені? Та тому і не дозволяємо щоб її було менше, щоб люди розуміли що це не законно і т.д.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Також ти дуже сильно помиляєшся на рахунок безвредності наркоманів - якщо в них нема можливості проторчати, вони можуть бути набагато небезпечніші ніж твій озброєний сусід.
Цікава в тебе думка, бідний нарік це погано, бідний чувак зі стволом це ок.


Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Чувак, з чого ти взагалі взяв шо зброя тільки для захисту? Вот я люблю просто піти постріляти по мішенях. Можна кожен раз за 20 баксів брати в оренду а можна купити за баксів 300-600 пістолет і ходити собі пострілювати.
+ То шо в мене пістолет, абсолютно не збільшує напруженість на вулицях, а вот шоб отримати право на носіння - треба пройти спеціальні курси, і здати на стрільбу, короче треба вміти користуватись.
Я дуже поважаю твоє бажання пострелькати але бажання людей не напружуватись коли довкола купа людей зі зброєю важливіше. Важко уявити собі батьків які по новинам бачать уйо..ка який забіг до школи і перестріляв всіх кого міг, а твоя дитина в той день не пішла до школи...


Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну і приклад з пяним який носить пістолет - якщо ти таке бачиш - то дзвони в міліцію! А пяний озброєний бугай який бикує - такий герой тільки через то шо він знає шо скоріш за все більше ніхто не обзброєний. А коли ти знаєш шо вот серед людей кругом будь-хто теж може мати ствол - то ти якби трошки обережніше себе поводиш.
Та бухий водій Барни стріляв в білий день по людям, а наша доблесна поліція їхала пів години, про що ти пишеш? Давно в Україні не був? В цьому бардаку людям зброю дати?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2017, 04:25 #2703588   #616
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Є педофіли, зоофіли і ще купа всяких збоченців, ми це не дозволяємо чому? Ці явища ж існують хоч і заборонені? Та тому і не дозволяємо щоб її було менше, щоб люди розуміли що це не законно і т.д.
Ну ти і знайшов до чого порівнювати, ти ше порівняв би понос з геноцидом - бо і того і другого всі стараються уникати

Чувак, педофілія - це насильство над дітьми, не можна бути педофілом і не робити насильства над дітьми! А от зброю можна мати і абсолютно нічого не порушувати. Січеш різницю?
За твоєю логікою щоб було менше педофілів треба заборонити нахер дітей!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Цікава в тебе думка, бідний нарік це погано, бідний чувак зі стволом це ок.
А я десь казав шо чувак зі стволом має бути бідний? До твого відома глок - коштує 600 баксів, а так як це річ далеко не першої необхідності - купують його якраз не бідні люди. А в Україні ціна напевно буде навіть більша.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я дуже поважаю твоє бажання пострелькати але бажання людей не напружуватись коли довкола купа людей зі зброєю важливіше. Важко уявити собі батьків які по новинам бачать уйо..ка який забіг до школи і перестріляв всіх кого міг, а твоя дитина в той день не пішла до школи...
Чувак, якби ти був в темі, а не просто трендів про то чого не знаєш, то ти б знав, шо майже всі інциденти з масовими розстрілами ставались там де або зброя заборонена, або в місцях де зброя заборонена. І шоб ти знав, наприклад, в Остіні, зовсім недавно, запобігли теракту. Два довбойоба йшли розстрілювати виставку карикатур, але так як тут люди з собою носять зброю - то не дойшли.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Та бухий водій Барни стріляв в білий день по людям, а наша доблесна поліція їхала пів години, про що ти пишеш? Давно в Україні не був? В цьому бардаку людям зброю дати?
ТАК! В цьому бардаку треба якраз дати зброю, і тоді бухий водій барни, чи засмучений пробкою пашинський не будуть як бояре ставитись до людей як до холопів, бо будуть знати, шо зброя є не тільки в них, і шо за бикування, тим більше в пяному вигляді є не просто перспектива виклику патруля, який нічо не може зробити недоторканим, а цілком реальна куля яка не питає посвідчення.

