Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Про малолітніх і міліцію

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.01.2013, 18:36 #2127152   #21
Mihas
 
Аватар для Mihas
Типово Відповідь: Про малолітніх і міліцію

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
жоден закон України не вимагає при собі носити документи які засвідчують особу в мирний час в нашій країні. Ні неповнолітніх(які ще можуть по віку не мати паспорта , посвідчення водія і т.д.) не можна просто так забрати для вивлення особи. Для цього мають бути законні(!) підстави. Дуже часто люди путають власне бажання ППСників з законними вимогами. Поки людина не є в розшуку по орієнтуванню та не чинить протиправних дій просто так її особу дізнаватися - не вимагає закон і статут МВС. Ато якщо було б так то - в такому разі можна було б серед білого дня приїхати автобусами і грузити масово в віділок перехожих громадян.
сенкс Гражданин КЕП
ви мене просто просвітлили ))
ясно що просто так ніц не мають права вимагати...

я не думаю що менти підкинули цигарки(до такого ще не опустилися), просто діти понарозказували, про те що підкинули, щоб відмазатися в батьків.
Mihas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2013, 08:48 #2127801   #22
pkerb
Активний учасник
Типово Відповідь: Про малолітніх і міліцію

Цитата
Допис від son Переглянути допис
pkerb, яким чином вирішуєте питання? написали звернення у прокуратуру чи мвс?
Питання було "закрито" ще у відділку, коли приїхали батьки. Хоча зараз би вже робили по іншому... До речі, коли дітей затримали і діти намагалися подзвонити батькам, патрульні не дозволяли їм цього зробити. В принципі цю тему створив, щоб люди знали як працюють наші правоохоронці, як себе захищати від захисників.

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від Mihas Переглянути допис
я не думаю що менти підкинули цигарки(до такого ще не опустилися), просто діти понарозказували, про те що підкинули, щоб відмазатися в батьків.
А ви подумайте за що люди так люблять нашу міліцію.... Ви кажете не опустилися, правильно можливо не всі.
На рахунок понарозказували, знаючи дві сторони, а дітей я дуже добре знаю, я вже зробив свій висновок.

Востаннє редагував pkerb: 29.01.2013 о 08:48. Причина: Пізніше додано
pkerb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2013, 23:01 #2128720   #23
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Про малолітніх і міліцію

Цитата
Допис від pkerb Переглянути допис
Питання було "закрито" ще у відділку, коли приїхали батьки. Хоча зараз би вже робили по іншому... До речі, коли дітей затримали і діти намагалися подзвонити батькам, патрульні не дозволяли їм цього зробити. В принципі цю тему створив, щоб люди знали як працюють наші правоохоронці, як себе захищати від захисників.

Додано через 10 хвилин

А ви подумайте за що люди так люблять нашу міліцію.... Ви кажете не опустилися, правильно можливо не всі.
На рахунок понарозказували, знаючи дві сторони, а дітей я дуже добре знаю, я вже зробив свій висновок.
а ви думаєте мало тем ? я можу теж багато історій розказати досвід спілування з патрульними є причому навіть в різні роки можу навіть провести анологію )
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2013, 10:45 #2131424   #24
RomKo-K
 
Аватар для RomKo-K
Типово Відповідь: Про малолітніх і міліцію

Пригадуючи свою молодість в таких ситуаціях - коли вже вели у відділок, завжди казав шо не повнолітній і без батьків нічого говорити не буду. завжди помагало!
коли вони розуміли шо баблом не пахне, то відпускали)
RomKo-K зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2013, 14:52 #2131537   #25
r3start
 
Аватар для r3start
Типово Відповідь: Про малолітніх і міліцію

клуб диванних юристів
r3start зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2013, 23:16 #2134842   #26
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Про малолітніх і міліцію

Цитата:
Допис від r3start Переглянути допис
клуб диванних юристів
ти впевнений ? чи ти знаєш досвід спілкування з міліцією/стички кожного , що дозволяєш собі вішати ярлики ?
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:37.