Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.12.2011, 18:56 #1834680   #21
Zwukiw
Активний учасник
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

наскільки ключовим для топєґстарцєра є така дефініція ?:

Цитата ...знаючи схильність людини до гріха...
в тому сенсі, що секс вважається гріхом...
Zwukiw зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2011, 19:10 #1834686   #22
lapochka dochka
мамашка
 
Аватар для lapochka dochka
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
трахнув - женися !
в принципі правильне твердження
якби допустим такий закон був і невиконання якось ще й каралось
то одноразових і по п"яні стосунків було б менше
секс до шлюбу аж такою тяжкою бідою не вважаю але думаю що сексуальне виховання молоді давно треба врегулювати
lapochka dochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2011, 19:30 #1834696   #23
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Тобто в стосунках винен лише чоловік?

Сама захотіла, сама спокусила, які потім претензії?

Я живу за єдиним правилом Христа: люби ближнього свого, як самого себе. Обоюдний секс під ненависть до ближнього не підпадає.

А ви живіть за правилами, придуманими церковниками в середньовіччі і відчувайте себе вільними. На здоров"я.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякували 2:
KIKO (27.12.2011), Otto (23.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2011, 21:18 #1834766   #24
manti
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Ось наприклад люди вислювлють свої думки це є добре, і я не прошу щоб хтось мене підтримав.
Але дивіться дальше: пишемо що секс до шлюбу потрібен. Бо як би то не було- треба походити вивчити людину і подивитись що там всередині щоб видно було за що платиш і як би це стосується довіри (такий виходить висновок коментарів)
Але є одне но: бачу вже на протязі 7 років (в сновному говорю про хлопців) які мали статевий досвід (хоч мені гірко про це говорити) з двома трьома а то і більше.
А ось для життя кожен хотів би жінку цнотливу.
Цнотливу не тому що цнотливу а ствержують що така буде вірна, ніж ті що вже мали досвід. (так стверджують вони)(а я говорив із багатьома хлопцями - такими що і поза 30 і не одружені)
До для чого тоді досвід в сексі (до шлюбу) ?
Тіпа всі це роблять і це є нормально, в людини є потяг природній і це природньо - така відповідь?
Я скажу особисто за себе я буду вдячний тій жінці яка себе для мене тримала. І в такій ситуації моя довіра їй буде набагато більша ніж такій яка вже..
Хоча простіть мене за мої думки чим кого обідив.

Востаннє редагував manti: 23.12.2011 о 09:27.
manti зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Alexand_R06 (01.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2011, 09:26 #1834953   #25
manti
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

є ще одна сторона медалі: всі говорять що секс потрібен(ще раз повторую це стосується довіри між людьми і любові). Ось я зараз на даний час знаю пару молодих пар які розішлися - питається чого? були разом і близість певно була і розійшлися?. Де та довіра пропала і та любов? Кожен думає що після весілля настане счастливе життя. Жінки думають (що чоловік має все робити - має принисити гроші до хати і багато) а чоловіки думають (що жінка має робити в хаті все ( порядок їсти діти виховувати сама і ще десь працювати і допомагати чоловікові). Але коли сходяться разом жити не можуть а бо не так є як собі мріяли. Бо виявляється треба смирятися перед ближнім а ми цього не хочемо тому і розведемся? Смирятися- терпіти- розуміти-любити допомагати і всі інші слова які вкладено в цей термін.
То знову таки виявляється що секс це не головне ? Головне щоб просто була був нормальний супутник?
Хтось думає що треба пожити разом до весілля і що з того? Як ти сам ще до того життя перед ближнім не хочеш смирятися то як будеш разом жити почнеш смирятись? Хіба пожити разом щоБ задовільнити свою похоть! А потім якось буде. зійдемся то зійдемся не зійдемся то не зійдемся?(короче побачимо)

Ще один міф: питались зверху скільки можна займатись сексом. Ну сексом займатись можна багато разів але оскільки ця тема вже в розділі рілігія то я згадаю слова Апостола який казав "Все мені дозвнолено але нічо не повино мною володіти" Ось я знаю деякі молоді пари в яких був два або три рази викидиш. Так буває що від когось не може просто бути плода(чоловіка чи жінки). Але є багато випадків коли в тих в кого був два три рази викидиш (їм правослані старці і в тій самій почаївській лаврі говорили) що дитину треба зачинати тиждень після посту (в піст воздержатись) і були чуда коли жінка вагітніла (це така правда що я сам знаю такі сімї).

