Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Виїзд до США

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.07.2017, 15:36 #2698934   #821
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата
Допис від bendi6 Переглянути допис
побачив такі цікаві оголошення що можна зробити зелену карту без участі в розіграші як думаєте таке можливо?))
Зелена карта дається не тільки після виграшу лотереї.Тому теоретично можливо.
Питання будуть потім,коли там взнають що вона куплена.Але тут як повезе.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 09.07.2017, 17:13 #2698939   #822
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата
Допис від bendi6 Переглянути допис
наші все роблять)
Ну да )
А ще раптом доведеться тама жити з 150 кілограмовою сєлянкою з Мухозасранска
разом,їсти ,пити,спати
ходити в кабаки і відмічати юбілею бо в любий момент твій косяк може зафіксувати
інспектор спіціятєльної служби )))
А потім ви пожеретеся і ти в емоційному пориві озвучиш суму яку відвалив за карту
зясується що їй з того відсипали "десять копійок" тьотка псіхане і стукане...
В оконцовкє оба звіздуєте взад
А загалом то апокаліптичний варіант,
може попастися блондінка-модель з Конча Заспи
хамід зараз поза форумом  
Старий 11.07.2017, 18:02 #2699224   #823
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Зелена карта дається не тільки після виграшу лотереї.Тому теоретично можливо.
Питання будуть потім,коли там взнають що вона куплена.Але тут як повезе.
Наспрвді ні, зелена карта не тільки лотереєю розігрується, є і інші способи отримати зелену карту.
Наприклад з них що я знаю - робота, близька родина в США, видатні досягнення в науці чи спорті, біженство, інвестиції в економіку США.

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від AliceUK Переглянути допис
Звичайно візу до США отримати не просто, оскільки потрібно підтвердити своє 100% повернення до України, та й щоб заповнити анкету треба знати всі тонкощі. Я би радила Вам скористатись послугами компанії, яка займається допомогою в оформленні віз. Найдійною компанією є http://http://prosto-visa.com.ua Багато моїх знайомих корисувались їх послугами.
Тут не місце рекламі! А анкету щоб заповнити не треба знати ніяких тонкощів, всі питання прості.

Востаннє редагував vanco2: 11.07.2017 о 18:02. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 27.11.2017, 12:45 #2713677   #824
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Виїзд до США

Ану розкажіть мені ще раз які тонкі психологи їхні візові спеціалісти, як вони відчувають потенційних емігрантів і т.д.
https://1540.com.ua/news/prituli-ne-...zu-v-ssha_916/
pberit зараз поза форумом  
Старий 27.11.2017, 17:24 #2713708   #825
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ану розкажіть мені ще раз які тонкі психологи їхні візові спеціалісти, як вони відчувають потенційних емігрантів і т.д.
https://1540.com.ua/news/prituli-ne-...zu-v-ssha_916/
Ну тут Притула пожартував, але я думаю вони подавали груповий кейс, і я не знаю як там в них з легальними доходами. А про "психологів" то вже тобі 100 раз повторю, там нема особистого підходу, скоріш за все є просто рекомендований відсоток яким можна дати візи і все. Чим більше лишаються нелегально - тим менший відсоток.
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 27.11.2017, 18:24 #2713721   #826
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Виїзд до США

