Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.09.2014, 13:28 #2450936   #261
badach
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Без визнання ролі Ісуса спасіння не можливе. Ісус посачив викуп за багатьо і віра в цей викуп є необхідною передумовою спасіння. Тільки Ісус посачив викуп і ніхто інший. Ім я в Біблії часто означає ісаму особу. Прост оназвати імя не знаючи особи, нічого не дає людині. Язичники чудово знали ім я Єгови, це ім щось дало?

Додано через 2 хвилини
Тексти старого Завіту говорили про ім я Отця Ісуса і говорили про прихід Месії. Це були не відємні речі, тому жодної конкуренції між іменами не було. Навпаки була чітка іерархія.
Згадайте книгу обявлення - чиї імена напсиані на чолах вибраних? Чиє імя писав Ісус на чолах?

Востаннє редагував badach: 28.09.2014 о 13:28. Причина: Пізніше додано
badach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2014, 13:40 #2450946   #262
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Без визнання ролі Ісуса спасіння не можливе. Ісус посачив викуп за багатьо і віра в цей викуп є необхідною передумовою спасіння. Тільки Ісус посачив викуп і ніхто інший. Ім я в Біблії часто означає ісаму особу. Прост оназвати імя не знаючи особи, нічого не дає людині. Язичники чудово знали ім я Єгови, це ім щось дало?
--- знов ви відхиляєтесь, звичайно знання об'єкту проповіді необхідне чому написано ....1 Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, (Матв.28:19)

--- тож навчити хрестивши (буквально) зануривши у науку тобто в значення кінцевого пункту - до Отця , шлях Спасіння - Ім'я та Особу Ісуса, та засіб спасіння - Особу Духа Святого ..

Додано через 2 хвилини
Цитата Тексти старого Завіту говорили про ім я Отця Ісуса і говорили про прихід Месії. Це були не відємні речі, тому жодної конкуренції між іменами не було. Навпаки була чітка іерархія.
---- у старі часи невідомо було їм , Хто такий месія - їм закрито було це.... І він сказав: Іди, Даниїле, бо заховані й запечатані ці слова аж до часу кінця. (Дан.12:9)

Востаннє редагував engar: 28.09.2014 о 13:40. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2014, 13:45 #2450954   #263
badach
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Взагалі то хрещення означало дещо інше ніж навчання - навчання передувало хрещенню.
Де ви взяди, зо святий дух особа? Почнемо з того, що в еврейській м ові слово руах середнього роду і у в юдаїзмі ніколи не було думки, що святий дух це особа. Так це засіб. який використовує Бог.

Додано через 1 хвилину
Ну раз евреям було заховано, хто такий Месія, чого Ісус вимагав від еврев повірити в нього і навожив докази з Писання? В Біблії чітко було напсиано коли мав прийти Месія, і які мають бути його ознаки. Ні фарсиеї , нікнижники не мали сумнівів, що на ісусі сповнились месіанські пророцтва, що не завадило їм добитись його страти.

Востаннє редагував badach: 28.09.2014 о 13:45. Причина: Пізніше додано
badach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2014, 14:11 #2450965   #264
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Взагалі то хрещення означало дещо інше ніж навчання - навчання передувало хрещенню.
---- саме так, хрестились люди які отримали знання і віру про що засвідчували через хрищення

Додано через 2 хвилини
Цитата Ну раз евреям було заховано, хто такий Месія, чого Ісус вимагав від еврев повірити в нього і навожив докази з Писання?
----цей текст дасть вам вичерпну відповідь....Затовстіло бо серце людей цих, тяжко чують вухами вони, і зажмурили очі свої, щоб коли не побачити очима й не почути вухами, і не зрозуміти їм серцем, і не навернутись, щоб Я їх уздоровив! (Матв.13:15)

Додано через 1 хвилину
Цитата Ні фарсиеї , нікнижники не мали сумнівів, що на ісусі сповнились месіанські пророцтва, що не завадило їм добитись його страти.
----А як люди збиралися, Він почав промовляти: Рід цей рід лукавий: він ознаки шукає, та ознаки йому не дадуть, крім ознаки пророка Йони. Бо як Йона ознакою був для ніневітян, так буде й Син Людський для роду цього.(Лук.11:29,30)

Востаннє редагував engar: 28.09.2014 о 14:11. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2014, 14:28 #2450995   #265
badach
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Правильно, в 1 столітті евреї вже чекали іншого Месію, а не того, що був описаний в Біблії. Тим не меше частина евреїв таки впізнала в Ісусі Месію.

