Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Збір коштів на кардіотокограф

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.06.2012, 16:01 #1967924   #1
Іра
 
Аватар для Іра
Exclamation Збір коштів на кардіотокограф

Я , Ірина Жигунова - засновник та голова правління благодійного фонду "Вікно життя". Форумчани-старожили знають мене по реалізації однойменного проекту : http://forum.te.ua/showpost.php?p=1532741&postcount=44
та ще декількох цікавих для громади справам. Вкотре звертаюсь до форуму, як до свідомої, активної, небайдужої частини городян.

Так, як спрямування роботи благодійного фонду передбачає відвідування пологового будинку, то в процесі виявилось, що відділенню багато чого бракує і розраховувати на державне фінансування в повному обсязі та найближчим часом не доводиться. Якщо на єврозручності та комфорт можна ще почекати, то відсутність діагностичної апаратури дається взнаки вже зараз і щодня. Так виявилось, що у денному стаціонарі ЖК відсутній кардіотокограф ( апарат, який фіксує і записує серцебиття дитини в утробі матері, що дає можливість діагностувати ряд відхилень в розвитку та прийняти відповідні міри) , до цього часу лікар використовує дерев"яну трубочку.

Керівництво лікарні звернулось до БФ "Вікно життя" з проханням посприяти придбанню кардіотокографа. Ціна апарата 20 тис. грн. разом з доставкою, наладкою, інструктажем та розхідними матеріалами. Діагностика для вагітних буде безкоштовною. http://20minut.ua/Новини-Тернополя/n...-10233457.html

На "хазяйстві" фонду зараз є 200 грн. та дві благодійні скриньки, та все ж ми оптимісти і беремось за цю справу, адже можливо діти - це єдина причина через яку небо ще не знищило Землю.
Збір планується проводити в декілька способів:
1. докупити і розмістити благодійні скриньки ( чекаю на ваші поради де можна, сільпо, барвінок не дозволяють вже розміщати в них) можливо знайдуться добровольці у вільний час позбирати кошти мобільно.
2. звернення з проханням про допомогу до місцевих успішних підприємців (також потрібна порада до кого)
3. Звернення до відомих людей уродженців Тернопілля ( аналогічно).
4. Ну і посильні внески пересічних громадян.

Пропозиції щодо розміщення благодійних скриньок чи збору коштів за допомогою волонтерів можна надіслати на e-mail: 2010vikno@i.ua чи за номером 097-384-96-02. Благодійні кошти можна переказати на рахунок у банку: код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.


Картковий рахунок мій особистий з якого я зобов"язуюсь перекинути поступлення на р/р благодійного фонду:
4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина.
ПриватБанк

або р\р ТОБФ "Вікно життя"
код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.
це для підприємців чи організацій, які забажають списати благодійність на витрати - надам всі необхідні документи: листи-клопотання, свідоцтво про неприбутковість організації.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1 дов з статистики.jpg (146.7 КБ, 73 переглядів)

Востаннє редагував Іра: 09.07.2012 о 22:23.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 21:55 #1973457   #81
ap@snuj
злий котЄ
 
Аватар для ap@snuj
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

+60 грн 2 хвилини тому на картку приватбанку!
ap@snuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 22:07 #1973479   #82
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
До кого можна звернутисья з приводу розміщення скриньок в "Кафедрі"?
ви бачете необхідність розміщення в Кафедрі кількох скриньок?
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 22:15 #1973481   #83
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
+60 грн 2 хвилини тому на картку приватбанку!
Є!

Всього: Носоріг, Yarkop , Dinara, Castor , barvik777, Х 19.06 термінал епіцентр, aleko2007, ganstern ,semteacher,Vuyko Yosyp, FortYear, pberit, ...=Romanio=..., хамід, ap@snuj,

2 525 грн


Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ви бачете необхідність розміщення в Кафедрі кількох скриньок?
Завтра, післязавтра зайду в Кафедру ( останній раз була дуже давно) і зорієнтуюсь в кількості та , взагалі , необхідності. Просто розраховувала на Кафедру, як на місце регулярного, тяпничного зібрання форумчан, тому зразу питатиму офіціантів про їхній улюблений столик.

Востаннє редагував Іра: 25.06.2012 о 22:15. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2012, 14:26 #1974016   #84
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

На кондитерській фабриці "ТерА" мої клопотання загубилися, так і не потрапивши до начальства.
В Ударі сказали, що Побер документи забрав, але коли можна очікувати на відповідь ніхто не знає.
Від Віктора Шемчука поки що тишина.
В Старого млина , певне, достатньо клопотів із відкриттям нового закладу - теж мовчать.
Коза бар і Опілля - щось глухо, як в танку.

Всюди, як в кіно: -" Я не сказала "Да" милорд"
- " Вы не сказали "Нет"

Агов! Лолка! Відгукнися, що там? Скажи хоч щось.