Притула каже що концерт в Канаді відбудеться. Я чогось все думав, шо з канадською візою можна в США
kurtq зараз поза форумом  
Старий 27.11.2017, 20:15 #2713731   #827
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Притула каже що концерт в Канаді відбудеться. Я чогось все думав, шо з канадською візою можна в США
Ні, не можна. Тоді б ніхто візу в США не відкривав. Та й як робоча віза в Канаду могла дати дозвіл на роботу в США?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну тут Притула пожартував, але я думаю вони подавали груповий кейс, і я не знаю як там в них з легальними доходами. А про "психологів" то вже тобі 100 раз повторю, там нема особистого підходу, скоріш за все є просто рекомендований відсоток яким можна дати візи і все. Чим більше лишаються нелегально - тим менший відсоток.
Дуже дивним є те що відсоток відмов москалям і казахам в рази менший ніж у нас, вони що менше залишаються там?
pberit зараз поза форумом  
Старий 27.11.2017, 20:34 #2713734   #828
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Дуже дивним є те що відсоток відмов москалям і казахам в рази менший ніж у нас, вони що менше залишаються там?
швидше всього так і є.статистика от і все.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 27.11.2017, 21:39 #2713739   #829
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Дуже дивним є те що відсоток відмов москалям і казахам в рази менший ніж у нас, вони що менше залишаються там?
Так, менше, а ше з західної України залишаються набагато більше ніж зі східної і центральної, тому відсоток відмов для нас вищий.
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 27.11.2017, 22:05 #2713741   #830
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ні, не можна. Тоді б ніхто візу в США не відкривав. Та й як робоча віза в Канаду могла дати дозвіл на роботу в США?
Значить навпаки можна, з американською в Канаду.


Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Дуже дивним є те що відсоток відмов москалям і казахам в рази менший ніж у нас, вони що менше залишаються там?
А зараз в Казахстані не так вже й погано. В мене декілька знайомих поїхали туди на роботу, при чому класні специ. Кажуть ціни помірні, зарплата в ІТ така, про яку в нас в країні можна тільки мріяти
kurtq зараз поза форумом  
Старий 27.11.2017, 22:26 #2713742   #831
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Значить навпаки можна, з американською в Канаду.
З грінкартою можна, з візою - ні.


Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
А зараз в Казахстані не так вже й погано. В мене декілька знайомих поїхали туди на роботу, при чому класні специ. Кажуть ціни помірні, зарплата в ІТ така, про яку в нас в країні можна тільки мріяти
А шо таке IT в Казакстані? Бо в Україні в IT за рахунок низьких податків ЗП більша ніж в деяких європейських країнах. То я питаю, бо може ми говорим про якійсь інші ІТ.

Востаннє редагував vanco2: 27.11.2017 о 22:32.
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 27.11.2017, 23:45 #2713745   #832
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так, менше, а ше з західної України залишаються набагато більше ніж зі східної і центральної, тому відсоток відмов для нас вищий.
Підписаний на канал одного чувака так той розказує що на острові Ява в Індонезії 0 відмов. В деяких країнах по 80 і більше позитивних. Ми що аж на стільки гірше за всіх? Я думав що то всі не повертаються зі США...
pberit зараз поза форумом  
Старий 28.11.2017, 00:00 #2713751   #833
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Підписаний на канал одного чувака так той розказує що на острові Ява в Індонезії 0 відмов. В деяких країнах по 80 і більше позитивних. Ми що аж на стільки гірше за всіх? Я думав що то всі не повертаються зі США...
Я теж бачив то відео, типу їдеш в якійсь ібіня і там дають візу, але пошукай по нету, вже є такі шо зїздили, потратили по кілька штук і вернулись ні з чим, а ця історія вже була і про якійсь посольства в деяких містах індії, індонезії, острова і тд.

Востаннє редагував vanco2: 28.11.2017 о 00:09.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (28.11.2017)
Старий 28.11.2017, 09:27 #2713756   #834
bendi6
Активний учасник
Типово Відповідь: Виїзд до США

