Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Мистецтво різне


Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.07.2015, 11:25 #2559007   #1
hope2710
Типово Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру .є кімната яка була вітальнею .хосу там зробити дитячу для 2 різностатевих дітей.фантазія щось не працює.хочу знати які ціни приблизно
hope2710 зараз поза форумом  
Старий 14.07.2015, 17:12 #2559130   #2
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

а www.google.com відкривається?
 
Старий 14.07.2015, 17:38 #2559132   #3
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
а www.google.com відкривається?
таким дописом можна абсолютно всі теми на форумі закривати...Автор цікавиться актуальними цінами в Тернополі, тут Гугл мало допоможе.
hunter07 зараз поза форумом  
Старий 14.07.2015, 20:04 #2559188   #4
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

зекономлю авторові теми від 300 до 10000 у.о.

http://lmgtfy.com/?q=child+room+for+boy+and+girl
 
Старий 14.07.2015, 20:09 #2559189   #5
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
зекономлю авторові теми від 300 до 10000 у.о.

http://lmgtfy.com/?q=child+room+for+boy+and+girl
у когось важко з просторовою уявою, а кімната кімнаті рознь.
Тому такі пошуки нічого не дають.
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 14.07.2015, 20:34 #2559207   #6
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
у когось важко з просторовою уявою, а кімната кімнаті рознь.
Тому такі пошуки нічого не дають.
те ж саме намалює дизайнер, тільки за гроші )
 
Подякували 2:
DIC (18.08.2015), ero (15.07.2015)
Старий 14.07.2015, 21:42 #2559248   #7
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
те ж саме намалює дизайнер, тільки за гроші )
Тобі все так смішно, але... от суджу по собі: з просторовою уявою і дизайном у мене величезні проблеми. Картинки в неті подобаються, вроді більш-менш можу підібрати конкретно чого б хотілось. Але підлаштувати це все під реалії власної кімнати ну зовсім не получається. А враховувати ж все треба: і розмір кімнати, і розміщення вікон та дверей, якщо є, то й різні ніші... Одним словом проблемка ще та.

От цим і займається дизайнер. Він не просто малює красиву картинку, а планує її під певне приміщення, а також враховуючи уподобання клієнта може краще порадити як поєднати певні елементи, ніж ти сам з різних фото.

пи.си. Знаєш, чомусь виникла аналогія з перукарнею. Типу в неті кучу фоток різних зачісок - бери і стрижи. Ножиці ж тримати вмієш. А в перукарні треба платити. Або за лікаря: всі хвороби тут розписані, бери сам шукай і лікуйся. Адже якщо захотіти, то все можна самому зробити, чи не так?
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 15.07.2015, 08:13 #2559307   #8
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
пи.си. Знаєш, чомусь виникла аналогія з перукарнею. Типу в неті кучу фоток різних зачісок - бери і стрижи. Ножиці ж тримати вмієш. А в перукарні треба платити.
Якщо вже аналогія з перукарнею - то дизайнер - це така людина, до якого приходиш, а він тобі малює зачіску, яка, на його думку, тобі буде пасувати. Платиш дизайнеру. І ти з тим листочком далі мусиш йти в перукарню і платити ще раз. До того ж, перукар ставить перед фактом, що така зачіска, як на листочку, не получиться або буде дуже дорога.
 
Старий 15.07.2015, 01:17 #2559293   #9
Closer
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Може є якісь ексклюзивні дизайнери з нормальною логікою і реальним світобаченням, надіюсь. Але бачив я проекти дизайнерів з якими приходили люди, а потім ще так: ми ж гроші заплатили за проект! , на практиці реалізувати те, що намалювало "це чудо" зробити або дуже дорого або нереально через ряд факторів( кривизна стін, труби, нерівна стеля і ще купа всякого ...)

