Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.09.2017, 16:01 #2707527   #1
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Ну що ж, нарешті наважився і притбав польське нерозмитнене авто, рено лагуну 2 2002 р 1.9 dci 79kW 6ст ручка.
Фото прикріпляти не вмію но навчусь. Сьогодні напишу які цифри на спідометрі і що вже знайшов що потребує ремонту. Обіцяю бути чесним і ррзкажу за всі бачіни які є і вилізуть в процесі експлуатації
І так, вартість авто 1900 уе, куплена в Тернополі 24.09.2017 , була в наявності, не під заказ. Авто загнане 6.09.2017р, має польський дійсьний ТО до липня 2018р, польська страховка теж до липня 2018р. Крім того притбав українську автоцивілку за 923 грн на 1 рік. Авто маю по дорученню офіційному польському.
Сьогодні показник спідометра 278648 км з яких я особисто наїздив приблизно 300-350 км.
Що наразі є до виправлення:
1. Помилка "червоний моторчик" на панелі приборів, потрібно поїхати на комп діагностику, можливо причина в тому що продавцю закінчилась соляра в дорозі і він хапнув повітря. (ВИПРАВЛЕНО, наразі помилки нема)
2. В понеділок почав світити і тухнути даччик аір бега на панелі приборів, підозрюю що відходить контакт в водійській сідушці (зранку сів, не світило, став, походив, сів і засвітило, потім потухло, езнаю) комп діагностика покаже. (ВИправлено, помилки наразі нема)
3. Не закривається центральним замком задня права дверка, коли порухав якийсь болтик над замком на дверці то дверка закрилась, але знадвору не відкриваєтьсяЮ тільки з середини. Коли відкрию з середини то щоб закрити дверку потрібно повторити процедуру.
4. Картка-ключ, машину заводить добре, значить чіп справний, а от з центральнимпроблем, спочатку думав проблема в батарейці бо раз через раз закривала а відкрити практично не реально, но при заміні батарейки проблема залишилась, потріно йти в майстерню, можливо щось підпаяти на платі і бажано замінити корпус ключа. (ВИПРАВЛЕНО)
5. Ходова стукає, що з нею ще не знаю, в суботу маю поїхати до майстра хай гляне, відпишусь що до заміни.
Забув дописати,
6. Картерні гази, поїжджу, відпишусь чи є сильний жор масла. Наразі мотор і турбіна не димить. (Кажуть це норма тому її не враховую)

Сьогодні переглядав книжечки які були в бардачку, знайшов бумагу з розвалу-сходження за 2015 р в Польщі, пробіг 233000 км, є ймовірність того що пробіг оригінальний якщо його не скрутили до Польщі, авто з Франції якщо не помиляюсь, було пригнане в Польщу в 11 чи 12 році (треба глянути в техпаспорт)


24.09.2017р Вартість авто 1900$ + 300 грн доручення польське
25.09.2017р Автоцивілка 923 грн
29.09.2017р Компютерна діагностика на Рено Сервіс Луцьк, вартість 172,5 грн
07.10.2017р шини зимові 4шт росава сновгард 205/60/р16 3920 грн (980 грн/шт)
Шиномонтаж 260 грн
Паливний фільтр Mann + повітряний=1100 грн
09.10.2017р корпус ключа 160 грн
Ремонт плати ключа і склеювання старого корпусу 30 грн (тридцять гривень)
20.10.2017 пробіг 281036 км
Ітак, сьогодні нарешті попав до свого майстра.
Купив:
Ремінь ГРМ (Dayco) і ролік ГРМ (Gates)=1100 грн
Шарова SAS 380 грн
2 Опорні підшипники з подушками взборі SNR 850грн/шт=1700 грн
Втулки стабілізатора передні Sasic 2 шт-80 грн
Вартість роботи 1100 грн за все.
26.10.2017р Розвал-сходження 150 грн
28.10.2017р подушка мотора 8ка STC 520 грн заміна безкоштовна
18.11.2017р заміна масла Elf 10w40 5л 540 грн і масляного фільтра Mann 100 грн
Вартість заміни 60 грн
Пробіг 284032 км
15.11.17 прокатка диска 270 грн
22.11.17р заварив вихлопну 250 грн
2.12.17 заміна задніх тормозних колодок Mayle 380 грн+робота 50 грн
23.12.2017р пробіг 292723км
Електронасос підкачки соляри 650 грн
Копмдіагностика 200 грн
Робота з проводкою і заміна насоса 100 грн
20.01.2018р пробіг 296821 км
Заміна двох салентблоків задньої балки по 270 грн, рульовий правий наконечник 215 грн, робота 450 грн
------------------------------------------------------- 16484,5 грн

Востаннє редагував Kokorakatan: 29.01.2018 о 11:36.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякували 22:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 11:32 #2718906   #281
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
З того що бачу то за 3 місяці 15 з гаком тисяч грн на утримання цієї машини, ну курс скаче в нас но якщо навіть брати долар по 30 то це 500 доларів.
Нічого не маю проти але вклався ти добре за 3 місяці.