доброго дня, а як там з Канадою ? pberit відкрили візу? хочу тоже пробувати але є відмови на сша
bendi6 зараз поза форумом  
Старий 28.11.2017, 12:42 #2713773   #835
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А шо таке IT в Казакстані? Бо в Україні в IT за рахунок низьких податків ЗП більша ніж в деяких європейських країнах. То я питаю, бо може ми говорим про якійсь інші ІТ.
Вони не девелопери, я говорив з одним (він аналітик) по вайбері тиждень тому, казав шо умови не зрівняти плюс робота є, вакансії є. Мовний бар"єр практично відсутній. Спеціалістів своїх не так багато, тому для закордонних створено всі умови.
То шо в нас було добре, я знаю сам, по собі. Але то було, зараз вже три роки як ні в кого бабла нема, а робота хочуть шоб не стояла. Йдуть на всякі хитрощі, типу розсрочка, прив"язка до курсу на довгострокові проекти. Раніше рахували в баксах, платили в гривні. Зараз кажуть, о курс по двадцять сім дорого, он два роки тому платили вам по 14, нам таке підходило, а за рекламу ми отримуємо в гривні і тд. Я їх розумію, смута зараз, але толком не заробиш нічого. Мені пропонували в британії 5 чи 6 років тому роботу, зарплата **** (не пам"ятаю євро чи фунтів). Я порахував податки, житло, харчування - не вигідно як на той час, і відмовив. Зараз би поїхав не задумуючись. Але вже не пропонують )))) А в Казахстан не хочу чогось) Хочеться культури
kurtq зараз поза форумом  
Старий 28.11.2017, 23:37 #2713803   #836
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата
Допис від bendi6 Переглянути допис
доброго дня, а як там з Канадою ? pberit відкрили візу? хочу тоже пробувати але є відмови на сша
Мені ті візи не спішно, не маю планів порушувати хоч на крок якесь візове правило любої з країн, а компанії для поїздки в Канаду не маю, як відкриють - самому їхати зимою в Канаду? Не прикольно, я теплолюбивий тому купив білети в Шріланку. А вже весною, коли потепліє подам на Канадську. Сам. Без всяких посередників та порадників. Всі документи був зібрав, у мене з тим порядок. В любому випадку це буде цікавий досвід. Якщо відкриють - одразу подам на США і за один раз об'їду 2 країни. Якщо відкриють в Канаду але не відкриють в США, то поїду тільки в Канаду, потім повернусь і подам ще раз в США. Якщо не відкриють в Канаду то напевно і в США ще не поспішатиму...
Ставлю собі за ціль обїздити всі 200 країн, в принципі ціль реальна. Ну але то вже як вийде.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Я теж бачив то відео, типу їдеш в якійсь ібіня і там дають візу, але пошукай по нету, вже є такі шо зїздили, потратили по кілька штук і вернулись ні з чим, а ця історія вже була і про якійсь посольства в деяких містах індії, індонезії, острова і тд.
Та я теж скептично поставився до цього відео. У нього декілька схожих, типу - 200% гарантія відкриття візи в США, а суть - відкриваєш візу Канади, а потім візу США але що мля робити коли тобі ні Канада, ні США не відкриває, так маючи хоча б 1 з них шанси зростуть але як отримати першу з них?
Хоч якщо взяти і оцінити шанси, то все ж краще відкривати в посольстві де 80% позитивних рішень ніж там де 30.
pberit зараз поза форумом  
Старий 29.11.2017, 04:31 #2713807   #837
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата але як отримати першу з них?
Як мінімум заповнити анкету і пройти співбесіду з консулом
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 29.11.2017, 08:40 #2713811   #838
pvm
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Дуже дивним є те що відсоток відмов москалям і казахам в рази менший ніж у нас, вони що менше залишаються там?
в рази ?Не думаю. Ясно що залежить від економіки країни і війни. Але москалів і казахів ,які залишаються після J1 повно. Можливо москалі-кахахи з турвізами не залишаються.А наші залишаються. Не знаю як рахцють.
Відносно нас і Канади-
Цитата 2016-Посол Канади Роман Ващук заявляє про відмову Канадою у видачі туристичних віз громадянам України в 25% випадків.
Цитата 2017-За словами посла України в Канаді Андрія Шевченка, відсоток відмов українцям у канадських візах наразі "катастрофічно великий".
" цього року в першому кварталі ми мали 34% відмов", – розповідає він.
Відмовляли 1 з 4,а зараз 1 з 3. Як взяти до уваги що там діаспора 1.2млн, то я думаю,що більшість турвіз дають тим хто їде до родичів а не на Ніагару подивитись

Востаннє редагував pvm: 29.11.2017 о 08:57.
pvm зараз поза форумом  
Старий 29.11.2017, 09:57 #2713814   #839
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Як мінімум заповнити анкету і пройти співбесіду з консулом
Та на канадську співбесіди немає, там можна навіть через інтернет подати документи...

