Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Студентський бар

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.05.2007, 09:07 #326243   #81
geroi_cccr
Типово Відповідь: Студентський бар

І ще один мінус там постійно не доливають пиво мене це вже замахало кожен раз робити барменці зауваження.

Пельмені там класні правда малувато їх на 1 порцію виходить
geroi_cccr зараз поза форумом  
Старий 17.05.2007, 18:24 #326620   #82
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Студентський бар

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
муцік протягом одного відвідування Крапки/ПАви випиває від 3 до 7 літрів пива. Об"єм одного випорожнення становить близько 0,5 л/раз. Визначаємо кількість походів Муціком в туалет:

К=3(7)/0,5= 1,5-3,5, а оскільки півраза не можна сходити в туалет, то 2-4 рази за вечір. Це становить близько 1-2 гривнів, за які Муцік може взяти горішки до пива, або ще раз не сходивши в туалет ще 0,5 пива. Тепер розумієш?!
клавіш сцука вумний)
muTs зараз поза форумом  
Старий 17.05.2007, 20:00 #326668   #83
RUS
 
Аватар для RUS
Question Відповідь: Студентський бар

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
- Плазмовий екран погано настроїний, зображення бажає бути кращим
Поясни кокретніше. Що саме в плазмику погане?
RUS зараз поза форумом  
Старий 17.05.2007, 20:13 #326675   #84
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Студентський бар

Цитата
Допис від geroi_cccr Переглянути допис
І ще один мінус там постійно не доливають пиво мене це вже замахало кожен раз робити барменці зауваження.
Наступного разу прийдеш і скажеш, що ти з форуму і нік не забудь. Акція у "Паві" - зареєструйся на форумі і отримаєш пиво таке як треба.
RUS зараз поза форумом  
Старий 25.05.2007, 14:47 #331082   #85
geroi_cccr
Типово Відповідь: Студентський бар

на вулиці поставили столики це дуже добре але вот чекати на офіціантку коли вона підійде треба хвилин 40 колись мене достане таке відношення до клієнтів піду і нахамлю там всім.
geroi_cccr зараз поза форумом  
Старий 25.05.2007, 15:12 #331089   #86
user007
 
Аватар для user007
Типово Відповідь: Студентський бар

Цитата
Допис від geroi_cccr Переглянути допис
на вулиці поставили столики це дуже добре але вот чекати на офіціантку коли вона підійде треба хвилин 40 колись мене достане таке відношення до клієнтів піду і нахамлю там всім.
Что трудно подойти к барной стойке? Или ты уже такой пан, что за тобой ухаживать надо?

Каминко
Вам давно пора повесить табличку "У нас самообслуговування!"
И еще, рекомендую заполнить один холодильник баночным (или бутылочным) пивом, поскольку такого холодильника у Вас нет ни на первом, ни на третьем этажах. Думаю, такое решение значительно разгрузит очередь за разливным.
user007 зараз поза форумом  
Старий 27.05.2007, 11:26 #331890   #87
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Студентський бар

Коли ти підійдеш до бар-стійки, то зможеш прочитати там табличку з надписом "Замовляйте на барстійці". Радуйся, що взагілі офіціант приодить до тебе і бере замовлення, коли людей повно і всі кричать давай швидше. Спочатку попробуй сам, а тоді
Цитата іди і хами там всім.
RUS зараз поза форумом  
Старий 27.05.2007, 15:39 #332054   #88
Byr4uk.
 
Аватар для Byr4uk.
Типово Відповідь: Студентський бар

Цитата
Допис від geroi_cccr Переглянути допис
на вулиці поставили столики це дуже добре але вот чекати на офіціантку коли вона підійде треба хвилин 40 колись мене достане таке відношення до клієнтів піду і нахамлю там всім.
шановний, коли б ти попробував поганяти за 14 столиками в залі (повних голотою_) Кія - вітання, твої пророчення на рахунок порожнього кафе за умов відсутності алкоголю не здійснились, можу запросто розвіяти в будь-який роб день - зайди, попробуй пропхатися в обід), де кожен спудей собі хоче "щось", а потім те "щось" йому не подобається - а тоді вибігаєш на двір, звідкіля чуєш: "а чьо тіпа так довго?" ... хм, змовчу.
Єдине - хамати не раджу, не люблю я таких... памятаю одного такого (досі як живий перед очима стоїть) :_)

а Нігеру зачьот за самообслугу (дяк за розуміння).
Byr4uk. зараз поза форумом  
Старий 28.05.2007, 10:58 #332367   #89
Kija
Banned
Типово Відповідь: Студентський бар