Питання перезаїзду мене цікавить саме більше і те що відбудеться літом.
Надіюся на те, що тобі не вийде 1000 доларів в рік обслуговування машини і 400 перезаїзд.
Насправді як на мене, немає нічого страшного в вкладеннях крокатана, це вкладення в будь яку, середнього стану машину, того класу з дизельним двигуном.
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякували 2:
Don Kihot (22.01.2018), Kokorakatan (22.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 13:15 #2718912   #282
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата Насправді як на мене, немає нічого страшного в вкладеннях крокатана, це вкладення в будь яку, середнього стану машину, того класу з дизельним двигуном.
але тоді пропадає вся суть класних тачок в які не треба вкладатися бо вони з європи.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 15:55 #2718940   #283
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
З того що бачу то за 3 місяці 15 з гаком тисяч грн на утримання цієї машини, ну курс скаче в нас но якщо навіть брати долар по 30 то це 500 доларів.
Нічого не маю проти але вклався ти добре за 3 місяці.

Питання перезаїзду мене цікавить саме більше і те що відбудеться літом.
Надіюся на те, що тобі не вийде 1000 доларів в рік обслуговування машини і 400 перезаїзд.
Ну дивись, зимний взяв на 10 з чимось років молодшу машину під закон 3251 і вложив в неї ~1000$. Можна звичайно привязати в відсотках від вартості авто, можна ше шось придумати, но навіть та ж хвалена калина тягне гроші з кишені. Щоб не ремоеиувати і не вкладати я вже писав, треба купляти авто з пробігом до 100к їздити до 100-150к і продавати. Найдешевші ваоіанти пару посьів нижче, вази і ланоси по 4000+$. Дякую, не хочу такого добра.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 16:19 #2718942   #284
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Насправді як на мене, немає нічого страшного в вкладеннях крокатана, це вкладення в будь яку, середнього стану машину, того класу з дизельним двигуном.
По перше, 15К грн це через то шо корокатанич перестав додавати витрати.

По друге - ну я мушу не погодитись, бо середнього стану машина з дизельним двигуном такого класу буле мати дуже різний пробіг і дуже різні від того витрати. Погодься середнього стану машина не глохна на дорозі бо там глючить електрика, там не відключена турбіна, там не тріскають пружини і тд.

По третє - основний спор йшов за те що краще купити бляхи і їздити з комфортом, ніж купити за ті самі гроші ВАЗ і їздити без комфорту, + багато хто мене переконував шо ВАЗ насправді як мінімум не дешевший в обслуговуванні, бо ламається частіше, а запчастини то ж ті самі гроші коштують.
Так от, не ті самі, і я думаю корокатанич вже то прочухав, тепер йому треба дочекати до року, заплатити за продовження статусу і переконатись шо в рік така машина буде виходити практично її ж вартість, спроектувати це на 3-4 роки вперед, і переконатись шо ВАЗ прост супер економічніший, а шрот на бляхах - це в довготривалій перспективі це то саме шо нормально розмаможена і свіжіша машина з меншим пробігом і в кращому стані.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ну дивись, зимний взяв на 10 з чимось років молодшу машину під закон 3251 і вложив в неї ~1000$. Можна звичайно привязати в відсотках від вартості авто, можна ше шось придумати, но навіть та ж хвалена калина тягне гроші з кишені. Щоб не ремоеиувати і не вкладати я вже писав, треба купляти авто з пробігом до 100к їздити до 100-150к і продавати. Найдешевші ваоіанти пару посьів нижче, вази і ланоси по 4000+$. Дякую, не хочу такого добра.
Ну так не бери калину як не хочеш, але шо тобі заважає взяти, наприклад, в хорошому стані шкоду фабію комбі, або рено кенго, або дачію ту ж - яка ніразу не дорога, надійна і відносно дешева в обслуговуванні? А головне, якщо пригнати хороший варіант, то на ньому з мінімальними вкладеннями можна відїздити, а потім ше +- за ту ж ціну шо купив продати і без всяких гемороїв які сулять бляхи.