Не хрищення, а хрещення, а взагалі, якщо бути точнішим ніж християнські перекладачі - занурення.
badach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2014, 22:39 #2451174   #266
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Правильно, в 1 столітті евреї вже чекали іншого Месію, а не того, що був описаний в Біблії. Тим не меше частина евреїв таки впізнала в Ісусі Месію.
--- звичайно, а ті що впізнали Його стали християнами тобто послідовниками які проповідували Його Ім'я

Додано через 6 хвилин
Цитата Не хрищення, а хрещення,
--- тема правил правопису в іншому розділі
Додано через 2 хвилини
Цитата якщо бути точнішим ніж християнські перекладачі - занурення.
--- саме християни так і перекладають як і занурення. але знов це з іншої теми
--- отож повернемось до теми про кого свідчили християни, тобто чиїми свідками були

Востаннє редагував engar: 28.09.2014 о 22:41. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2014, 22:48 #2451180   #267
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Якась дивна назва теми. Вже ображає людей певного віросповідання ( угрупування чи як там правильно сказати).
І взагалі релігійні баталії в інтернеті, як і політичні ні до чого не приводять. Кожен залишається при своїй думці, при цьому якомога більше старається образити опонента. То навіщо ці спори? Ради самого спору? Безглуздя якесь. Коли ж ми навчимося поважати думку, бачення, переконання інших людей?
Alita зараз поза форумом  
Подякували 2:
badach (28.09.2014), Ychen (29.09.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2014, 22:52 #2451182   #268
badach
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цікаве запитання-)).
badach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2014, 23:08 #2451185   #269
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Якась дивна назва теми.
--- кумедне зайченя заскочило в тему

--- можливо, але актуальна оскільки досить фактів які ставлять під сумнів твердження про існування так званих свідків ЙГВГ сьогодні.

Додано через 2 хвилини
Цитата Вже ображає людей певного віросповідання ( угрупування чи як там правильно сказати).
---- знову ж - можливо , але ціль усунути суть заблудження , а не образити.

Додано через 59 секунд
Цитата І взагалі релігійні баталії в інтернеті, як і політичні ні до чого не приводять.
--- баталії звісно ні , але істина народжується в діалозі ...

Додано через 1 хвилину
Цитата Коли ж ми навчимося поважати думку, бачення, переконання інших людей?
--- зазвичай думку можна поважати лише у тому випадку коли людина здатна її відстояти і на перевірених фактах в іншому випадку це будь - що інше але не думка...

Додано через 2 хвилини
Цитата о навіщо ці спори? Ради самого спору? Безглуздя якесь.
--- раді істини але знову ж не спори, а диспут...

Востаннє редагував engar: 28.09.2014 о 23:15. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2014, 09:43 #2451253   #270
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата знову ж не спори, а диспут...
Хворієте на диспути ???
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2014, 20:24 #2451456   #271
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Хворієте на диспути ???
--- не судіть по собі....
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2014, 22:24 #2452730   #272
Vityab
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
Цитата Допис від Vityab
--Згідно Ісаї 43:10, Ісус належав до єврейського народу, тому був свідком Єгови від народження.

Исайя 43:
10 А Мои свидетели, говорит Господь, вы и раб Мой, которого Я избрал, чтобы вы знали и верили Мне, и разумели, что это Я: прежде Меня не было Бога и после Меня не будет.
--- текст вірний, але невірне адресне застосування його

--- виникає враження, що у свідків вартової вежі проблеми з сприйняттям реальності ... мова не про Ісуса ,а про організацію яка немає жодного відношення до наведеного вами тексту....
--Це якщо просто говорити аби говорити.


Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
----- а Хто є правда ? .... Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене. (Iван.14:6) Отож свідчити слід людству про Правду яка приведе до Отця - а це згідно наведеного тексту - Ісус і лише Його Ім'я є основою спасіння кожному хто його прикличе, бо немає іншого імені щоб ним спастись.

---- тож про кого свідчать свідки Ісуса - християни на відміну від свідків організації вартової вежі ?
--А я думав, що ви вже зрозуміли, що ПРАВДА - це поняття (відповідність), і особистістю бути не може. А Ісус тільки ототожнював себе із правдою. Ну тому, що говорив правду про Бога, у яку ви чомусь не хочете вірити, а вірите у видумки людей. Тобто - не хочете вірити Ісусу Христу посланнику Бога Єгови (Батька).