І ще один міф про несомістимість в сексі: хтось зверху писав що може таке бути що в чоловіка 30см(мені просто смішно це говорити) а в жінки (ну ви зрозуміли). В цьому випадку інтернет підкаже що це все просто одиночні випадки певно один на пару тисяч. Тим більше в нас не такі мішані люди в україні що такі випадки в нас були.
manti зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2011, 10:51 #1835012   #26
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата
Допис від manti Переглянути допис
є ще одна сторона медалі: всі говорять що секс потрібен(ще раз повторую це стосується довіри між людьми і любові). Ось я зараз на даний час знаю пару молодих пар які розішлися - питається чого? були разом і близість певно була і розійшлися?. Де та довіра пропала і та любов? Кожен думає що після весілля настане счастливе життя. Жінки думають (що чоловік має все робити - має принисити гроші до хати і багато) а чоловіки думають (що жінка має робити в хаті все ( порядок їсти діти виховувати сама і ще десь працювати і допомагати чоловікові). Але коли сходяться разом жити не можуть а бо не так є як собі мріяли. Бо виявляється треба смирятися перед ближнім а ми цього не хочемо тому і розведемся? Смирятися- терпіти- розуміти-любити допомагати і всі інші слова які вкладено в цей термін.
То знову таки виявляється що секс це не головне ? Головне щоб просто була був нормальний супутник?
Хтось думає що треба пожити разом до весілля і що з того? Як ти сам ще до того життя перед ближнім не хочеш смирятися то як будеш разом жити почнеш смирятись? Хіба пожити разом щоБ задовільнити свою похоть! А потім якось буде. зійдемся то зійдемся не зійдемся то не зійдемся?(короче побачимо)
коли людины бэ в голову любов,то вже ныхто ныпрошо думати небуде. зыйдемся не зыйдемся такого нема. там всьо просто,мама я його (ЇЇ) люблю. а ше як то почуття взаємне,то ні про які немиті тарілки,малу зарплату ніхто незгадує навіть. Бо в любові людина не то шо просто попускається,стае смиреннішою,покладистішою,деякі просто стеляться на підлогу і кажуть,витри об мене ноги.
І це класно! Бо тоді людина не забиває собі голову непотрібними речами,речами які абсолютно в стосунках нічо нре вирішують.
Ну скажіть яка дівчина буде слухати свою подружку,яка буде казати шо твій тормоз,чи неоххайний,якшо вона полюбила посправжньому? Та ше накопає т аку подружку добре...)))

А коли люди не люблятьодин одного,а просто хочуть сексу. То тоді нічо т акого не буде і будуть пропозиції пожити разом,придивитися,перевірити і т.д
А хлопці в деяких випадках зразу знають,що ніколи не поженяться з тоб чи іншою дівчиною,але позустрічатись можна. Завжди маєш партнера.

Тому женитись треба відразу як тільки є любов. Правда треба шей незабувати ту любов берегти. Бо все ж таки вона і згасає з часом і тоді можуть бути і трагічні наслідки. скандали,бійки,суди,розвод.....
но це вже від гордості і як автор каже,не бажання смирятися.

думаю,якшо люди посправжньому покохали один одного і переспали до шлюбу,то це не такий вже великий гріх.
але коли люди завідомо знали,що ніякої мови про шлюб нема і займаються цим,то вони просто грішать,задовільняючи своє тіло і не більше.

в католиків є таке поняття,як грєхи вопиющиє из ада. це може бути вбивство,згвалтування,катування ну їм подібні речі.
нащастя сексуальні,це не такі вже й великі і страшні гріхи. хоча в деяких випадках вони можуть занадто розбещувати людину і тоді такий,чи така вже неможуть успокоїтись і знайти собі половинку. бо в кожному бачать суто якісь недоліки! сумніваюсь шо когось можна настільки незадовільнити,що буде тебе проклинати все життя)))) наврят!

Востаннє редагував ecosvyat: 23.12.2011 о 10:57.
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2011, 11:17 #1835026   #27
AlterEGO
Учасник
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Автор я неможу зрозуміти для чого ця тема? Ви вважаєте коли створите таку тему то нейо..них дівчат буде ставати більше? Чи ви просто так, розібратися для себе в питаннях сексу?
Яка різниця секс до шлюбу чи після шлюбу? Це не важливо, важливо які люди вступають в стосунки. Якщо люди задоволені самі собою, задоволені коханою людиною, тоді стосунки будуть успішними і довготривалими.
Ну у вас трудні роздуми).
AlterEGO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2011, 11:37 #1835040   #28
necromant
Banned
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата
Допис від manti Переглянути допис
Молоді нікуди подітися від грубо нав'язуваного безальтернативного «способу життя»
є своя голова на плечах, не треба в усьому винити телебачення, приклад сімї, відсутність виховання -- причина, а не сучасні няньки для дітей в вигляді телебачення і інтернету

Цитата
Допис від manti Переглянути допис
творчої праці людей вони перетворюються в двоногу біомасу егоїстів
ти бачила творчих людей неегоїстів які досягнули якогось успіху? той же Перельман маючи сімю і дітей думаєш мавби час займатись гіпотезою Пуанкаре?