Востаннє редагував vanco2: 22.01.2018 о 16:21. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 17:14 #2718956   #285
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Модератори, вибачаюсь, видаліть будь-ласка
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 17:15 #2718949   #286
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
По перше, 15К грн це через то шо корокатанич перестав додавати витрати.

По друге - ну я мушу не погодитись, бо середнього стану машина з дизельним двигуном такого класу буле мати дуже різний пробіг і дуже різні від того витрати. Погодься середнього стану машина не глохна на дорозі бо там глючить електрика, там не відключена турбіна, там не тріскають пружини і тд.

По третє - основний спор йшов за те що краще купити бляхи і їздити з комфортом, ніж купити за ті самі гроші ВАЗ і їздити без комфорту, + багато хто мене переконував шо ВАЗ насправді як мінімум не дешевший в обслуговуванні, бо ламається частіше, а запчастини то ж ті самі гроші коштують.
Так от, не ті самі, і я думаю корокатанич вже то прочухав, тепер йому треба дочекати до року, заплатити за продовження статусу і переконатись шо в рік така машина буде виходити практично її ж вартість, спроектувати це на 3-4 роки вперед, і переконатись шо ВАЗ прост супер економічніший, а шрот на бляхах - це в довготривалій перспективі це то саме шо нормально розмаможена і свіжіша машина з меншим пробігом і в кращому стані.

Додано через 8 хвилин


Ну так не бери калину як не хочеш, але шо тобі заважає взяти, наприклад, в хорошому стані шкоду фабію комбі, або рено кенго, або дачію ту ж - яка ніразу не дорога, надійна і відносно дешева в обслуговуванні? А головне, якщо пригнати хороший варіант, то на ньому з мінімальними вкладеннями можна відїздити, а потім ше +- за ту ж ціну шо купив продати і без всяких гемороїв які сулять бляхи.
Щодо витрат то я все додавав, сьогодні допишу за ремонт в суботу.
Щодо того що в перспективі моє рено те саме що новіша іномарка то хіба в цвгі обслуги.

Щода калин, шкод і дачій. Я вже змучився пояснювати. За 4000$ буде Ваз, за дачію, шкоду фабію треба дати мінумум 5000$. Тепер згадай що в мене було 2000$ на руках, подивись в неті шо за ці гроші можна взяти і ти зрозумієш мій вибір.

Додано через 38 хвилин
В суботу нарешті поміняв 2 салінблоки задньої балки, ціна одного 270 грн фірми не памятаю, поміняв правий рульовий наконечник ціна 215 грн CTR вроді. За роботу заплатив 450 грн.пробіг зараз ~296800км, наїздив вже 18к сам.
Пружину вазівську не знімав, їжджу на ній, ніби норм. Треба ще одне колесо знайти росава сновгард, на все до авто нема зараз таких. Як варіант батя має 2 зимових таких собі, колись залишились з ауді 205/55/16 то може їх кину.

Востаннє редагував Kokorakatan: 22.01.2018 о 17:15. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 17:17 #2718959   #287
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Щодо витрат то я все додавав, сьогодні допишу за ремонт в суботу.
Щодо того що в перспективі моє рено те саме що новіша іномарка то хіба в цвгі обслуги.

Щода калин, шкод і дачій. Я вже змучився пояснювати. За 4000$ буде Ваз, за дачію, шкоду фабію треба дати мінумум 5000$. Тепер згадай що в мене було 2000$ на руках, подивись в неті шо за ці гроші можна взяти і ти зрозумієш мій вибір.
Твій вибір ше якось оправданий тим шо в тебе за ремонт платиш не ти (хоча персепктива стати на дорозі не радує ну і я незнаю про амортизацію, в тебе там ше нема лімітів на обслуговування?).

Так ти все ок пишеш, але я тобі розжую, обслуговування твоєї тачки + всякі витрати повязані з тим шо то бляхи в рік - менш більш коштує як твоя тачка (якщо зиробити проекцію твоїх витрат на рік), але давай будем реалістами, бо їздиш ти більше ніж в середньому - тому давай поділем то на 2.
Тачка твоя коштує ~2K баксів, володіння нею в рік $1300-$1400 (дуже оптимістично, 300-400 то за то шоб продовжили статус).

Тепер рахуєм ціну за 3 роки - $6200. І того, за три роки ти на руках маєш шрот на бляхах який коштує тих самих $2000 (дуже оптимістично) і ~4-4.5К витрат - теж оптимістично.

За ті ж гроші, можна пригнати чи купити тачку попростіше, але зареєстрованою, і з пробігом ~100к. За три роки ти потратиш на ту машину менше на ремонти раза в 2. Машина в ціні втратить може штуку - півтори, а може і нє.

