Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Xiaomi

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.06.2017, 20:24 #2694838   #161
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Xiaomi

poisonous, зменш фото. царапина - та біла смужка? подивись під лупою чи не пошкоджені доріжки
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 02.06.2017, 21:39 #2694851   #162
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: Xiaomi

Опишу як вставив бутерброд, але то на Ваш страх і ризик. Вхід-вихід був тугий але можливий

Дістав нову карточку київстару - нові набагато менші у товщину(micro+nano Sim). Нагрів і зняв частинку з чіпом, обезжирив спиртом. Потім трішки потер шліфпапером P1200, більше для того, щоб збільшити площу ніж, щоб стерти. Знову обезжирив, вирізав тоненький клаптик гарячого клею, практика показала що краще взяти декілька "волосин" з нього, щоб шар був якомога менший і наніс на сімку. Дальше нагрів клей і посадив на карту пам’яті, але прижимав зі сторони контактів карти пам’яті, щоб вийшов такий собі трамплін(тут я, або перегрів, або поцарапав память). Вставляєм у слот і дальше помаленьку запихаєм похитуючи слот, бо контакти можна зламати – вони у вигляді лапок, котрі повернуті боком до напрямку вставляння. Якщо не заходить витягнути і спробувати знову/

P.S. порадьте карту памяті на 32-64гб, героєм сьогоднішнього дня була сандіск 32GB HC I
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2017, 18:05 #2694900   #163
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від poisonous Переглянути допис
Опишу як вставив бутерброд, але то на Ваш страх і ризик. Вхід-вихід був тугий але можливий

Дістав нову карточку київстару - нові набагато менші у товщину(micro+nano Sim). Нагрів і зняв частинку з чіпом, обезжирив спиртом. Потім трішки потер шліфпапером P1200, більше для того, щоб збільшити площу ніж, щоб стерти. Знову обезжирив, вирізав тоненький клаптик гарячого клею, практика показала що краще взяти декілька "волосин" з нього, щоб шар був якомога менший і наніс на сімку. Дальше нагрів клей і посадив на карту пам’яті, але прижимав зі сторони контактів карти пам’яті, щоб вийшов такий собі трамплін(тут я, або перегрів, або поцарапав память). Вставляєм у слот і дальше помаленьку запихаєм похитуючи слот, бо контакти можна зламати – вони у вигляді лапок, котрі повернуті боком до напрямку вставляння. Якщо не заходить витягнути і спробувати знову/

P.S. порадьте карту памяті на 32-64гб, героєм сьогоднішнього дня була сандіск 32GB HC I
Скільки канятєлі, хіба воно того варте?
Я б не ризикував, вже краще перехідник і то стрьомно.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2017, 19:31 #2694906   #164
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: Xiaomi

Моя помилка, потрібно б спробувати на 4гб версії, то була карта з плеєра, купа аудіокниг з закладками... але сам факт - все влізло і вилізло

Потрібно використовувати двусторонній скотч або смолу - суперклей і гарячий вдупу. Наступний раз точно вставлю, головне не пошкодити картку памяті і зробити трамплін перед склейкою.

Перехідник на мою думку, також буде зачіпатись

Востаннє редагував poisonous: 03.06.2017 о 19:31. Причина: Пізніше додано
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2017, 17:05 #2695244   #165
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: Xiaomi

Купив захисне скло bonaier з рідиною для 2,5d екранів + додали наклейку на зад телефону(з візерунком як паркет). Приставив і зрозумів, що буде блікувати як екран так і краї і на 2мм коротше по ширині ніж матова плівка... Що робити? Поставити у коробку у котрій вже стоїть бампер на всякий випадок!?
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 5  Офтоп  
Старий 06.06.2017, 22:40 #2695311   #166
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Xiaomi

Нагадаю, мова про Redmi Note 4x.
Звернувся куди радили(навпроти Новуса). Наклеїв універсальне прозоре скло, вузьке (по ширині видимої області екрану). Зверху і знизу пристало не ідеально, опуклості 2.5де, блін . Зате всередині все гуд. Поверхня служить норм.

Час роботи склав 3-и дні від 100% до 3%. В телефона на позначці 30% заряду батареї відкривається нове дихання. Тривалість другої зарядки на рідному зарядному(макс 2А на старті) склала 3г21хв і китайський показометр видав вкачаних 4088мА•г.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 8  Офтоп  
Старий 07.06.2017, 20:00 #2695487   #167
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Xiaomi

Винесу з оффтопу частину дописів:
Цитата ---ANDRE--- :
Не радив би розряджати батарею аж до такого рівня (3%). Рекомендується заряджати від 30% до 80%. Це збільшить тривалість служби батареї. Особисто я заряджаю вже, коли 20% і до 90% мах.
Цитата ion :
Тривалість служби - це, хіба, не кількість циклів заряд-розряд?
Цитата poisonous :
li-ion не люблять перерозряду, сам заряджав з 8-9%, але це так для заміру тривалості роботи. Цикли теж тема цікава, ---ANDRE--- схоже вказав хороший діапазон для циклів(звісно я не експерт).
Romko_7, що скажеш?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2017, 21:11 #2695501   #168
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Xiaomi

Так.не бажано садити батарею до рівня коли лишається пару процентів.Деякі батареї можуть виключитись,всередині стоїть контроллер.Тоді треба пінка їй давати зовнішнім джерелом живлення,якщо від тел. зарядки не буде заряджати.