Цитата:
Допис від harik Переглянути допис
Якщо люди дійсно люблять один одного то вони полюбому займуться сексом до шлюбу, незайматись сексом в такому випадку може тіки (на мою думку) імпонтент або псих одиночка.
психозів і імпотенції в собі не спостерігав, зустрічаюсь з дівчиною 4 роки, є ще поняття честі і дівочої гідності які також треба захищати

Цитата:
Допис від harik Переглянути допис
Пояснюю ще раз: Двоє цнотливих які закохані один в одного і в них є якісь почуття один до одного, вони можуть прозустрічавшись рік часу не занятись сексом?
чомусь з візуальних образів в голові виринають тільки собаки і інші тварини, в яких поняття контролю інстинктів відсутнє
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2011, 11:42 #1835045   #29
Solar
 
Аватар для Solar
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

СВОБОДА СЕКСУ!
Solar зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Artan (27.12.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.12.2011, 12:26 #1835077   #30
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від necromant Переглянути допис
психозів і імпотенції в собі не спостерігав, зустрічаюсь з дівчиною 4 роки, є ще поняття честі і дівочої гідності які також треба захищати
Щастя здоровя Вам женіться вже нарешті бо здрочитесь
harik зараз поза форумом  
Подякували 2:
olexiy (23.12.2011), Rockgorn (24.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2011, 13:01 #1835090   #31
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від necromant Переглянути допис
психозів і імпотенції в собі не спостерігав, зустрічаюсь з дівчиною 4 роки, є ще поняття честі і дівочої гідності які також треба захищати
просто підмічу, в кожного чоловіка рівень тестостерону різний, є і такі особини в котрих естроген переважає, тоді з дівчатками тільки в пісочниці хочеться гратись... Коротко сказати, якшо 4 роки стримувати себе не являється проблемою, при віці в 22 роки, то напевне і рівень тестостерону в організмі зовсім не ахті...

Додано через 3 хвилини
Ну або ми всі такі вже аморальні стали...

Востаннє редагував olexiy: 23.12.2011 о 13:01. Причина: Пізніше додано
olexiy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2011, 13:02 #1835093   #32
necromant
Banned
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
рівень тестостерону в організмі зовсім не ахті...
аналізи на рівень тестостерону не проводив, але скоріш за все з тим усе в нормі, через те що таки бажання і потяг є, а для вас рівень тестостерону овер 9000 єдине виправдання відсутності самоконтролю?
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2011, 13:12 #1835101   #33
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Я чомусь так і не зрозумів чому КАТЕГОРИЧНО неможно до шлюбу мати інтимні стосунки.
Вірність? Окрім вищенаведених прикладів є ще така особливість як певна цікавість. Якщо людина мудра (будем говорити про жінок) то статеві стосунки до шлюбу з іншими партнерами ніяк не повпливають на шлюб. Інша річ коли дівчина недосвідчена і цікавість "а як це буває з іншим" іноді може привести до такого наслідку як зрада. Тому моя думка (і не лише моя) що дівчата які берегли себе до шлюбу необовязково будуть вірнішими від "досвідчених". І ще стосовно хлопців. В 90% випадків хлопці думають про секс (ну така вже природа - дівчатам тут простіше, немає такого потягу ). І коли він зустічається з дівчиною і розуміє її бажання дотримати цноту до шлюбу то після кількох місяців статевих стосунків у шлюбі більшість підсвідомо розуміють що певна ціль досягнута і може помінятись поведінка самого чоловіка. Адже після кількох років утримань (а це немалий срок) досягнути того, чого бажав і потрібно думати чого далі бажати . Чи буде готова жінка до такої зміни в поведінці? Наскільки правильно вона зрозуміє що відбувається?. А якщо це відбудеться наприклад не після шлюбу а після 1-2 років зустрічань то можна буде уникнути таких неприємнстей у шлюбі. До речі хто назве причину чому найбільше розлучень відбувається у перші роки?. Інша річ коли це пережити до шлюбу. Та й після одруження люди трішки міняються, міняється ставлення (як би там небуло) то зайві недомовлення будуть недоречними у цей період.
Розумію що перша ніч і все таке але головне це міцний шлюб. І цнота до весілля не є основним показником щасливого сімейного життя.
Написав своє ІМХО.
pomka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rockgorn (24.12.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
Artan (27.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2011, 13:15 #1835103   #34
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від necromant Переглянути допис
аналізи на рівень тестостерону не проводив, але скоріш за все з тим усе в нормі, через те що таки бажання і потяг є, а для вас рівень тестостерону овер 9000 єдине виправдання відсутності самоконтролю?
Я не вважаю то відсутністю самоконтролю, все ж відбувається за взаємної згоди. І для обох не є чимось аморальним. Відсутністю самоконтролю можна назвати неадекватну поведінку і згвалтування, а не дошлюбний секс...
olexiy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2011, 13:29 #1835110   #35
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