Так, я розумію шо за 2К баксівти не купиш таку машину, але, якщо нема грошей, то шо краще, купити брухт який стає на дорозі і коштує $1500 в рік, чи може краще їздити на ВАЗі і тратити на нього в три рази менше а різницю відкладати на нормальну машину?

Востаннє редагував vanco2: 22.01.2018 о 17:46.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 18:17 #2718971   #288
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Я думаю не правильно судити все по одній машині. Як я вже писав в інших темах, я мав дванадцятку на шість років старшу ніж в мого родича, я брав бу. родич нову. Я за чотири роки вложив в неї майже нічого (термостат). Колеса і фільтра масло я не рахую, то до віку не має відношення. А родич дофіга і трошки. Навіть щеплення міняв.....

Ще один приклад, авто яке розглядаємо в цій темі. да трохи грошей пішло. Але... мій тесть купив на початку літа Т4. грузовий на бляхах. До тої пори купив акумулятор, колеса зимові, ну і при покупці замінив масло фільтра.... Скажем так колеса і регламент можна не рахувати... і акумулятор також буде притягнутий за вуха. тобто можна сказати він не вложив ніфіга. Я на тій машині їздив, і можу сказати, що покищо вкладень не потребує. В такому стані в нас така машинка коштує 7-8 тис дол. він дав десь до трьох. Машинка вже давно себе відробила.
Ще раз напишу. Я не має блях, я ні за, ні проти. Я за те, що кожен виходить з своєї ситуації. Також вважаю не умісною думку про те, що за чотирироки, якщо скласти всі витрати і суму на машину то вийде свіжа на укр номерах... через чотири роки... А якщо машину треба на вчора... І чому я маю купляти калину, чи якусь фабію, якщо я хочу наприклад ікс5 і купляю його тому, що я його хочу, і мені пох на витрати і втрати які я при цьому понесу (це як приклад). Або наприклад треба для бізнесу машину вже і велику. А не через чотири роки.

P.S. Прошу передайте Ванко, що це я не до нього написав, і попросіть щоб не відповідав на це повідомлення, так як я пообіцяв в якійсь з тем не вести з ним більше дискусій, бо це безполєзно.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 18:40 #2718973   #289
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата якщо я хочу наприклад ікс5 і купляю його тому, що я його хочу, і мені пох на витрати і втрати які я при цьому понесу (це як приклад).
Ну в прикладі якщо ти хочеш ікс5 і тобі похер на витрати, то прижені собі свіжий ікс5, розтамож, і заплати за всьо це 30К+ баксів, а якщо хочеш шрот - то його і в Україні навалом, заходиш на ріа і вибираєш.
А якщо в тебе 3К баксів а хочеш ікс5 - то тобі треба продовжувати хотіти ікс5 але чисто як стимул до заробляння більше грошей. А то получається шо бляхи виправдовують тим шо нема горшей, а нема грошей і ікс5 то поняття не сумісні. А ікс5 чи машиги такого рівня на бляхах - то приклад неймовірного жлобства і наглості.

ПС. Передайти KSW шо він дурачок якщо вірить що можна купити машину за пару штук і вона не буде ламатись, особливо такі як Т4 грузові, які в європі купують не шоб в магазин по вихідних їздити а шоб працювати день-в-день, і ресурс в таких авто якщо вони вже продаються за пару штук відповідає ціні.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 20:01 #2718977   #290
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Твій вибір ше якось оправданий тим шо в тебе за ремонт платиш не ти (хоча персепктива стати на дорозі не радує ну і я незнаю про амортизацію, в тебе там ше нема лімітів на обслуговування?).
Мені плотять 2370 грн в місяць за оренду авто, це і є моя амортизація
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Тачка твоя коштує ~2K баксів, володіння нею в рік $1300-$1400 (дуже оптимістично, 300-400 то за то шоб продовжили статус).