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
в рази ?Не думаю. Ясно що залежить від економіки країни і війни. Але москалів і казахів ,які залишаються після J1 повно. Можливо москалі-кахахи з турвізами не залишаються.А наші залишаються. Не знаю як рахцють.
Відносно нас і Канади-

Відмовляли 1 з 4,а зараз 1 з 3. Як взяти до уваги що там діаспора 1.2млн, то я думаю,що більшість турвіз дають тим хто їде до родичів а не на Ніагару подивитись
Так каже статистика... у нас щось 30 з копійками позитивних по США, а в Москві біля 80. Різниця серйозна. В Казахстані взагалі біля 90%
Але тішить статистика по Канаді. 70% це нормальні такі шанси, я думаю решту 30 затупила з документами. Недавно зустрів знайому та й каже - прикинь дали відмову на Британську! Прикинь, а в мене аж 5 шенгенок!!! Розговорився з нею і виявляється вона подала документи де у неї зарплата 3200. Як так можна тупити я хз. Звичайно що їй відмовили і причину цю і назвали. Яка Великобританія із зарплатою 100є? Та то на переліт треба рік складати
Думаю і в Канаду є унікали які такі документи несуть, тому можна сказати що Канада майже всім адекватним відкриває і це кльово, почну з неї на весні, як все добре буде.
pberit зараз поза форумом  
Старий 01.12.2017, 15:15 #2714044   #840
Arribo
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ану розкажіть мені ще раз які тонкі психологи їхні візові спеціалісти, як вони відчувають потенційних емігрантів і т.д.
https://1540.com.ua/news/prituli-ne-...zu-v-ssha_916/
У них є перелік критеріїв, які вони співставляють з поданими.У них є окремив відділ у посольстві, який займається перевіркою документів, підбором критеріїі, технічною роботою, і коли все зробили, вони ставлять на кейсі відмітки що так, а що не так. І коли ви підходите до вікна, рішення іміграційним офіцером вже готове на 90%. Він тільки задає пару питань або зразу відмовляє. Просто є перелік нюансів у імігр офіцерів, при наявності яких ставиться відказ.Це чітко прописано в інструкції для застосування імігр офіцером при розгляді кейсу.Більше того, є прописані фрази, які офіцер може застосувати при відмові, щоб не видумувати нічого))

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Та на канадську співбесіди немає, там можна навіть через інтернет подати документи...


Так каже статистика... у нас щось 30 з копійками позитивних по США, а в Москві біля 80. Різниця серйозна. В Казахстані взагалі біля 90%
Але тішить статистика по Канаді. 70% це нормальні такі шанси, я думаю решту 30 затупила з документами. Недавно зустрів знайому та й каже - прикинь дали відмову на Британську! Прикинь, а в мене аж 5 шенгенок!!! Розговорився з нею і виявляється вона подала документи де у неї зарплата 3200. Як так можна тупити я хз. Звичайно що їй відмовили і причину цю і назвали. Яка Великобританія із зарплатою 100є? Та то на переліт треба рік складати
Думаю і в Канаду є унікали які такі документи несуть, тому можна сказати що Канада майже всім адекватним відкриває і це кльово, почну з неї на весні, як все добре буде.
по самій зп в 3200 грн, голій, дають візу в Британію, але потрібно показати додаткове джерело.Плюс англіки завжди дивляться на загальну картину. Місяць тому подружка відкрила собі візу, у неї зп 3800, у паспорті 1 шенгенка німецька, 1 закупи, турки і Єгипет..довідка про зарплату - це не основне...потрібно додаткові документи подавати, які плюсують тобі шанси...
А вже після того як отримаєш брітіш візу, Канада поставить 100%, там спрощена процедура тоді. А там і Америка підтягнеться) тобто станом на зараз найпростіша з нормальних віз це Брітіш

Востаннє редагував Arribo: 01.12.2017 о 15:15. Причина: Пізніше додано
Arribo зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:10.