Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Попит (куплю) > Здоров'я, косметика, медикаменти


Чи варто купувати аналоги оригінальних ліків для онкохворих

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.01.2017, 14:54 #2675470   #1
ira17
Учасник
Типово Чи варто купувати аналоги оригінальних ліків для онкохворих

Добрий день.
Підскажіть чи хтось купував аналоги (дженерики) оригінальних ліків. Мені потрібно купити декілька препаратів для своєї родички, яка зараз проходить курс лікування в онкодиспансері. Лікарі рекомендують зразу свої представників, в яких можна їх купити. Ціни космос. Знайшла в інтеренеті ліки з тою самою діючою речовиною, але виробництво Індія, ціна в половину дешевша за ті що рекомендують в лікарні. Сказала лікареві, що хочу купити сама ліки через інтерент, то той сказав якщо не куплати в його представника він відмовиться від лікування моєї тітки. Наприклад потрібно мені Zytiga діюча речовина абіратерон 250мг вартує в аптеках від 30000-50000грн, а є індійський аналог XBIRA з тою самою діючою речовиною за ціною 17000грн. І ще один препарат Zometa (золендронова кислота) ціна в аптеці 1900грн, а індійський аналог Zoldria вартує 1350грн.
Підскажіть чи варта купляти, може хтось стикався з такою проблемою. Я розумію, що коли питання йде про життя твїх близьких і рідних, то гроші не мають значення, але де такі суми взяти простим людям. А економія дуже суттєва, за них можна пройти курс лікування 2 місяці, а не 1.
ira17 зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:14.