Тепер рахуєм ціну за 3 роки - $6200. І того, за три роки ти на руках маєш шрот на бляхах який коштує тих самих $2000 (дуже оптимістично) і ~4-4.5К витрат - теж оптимістично.
А якщо я куплю авто за 6200 то за три роки ціна буде ~10500$ і за ці гроші можна взяти авто з салону, а якщо взяти авто з салону і порахувати оф ТО то за 3 роки то за ті гроші можна взяти авто нове з салону D класу а якщо... так і літак можна притбати))))
Я замість того щоб складати гроші щоб купити авто на укр номерах ті гроші трачу на себе, на обставлення квартири, мене це цілком влаштовує. Якщо б я заправлявся за власні кошти, мегі не платили б за оренду авто то я б і не купляв напевне бляхи, а иак мені ао бюджету не напряжно і з комфортом. Доречі вже не глохне відколи зробили)
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
За ті ж гроші, можна пригнати чи купити тачку попростіше, але зареєстрованою, і з пробігом ~100к. За три роки ти потратиш на ту машину менше на ремонти раза в 2. Машина в ціні втратить може штуку - півтори, а може і нє.
Якщо ти маєш на увазі за 6200 то нічого путеього з пробігом 100к небуде, ти врахуй щоб вийшла така ціна то треба щоб вона там вартувала ~3500$, за такі гроші хіба фіат панда чи пиж 107 маленьке для міста, мені ж потрібне авто для сімї, щоб каляска влізла, щоб з села мішрк картоплі чи кавалрк свині запхати, щоб короче багажнік був і в саорні не тісно. Ну і звичайно щоб зручно було на великі відстані їздити. А брати авто за 3500 там з таким пробігом як в мене зараз ~300к то й смислу нема, таке саме маю. І ще раз напишу, свіжіше авто не завжди дешевше в обслузі від старішого.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так, я розумію шо за 2К баксівти не купиш таку машину, але, якщо нема грошей, то шо краще, купити брухт який стає на дорозі і коштує $1500 в рік, чи може краще їздити на ВАЗі і тратити на нього в три рази менше а різницю відкладати на нормальну машину?
Відкладати гроші так само думають ті що кидають курити, от кинуть і зразу розбагатіють, анекдоти про таке ходять))
-Петре, давай кинем курити, гроші зекономи!
-Так давай ще й пити кинем?
-Петре, от нахрена тобі стільки грошей?)

Востаннє редагував Kokorakatan: 22.01.2018 о 20:11.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KSW (23.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 20:58 #2718988   #291
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата Мені плотять 2370 грн в місяць за оренду авто, це і є моя амортизація
Тобто якшо б в тебе була нормальна машина яка не зжирає мінімум півтори штуки в рік - то ти б міг ті гроші лишити собі в кишені? Так?

Додано через 1 хвилину
Цитата А якщо я куплю авто за 6200 то за три роки ціна буде ~10500$ і за ці гроші можна взяти авто з салону, а якщо взяти авто з салону і порахувати оф ТО то за 3 роки то за ті гроші можна взяти авто нове з салону D класу а якщо... так і літак можна притбати))))
Я замість того щоб складати гроші щоб купити авто на укр номерах ті гроші трачу на себе, на обставлення квартири, мене це цілком влаштовує. Якщо б я заправлявся за власні кошти, мегі не платили б за оренду авто то я б і не купляв напевне бляхи, а иак мені ао бюджету не напряжно і з комфортом. Доречі вже не глохне відколи зробили)
Чувак, я в курсі шо ти не дружиш з математикою від слова зовсім, але ти не тратиш ті гроші на хату, меблі і то шо тобі треба, а вливаєш їх в свій шрот шоб він був на ходу, і потім ше потратиш на продовження статусу транзиту.

Додано через 1 хвилину
Цитата Якщо ти маєш на увазі за 6200 то нічого путеього з пробігом 100к небуде, ти врахуй щоб вийшла така ціна то треба щоб вона там вартувала ~3500$, за такі гроші хіба фіат панда чи пиж 107 маленьке для міста, мені ж потрібне авто для сімї, щоб каляска влізла, щоб з села мішрк картоплі чи кавалрк свині запхати, щоб короче багажнік був і в саорні не тісно. Ну і звичайно щоб зручно було на великі відстані їздити. А брати авто за 3500 там з таким пробігом як в мене зараз ~300к то й смислу нема, таке саме маю. І ще раз напишу, свіжіше авто не завжди дешевше в обслузі від старішого.
Так кажу ж тобі, комбіки легкові або бусіки, тіпа рено кенго твій варіант. Там і ціна ок, і місця багато.

Додано через 10 хвилин
Цитата Відкладати гроші так само думають ті що кидають курити, от кинуть і зразу розбагатіють, анекдоти про таке ходять))
-Петре, давай кинем курити, гроші зекономи!
-Так давай ще й пити кинем?
-Петре, от нахрена тобі стільки грошей?)
Є інший анекдод:

В: Петро, кидай курити, ти знаєш шо за 20 років ти на сигарети тратиш стільки, що міг би купити собі нову машину
П: А ти куриш?
В: Нє
П: тоді де твоя машина?