Додано через 19 хвилин
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис

І штати не треба ставити в приклад, там дохрена проблем з зброєю - мені що перерахувати на пальцях?
Давай рахуй.

Востаннє редагував vanco2: 18.08.2017 о 04:25. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olexiy (18.08.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2017, 08:04 #2703601   #617
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

http://korrespondent.net/world/35734...aia-statystyka
http://www.bbc.com/russian/internati...nce_statistics
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2017, 08:22 #2703603   #618
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Природній відбір неадекватів та дегенератів. )))
По смертності від ножів і виделок статистики немає ??
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2017, 08:55 #2703610   #619
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Ну так в Орегоні не можна носити зброю. А вот я живу в штаті де можна носити зброю, не раз бачив в магазині чи на вулиці когось з кабурою, а скільки народу носить приховано.

Так, статистика показує що смертність від зброї більша, але це через то шо в багатьох є зброя. Хтось дурак не заховає від дітей (так сейф не обовязковий, можна хоть під подушкую тримати), хтось використає зброю для сомогубства, хтось застрелиться по необережності, ітд, хтось просто псіх, вот в сісідньому районі минулого року чувак застрелив жінку і сам потім застрелився але зброя це просто інстремент, завалити жінку і себе можна ше мільйоном способів. Так в інших країнах ті способи в статистику смертей від зброї не потрапляють.
Також тут поліція пострілює почастіше, бо поліцейські знають, шо будь-який водій може бути обзроєним.
Загалом так, є зброя, її є багато, і тому стаються всякі випадки, но так саме є автомобілі, є ножі, є екстремальні види спорту, є річки і океани, що все заборонити бо від того можна померти?
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Narcissus (19.08.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2017, 11:57 #2703656   #620
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну ти і знайшов до чого порівнювати, ти ше порівняв би понос з геноцидом - бо і того і другого всі стараються уникати

Чувак, педофілія - це насильство над дітьми, не можна бути педофілом і не робити насильства над дітьми! А от зброю можна мати і абсолютно нічого не порушувати. Січеш різницю?
За твоєю логікою щоб було менше педофілів треба заборонити нахер дітей!
Взагалі не так, щоб не було педофілії потрібно щоб вона була заборонена, ефект не 100% але... Так само щоб на вулицях було менше зброї вона має бути забороненою. Все логічно?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А я десь казав шо чувак зі стволом має бути бідний? До твого відома глок - коштує 600 баксів, а так як це річ далеко не першої необхідності - купують його якраз не бідні люди. А в Україні ціна напевно буде навіть більша.
Ти таки давно не був в Україні... У нас бідні люди мають 6 та 7 айфони! Якщо це буде круто мати ствол, то його матимуть всі.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Чувак, якби ти був в темі, а не просто трендів про то чого не знаєш, то ти б знав, шо майже всі інциденти з масовими розстрілами ставались там де або зброя заборонена, або в місцях де зброя заборонена. І шоб ти знав, наприклад, в Остіні, зовсім недавно, запобігли теракту. Два довбойоба йшли розстрілювати виставку карикатур, але так як тут люди з собою носять зброю - то не дойшли.
А скільки таких довбойобів дійшло до місця призначення?
Ти не бачиш жодного зв'зку? В США часто відбуваються такі випадки де людина стріляє в натовп, у нас такого за купу років я не пригадую, може це через те що у нас таки мало довбайобів володіє зброєю? А ти пропонуєш і нам зробити як в США. Ні, дякую, маєш зброю в США там собі її тримай.


Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
ТАК! В цьому бардаку треба якраз дати зброю, і тоді бухий водій барни, чи засмучений пробкою пашинський не будуть як бояре ставитись до людей як до холопів, бо будуть знати, шо зброя є не тільки в них, і шо за бикування, тим більше в пяному вигляді є не просто перспектива виклику патруля, який нічо не може зробити недоторканим, а цілком реальна куля яка не питає посвідчення.
Він по дітям стріляв! У них не могло бути зброї і не зможе бути! А таких мудаків зі стволами стане більше! Нам потрібно думати як дітей захищати від мудаків, а не навпаки.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:49.