Цитата:
Допис від Byr4uk. Переглянути допис
Кія - вітання, твої пророчення на рахунок порожнього кафе за умов відсутності алкоголю не здійснились, можу запросто розвіяти в будь-який роб день - зайди, попробуй пропхатися в обід).
Як нема алкоголю? А пиво в нас вже алкоголем не вважають?
Пробував зайти в обід... чесно перехотілося - забитий зал і нема чим дихати (там хоча і не можна курити, але витяжки явно не помішають). А так повечеряти дерунами за милу душу (майже пустий зал і смачні деруни). Єдиний мінус який є, на мою думку, це відсутність води у пляшках великого розміру, бо через це завжди повечерявши приходиться повертатися до магазину щоб купити малій води на вечір.
Kija зараз поза форумом  
Старий 28.05.2007, 13:28 #332450   #90
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Студентський бар

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
Як нема алкоголю? А пиво в нас вже алкоголем не вважають?
В Українському законодавстві пиво не відноситься до "алкогольних напоїв"
songo зараз поза форумом  
Старий 28.05.2007, 13:53 #332468   #91
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Студентський бар

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
Єдиний мінус який є, на мою думку, це відсутність води у пляшках великого розміру, бо через це завжди повечерявши приходиться повертатися до магазину щоб купити малій води на вечір.
а ще мінус є, шо йогурти не продають... і туалетного паперу також нема... я не кажу вже про засоби для миття вікон
riznyk зараз поза форумом  
Старий 29.05.2007, 06:52 #332786   #92
Kija
Banned
Типово Відповідь: Студентський бар

Цитата
Допис від niger Переглянути допис
а ще мінус є, шо йогурти не продають... і туалетного паперу також нема... я не кажу вже про засоби для миття вікон
Однозначно +7
Kija зараз поза форумом  
Старий 29.05.2007, 07:26 #332801   #93
geroi_cccr
Типово Відповідь: Студентський бар

Цитата:
Допис від Byr4uk. Переглянути допис
шановний, коли б ти попробував поганяти за 14 столиками в залі (повних голотою_) Кія - вітання, твої пророчення на рахунок порожнього кафе за умов відсутності алкоголю не здійснились, можу запросто розвіяти в будь-який роб день - зайди, попробуй пропхатися в обід), де кожен спудей собі хоче "щось", а потім те "щось" йому не подобається - а тоді вибігаєш на двір, звідкіля чуєш: "а чьо тіпа так довго?" ... хм, змовчу.
Єдине - хамати не раджу, не люблю я таких... памятаю одного такого (досі як живий перед очима стоїть) :_)

а Нігеру зачьот за самообслугу (дяк за розуміння).
Шановний а ти б попробував в кінці звітного періоду скласти баланс підприємства і всі остальні звіти так щоб і податки високі не вилізли і шоб прибутковим було підприємство (за умови збитку податкова злітається як мухи на гімно) і директор був довольний.
Якщо людина не може справитись зі своїми обовязками значить їй там не місце або треба взяти додаткового офіціанта.
geroi_cccr зараз поза форумом  
Старий 31.05.2007, 23:25 #334882   #94
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Студентський бар

то ти уточни, кому хамити збирався, невже дирекці ))
RUS зараз поза форумом  
Старий 01.06.2007, 07:18 #334943   #95
geroi_cccr
Типово Відповідь: Студентський бар

Цитата:
Допис від RUS Переглянути допис
Коли ти підійдеш до бар-стійки, то зможеш прочитати там табличку з надписом "Замовляйте на барстійці".
А якщо я сиджу на вулиці???? Там нема такого надпису що треба замовляти на бар стійці.
geroi_cccr зараз поза форумом  
Старий 01.06.2007, 07:22 #334946   #96
geroi_cccr
Типово Відповідь: Студентський бар

Цитата:
Допис від RUS Переглянути допис
то ти уточни, кому хамити збирався, невже дирекці ))
Та я бачу дирекції пофіг на клієнтів і їхні зауваження. Напевно краще піти посидіти в Бінго. Там хоч пиво дорожче на 50 коп. але офіціантку не треба чекати пів години
geroi_cccr зараз поза форумом  
Старий 02.06.2007, 11:57 #335938   #97
Dead
 
Аватар для Dead
Типово Відповідь: Студентський бар

Dead зараз поза форумом  
Старий 02.06.2007, 12:12 #335948   #98
Dead
 
Аватар для Dead
Типово Відповідь: Студентський бар

одна проблема пави це кондиціонер,якого не має
Dead зараз поза форумом  
Старий 03.06.2007, 23:22 #336939   #99
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Студентський бар

Цитата
Допис від geroi_cccr Переглянути допис
Та я бачу дирекції пофіг на клієнтів і їхні зауваження. Напевно краще піти посидіти в Бінго. Там хоч пиво дорожче на 50 коп. але офіціантку не треба чекати пів години
В бінго не такий наплив клієнтів
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 04.06.2007, 07:39 #337023   #100
geroi_cccr
Типово Відповідь: Студентський бар

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
В бінго не такий наплив клієнтів
Ну якщо в Крапці такий наплив клієнтів то шо я маю чекати по пів години на офіціантку. Невже важко взяти на роботу ше одну офіціантку????
geroi_cccr зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:50.