Сомбра! Буду мати до тебе пропозицію попрацювати руками. Глянь на асортимент акційних скриньок із акрилу і скажи скільки і чого тобі треба купити , щоб ти зробив такі ж. Треба штук 5 солідних , для стаціонарного розміщення з замочками і 5 менших , мобільних для польових волонтерів. Я думаю, що aleko2007 зможе щось порадити чи проконсультувати.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 26.06.2012, 15:34 #1974064   #85
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Щойно говорив з Петром Мокрієм. З великим ентузазізмом погодився розмістити скриньки в його двох магазинах.
Носоріг зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (26.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2012, 16:15 #1974088   #86
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Щойно говорив з Петром Мокрієм. З великим ентузазізмом погодився розмістити скриньки в його двох магазинах.
Як тільки визначимось із новими скриньками я з тобою звяжусь, щоб домовитись про розміщення у Мокрія.
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Носоріг (26.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2012, 18:52 #1975008   #87
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Для вирішення проблеми скриньок необхідно завтра зібрати консиліум. Так, як визначились з матеріалом : полістирол або акрил ( в наявності те й те, різниця лише в ціні), методом розкрою ( лазерна різка на Тернопільському підприємстві), способом скріплення деталей ( безклейовий, пазами), необхідно зібратись і розібрати одну з моїх скриньок, яку я тимчасово зніму з точки, вивчити її особливості і передати Yarkop-у для креслення деталей хоча б корелі. Таким способом вартість скриньки зменшується на половину.

Присутність Яркопа, Алеко 2007, Сомбри - обов"язкове. Всі інші , бажаючі приєднатися з корисними пропозиціями - слідкуйте де й коли домовимось про зустріч і приходьте.

Пропоную: завтра 28 червня, 11 год. Театральний майдан, кафе Річ, за столиком на вулиці.
(завтра вихідний, хто планує пікніки нікуди не спізниться ми довго не будем, поруч дитячі розваги. де можна забавити дітей тим , хто буде ними нагружений, центр - оптимальне місце для мешканців усіх мікрорайонів.)
Кого не влаштовує час і місце повідомляйте і корегуйте. Буде добре, якщо ми на п"ятницю вже матимемо креслення і матеріали, щоб віддати на порізку, а за вихідні їх зберем. Треба 10 шт. для початку.

Лолка , завдання не відміняється все в силі.

Підходьте всі бажаючі познайомитись і поспілкуватися.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2012, 18:58 #1975012   #88
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Для вирішення проблеми скриньок необхідно завтра зібрати консиліум. Так, як визначились з матеріалом : полістирол або акрил ( в наявності те й те, різниця лише в ціні), методом розкрою ( лазерна різка на Тернопільському підприємстві), способом скріплення деталей ( безклейовий, пазами), необхідно зібратись і розібрати одну з моїх скриньок, яку я тимчасово зніму з точки, вивчити її особливості і передати Yarkop-у для креслення деталей хоча б корелі. Таким способом вартість скриньки зменшується на половину.

Присутність Яркопа, Алеко 2007, Сомбри - обов"язкове. Всі інші , бажаючі приєднатися з корисними пропозиціями - слідкуйте де й коли домовимось про зустріч і приходьте.

Пропоную: завтра 28 червня, 11 год. Театральний майдан, кафе Річ, за столиком на вулиці.
(завтра вихідний, хто планує пікніки нікуди не спізниться ми довго не будем, поруч дитячі розваги. де можна забавити дітей тим , хто буде ними нагружений, центр - оптимальне місце для мешканців усіх мікрорайонів.)
Кого не влаштовує час і місце повідомляйте і корегуйте. Буде добре, якщо ми на п"ятницю вже матимемо креслення і матеріали, щоб віддати на порізку, а за вихідні їх зберем. Треба 10 шт. для початку.

Лолка , завдання не відміняється все в силі.

Підходьте всі бажаючі познайомитись і поспілкуватися.
Все не погано, але завтра я працюю, в пятницю іду злию трохи плазми з організму, коли закінчу не знаю тому:
За присутності Алеко і Яркопа все вирішете (довіряю обом). НЕ забувай! в мене 132+68=200 грн форумних
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2012, 18:59 #1975017   #89
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Все не погано, але завтра я працюю, в пятницю іду злию трохи плазми з організму, коли закінчу не знаю тому:
За присутності Алеко і Яркопа все вирішете (довіряю обом). НЕ забувай! в мене 132+68=200 грн форумних
Добре про результати повідомлю.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2012, 19:21 #1975034   #90
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

На жаль завтра не можу зранку зустрітись, лише під вечір або після завтра.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2012, 20:23 #1975075   #91
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Яка сума в загальному вже назбиралась (не тільки з форуму)? І куди підуть гроші якщо повної суми назбирати не вдасться?
CorwinAlex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 27.06.2012, 22:08 #1975136   #92
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Зустріч для вирішення технічних особливостей виготовлення власних скриньок відбудеться завтра 28.06. четвер, о 18 год на вулиці в кафе Річ. на Театральному майдані. Сомбру, алеко2007 і Яркопа влаштовують це місце і час. Усі, хто має конкретні пропозиції підтягуйтесь .
Мій тел. 097 38 49 602

Додано через 53 хвилини
Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
Яка сума в загальному вже назбиралась (не тільки з форуму)?
Станом на 27.06. : Носоріг, Yarkop , Dinara, Castor , barvik777, Х 19.06 термінал епіцентр, aleko2007, ganstern ,semteacher,Vuyko Yosyp, FortYear, pberit, ...=Romanio=..., хамід, ap@snuj, Сомбра, автопробіг Бережани, скринька №1 Гаї,

2 730 грн.
Витрати: -25 грн. шмат полістиролу для скриньок

Всього: 2 705 грн.

