Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Увага шахраї!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.11.2014, 21:10 #2474749   #41
granok
Учасник
 
Аватар для granok
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Це не тільки на OLX, зараз багато так роблять. Я завжди розплачуюсь після отримання товару в кур'єрській службі. Коли мені кажуть про предоплату, я одразу відмовлююсь і все.
granok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2014, 07:38 #2474832   #42
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від granok Переглянути допис
Це не тільки на OLX, зараз багато так роблять. Я завжди розплачуюсь після отримання товару в кур'єрській службі. Коли мені кажуть про предоплату, я одразу відмовлююсь і все.
ну якшо представити ситуацію з іншим боком
Ви продаєте якусь річ( телефон чи телевізор)
Виставили огололення, до Вас звінок, є покупець, який дав данні для відправки - Ви відправили а він за той час або передумав або найшов ще дешевше
і Ви попадаєте на доставку + біганина по кур'єрських службах з заявами на повернення вантажу

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від fasterfox Переглянути допис
Зараз шахраї використовують наступну схему на OLX - розміщують якись ходовий товар за дешевою ціною(напр. телефон чи планшет), покупець звязується з продавцем і той підтверджує що так дійсно такий товар в нього є, все як в описі, домовляєтесь про відправку. Але однією з умов відправки є проплата за доставку товару(нібито застава що ви заберете його з нової пошти) в районі 100 грн. на картку Приватбанку. Ви добровільно відправляєте кошти, після чого продавець ще день-два вас годує обіцянками про відправку, а далі пропадає. Суть в тому що за два дні таких довірливих покупців можуть бути десятки, а за сто грн. обманутому покупцеві неохота звязуватись з міліцією. Схема дуже розповсюджена, будьте уважні!

для цього треба дивитись дату реєстрації (як вже написали)
додаткові фото - саме фото товару з його рук а не з інтернет сайтів, вплоть до відео на скайпі чи він дійсно є
+ можно найти друзів - знайомих, родичів з того міста шоб попросити зустрітись шоб вони подивились і взяли товар (якшо че не особливий якийсь)

Востаннє редагував dodge: 18.11.2014 о 07:38. Причина: Пізніше додано
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2014, 07:58 #2474839   #43
AleksHr
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата + можно найти друзів - знайомих, родичів з того міста шоб попросити зустрітись шоб вони подивились і взяли товар (якшо че не особливий якийсь)
Не знаю чому, але навіть норм продавці в яких без проблем купував - відмовляються від особистої зустрічі. Навіть якщо в тому ж місці то відправлять тою ж новою поштою в інше відділенення. Це переважна більшість. Але покупки в них були без проблем. Хз.
AleksHr зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (19.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2014, 11:19 #2474923   #44
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
Не знаю чому, але навіть норм продавці в яких без проблем купував - відмовляються від особистої зустрічі. Навіть якщо в тому ж місці то відправлять тою ж новою поштою в інше відділенення. Це переважна більшість. Але покупки в них були без проблем. Хз.
правильно. а може ти податковий інспектор і тобі потрібно "план" по порушеннях ))
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2014, 14:21 #2475377   #45
selling
Активний учасник
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата правильно. а може ти податковий інспектор і тобі потрібно "план" по порушеннях ))
при переказі на карточку відслідкувати набагато простіше, чим ганятись вживу. і обєми продаж зразу видно.
selling зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2014, 20:57 #2475555   #46
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата
Допис від selling Переглянути допис
при переказі на карточку відслідкувати набагато простіше, чим ганятись вживу. і обєми продаж зразу видно.
і як, цікаво взнати, стороння людина, інспектор, зможе отримати інформацію про рух коштів по розрахунковому рахунку ???
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sem (19.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2014, 23:40 #2475601   #47
Юрий+
 
Аватар для Юрий+
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Доброго всім дня. Дозволю собі дещо уточнити...

