Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика > Страйкбол


форум "Миротворець"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.05.2015, 09:45 #2543329   #1
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Post форум "Миротворець"

Доброго дня любителям військово-тактичних ігор та військової тематики та просто "злим" партизанам. Розпочав своє існування форум Миротворець де ви можете поділитись враження , розмістити свої оголошення/теми та пофлудити в чаті з близькими по духу людьми.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 21.05.2015, 12:00 #2543367   #2
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: форум "Миротворець"

Шапку глянь.
Форум Мироторець)))
І картинка явно розтягнута, я б поправив
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Старий 21.05.2015, 13:13 #2543389   #3
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: форум "Миротворець"

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Шапку глянь.
Форум Мироторець)))
І картинка явно розтягнута, я б поправив
Шапка тимчасова , вона точно буде змінена. Головне комюніті форуму , а різні технічні аспекти будут з часом вдосконалені
Distemper зараз поза форумом  
Старий 21.05.2015, 14:29 #2543408   #4
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: форум "Миротворець"

Перше враження дуже важливе. Витрачати свій час на криво зверстаний та безграмотно написаний форум при наявності десятків інших ніхто не буде
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (21.05.2015)
Старий 21.05.2015, 18:17 #2543478   #5
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: форум "Миротворець"

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Перше враження дуже важливе. Витрачати свій час на криво зверстаний та безграмотно написаний форум при наявності десятків інших ніхто не буде
дякую прийму за увагу. Просто ті хто просили створити форум просили пошвидше його запустити тому і так. Але я врахую твої зауваження
Distemper зараз поза форумом  
Старий 21.05.2015, 18:49 #2543491   #6
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: форум "Миротворець"

а чим вам тут не подобалось? Модерація? чи місця мало??
Сомбра зараз поза форумом  
Старий 21.05.2015, 19:00 #2543499   #7
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: форум "Миротворець"

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
а чим вам тут не подобалось? Модерація? чи місця мало??
маєш наувазі відведеної площадки на ФФМ для таких тем ? ну по перше планується багато тематичних тем які потребують розбиву на розділи , підрозділи та теми , а прав адміна на ФФМ нам ніхто не дасть. Також можна і пацанам з Пантеону теж сказати , а нашо вам свій форум хіба тут місця мало ? По - друге. ФФМ загально-тематичний форум для всіх , а там планується зібрати перважно тих хто "в темі". Для того і є форуми , гітаристів , ударників , страйболістів і т.д.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 21.05.2015, 23:49 #2543579   #8
saymon
Guest
Типово Відповідь: форум "Миротворець"

Distemper, відчуй себе в ролі нубів, які так чи інакше просять оцінити свій мегапортал в розділі Дизайн і отримують, зокрема від тебе, розгорнуту характеристику
 
Старий 22.05.2015, 00:29 #2543589   #9
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: форум "Миротворець"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Distemper, відчуй себе в ролі нубів, які так чи інакше просять оцінити свій мегапортал в розділі Дизайн і отримують, зокрема від тебе, розгорнуту характеристику
Саймон я не говорю , що це мега круто зроблений форум. По-друге мета створення теми була не для "пафосного" хизування тим чим впринципі хизуватися і не планувалося , а просто може комусь буде цікаво і адекватні поради/зауваження. По - третє форум зроблений не на комерційній основі чи на конкус чи портфоліо тому навіть якщо його застебуть місцеві гуру то це мене абсолютно аж ніяк не образить ). Та і в темі "Дизайн" я говорю лише явні недоліки які навіть мені нубу в вебі очевидні і кидаютсья в очі
Distemper зараз поза форумом  
Старий 22.05.2015, 17:42 #2543759   #10
Poradnuk
Активний учасник
Типово Відповідь: форум "Миротворець"

Цитата Миротворець
Для чого мавпувати назву в Геращенкового "Миротворця". І до чого тут Миротворець???
Poradnuk зараз поза форумом  
Старий 22.05.2015, 17:53 #2543765   #11
saymon
Guest
Типово Відповідь: форум "Миротворець"

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Саймон я не говорю , що це мега круто зроблений форум. По-друге мета створення теми була не для "пафосного" хизування тим чим впринципі хизуватися і не планувалося , а просто може комусь буде цікаво і адекватні поради/зауваження. По - третє форум зроблений не на комерційній основі чи на конкус чи портфоліо тому навіть якщо його застебуть місцеві гуру то це мене абсолютно аж ніяк не образить ). Та і в темі "Дизайн" я говорю лише явні недоліки які навіть мені нубу в вебі очевидні і кидаютсья в очі
Ну а я про що?
Цитата
Допис від Poradnuk Переглянути допис
Для чого мавпувати назву в Геращенкового "Миротворця". І до чого тут Миротворець???
Какбе вот до чого. Чи Антоніна Геращенко викупив ексклюзивні права на назву форумів?
 
Старий 22.05.2015, 22:24 #2543835   #12
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: форум "Миротворець"

Цитата
Допис від Poradnuk Переглянути допис
Для чого мавпувати назву в Геращенкового "Миротворця". І до чого тут Миротворець???
По назвві це питання до власників/адміністрації магазину "Миротворець" назву придумував не я. По друге - є в вк гурпи Інформаційний Опір і інформаційний спротив , але чомусь Тимчук не рве жопу , що куррра "плагіат".

П.С. в музиці є лише 7 нот. Попорбуй мля повтори комбінацію акордів , октав чи послідовнсіть нот , я тебе засужу за "плагіат" !

Востаннє редагував Distemper: 22.05.2015 о 22:39.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 22.05.2015, 22:30 #2543837   #13
Eliko
 
Аватар для Eliko
Типово Відповідь: форум "Миротворець"

Taki fprumy jak panteon chu myrotvorec majyt pravo na isnyvanja!!!osobluvo aktyalno v madhtabah west Ukraine! Airspt chu milik....ne to palto!!!
Krapka......davnenko v danyi tematuci ne informye syspilstvo(((
Eliko зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:15.