Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Попит (куплю) > Одяг та взуття


Спортивний костюм

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.08.2020, 08:04 #2781041   #1
Marijkasa
Учасник
 
Аватар для Marijkasa
Типово Спортивний костюм

Дівчата, ви займаєтеся ранковими пробіжками? В якому одязі відправляєтеся на пробіжку? Хочу придбати собі легкий спортивний костюм, не знаю де вибрати. Порадьте варіанти.
Marijkasa зараз поза форумом  
Старий 12.08.2020, 08:13 #2781044   #2
Marijkasa
Учасник
 
Аватар для Marijkasa
Типово Відповідь: Спортивний костюм

А як ви вважаєте, окремо буде дешевше придбати, якщо купити шорти і окремо футболку? А то спортивні костюми недешево коштують. Що ви думаєте про це?
Marijkasa зараз поза форумом  
Старий 12.08.2020, 08:22 #2781046   #3
Marijkasa
Учасник
 
Аватар для Marijkasa
Типово Відповідь: Спортивний костюм

Vilwana, а ви часом не знаєте, де є гарний вибір костюмів? Може знаєте якісь інтернет магазини жіночої або спортивного одягу?Дякую за рекомендації.
Marijkasa зараз поза форумом  
Старий 14.07.2022, 10:03 #2801354   #4
nenelionessa
Учасник
Типово Відповідь: Спортивний костюм

Порада по одягу: беріть все із синтетики і з мембраною, щоб тіло дихало і швидко виводило піт. Також одяг із синтетики швидко висихає. Хочу вам сказати, що у нас в місті достатньо спортивних магазинів, краще по ним пройтись і підібрати те, в чому буде комфортно і підійде по ціні. Якщо що, то в таких магазинах консультанти завжди раді допомогти. Якщо бюджет обмежений, то можна по секондах пройтись там завжди щось із спортивного є, але набагато важче підібрати. Я от коли була в незнайомому місті, то вирішила довіритись інтернету. Вибрала каталог ХХХ і там собі підбирала жіночі спортивні костюми білого кольору в Одесі. Отримала гарний костюм, який ідеально підійшов, а все завдяки консультантці з магазину. Тому раджу, так ви найменше часу витратите на пошуки.

Востаннє редагував andrey_ko: 09.08.2022 о 12:45.
nenelionessa зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:02.