Иоанна 17:
18 Как Ты послал Меня в мир, так и Я послал их в мир.

Цитата Пра́вда — відповідність між розумом та річчю, фактом чи реальністю.

http://uk.wikipedia.org/wiki/Правда
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2014, 22:30 #2452734   #273
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Коли ж ми навчимося поважати думку, бачення, переконання інших людей?
Практика проповідування свідків базується на неповазі переконань інших людей. В брошурах завуальовано чи прямо вказано, що "інші" є носіями "поганих знань" і з ними треба поривати всі стосунки.

Та й метода пропаганди бажає кращого. Вулична реклама для "світової релігії" - це якось, як мінімум, смішно... Для виробників вікон/дверей, реклами різних акцій в магазинах - це норма. А для релігії...
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2014, 22:42 #2452735   #274
Vityab
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
Цитата Допис від Alita
Якась дивна назва теми. Вже ображає людей певного віросповідання ( угрупування чи як там правильно сказати).
І взагалі релігійні баталії в інтернеті, як і політичні ні до чого не приводять. Кожен залишається при своїй думці, при цьому якомога більше старається образити опонента. То навіщо ці спори? Ради самого спору? Безглуздя якесь. Коли ж ми навчимося поважати думку, бачення, переконання інших людей?
--- кумедне зайченя заскочило в тему
--Що правда очі ріже? Звичайно, що я - не про Ісуса Христа, ну що він вам очі ріже буквально. Я про поняття.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- можливо, але актуальна оскільки досить фактів які ставлять під сумнів твердження про існування так званих свідків ЙГВГ сьогодні.

---- знову ж - можливо , але ціль усунути суть заблудження , а не образити.

--- баталії звісно ні , але істина народжується в діалозі ...

--- зазвичай думку можна поважати лише у тому випадку коли людина здатна її відстояти і на перевірених фактах в іншому випадку це будь - що інше але не думка...

--- раді істини але знову ж не спори, а диспут...
--Ви просто не хочете зрозуміти простої речі, що те, що є - заперечити неможливо.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Практика проповідування свідків базується на неповазі переконань інших людей. В брошурах завуальовано чи прямо вказано, що "інші" є носіями "поганих знань" і з ними треба поривати всі стосунки.

Та й метода пропаганди бажає кращого. Вулична реклама для "світової релігії" - це якось, як мінімум, смішно... Для виробників вікон/дверей, реклами різних акцій в магазинах - це норма. А для релігії...
--А ви, як особисто відноситесь до переконань типу, що Земля є центром всесвіту?

Востаннє редагував Vityab: 02.10.2014 о 22:42. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2014, 22:50 #2452743   #275
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Вітяб і інші, не засмічуйте тему. Переставайте використовувати цитування на півсторінки з реплікою на одне речення!
Цитата -А ви, як особисто відноситесь до переконань типу, що Земля є центром всесвіту?
Земля - планета, а не центр всесвіту. Якщо їй судилось бути центром, то вона, як і всесвіт, мала мати форму площини(столу) і знаходилась би в її центральній точці.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2014, 23:08 #2452750   #276
Vityab
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Вітяб і інші, не засмічуйте тему. Переставайте використовувати цитування на півсторінки з реплікою на одне речення!

Земля - планета, а не центр всесвіту. Якщо їй судилось бути центром, то вона, як і всесвіт, мала мати форму площини(столу) і знаходилась би в її центральній точці.
--Та я про те, що я впевнений у тому, що ви особисто вірите у багато такого, що не має нічого спільного із тим, що записано у канонічній Біблії, звичайно, якщо ви себе вважаєте віруючою у Бога людиною, бо так називані атеісти ,взагалі невідомо у що і які казки можуть вірити. ( Про, вас особисто, практично не знаю нічого, тому вибачайте )

Востаннє редагував Vityab: 02.10.2014 о 23:14.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2014, 23:21 #2452757   #277
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата що не має нічого спільного із тим, що записано у канонічній Біблії,
ви бездумно використали цитування усього мого допису і цим засвідчили, що не сильно задумуєтесь над прочитаним.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2014, 23:34 #2452760   #278
Vityab
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
ви бездумно використали цитування усього мого допису і цим засвідчили, що не сильно задумуєтесь над прочитаним.
--Просто ось це моє запитання було риторичним.

