Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Результати опитування: Як часто потрібно проводити зібрання форумчан?
Раз в місяць 18 27.27%
Раз в квартал 34 51.52%
Ваш варіант 1 1.52%
Мені всеодно 13 19.70%
Голосували: 66. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Про зібрання форумчан

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.02.2007, 00:53 #275308   #1
Валік
Типово Про зібрання форумчан

Не дальше як сьогодні mUts1k мене дещо просвітив. Виявляється, що для мене було новиною, преші збори форумчан відбулися в кінці жовтня, майже листопад. Другі зручно примостилися в грудні місяці, спеціально щоб приготуватит шлунки і печінки до грядучого Нового Року. Треті фактично закрили собою череду зимових святкувань, відбувшись в січні місяці.
Гадаю для більшості стане очевидною їхня помітна періодичність. Сьогодні вже місяць лютий, його початок вірніше.
Гадаю є сенс офіційно зробити зібрання форумчан раз в місяць. Адже фактично так воно і є. Що скажете форумчани?
На перед хочу викласти свою думку по поводу того, що мовляв якщо часто, то набридне. Раз в місяць, це не є так вже і часто. "Висадка" так проводиться і невже комусь забагато? Якщо такі є, то вони просто пропускають один раз. Адже як не крути, діло це сугубо добровільне. Звичайно, що чим дальше чекати, тим цікавіше буде прийти. Але чим дальше чекати і спілкуватися з невідомими людьми, тим менше шансів що дочекаєшся до тих же зборів. Набридає як не крути.
Доречі, як на вашу думку, для чого проводився Дівішнік, пропонувалося зібрати аналогічне з ЧТ, проводяться збори Клубу Алкоголіків, намагалися шось замутити конкуренти з Клубу Шанувальників Здоровя, стараються зібрати Творчих людей з Літературного розділу, сказав би шось про Партію Покуїстів, але йм покуй на різного виду збори? Для чого я з кожи вон ліз, щоб організувати похід в кіно? Обєднання по інтересах, чи все-таки бажання реального спілкування? Побачити та вживу по спілкуватися з людьми, з якими вів дебати на сторінках форуму.
Не надо доречі арати, що мовляв ось лише відіграли одні. Я не кажу завтра йти на нові. Це лише початок місяця. Можна десь під кінець замутити. Десь через два-три тижні.
Мені здається, що раз в місяць проводити подібний захід - це якраз те що треба.
Чекаю ваших думок з цього приводу. І памятайте, критика завжди права, якщо вона здорова і обоснована!
Валік зараз поза форумом  
Старий 11.02.2007, 09:33 #275362   #2
meat
 
Аватар для meat
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

так недавно ж було
meat зараз поза форумом  
Старий 11.02.2007, 09:47 #275366   #3
Wooff
 
Аватар для Wooff
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Я за! Оскільки збори раз в місяць, я б радив зробити стале число і годину, це вирішить проблему флуду на 10 сторінок!!! Наприклад: кожного 23-го числа на 19.00(це для прикладу, нефлудіть)
Wooff зараз поза форумом  
Старий 11.02.2007, 11:05 #275407   #4
Валік
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Цитата:
Допис від meat Переглянути допис
так недавно ж було

Цитата
Допис від Валік Переглянути допис
Не надо доречі арати, що мовляв ось лише відіграли одні. Я не кажу завтра йти на нові. Це лише початок місяця. Можна десь під кінець замутити. Десь через два-три тижні.
Це лише пропзиція зробити їх більш-меньш регулярними. Шаби порядок був, а то так спонтанно: хтось крикнув "Люди, може уже ПОРА", люд тутже підтримав і ринули. Хто по якимось причинам не був на форумі тиждень, той провтикав. А коли наступний раз? А фіг його знає. Поки знову комусь в голову не стрелить вирішити тяжке питання: "ПОРА - це партія, чи все-таки привід напитися"
Цитата:
Допис від Wooff Переглянути допис
Наприклад: кожного 23-го числа на 19.00(це для прикладу, нефлудіть)
Краще вже так: "Остання субота (пятниця) місяця, оскільки 23 число може попасти на любий день, а посеред тижня - це не дуже зручно."