Додано через 7 хвилин
Ось подивіться, людина як на мою думку, розказує багато корисної інформації. https://www.youtube.com/user/www3208ru

Востаннє редагував Closer: 15.07.2015 о 01:18. Причина: Пізніше додано
Closer зараз поза форумом  
Старий 15.07.2015, 08:05 #2559304   #10
sokol1
№№№
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

недавно сам шукав то беруть 7-8 доларів за 1 м.кв. типу проектують все в 3д. наприклад квартира 60 м. то ціна десь 400-500 доларів
sokol1 зараз поза форумом  
Старий 15.08.2015, 22:22 #2568134   #11
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

По темі мав справу з дизайнерами. То нема якоісь однаковоі ціни за метр, бо скажімо туалет чи ванну буде набагато дорожче запланувати чим скажімо спальню.
З особистих порад яких можу дати, то одразу наперед обговоріть вартість матеріалів які він буде використовувати. Бо мені для прикладу дуже сподобалась кухня (меблі) що нам вставили в проекті, а як дійшло до реальноі купівлі вияснилося що цей комплект на той час вартував 16 тис. євро ))) правда як потім вияснилося та дівчинка сама на неі ціни не знала ))
Ну і з майстрами наперед радив би обговорити весь проект дуже детально, щоб потім не почалося а цього ми не додивились і не зробим бо не знаєм як.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 17.08.2015, 22:34 #2568628   #12
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Слово "дизайн" в перекладі означає "розробка". Для початку. Тобто не красива картинка відрендерена та оброблена в фотошопі. Дизайн повинен бути комплексним. Від правильного зонування простору, до суперточного розташування розеток та виводів освітлення. Повірте, це має значення. Зекономлені кілька тисяч гривень на проектуванні потім з легкістю підуть на переробки та нестиковки під час ремонту. Це додаткові витрати фінансові, затримка в часі, додаткові нерви. Важливий нагляд за ремонтом і будівництвом, оскільки деякі питання вирішуються в процесі будови. Це живий процес.

Зі свого досвіду проектування, як архітектурного так і інтер'єрного, - люди вважають що "якось буде". Я бачив будинки по 200 кв.м. де купа "мертвої" площі, тобто площі яка ніяк не використовується. Розетки розміщені там де їх не потрібно, меблі розташувати неможливо. І я робив квартиру, яка від забудовника була "2-кімнатною" на 80кв.м. з коридором який займав четверту частину її площі, і мені вдалось розмістити там кухню-студію і 2 повноцінні спальні кімнати і ще повно місць для зберігання речей. Все продумано було до деталей. Тим не менше під час нагляду вносились деякі зміни.

Я вже не кажу про те що якісний дизайн створює додану вартість.

Якщо не маєте /не бажаєте платити повну суму за дизайн-проект, то хоча б порадьтесь з толковим спеціалістом. Це може обійтись не так дорого, а деколи й взагалі безкоштовно.

Раджу почитати мою статтю про перепланування та проектування інтер'єру - http://www.chuykoarchitect.com/1041108310861075/1

Додано через 1 годину 52 хвилини
Ще додам - вимірювати дизайн вартістю квадратного метра, все одно що вимірювати вартість автомобіля за кілограм. Ну от наприклад є Ланос і є Ауді А3. Важать приблизно однаково, але ціна різниться у рази. Так-так, і через дизайн в тому числі. Адекватною ціною проекту є 5-10% від вартості будівництва/ремонту.

Дизайн це не лише стос паперу та мегабайти картинок, а й чітко продумана ергономіка, функція, інженерія, черговість робіт, постачання будів. матеріалів, обладнання. Це злагоджена робота проектантів, майстрів, постачальників.

Також є міфом думка що якщо робити дизайн-проект то вартість ремонту буде захмарною. Якщо дизайнер толковий то він і в обмеженому бюджеті створить стильний та зручний простір. Підкаже де можна зекономити а де краще не ризикувати. Наразі в Україні не надто розвинута культура будівництва та ремонту. Працюйте з професіоналами.
Це вигідно.

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 17.08.2015 о 22:34. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Alfasoft (18.08.2015)
Старий 18.08.2015, 10:32 #2568798   #13
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата
Допис від hope2710 Переглянути допис
хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру .є кімната яка була вітальнею .хосу там зробити дитячу для 2 різностатевих дітей.фантазія щось не працює.хочу знати які ціни приблизно
Від $5/кв.м. і до безкінечності

Виглядає приблизно так: приходять, фоткають кімнату. Потім розробляють 3Д дизайн на компі з дотриманням пропорцій/розмірів. Роздруковують вам весь дизайн з різних сторін. Далі допомагають підібрати меблі/фарбу/шпалери і т.д. навіть з розрахунками скільки і чого потрібно брати. Одним словом, все що потрібно.