- з ПриватБанку Вам ніколи не будуть дзвонити ні з приватних ні з 056... (056 -код Дніпропетровська), за винятком "дати оцінку оператору, чи повідомити про заборгованість"

- не ведіться, навіть якщо Вам передзвонять з 056.... . Шахраї часто дзвонять з МОБІЛЬНОГО оператора ТелекомДніпропетровськ, який починається на 056... В деяких випадках навіть, якщо Ви зробите вихідний дзвінок на цей самий номер (056...) то є вірогідність дозвонитись на реальну сервісну лінію підтримки "ПриватБанку" 3700. А все просто і банально, на телефоні 056.... підключають переадресацію на "3700" і ви цього не підозріваючи починаєте спілкуватися з реальним оператором "ПриватБанку".

- Банк ніколи не відправляє Вас до банкомата для проведення ідентифікації (розвод з переказом коштів з карти на карту через банкомат). Людину розводять біля банкомата на відправку коштів, запудрюючи мозги про очікуваний переказ на Вашу карту та ідентифікацію та ще багато розумних слів.

- Банк ніколи по телефону не випитує у Вас паролі, які приходять на телефон з номера 10060. Все розвод (читайте уважно СМС-ки в цих повідомленнях). Навіть, якщо в СМС немає більше нічого крім цифр (у випадках з копілками і т.п. паролі нікому не передаються)

- Якщо до Вас часто телефонують, просять передзвонити, або щось подібне, що спонукає Вас зробити дзвінки з свого "фінансового " телефона, далі Вам паде пара гривень на поповнення мобільного - чекайте що шахраї вже близько до блокування Вашої сім-карти і перевипуск її в оператора "як втраченої". Контрактні та корпоративні сім-ки перевипустити важко (потрібно паспорт). А звичайні сімки, на раз-два в оператора моб.звязку. Ваш Мобільний "фін" телефон в ПриватБанку - ключ до всіх рахунків. Робіть висновки. Про МТС не скажу, але при реєстрації на сайті "Мій Київстар" є можливість ввести секретний код на звичайну сімку, що не дозволить перевипустити її без цього кода (так стверджує інфа на сайті)

- НЕ ПЕРЕНАПРАВЛЯЙТЕ прислані Вам СМС-ки на номер 10060. Це заготовки на команду Банку по списанні коштів з Вашого рахунку. Послуга Мобіл-банкінг. Зручно, але дуже часто розводять на такі штуки.

- окрім РIN-кодів також не можна ніколи нікому передавати ТЕРМІН ДІЇ КАРТИ, СVV2-код (три цифри на зворотній стороні карти), Ваші число/місяць та рік народження, дівочу фамілію матері

- окрема тема віруси на ПК для тих хто користується Приват-24. Трояни просто кландайк. Навіть якщо ви скачали бесплатний антивірус і він як Вам здається вчасно обновляється, не полініться попросити колегу з Касперським та ліцінзійним ключем прогнати комп на віруси. Фішингові сайти, як один в один подібні на Приват-24. Останні працюють навіть без затримки, як раніше. Вам навіть можуть перезвонити з +3700 (зверніть увагу на +) Телефон підставний , реально у Вас на мобілі висвічується +3700 а дзвінок іде з інтернет-дзвонилки і шахрай видає себе за представника банку, намагається переконати Вас що на сайті Приват-24 сервісні роботи і Вам потрібно ввести в вікно програми Пароль з СМС, який Вам дійсно приходить з номера 10060. Це означає, що Ви вже на крючку .... Явище називається - фармінг. Тобто Фарминг (англ. pharming) — это процедура скрытного перенаправления жертвы на ложный IP-адрес.

- не виключення і мобільна версія Приват-24 на смартфонах. Віруси крадуть і перенаправляють СМС-ки і т.п. У Вас глючить смарт, не зрозуміло куди пропададають кошти з рахунку (самовідправка платних СМС) а потім в один прекрасний день при вході на "Приват-24" (мобільна версія). Кошти крадуть з карт... Ставте антивіруси. Останні віруси попадали на смарти через шахрайське оновлення програми Адобе флеш-плеєр.