Але, сміх сміхом, но кажись твій роботодавець платисть тобі овер 1000 баксів в рік, шоб ти катав на своїй машині. І виходить шо тобі їх навіть не вистачить щоб покрити річні витрати на шрот і доплатиш ше своїх баксів 300-500.
А якшо б ти їздив на ВАЗі, то тобі б ше в кінці року 300-500 лишалось. Тобто твій апгрейд на бляхи тобі обходиться в 100 баксів в місяць втрат.

Востаннє редагував vanco2: 22.01.2018 о 21:00. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 21:48 #2718998   #292
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

1. Так, мені б лишилось ті гроші собі в кишені.
2. скільки обійдеться в обслузі в рік новіше авто?
3.а шо я виграю з кенго? там пробіг буде менший чи ціни на обслуговування менші? виграю хіба в тому що їхати як на табуретці
4.а якщо б я взагалі не їздив то лишалось би ціла 1000, але нашо мені стільки грошей?) Ти собі так тільки думаєш шо їздячи на вазі лишалось би стільки
за півтора року володіння 2108 я потратив не мало теж
ГБО 4500грн
заміна техпаспорта 600 грн
Страховка 2 рази по 500 грн
заміна передніх стойк (вкладиші) 2шт по 400 грн
через 5к км купив оригінальні стойки передні нерозборні 2 шт по 750 грн
пружини передні 380 грн пара
опорні підшипники 2 шт по 240 грн
шарові опори 2 рази по 2 шт по 130 грн
рульові наконечники 2шт по 130 грн
рульова река бу 300 грн
розвал 4 рази по 100 грн
краби 2 рази по 2 шт по 130 грн
акумулятор 1350 грн
магнітола 1350 грн
протитуманки 300 грн+100 грн поставити
підшипники передьої ступиці лівий і правий по 240 грн
вихлопна банка 250 грн
штани 180 грн
свічки 4 рази по 130 грн
фільтри газові 3 рази по 100 грн
два стальних диска бу по 150 грн
ремонт коробки передач заміна 1-2 передачі і відро синхронізаторів і вижимного 1350 грн+700 робота
заміна ремня-роліка 2 рази по 300 грн
ремонт стартера
заміна втягуючого 100 грн
моторчик дворніків 300 грн
трапеція дворніків 170 грн
моторчик пєчки 300 грн
карданчик куліси знизу 170 грн
заміна масла 6 раз по 400 грн
5л антифрізу зеленого 150 грн
шиномонтаж 3 рази перезутися по 150-200 грн
регілювання клапанів 3 рази, 2 рази по 100 грн, 1 раз 250 грн
Замок запалювання 2 рази по 230 грн
23990 грн це без врахування вартості робіт і враховуючи те що я мав зимові і літні шини.
дадай ше вартість заміни тих всіх запчастин, я вже не памятаю скільки за шо платив і чи то весь спсисок


підібєш то все до купи, мав її з березня 2016 до вересня 2017року,загалом наїздив 65к км за півтора року, ти думаєш майстер мій просто так став колєгою? я в нього часу проводив так само майже як на роботі з 2108, ше більше мене трахала 2106, це все полеміка, купи ваз, поїзди і розкажи яке е чудо техніки, але повозись як як я по всій області, наїзди на них 50+к км в рік.

Востаннє редагував Kokorakatan: 22.01.2018 о 22:09.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 22:30 #2719008   #293
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата 3.а шо я виграю з кенго? там пробіг буде менший чи ціни на обслуговування менші? виграю хіба в тому що їхати як на табуретці
Оце ти зря, в мене було колись кенго 1.9 дизель атмосферник (моя перша тачка) - я після того як купив дурак поїхав до офіційного дилера в Львові, то за ТО + то шо знайшли заплатив 600 баксів (правда і наміняли там і акумулятор, і свічки накалу і по ходовій шось знайшли).

Но, після того я накатав на машині за майже 2 роки десь під 40К і не робив більше нічого. Єдине шо в тих вже офіціалів пошкодили пімпочку на свічці, і не контачило, через шо взимі тачка не заводилась, поїхав на дизельсервіс, проблему знайшли і було 2 варіанта - міняти проводку до свічок, або нарізати різьбу і закрутити гайками. Я вибрав заколхозити, не памятаю скільки коштувало но дешево, але після того проблем не було. Я потім ту машину поміняв на опель омега, теж хотілось більше комфорту, і пожалів про то Ше досі скучаю за тою машинкою, бо була безпроблемна, надійна і розхід 5 літрів по трасі 7 по місту.

