Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Тернополяни залишились без електрики-2

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.12.2014, 21:15 #2484021   #61
lesjok
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

а ще один критичний час з 12.00 до 15.00. тож пів робочого дня
lesjok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2014, 21:52 #2484035   #62
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

Народ, хочете - психуйте і сходьте жовчю.
Ніхто заради розваги напругу не вирубає. Я сьогодні сидів і спостерігав, як диспетчера рішали поки що тренувальну задачу скорочення навантаження до заданого ліміту - крику і суперечок було більше години.
Для диспетчера оптимально нічого не робити - працює собі система і хай працює. Дають вказівку обмежити споживання - і починає викручувтаись.
Можете допомогти йому і собі, а можете далі верещати, що на експорт продаєм а своїм вирубаєм.
Уже он закупляти в росії скоро будем. Все... Доекспортувались.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
HalfElf (11.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2014, 21:55 #2484037   #63
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

Поекономити кажеш...а як? Приміром в мене на роботі, якщо всі серверні споживають задану потужність..як я можу економити? Якщо має працювати освітлення, апаратура і т.д...то воно працює

Вся проблема, що треба було думати,, чим і як палити зимою ще за тепла...а не готуватися до виборів і поділу портфелів
Nobel зараз поза форумом  
Подякували 3:
Don Kihot (15.12.2014), SMB (11.12.2014), trad (11.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2014, 22:42 #2484058   #64
lesjok
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Народ, хочете - психуйте і сходьте жовчю.
Ніхто заради розваги напругу не вирубає. Я сьогодні сидів і спостерігав, як диспетчера рішали поки що тренувальну задачу скорочення навантаження до заданого ліміту - крику і суперечок було більше години.
Для диспетчера оптимально нічого не робити - працює собі система і хай працює. Дають вказівку обмежити споживання - і починає викручувтаись.
Можете допомогти йому і собі, а можете далі верещати, що на експорт продаєм а своїм вирубаєм.
Уже он закупляти в росії скоро будем. Все... Доекспортувались.
якби диспетчера постійно ті тренувальні задачі вирішували, то ніяких суперечок і не було б. А то привикли що все працює і втручатися не треба от і рубають при стресовій ситуації все що перше на очі попадеться. Літом треба було такі тренінги проводити. Але ж в нас завжди всінадіються що тося зробить
lesjok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2014, 23:24 #2484067   #65
Max2000
Активний учасник
 
Аватар для Max2000
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

ддддааа, це проблема звичайно...повернулись до 1998 року((( хай ще комуналку підняти - ладно, ціни підняти - прогнозовано, але світло вимикати у великих містах - це жах!!
Max2000 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 08:20 #2484127   #66
AleksHr
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

ПО ходу в них є черги на вимкнення. Тобто по простому списки тих кого можна чіпати і кого ні.
При перевищенні споживання - тих кого можна чіпати вони вимикають як собі захочуть, тобто хаотично. Щось мені здається що саме так і відбувається. Вимикають одного, блін все рівно забагато, вимикаємо ще одного і так далі доки ліміти не впадуть.
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 09:22 #2484165   #67
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Народ, хочете - психуйте і сходьте жовчю.
Ніхто заради розваги напругу не вирубає. Я сьогодні сидів і спостерігав, як диспетчера рішали поки що тренувальну задачу скорочення навантаження до заданого ліміту - крику і суперечок було більше години.
Для диспетчера оптимально нічого не робити - працює собі система і хай працює. Дають вказівку обмежити споживання - і починає викручувтаись.
Можете допомогти йому і собі, а можете далі верещати, що на експорт продаєм а своїм вирубаєм.
Уже он закупляти в росії скоро будем. Все... Доекспортувались.
От в тих своїх суперечках вони вчора дитячий садочок відключили. Де купа дітей залишились в темряві, то хай собі уявлять краще вони як вихователям було всю ту ситуацію розрулювати. В мене теж бувають напряги на роботі, але це не дає мені права в ті моменти халявити.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 10:52 #2484204   #68
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

Нє, ну але погодьтеся - все ж краще сидіти як дебіли навпомацки ніж дозволити комусь будувати ГЕС на дамбі!
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 11:34 #2484210   #69
trad
Старожил
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

при чому тут диспечера? скільки в кожного самого галімого міністра замісника міністрів і помічників?! вирубити експорт треба було вже давно і резко. нехай зроблять графіки виключення заводів.


яка ГЕС на тернопільській дамбі, сміхота. її хватить максимум на 10-20 отих ліхтарів що освітлюють дороги.

Додано через 18 хвилин
що можна зроюити
1. вирубити експорт і Крим.
2. зменбшити і коли не вистарчає то виключати овсітлення вулиць
3. таки робити агітацію щоб в години піку не включали всякі обігрівачі
4. запустити 2 блоки, які до зупинки в 1998-2000 році ще були повністю робочі на Чорнобильській АЕС
5. якщо і далі не буде вистарчати - скласти графіки відключення щоб знали кого і коли виключають
6. в всіх державних і комунальних підприємствах заборонити включати обігрівачі на електриці якщо температура в приміщенні вище +18 градусів. а то почали економити на опаленні - а ті приходять і включають всякі дуйки з обігрівачами, бо попровикали що їм в кабвнеті має бути +22 і на всьо пофіг.