Так, дизайнери швидше всього і мають якісь відкати від продавців, але яка вам різниця? Зато ви не витрачаєте купу часу в пошуках того чи іншого по магазинах, інтернетах, каталогах і т.д. Просто орієнтуете на ціну і вам надають різні зразки, які підійдуть вам по дизайну і по ціні.
. зараз поза форумом  
Старий 18.08.2015, 11:01 #2568808   #14
iqor
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
дизайнери швидше всього і мають якісь відкати від продавців, але яка вам різниця?
добавлю такий момент.
говорю особисто про себе.
ціна, яку я можу зробити для замовника, отримуючи відкат, практично завжди буде меншою, аніж він може знайти собі сам.
для прикладу меблі. замовниця по різних фірмах, та навіть у своїх знайомих знайшла за мінімальну ціну 16 000грн. я ж її запропонував 15 000грн, при цьому заробивши 1 000грн сам. це при тій самій фурнітурі, листовому матеріалі, кромці і решті.
те саме, для прикладу з сипучими, (шпаклівка та решту),. при умові якщо це не "мішок-два". можу їх мати по ціні гурту(від цін виробника), а замовник по ціні дрібного гурту, що часто дешевше аніж в епіцентрі чи арсі з їх 8-ми процентною знижкою.якщо я не можу запропонувати нижче, аніж замовник знайде сам, то не пропоную взагалі.
тут все просто, витрачаю час, щось за це отримую, або не витрачаю і не отримую....
iqor зараз поза форумом  
Старий 19.08.2015, 01:13 #2569048   #15
Closer
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата
Допис від iqor Переглянути допис
добавлю такий момент.
говорю особисто про себе.
ціна, яку я можу зробити для замовника, отримуючи відкат, практично завжди буде меншою, аніж він може знайти собі сам.
для прикладу меблі. замовниця по різних фірмах, та навіть у своїх знайомих знайшла за мінімальну ціну 16 000грн. я ж її запропонував 15 000грн, при цьому заробивши 1 000грн сам. це при тій самій фурнітурі, листовому матеріалі, кромці і решті.
те саме, для прикладу з сипучими, (шпаклівка та решту),. при умові якщо це не "мішок-два". можу їх мати по ціні гурту(від цін виробника), а замовник по ціні дрібного гурту, що часто дешевше аніж в епіцентрі чи арсі з їх 8-ми процентною знижкою.якщо я не можу запропонувати нижче, аніж замовник знайде сам, то не пропоную взагалі.
тут все просто, витрачаю час, щось за це отримую, або не витрачаю і не отримую....
Тобто ти знайшов людину яка зробить кухню за 14000, докинув 1000 собі і оголосив ціну, хоча їй пропонували за 16000 мінімум? А ти точно порахував все так само, маю на увазі виробника кромки, фурнітури, фасади і т.д.? Я часом чую таке ( А там той самий комод коштує дешевше, а там двері до шаф купе дешевші ...)
Я то знаю чого воно дешевше, коли собівартість вища, ніж "там" продажна ціна.
Closer зараз поза форумом  
Старий 19.08.2015, 01:43 #2569049   #16
iqor
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата
Допис від Closer Переглянути допис
А ти точно порахував все так само, маю на увазі виробника кромки, фурнітури, фасади і т.д.?
роз"яснюю.
я сам пректую меблі. як корпусні, так і шафи купе, так і ліжка та інше.інколи проектую для виробників.
бувало що сам і виготовляв.і при нормальному заробітку можу знову виготовити..фурнітуру блюм беру там же де і другі виробники. чуть можу програти на вартості дсп, хоча так як я його не складую, то немає витрат на склад та на працівників..
далі рахуємо.
виробники-оплата менеджеру, дизайнеру3-5%, технологу (в кого як)-2-5%, штат працівників + бухгалтерія, виробниче приміщення(або оренда або відбити вартість), податки, заробіток власника. ітого пропорції матеріал/робота становлять в середньому 50/50.(по крайній мірі становили до сьогоднішньої ситуації)
далі рахуй.10% за те що підігнав замовника, плюс 5-10 за готовий дизайн(а він в мене визначально готовий),деколи за технолога, добав різницю між самими виробниками, на кухні вона доходить(ла) до 1000грн, а то і більше.
я знаю вартість матеріалу майбутніх меблів, ще до того, як ми їх починаємо замовляти. і чітко розписую усім, до кого звертаємося який повинен бути матеріал.набір стандартний. ДСП18, кромка ПВХ2, фурнітура блюм, фасади-по ситуації..
є виробники, які наприклад мдф фасади самі фарбують або клеють плівку, є такі, які купують в мебельмані.ціна різниться відчутно, тільки на самій закупці. відповідно і буде різною вартість тієї-ж кухні.
не виключаю, що тут, на форумі, є ті, з ким працював, вони мене можуть без проблем "впізнати" тільки по сказаному тут.