Вот такий в мене був кузов і рік https://auto.ria.com/auto_renault_ka..._21200815.html Тільки салон був трошки краще зроблений, стіклопідйомники пробіг був 75К вроді, але я вже не памятаю точно.

Востаннє редагував vanco2: 22.01.2018 о 22:35.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
fatyoviy (22.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 22:54 #2719012   #294
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Оце ти зря, в мене було колись кенго 1.9 дизель атмосферник (моя перша тачка) - я після того як купив дурак поїхав до офіційного дилера в Львові, то за ТО + то шо знайшли заплатив 600 баксів (правда і наміняли там і акумулятор, і свічки накалу і по ходовій шось знайшли).

Но, після того я накатав на машині за майже 2 роки десь під 40К і не робив більше нічого. Єдине шо в тих вже офіціалів пошкодили пімпочку на свічці, і не контачило, через шо взимі тачка не заводилась, поїхав на дизельсервіс, проблему знайшли і було 2 варіанта - міняти проводку до свічок, або нарізати різьбу і закрутити гайками. Я вибрав заколхозити, не памятаю скільки коштувало но дешево, але після того проблем не було. Я потім ту машину поміняв на опель омега, теж хотілось більше комфорту, і пожалів про то Ше досі скучаю за тою машинкою, бо була безпроблемна, надійна і розхід 5 літрів по трасі 7 по місту.

Вот такий в мене був кузов і рік https://auto.ria.com/auto_renault_ka..._21200815.html Тільки салон був трошки краще зроблений, стіклопідйомники пробіг був 75К вроді, але я вже не памятаю точно.
Чи ти мене не чуєш, де я знайду кенго з оригінальним пробігом 75к км???????? З таким пробігом вази по 4000+ продають, а купити кенго з пообігом 300к то шо думаєш менше сексу буде чим з моєю? І ти хочеш сказати шо на передній пасажирській сідушці зручно сидіти? Я мав пежо партнер 2006рв, я теж знаю що таке перероблеге з грузового авто
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 23:08 #2719013   #295
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата загалом наїздив 65к км
2 рази шарові на такому пробізі то або шарові неналежної якості або не переймався збереженням авто по поганих дорогах.
Не знаю як на "зубилі" а на "жигулі" шарові норм якості їздять нижні 80-100 тис верхні не менше 100. Свічки 4 рази також щось забагато. Звичайні свічки на жигуля (Денсо за 130 грн) від заводу гарантовані 30 тис їздять без проблем ( і перевірено +20 тис наїздили на іншій старій машині в селі і заміни не просять звичайно ресурс вони пройшли, нагрузка на катушку і все таке, але ж працюють 50к без нарікань).

З того переліку багато позицій для більшого пробігу до прикладу магнітола, акум, туманки, моторчики пічки, двірників, то на роки.
По суті було перебрано значну частину авто і наступний власник цим мав би довго і щасливо користуватися.

Орієнтовно схожий перелік мені за рік розповів колєга, який пасат 93 року купив, щомісяця щось нове було, крім коробки але натомість була рульова рейка. За рік перебрав машину а далі їздить і особливо не париться. ЗА кузовом поглядає.

Востаннє редагував igorslf: 22.01.2018 о 23:14.
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 23:19 #2719014   #296
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
2 рази шарові на такому пробізі то або шарові неналежної якості або не переймався збереженням авто по поганих дорогах.
Не знаю як на "зубилі" а на "жигулі" шарові норм якості їздять нижні 80-100 тис верхні не менше 100. Свічки 4 рази також щось забагато. Звичайні свічки на жигуля (Денсо за 130 грн) від заводу гарантовані 30 тис їздять без проблем ( і перевірено +20 тис наїздили на іншій старій машині в селі і заміни не просять звичайно ресурс вони пройшли, нагрузка на катушку і все таке, але ж працюють 50к без нарікань).