Востаннє редагував trad: 11.12.2014 о 11:35. Причина: Пізніше додано
trad зараз поза форумом  
Подякував(ла):
_FORD_ (12.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 12:21 #2484239   #70
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

Що ви до тої гірлянди з 500000тис лампочок вчіпились на рошені? Вони точно світлодіодні,99%.Один звичайний світлодіод споживає приблизно 0,06вт (3В х 0,02А). множим на 500 000 маєм 30кіловат всього.А якщо гірлянди моргаючі,то і того менше.
Задурно даєм електрику на крим,то там сотні мегават женуть.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 3:
aleko2007 (11.12.2014), MariMARK (13.12.2014), _FORD_ (12.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 12:39 #2484246   #71
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Задурно даєм електрику на крим,то там сотні мегават женуть.
Вирубаєш крим - Москва обявить геноцид російського народу і піде в атаку. Я не думаю що наша армія здатна її витримати, так що електрика на крим, це на мою думку такі собі відкупні.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 15:14 #2484316   #72
trad
Старожил
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

та всього то 30 КВт - якраз на один підїзд. во ГЕС на максимум 5 КВт хочуть будувати)))
вирубити крим - то московія кримчанам обіцяла кинути кабель по морю. і в криму є недобудована АЕС, най собі будують.

Востаннє редагував trad: 11.12.2014 о 20:06.
trad зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 15:54 #2484327   #73
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

Я по поводу того, що аж зачасто виключають світло в одних і тих же домах (Канада) дзвонив як в міську раду, так і в обленерго (0-800-509040)(
Як пояснили, стосунок до того всього має не міська рада, а Міський РЕМ, Обленерго і їх керівництво в Києві. Існують наперед готові списки для аварійного відключення (складаються наперед за пів року, рік ) і в Тернопіль за 15 хв приходить з Києва наказ виключати світло, от вони і згідно цих списків по мірі потреби і вимикають. А вже на основі чого ті списки складались (лінії з більшою нагрузкою чи відсутність соціальних закладів) - то вже ХЗ
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 16:57 #2484343   #74
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

Нічьо не ясно?
Так?
zaharys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 19:36 #2484395   #75
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

Треба Йти на майдан... Бо то як владі поаустиш так і буде...
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Подякували 2:
trad (11.12.2014), _FORD_ (12.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 20:06 #2484414   #76
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Я не думаю що наша армія здатна її витримати
Вони один донецький аеропорт купу місяців "взяти" не можуть, з ким там воювати? Нашим тільки скажи - погонять москалів аж до Уралу, була б команда. Самі ж просять.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 20:42 #2484443   #77
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Вони один донецький аеропорт купу місяців "взяти" не можуть, з ким там воювати? Нашим тільки скажи - погонять москалів аж до Уралу, була б команда. Самі ж просять.
Ти хоч розумієш за що пишеш? Один наліт тактичної групи бомбардувальників і від донецького аеропорту і сліду не залишиться. Ніхто не сперечається наші збудували там укріп-район майже по всьому кордону, але пару бойових вертольотів перетворять все те на братську могилу, я вже не говорю про потужнішу авіацію.
Це те саме що 3-класник спробував би захистити когось від нападу гопніків в парку, там ціль у нього благородна, але можливості нажаль дуже сильно обмежені. В хуйла найкрайняк і ядерна зброя є (((
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 22:01 #2484505   #78
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Один наліт тактичної групи бомбардувальників і від донецького аеропорту і сліду не залишиться.
Донецький аеропорт був наведения для прикладу, там і так нічого не лишилось, а толпою воювати - багато розуму не потрібно. У нас ЗРК теж вистачає.

Невже ти дійсно думаєш, що російська армія чимось сильніша? Кількість техніки - далеко не вирішальний фактор, доведено радянсько-фінською війною, де срср мав колосальну технічну перевагу і щось воно йому не сильно допомогло.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 4:
andrey_ko (12.12.2014), MariMARK (13.12.2014), ternopil1 (11.12.2014), _FORD_ (12.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 22:19 #2484518   #79
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Існують наперед готові списки для аварійного відключення (складаються наперед за пів року, рік ) і в Тернопіль за 15 хв приходить з Києва наказ виключати світло, от вони і згідно цих списків по мірі потреби і вимикають.
Східний-останні три дні підряд вимикають на 3 години в тому самому місці,
тому про списки складені півроку тому то байка...
Вже би якусь об'їздну перекривав.

Як би не було всі рахують це за форс-мажор,хоча насправді це є чиясь чиновницька провина,
а ні одної дупи піднятої з міністерського крісла і порваної на британський прапор не спостерігається (((
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 23:05 #2484539   #80
lesjok
Типово Відповідь: Тернополяни залишились без електрики-2

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Східний-останні три дні підряд вимикають на 3 години в тому самому місці,
тому про списки складені півроку тому то байка...
Вже би якусь об'їздну перекривав.

Як би не було всі рахують це за форс-мажор,хоча насправді це є чиясь чиновницька провина,
а ні одної дупи піднятої з міністерського крісла і порваної на британський прапор не спостерігається (((
Ти не один бажаєш крові . В мене є одне питання. Скільки разів відключалиТМР? Хоча ні, то важливий соціальний обєкт, про що то я.
lesjok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:10.