Цитата І куди підуть гроші якщо повної суми назбирати не вдасться?
Необхідна сума буде зібрана і апарат буде куплений.

П.С. На даний момент в темі 2 017 переглядів, якби за кожен перегляд на рахунок впало 10 грн. - кардіотокограф вже завтра був би куплений.

Востаннє редагував Іра: 27.06.2012 о 22:08. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (28.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2012, 21:52 #1975477   #93
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

За десять днів збирання коштів поспілкувалася з деякими активними форумчанами тут, телефоном та в живу. Пересвідчилась, що форум зібрав для спілкування особливих людей, випадкові перехожі тут надовго не затримуються. Прошу дозволу спільноти та власників ФФМ вважати збір коштів на обладнання спільною акцією благодійного фонду та форуму. За згоди з вашого боку прошу надати можливість розмістити стікери з логотипом форуму на благодійних скриньках та дозволити посилання на форум в публікаціях ЗМІ.

Додано через 10 годин 43 хвилини
Зустріч відбулася. Маю надію, що нинішнє спілкування принесе очікувані результати. Дякую усім, хто свій вільний час витратив на зустріч.

Отже поповнення коштів 28.06 :
Smaila, CorwinAlex 500 грн

Носоріг, Yarkop , Dinara, Castor , barvik777, Х 19.06 термінал епіцентр, aleko2007, ganstern ,semteacher,Vuyko Yosyp, FortYear, pberit, ...=Romanio=..., хамід, ap@snuj, Сомбра, автопробіг Бережани, скринька №1 Гаї, Smaila, CorwinAlex

3 205 грн

Востаннє редагував Іра: 28.06.2012 о 21:52. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Подякували 4:
ap@snuj (30.06.2012), FortYear (28.06.2012), Сомбра (28.06.2012), pberit (28.06.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 29.06.2012, 13:20 #1976190   #94
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Дуже прошу. Хто вміє. Доробіть ще ці банери на розміри:
230 на 140
728 на 90

Бо Вуйка Йосипа десь нема, а банери дуже потрібні.
http://forum.te.ua/showthread.php?p=1976187#post1976187

Додано через 17 хвилин
Наступне питання:

В суботу - неділю добре було б організувати збір коштів в мобільну скриньку для пожертв. До обіду ефективним буде обхід із скринькою жилих будинків "від квартири до квартири" , після обіду - парки, майдани, набережна, місця відпочинку чи загальноміських міроприємств, якщо такі проводитимуться. Скриньку повинні супроводжувати два волонтери. Вимоги:

1. Вік: старше 16 років та наявність документу, що засвідчує особу ( учнівський, студентський, права, посвідчення, паспорт тощо.)
2. Охайний зовнішній вигляд.
3. Комунікативні здібності і чітке розуміння мети збору коштів.
4.Стійка психіка, максимальна коректність, ввічливість та поведінка, яка не кидатиме тінь на репутацію фонду.

Якщо є бажаючі долучитися до спільної справи таким чином, зголосіться в цій темі. Залиште контакти та побажання про час та місце збору коштів. На даний момент в нашому розпорядженні лише одна скринька. Для ефективної та безперешкодної роботи мені потрібен буде деякий час для підготовки необхідних супроводжуючих документів.

Додано через 17 хвилин
Хто знає , чи можна буде пройтись в неділю по фанзоні зі скринькою? З ким це питання можна узгодити?

Востаннє редагував Іра: 29.06.2012 о 13:20. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2012, 13:45 #1976230   #95
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
З ким це питання можна узгодити?
Мариновський
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2012, 14:34 #1976258   #96
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Мариновський
Де його шукати?
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2012, 15:06 #1976273   #97
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Як вже писав, можу долучитися до збору в парках. Субота, неділя після обіду декілька годин.
bbgon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (29.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2012, 16:58 #1976327   #98
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Хтось має можливість прийняти платіж карточкою чи PayPal?
Хотілось би трохи долучитись, але на рахунок чи особисто немає можливості передати.
Або можу комусь покупку на ebay чи ще десь оплатити, а ви закинете на рахунок
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (29.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2012, 18:11 #1976350   #99
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Хтось має можливість прийняти платіж карточкою чи PayPal?
Хотілось би трохи долучитись, але на рахунок чи особисто немає можливості передати.
Або можу комусь покупку на ebay чи ще десь оплатити, а ви закинете на рахунок
Там є картковий рахунок: http://forum.te.ua/showpost.php?p=1967924&postcount=73
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (29.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2012, 18:13 #1976351   #100
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Якщо вірити мені і моїй рулетці, то ось така скринька получилось



І розгортка:


Востаннє редагував Yarkop: 29.06.2012 о 18:42.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (29.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:09.