А тим хто вже був одружений і має кохану людину з якою планує чи не планує одружуватись тим до шлюбу можна? Тим більше що це вже не наївні люди і знають що хочуть.
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2011, 13:34 #1835114   #36
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
А тим хто вже був одружений і має кохану людину з якою планує чи не планує одружуватись тим до шлюбу можна? Тим більше що це вже не наївні люди і знають що хочуть.
Не можна!!!
harik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.12.2011, 13:40 #1835118   #37
Leon+
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
Я чомусь так і не зрозумів чому КАТЕГОРИЧНО неможно до шлюбу мати інтимні стосунки.

- Чому, коли ти голодний зайшов у магазин, категорично не можна розбивати вітрину з ковбасою?
- Чому, коли молодий поліцай отримує револьвер, він не повинен стріляти в першого зустрічного?
- Чому, коли я хочу стрибнути з парашутом, мені слід сісти в літак, а не вилізати на високу черешню?
Тому що присутність бажання і засобів до його реалізації НЕ ОЗНАЧАЄ, що це бажання слід автоматично задовольняти. На кожне бажання є свій час, своє місце і свої правила та принципи, які встановлені аж ніяк не акторами Голлівуду. Секс - це НАЙособистіша, НАЙінтимніша подія в житті кожної ПСИХІЧНО ЗДОРОВОЇ людини, яка думає головою, а не головКою. І от коли цю НАЙособистішу, НАЙінтимнішу подію перетворюють на конвеєр - що з цього виходить? Людина стає річчю, живим ходячим секс-шопом. Тоді не має значення характер цієї людини, її звички, її бажання, її здібності, переживання - значення має тільки її статевий орган.


P.S. Спеціально для автора цієї теми: говорити сексуально стурбованим підліткам про небажаність сексу перед шлюбом - це все одно, що говорити собаці, що кістка - то кака. Результат вашої палкої промови буде аналогічним, що в першому, що в другому випадку. Не хочете, щоб ваші діти були такими ж спермосхибленими - виховуйте їх у християнській традиції, а не в традиції буржуазної свідомості, для якої основна річ у житті - це гроші і їх заробляння, а діти та їх виховання - додаток (часто непотрібний).
Leon+ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Artan (27.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2011, 13:48 #1835120   #38
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
А тим хто вже був одружений
якшо неможна секс до шлюбу. то про розвід взагалі говорити не варто!
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2011, 14:09 #1835132   #39
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
- Чому, коли ти голодний зайшов у магазин, категорично не можна розбивати вітрину з ковбасою?
- Чому, коли молодий поліцай отримує револьвер, він не повинен стріляти в першого зустрічного?
- Чому, коли я хочу стрибнути з парашутом, мені слід сісти в літак, а не вилізати на високу черешню?
Але чому коли ви кожного дня хочете їсти і ви їсьте? Бо організм цього потребує ? Релігя каже не можна переїдатись, дотримуватись посту.... А я сумніваюсь що ви в піст пєте тільки воду.
Мені здається що ця тема тіки цікавить тих кому сексу не вистачає. В деякій мірі я погоджуюсь з думкою автора, бо дійсно зараз трохи є розбещення суспільства. Але не все на стіки погано як воно малюється. Теорія -це не факт. А от переконатись вам чи це фак то варто спробувати перевірити і будете знати на скіки зараз всі розбещені
harik зараз поза форумом  
Подякували 2:
Demetra (23.12.2011), Natashka (18.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2011, 14:15 #1835134   #40
Leon+
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від harik Переглянути допис
Але чому коли ви кожного дня хочете їсти і ви їсьте? Бо організм цього потребує ?
Я їм щодня, щоб не померти. На те й призначена їжа. Я вам назву тисячі випадків, коли людина померла від відсутності їжі. Можете назвати хоч один випадок в історії, коли людина померла від відсутності сексу?
Leon+ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Artan (27.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
почаївський листок



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:42.