Востаннє редагував Валік: 11.02.2007 о 11:15.
Валік зараз поза форумом  
Старий 11.02.2007, 11:23 #275419   #5
Валік
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Цитата:
Допис від Wooff Переглянути допис
це вирішить проблему флуду на 10 сторінок!!!
Доречі, хороша думка. Кинути тему у важливо, де буде постійно нагадуватися, що тодіто мають відбутися збори. І все. І ніякого прийду, не прийду, постараюся, якщо доповзу, ой не знаю, ну хіба що, якщо зірки складуться в благоприємну комбінацію а венера затанцює на орбіті. Всі будуть все знати знати.
Валік зараз поза форумом  
Старий 11.02.2007, 12:41 #275450   #6
meat
 
Аватар для meat
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

пропоную робити раз в квартал в перші вихідні.
частіше імхо нема змісту.
meat зараз поза форумом  
Старий 11.02.2007, 13:39 #275464   #7
cheesy
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Остання п"ятниця кожного місяця - найкраща пропозиція.
cheesy зараз поза форумом  
Старий 11.02.2007, 17:15 #275571   #8
CepKo
 
Аватар для CepKo
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Як на мене то щомісяця зачасто, раз в 2-3 місяці нормально, якраз назбирається достатня кількість тем щоб можна було сидіти до 3 ночі . Хоча якщо будуть щомісяця тоді дійсно якщо мені буде забагато то просто не прийду.
CepKo зараз поза форумом  
Старий 11.02.2007, 18:05 #275612   #9
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Шо багато то нездорово
раз на 2-3 місяці норма
leonkiller зараз поза форумом  
Старий 11.02.2007, 18:17 #275621   #10
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Цитата:
Допис від meat Переглянути допис
пропоную робити раз в квартал в перші вихідні.
частіше імхо нема змісту.
Імхо, Згоден це ж не п"яка, а знайомсто, розповісти про нові враження і т.д.
Раз в квартал - золота середина.
Хоча, діло сугубо добровільне хто хоче збираться - можете збиратись хоч кожну неділю.
DDD&bluz зараз поза форумом  
Старий 11.02.2007, 18:33 #275632   #11
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Дада...точно.Може хоч я, вже, буду ходити на Собранійа.А то ні час, ні здоров*я не позволяє.
Sirco зараз поза форумом  
Старий 11.02.2007, 21:09 #275762   #12
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Я теж за те, щоб було 1 раз в квартал, а то зібрання просто перетворяться в звичайну пянку і буду зовсім не цікаво. Буде мало новеньких, аде кожного разу буде десь по одному. То вже не буде подією.Я мабуть не зможу приходити раз в місяць...
Ma1a зараз поза форумом  
Старий 11.02.2007, 22:43 #275821   #13
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

раз в квартал, адназначна
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 11.02.2007, 23:25 #275838   #14
Валік
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Ось і чудово. Радий, що тему підтримали.
На данному етапі, більшість підтримує варіант проведення зборів раз в квартал. Гадаю, що можливо давай те тоді не раз в квартал, адже перший квартал, якщо я не помиляюся, це січень, лютий і березень місяці. А проводити раз в пору року, яких у нас доречі аж чотири (зима, весна, літо і осінь). Нехай будуть перші вихідні середнього місяця, яких в кожної пори доречі рівно три. Тобто, з таким варіантом, наступні збори мають відбутися 7 квітня (за вихідні взяв суботу). Я б сказав, трішки довгувато, але ніяк не можу не погодитися з топіками написаним вище.
Хоча тема ще не закрита, кожен може продовжувати викладати свої погляди по даному питанню. Благо до квітня місяця ще є час
Валік зараз поза форумом  
Старий 12.02.2007, 09:54 #275985   #15
Din Explorer
кавайная котяка
 
Аватар для Din Explorer
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

мало один раз на 3-4 месяца... Тем более если весной-летом - там потеплеет, захочеца на якусь природу, шашлыков и т.д. Сами увидите потом....
ну да ладно. Я поддерживаю - раз в месяц...
Din Explorer зараз поза форумом  
Старий 12.02.2007, 11:06 #276032   #16
Валік
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Окі, давайте тоді так, додаємо опитування до теми. Кожен голосує за свій вибір в голосуванні і обосновує його в темі.
Валік зараз поза форумом  
Старий 12.02.2007, 13:06 #276090   #17
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

раз в квартал оптимальний варіант...
songo зараз поза форумом  
Старий 12.02.2007, 17:31 #276274   #18
sonechko
 
Аватар для sonechko
Smile Відповідь: Про зібрання форумчан

раз в місяць це добре,я підтримую
sonechko зараз поза форумом  
Старий 12.02.2007, 18:03 #276297   #19
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

раз в місяць то скоро...
раз в квартал оптимальний варіант...
Stanislav зараз поза форумом  
Старий 12.02.2007, 20:57 #276412   #20
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

квартальні збори ІМХО кращий варіант, голосовуха підтверджує, що забагато то не здорово!
Mr.Player зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:56.