Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Вело


Вкрали велосипед з підїзда

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.06.2012, 22:26 #1976478   #1
IGoronYA
 
Аватар для IGoronYA
Типово Вкрали велосипед з підїзда

вкрали велосипед з підїзда, можливо хтось побаче в місті то пишіть http://s2.share.te.ua/b166466/PIC_0005.JPG
IGoronYA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2012, 13:07 #1977339   #2
bob11
Типово Відповідь: Вкрали велосипед з підїзда

Цитата:
Допис від IGoronYA Переглянути допис
вкрали велосипед з підїзда, можливо хтось побаче в місті то пишіть http://s2.share.te.ua/b166466/PIC_0005.JPG
В мене точно ж такий велосипед, тільки синьо-жовто-червоний "Buffalo". І передня вилка така ж. Якщо не секрет звідки мав такий велик? Бажаю щоб його знайшли. В мене 2 роки тому вкрали з підїзду який був на коді і велик був причіплений тросом. Це "робота своїх" тих хто бачив що його там залишають. Звернувся в міліцію, то вони відразу махнули рукою. Головне як писати їм заяву то щоб сума збитку (ціна ровера) була мінімум 500 грн. Бо якщо вони напишуть 200 грн, то навіть ніхто шукати не буде. Мій на той час коштував 400 грн то вони написали 150... Короче так його ніхто більше і не бачив.
bob11 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2012, 02:00 #1982313   #3
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Вкрали велосипед з підїзда

Виходжу щойно в під"їзд затянути вєлік, бо не їздитиму поки, про що писав в темі нижче. Стоять два чувака, чекушку розпивають біля мого вєла (4-й поверх). І кажуть мені, що правильно роблю, бо з другого поверху (нижче мене), з мого ж під"їзду сьогодні сперли вєлік! А вєл той я знаю, звернув на нього увагу, бо хотів купляти такий же! Я ще дивувався, що чувак майже одночасно зі мною купив практично похожий вєл.

Я всіх в під"їзді не знаю і тепер от думаю. Якщо це жильці, то якого хріна їм бухати в під"їзді. Якщо це зальотні - то звідки знають про крадіжку? Невже це були ті самі злодії і я забрав свій вєл прямо в них з-під носа? Що робити? Чи можу я якось помогти тому чуваку??? Класний вєл був:


З крилами і багажніком.

Якщо це були злодії, які не побоялися в ту ж ніч знов припертися, вони можуть слідкувати, поки я знов не лишу вєл.

Вот читаю цю тему - це що, якийсь рейд по вєліках чи шо? Підкажіть як себе повести. Напевне, піду завтра розкажу тому чуваку про нічну пригоду.

Додано через 2 години 16 хвилин
Up!

Востаннє редагував Nemesis-T: 07.07.2012 о 02:00. Причина: Пізніше додано
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2012, 01:36 #1983183   #4
mr_Dream
 
Аватар для mr_Dream
Типово Відповідь: Вкрали велосипед з підїзда

Просто не давати нагоди їм красти Не лишати без нагляду в глухих місцях. Поставити камеру можна )
В мене минулоріч теж вкрали, на щастя по гарячих слідах і особливих за годину знайшли наші славні міліціянти Ашле тепер стараюсь не лишати хз де. Бо замок для проф. злодія не проблема.
mr_Dream зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2012, 09:46 #1985456   #5
prizrak_design
Типово Відповідь: Вкрали велосипед з підїзда

То часом не його продають? http://emarket.ua/objavlenie/wheeler...e-ID1lonn.html
prizrak_design зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2012, 09:36 #1999241   #6
IGoronYA
 
Аватар для IGoronYA
Типово Відповідь: Вкрали велосипед з підїзда

Цитата
Допис від bob11 Переглянути допис
В мене точно ж такий велосипед, тільки синьо-жовто-червоний "Buffalo". І передня вилка така ж. Якщо не секрет звідки мав такий велик? Бажаю щоб його знайшли. В мене 2 роки тому вкрали з підїзду який був на коді і велик був причіплений тросом. Це "робота своїх" тих хто бачив що його там залишають. Звернувся в міліцію, то вони відразу махнули рукою. Головне як писати їм заяву то щоб сума збитку (ціна ровера) була мінімум 500 грн. Бо якщо вони напишуть 200 грн, то навіть ніхто шукати не буде. Мій на той час коштував 400 грн то вони написали 150... Короче так його ніхто більше і не бачив.
купляв у на форумі в людини яка возить з німеччини
IGoronYA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 22:48 #2061572   #7
NETWORK
Учасник
 
Аватар для NETWORK
Типово Відповідь: Вкрали велосипед з підїзда

ЗНАЮ ХТО ПОЦУПИВ ТВОГО ВЕЛІКА
NETWORK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:00.