була історія, коли замовнику дали таку ціну, про яку я неміг ніяк повірити, та перепитував чи дійсно вони рахували вказану фурнітуру. божилися що так. по факту, на шухлядах висотою 360мм, замість блюмовських скритих направляючих на 50 кг, стояли звичайні телескопи, а дна і тилу в тумбі не було, бо мовляв там і так іх невидно.так пацани всю кухню повністю розібрали та повезли назад в цех.

наскільки розумію, ти сам знаєш як формується ціна.

а відносно людини, що дала дешевше, то не виключено що ти його і сам знаєш, він досить таки непогано тримався в цій справі.правда зараз відійшов від меблів. і чесно кажучи шкода.практично з ним одним і працював.
iqor зараз поза форумом  
Старий 18.08.2015, 12:24 #2568833   #17
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Від $5/кв.м. і до безкінечності

Виглядає приблизно так: приходять, фоткають кімнату. Потім розробляють 3Д дизайн на компі з дотриманням пропорцій/розмірів. Роздруковують вам весь дизайн з різних сторін. Далі допомагають підібрати меблі/фарбу/шпалери і т.д. навіть з розрахунками скільки і чого потрібно брати. Одним словом, все що потрібно.

Так, дизайнери швидше всього і мають якісь відкати від продавців, але яка вам різниця? Зато ви не витрачаєте купу часу в пошуках того чи іншого по магазинах, інтернетах, каталогах і т.д. Просто орієнтуете на ціну і вам надають різні зразки, які підійдуть вам по дизайну і по ціні.
Толковий дизайнер знає безліч постачальників, виконаців робіт, є координатором їхньої роботи. так, він знає де можна взяти щось дешевше, де можна не так дешевше, але швидше, з ким краще не мати справи. Так він може мати певне заохочення від продавців, але не завжди. Може бути елементарний двосторонній зв'язок між дизайнером та постачальником матеріалів, "ти мені - я тобі". Принаймі в хорошого дизайнера відкати не є метою. Якщо ж тільки з цього він і живе - то перед вами не дизайнер а звичайний посередник. Тікайте від нього.

Доречі, так як зараз люди воліють економити - особисто я пропоную їм компромісну послугу "експрес-проект". Туди входить функціональне зонування, планування з розстановкою меблів та обладнання, приблизний підрахунок кількості матеріалів та консультації щодо ремонту.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 18.08.2015, 14:00 #2568862   #18
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

То дайте вже автору теми чітку відповідь - ціна проекту, в даному випадку кімнати.
. зараз поза форумом  
Старий 18.08.2015, 14:12 #2568864   #19
iqor
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
То дайте вже автору теми чітку відповідь - ціна проекту, в даному випадку кімнати.
автор питав "приблизну ціну", так вроді іменно так і відповіли....
а більш детальніше, залежить від вимог і того що маємо. як мінімум побачити план, метраж...
iqor зараз поза форумом  
Старий 18.08.2015, 17:36 #2568926   #20
kuma
Учасник
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Дякую за інфу!
kuma зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
MoRZE (18.08.2015), Дєцко (18.08.2015)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:32.