"А ви, як особисто відноситесь до переконань типу, що Земля є центром всесвіту?"

І я думав, що ви зрозумієте, що я мав на увазі. Тому вибачте.

Давайте почнемо з початку? Наприклад почнемо, чи ви вірите в існування Бога? І чи вірите в теорію еволюції?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2014, 23:54 #2452762   #279
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
І я думав, що ви зрозумієте, що я мав на увазі. Тому вибачте.
...
Давайте почнемо з початку? Наприклад почнемо, чи ви вірите в існування Бога? І чи вірите в теорію еволюції?
Я відповів на ваше запитання. І відповідь очевидна: Земля, як планета, не може бути центром Всесвіту. Як дерево на краю лісу не може бути центром всієї рослинності планети.

Друге, якщо всесвіт створив якийсь бог, то він повинен бути набагато більшим/могутнішим за своє творіння.

Третє, механізм еволюції, або оптимізації функціонування живих організмів і пристосування до навколишнього середовище - факт доконаний. Він працює незалежно від віри в нього.

Еволюцію мозкової діяльності людини можна простежити наочно спостерігаючи за розвитком плоду і потім уже самої дитини.

Питання виникнення початкової ланки до цього часу не вияснене. Відомо, що багато вчених фальсифікували антропологічні знахідки для підтвердження простежуваності розвитку і походження видів(теорії еволюції приматів до рівня людини розумної).

Незнання не привід до сліпої віри.

Востаннє редагував ion: 03.10.2014 о 00:05.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2014, 00:20 #2452769   #280
Vityab
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Я відповів на ваше запитання. І відповідь очевидна: Земля, як планета, не може бути центром Всесвіту. Як дерево на краю лісу не може бути центром всієї рослинності планети.
--Але ж люди, колись у таке вірили і вважали таке вірування безаперечним. Тому я і запитав, як би ви дивились на людину, яка б у наш час у таке вірила?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Друге, якщо всесвіт створив якийсь бог, то він повинен бути набагато більшим/могутнішим за своє творіння.
--А воно так і є. В біблії написано таке.

3-я Царств 8
27 Поистине, Богу ли жить на земле? Небо и небо небес не вмещают Тебя, тем менее сей храм, который я построил [имени Твоему];


І згідно цьому рівнянню E=mc2, матерія утворена із енергії, і дуже великої кількості енергії. Як ви думаєте, що чи хто був джерелом такої кількості енергії?

Цитата В сентябре 1905 года Эйнштейн опубликовал еще одну статью, которую считают математическим приложением к его специальной теории относительности. В нее вошло уравнение, ставшее символом его вклада в науку: E=mc2. Согласно этому уравнению, энергия, высвобождаемая при делении атома, равна потере массы, умноженной на квадрат скорости света.

E Энергия = равна m массе, c2 умноженной на скорость света в квадрате.

c2 означает c умножить на c, или 299*792 километра в секунду умножить на 299*792 километра в секунду.
Поскольку c2 невероятно огромно (89*875*000*000 км2/сек2), небольшое количество материи можно превратить в громадное количество энергии. При делении атома урана образуется два атома меньшего размера, одновременно теряется около 0,1 процента массы. Такая незначительная потеря массы приводит к огромному выбросу энергии.

Высвобождается энергия

Если всего 1 килограмм любого вещества полностью превратить в энергию, то полученной энергии будет достаточно, чтобы...
▪ выработать 25 миллиардов киловатт-часов электроэнергии
▪ автомобиль 400*000 раз объехал вокруг Земли
▪ самый крупный танкер 900 раз совершил кругосветное путешествие
▪ два дня снабжать электроэнергией такую страну, как Соединенные Штаты.

Верно и обратное: чтобы «материализовать» всего один атом, необходима гигантская энергия.
Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Третє, механізм еволюції, або оптимізації функціонування живих організмів і пристосування до навколишнього середовище - факт доконаний. Він працює незалежно від віри в нього.
--Пристосованість чи адаптація не є еволюцією. Зяблики залишились зябликами.

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Еволюцію мозкової діяльності людини можна простежити наочно спостерігаючи за розвитком плоду і потім уже самої дитини.
--Те що люди більше знають теж не говорить про те, що вони еволюціонують. А от без Божих моральних норм, я б навіть зказав би, що люди деградують, не дивлячись на науковий прогресс.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:08.