--------------------------------
Буду радий, якщо комусь моя інфа допоможе.
заяви в міліцію і Банк писати обов'язково
будуть потрібні окремі поради або факти, прошу в пошту petr.poseljuzhnyj@privatbank.ua або на любе відділення банку.
Юрий+ зараз поза форумом  
Подякували 5:
nadusha (20.11.2014), Romko_7 (19.11.2014), Trader_Lena (24.12.2014), wenux (06.05.2015), yge0607 (20.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2014, 08:06 #2475651   #48
wisper
Banned
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Одного разу відправив гроші за пересилку на перед,50грн.
А через хвилин так 15 додумався перевірити фото товару в гугл картинках))))
Аналогічні фото знайшлися на ебеї...

Ну і потім я вже замітив,що задньому фоні були ледьпомітні американські авто.
Уважно дивіться фото і перевіряйте в гуглі.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2014, 08:45 #2475663   #49
AleksHr
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від Юрий+ Переглянути допис
- з ПриватБанку Вам ніколи не будуть дзвонити ні з приватних ні з 056... (056 -код Дніпропетровська), за винятком "дати оцінку оператору, чи повідомити про заборгованість"
Нажаль це неправда. Телефонують якраз з 0567369123. Якраз вчора мав розмову, за номером 3700 подавав заявку на деякі технічні питання і мені перетелефоновували з номера вище і так завжди... раніше теж пам'ятаю.
Але у мене вони питали ТІЛЬКИ 4 останніх цифри картки з якою там були проблеми, тобто ніяких дат/кодів/повний номерів карти тощо не запитували ніколи.
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2014, 09:24 #2475682   #50
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від Юрий+ Переглянути допис
- з ПриватБанку Вам ніколи не будуть дзвонити ні з приватних ні з 056... (056 -код Дніпропетровська)
Дозволю собі дещо уточнити: якраз дзвонять з прихватбанку з 056 і інших номерів мобільних операторів (в основному - мтс). Цього літа дружині надзвонювали ці дебіли по 20 раз на день, коли ми були в роумінгу. Потім прислали грізне смс: "Когда будет оплата по кредиту?!" Коли повернулися на Україну - передзвонили їм. Вияснилося, що їм дали наш номер при оформленні якогось кредиту (від "балди" назвали цифри). Довелося довго пояснювати, що їм варто перестати телефонувати і що ми не знаємо ніякого вуйка, який в Києві оформив кредит.

найбільший і найбезтолковіший банк нашої держави, якого я завжди уникаю.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2014, 23:31 #2476275   #51
Юрий+
 
Аватар для Юрий+
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
Нажаль це неправда. Телефонують якраз з 0567369123
Цей номер дійсно використовується як вихідний в системі звязку "ПриватБанку" на номери КиївСтар.
Юрий+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2014, 17:48 #2477371   #52
selling
Активний учасник
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
і як, цікаво взнати, стороння людина, інспектор, зможе отримати інформацію про рух коштів по розрахунковому рахунку ???
податковий інспектор це не стороння людина, а посадова особа. даю наводку: при відкритті рахунку в банку подається ідентифікаційний код. тільки за використання звичайного рахунку фізичної особи для комерційної діяльності можуть нехіло вчепитись. от то що суми в 100-200 грн мало кого цікавлять, сама волокіта з мелочовкою для податкової дорожче коштує.
selling зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 17:48 #2477842   #53
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата даю наводку: при відкритті рахунку в банку подається ідентифікаційний код.
Ще раз кажу: яке відношення має код при реєстрації р/р в банку до розголошення інформації по руху коштів на цьому рахунку?
Дай наводку ?
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2014, 16:17 #2478164   #54
selling
Активний учасник
Arrow Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Ще раз кажу: яке відношення має код при реєстрації р/р в банку до розголошення інформації по руху коштів на цьому рахунку?
Дай наводку ?
видно оголошення, даєш номер рахунку а там податковець, по рахунку дивляться хто це, якщо рахунок звичайний а не приватного підприємця - тільки за це можна вчепитись.
хочеш сказати що для податківця проблема дати запит в банк про рух по такому рахунку за останній рік і отримати від банку відповідь де то все буде вказано?
selling зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2014, 21:35 #2478269   #55
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата хочеш сказати що для податківця проблема дати запит в банк про рух по такому рахунку за останній рік і отримати від банку відповідь де то все буде вказано?
а хто такий податківець, щоб йому банк розкривав конфідеційну інформацію? Тільки за рішенням суду
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sem (29.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2014, 08:44 #2478372   #56
Andy2006
Активний учасник
 