на мому древнючому НТС нексус,який я купив 4 р назад бу-шним і батареї було півроку (виробник Galilio,хороша якість),то старався щоб не було менше 10% і все заряджав до 100%,по можливості.
Тільки недавно батарея почала швидше сідати,бо її ресурс просто вийшов.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (07.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2017, 10:32 #2695547   #169
ViSkas-vi
 
Аватар для ViSkas-vi
Типово Відповідь: Xiaomi

Навіть не знаю,я свій 5s юзаю до останнього процента вже пів року.
Тобто дивлюся відео(чи граю) оп,екран виключився.Але скоріш за все,батарея недозволяє висаджувати весь заряд,тобто екран з 1%(проробивши ще 10хв) може виключитися,але сповіщення про повідомлення що встигло прийти,світиться на індикаторі)).
ViSkas-vi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2017, 11:44 #2695658   #170
piterm
Новачок
Типово Відповідь: Xiaomi

чому такий ніщеброд? На носі 8 версія для сектантів.
piterm зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
poisonous (09.06.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 09.06.2017, 15:14 #2695684   #171
ViSkas-vi
 
Аватар для ViSkas-vi
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата
Допис від piterm Переглянути допис
чому такий ніщеброд? На носі 8 версія для сектантів.


Я сектант,але іншої парафії,і оскільки тут тема про Xiaomi,то відповідно я теж пишу про цю марку.
Але оскільки в мене ніколи не було айфона,навіть в руках нетримав,то все таки напевне ніщеброд)).
ViSkas-vi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2017, 18:48 #2705623   #172
lomingo
Banned
Типово Відповідь: Xiaomi

Як ви вважаєте, хочу купити в подарунок ось такий ось спортивний браслет від Xiaomi https://topgoods.com.ua/category/spo.../1:592-xiaomi/ але безліч відгуків про те що не завжди приєднується до смартфону. У кого такий є, і як він працює?
lomingo зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
---ANDRE--- (08.09.2017), MoRZE (08.09.2017), pharaon (08.09.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2017, 09:46 #2706269   #173
Flesh09
Guest
Типово Відповідь: Xiaomi

а ну знавці підкажіть чи вартий уваги Xiaomi Redmi 4X PRO 3/32 GB Black EU/CE (UCRF)
можливо хтось юзає - є мінуса?
p.s. не ігроман)
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2017, 10:13 #2706273   #174
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата
Допис від Flesh09 Переглянути допис
а ну знавці підкажіть чи вартий уваги Xiaomi Redmi 4X PRO 3/32 GB Black EU/CE (UCRF)
можливо хтось юзає - є мінуса?
p.s. не ігроман)
то дивлячись з чим порівнювати. Тут оптимальне порівняння ціна/якість, відмінна батарея і достатні характеристики щоб телефона хватило ще на пару років, практично немає рівних в такому ціновому діапазоні.

але бувають телефони з кращою камерою, потужнішими процесорами, фуллХД екранами і тд.

з недоліків назвав би 2.5D скло, що недає можливості полюдськи наклеїти інше захисне скло, або ж воно буде менше на кілька мм з кожної сторони і виглядає не дуже, але це така тенденція моди, тепер всі так роблять і тут нічого не вдієш...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2017, 20:06 #2714179   #175
Tabasko
Учасник
 
Аватар для Tabasko
Типово Відповідь: Xiaomi

Останнім часом постійно зависає мій ксяомі, хлопці підкажіть хто знає в чому можу бути справа??????
Tabasko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2017, 20:13 #2714180   #176
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від Tabasko Переглянути допис
Останнім часом постійно зависає мій ксяомі, хлопці підкажіть хто знає в чому можу бути справа??????
Падав? На чому зависає?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2017, 11:26 #2714211   #177
Subarut
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від Tabasko Переглянути допис
хлопці підкажіть хто знає в чому можу бути справа??????
- Андроїд
Subarut зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (04.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2017, 14:20 #2714227   #178
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата
Допис від Subarut Переглянути допис
- Андроїд
не андроїд, а всякий непотрібний мусор. знаю екземпляри які залишають в телефоні 56мегабайт вільного місця і потім жаліються що телефон глючить
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2017, 16:30 #2714233   #179
ork
 
Аватар для ork
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від Tabasko Переглянути допис
Останнім часом постійно зависає мій ксяомі, хлопці підкажіть хто знає в чому можу бути справа??????
Який би не був смарт, з часом, в процесі користування, він засмічується. Навіть при деінсталяції непотрібного софту - залишається в системі купа "хвостів", які тормозять систему. Поставте, наприклад, з маркету програмку "SD Maid" - видаляє сміття на порядок краще від усяких "КлінМастерів"
ork зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2017, 22:22 #2714272   #180
Flesh09
Учасник
Типово Відповідь: Xiaomi

народ підкажіть з останнім оновленням системи до 9.1.1.0 зникли дані при очищенні вікон про наявність вільної оперативної памяті, хоча працює дуже шустро
де воно є зараз?
Flesh09 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:22.