З того переліку багато позицій для більшого пробігу до прикладу магнітола, акум, туманки, моторчики пічки, двірників, то на роки.
По суті було перебрано значну частину авто і наступний власник цим мав би довго і щасливо користуватися.
Свічки міняв коли троїла, всетаки на газу. Шарові міняв бо зимою потічок переїжджав, на ранок замерзли наніц, можливо чернз те й міняв. Те що в тому списку на роки не робить конкретно це авто дешевшим в обслузі, ці гроші були потрачені мною, і це все ще не кінець з тим авто, стакан з номером кузова дав трвщину, почала вибивати 2 передача, є потреба замінити кільця, потрібно замінити внутрішні і зовнішні кулаки, пішла корозія. Ось вам і дешевизна утримання ваза
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2018, 01:38 #2719018   #297
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Чи ти мене не чуєш, де я знайду кенго з оригінальним пробігом 75к км???????? З таким пробігом вази по 4000+ продають, а купити кенго з пообігом 300к то шо думаєш менше сексу буде чим з моєю? І ти хочеш сказати шо на передній пасажирській сідушці зручно сидіти? Я мав пежо партнер 2006рв, я теж знаю що таке перероблеге з грузового авто
Я тобі шо кажу купувати кенго з пробігом 300К? Я казав шо кенго прикольна машинка, і місця там для коляски є. Ясно шо з 2002 року ти не знайдеш пробіг 75К, ну так пошукай новіші і свіжіші, так ціна буде біля десятки, але і надійність того буде вища і гроші будуть йти на ціну машина а не ремонт шроту.

До речі, на правах приколу

https://auto.ria.com/auto_renault_ka..._21207369.html

Пише: "Состояние - Не бит, Не крашен"

На рахунок пасажирської сідушки - чувак, я сидів на водійській, але пасажирська була така сама тому можу сказати шо було сидіти нормально, при тому я люблю автобусну посадку а не цю напівлежачу як в седанах деяких.

Ну і "а ваша галя балувана", нема грошей а вимоги до комфорту ніби ти купуєш новий бізнесклас, а твій сусід по темі взагалі заявляє "а шо як я хочу ікс5!", ахіреть заявочка на бюджетні авто.

Востаннє редагував vanco2: 23.01.2018 о 01:51.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2018, 07:26 #2719021   #298
ig0r
Активний учасник
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
https://auto.ria.com/auto_renault_ka..._21207369.html

Пише: "Состояние - Не бит, Не крашен"
Vanko, так це ж для тебе автомобіль. купи собі. 20 к пробігу всього, навіть акумулятор "новий" з розборки поставили.
Думаю ми з хлопцями допоможемо переправити тобі цей автомобіль в штати.
ig0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.01.2018, 09:13 #2719032   #299
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Я тобі шо кажу купувати кенго з пробігом 300К? Я казав шо кенго прикольна машинка, і місця там для коляски є. Ясно шо з 2002 року ти не знайдеш пробіг 75К, ну так пошукай новіші і свіжіші, так ціна буде біля десятки, але і надійність того буде вища і гроші будуть йти на ціну машина а не ремонт шроту.

До речі, на правах приколу

https://auto.ria.com/auto_renault_ka..._21207369.html

Пише: "Состояние - Не бит, Не крашен"

На рахунок пасажирської сідушки - чувак, я сидів на водійській, але пасажирська була така сама тому можу сказати шо було сидіти нормально, при тому я люблю автобусну посадку а не цю напівлежачу як в седанах деяких.

Ну і "а ваша галя балувана", нема грошей а вимоги до комфорту ніби ти купуєш новий бізнесклас, а твій сусід по темі взагалі заявляє "а шо як я хочу ікс5!", ахіреть заявочка на бюджетні авто.
Ти зімно спориш бо в нас з тобою вже така традиція)))
Якщо б я мав 10к$ я б притбав нову део гентру з салону (шевроле лачетті) і забув би про ремонти на 100-150к км і навіть не думав про бляхи. Якщо б я мав 5к$ я б прибав ланоса з пробігом ~50к км і теж рік-два відїздив би і не парився чи взяв логана трохи з більшим пробігом. Але я мав 2108 і на руках 1к$, за ті гроші купив те що мені підходить бо чогось кращого на укр номерах нема. І я не балуваний, я хочу алементарного комфорту, мені не потрібні клімати, датчики світла і доща, антибукси, підігріви седінь і мікроліфти, мені потрібні банальні гідропідсилювач і кондецвонер. Якщо хтось може без цього обійтись це не означає що це розкіш.
Щодо варіанта їздити на жизі і зекрномлені гроші відкладати то я вже тобі наптсав витрати на жигу, якщо б дальше їздив то цього року мене б чекали покупка коліс зимових і літніх, ремон кузова, можливо капіталка мотору, по другому-третьому колу ходова. Ніякі б кошти я не відкладав на покупку авто
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.01.2018, 11:10 #2719045   #300
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

просто всі думають що як купив тачку на бляхах то вона на віка і робити там нічого не треба, але в реальності треба в рік вкладати ще одну таку машину.
Чесно кажучи не знаю на що люди ведуться коли беруть наприклад е39, чи 210 мерседес.
ZTVR зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (23.01.2018), vanco2 (23.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:52.