Аватар для Andy2006
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Сьогодні один покупець на сландо дуже здивувався, чого це його посилають на *уй, при слові ощадбанк=))
на всяк випадок номер 0685278186.
Andy2006 зараз поза форумом  
Подякували 3:
boob (06.12.2014), dodge (27.11.2014), Iowa (26.02.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2014, 11:47 #2478433   #57
dwd
 
Аватар для dwd
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Тернополянка, яка шукала в Інтернеті роботу стала жертвою шахрая

Цитата ... це платний номер і про жодне працевлаштування мова не йшла. Схема розрахована лише на те, аби обкрадати людей. Мабуть, якби було більше коштів на рахунку, переконана Олена, вона б втратила і їх.

Жінка застерігає усіх від своєї помилки. Номер шахрая – 068-56-066-30.
dwd зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2014, 21:02 #2482197   #58
boob
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

0981101252 , +380981101252 шахраї із сландо стара схема про те що отримати гроші переводом через ощаб банк . Ну Суть відома під диктовку ви переоаховуєте кошти.

Додано через 2 години 14 хвилин
Цитата:
Допис від Andy2006 Переглянути допис
Сьогодні один покупець на сландо дуже здивувався, чого це його посилають на *уй, при слові ощадбанк=))
на всяк випадок номер 0685278186.
я теж так роблю ))))) але коли наполягати то до них тоходить і вони ламаються.

Востаннє редагував boob: 06.12.2014 о 21:02. Причина: Пізніше додано
boob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2014, 15:21 #2487937   #59
boob
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

0948150592 розвод з сландо, шахраї знову роблять перевод .

Додано через 5 годин 18 хвилин
і вдогонку через деякий час дзвонять з номера 0567673286 відрекомендовються працівниками банку і що ваша сума була заблокована через, те що її закинули як на юр особу а не на фіз. Далі не мав терпіння чекати і розсміявся ну і звичайно привітав побажав гарного дня ))).

Додано через 4 хвилини
Зауважте такі люди мало питаються про ваш товар також їх влаштовує оплата на карту 100 % що би мало вас насторожити

Востаннє редагував boob: 20.12.2014 о 15:21. Причина: Пізніше додано
boob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2014, 22:15 #2489028   #60
vitov
 
Аватар для vitov
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Сьогодні вкотре телефонували по оголошенню на сландо. Спершу поцікавились товаром і номером картки, навіть надали адресу для відправки: Назаренко Олександр Вікторович, м.Біла Церква, моб 097-622-56-89, а ввечері, в 21.30 !!! телефонували з "приватбанку" 056-767-64-03 і повідомили, що мені очікується переказ послугою "Мобільні гроші" (якщо добре запам"ятав), і мені потрібно пройти активацію цієї послуги. Я відмовився. Повідомили що скасовують переказ.
Схема може і не нова, але я вперше стикнувся. Перед цим була юр.особа і ощадбанк.

Востаннє редагував vitov: 22.12.2014 о 22:42.
vitov зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:04.